رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

چطورمیتونم در 3d max آبجکت انسان بیارم؟کلا سیاه دیده میشه و بلد نیستم چه طوری لباس بزارم:ws52:

یه تصویر از کار لطفا بزارید.

منظورتون از لباس مدل کردنش هست یا ایمپورت کردنش؟

میشه چند تا نمونه کار از طراحی سایت پلان تو تری دی مکس بزارین؟

توی نت سرچ کنید نمونه زیاد هست

لینک به دیدگاه

سلام سامیار جان خوبید ؟؟

چند روز پیش کمک بزرگی به م کردید نتیجه کارم رو میزارم اینجا ببینید لطفا و نظر بدید

http://www.noandishaan.com/upload/images/cvnf6lllecsls8k3qrn6.jpg

اما یه مشکل دیگه دارم یه متریال ام دی های گلاس سفید و طلاای میخام هر کتاری میکنم نمیتونم بسازم که خوب در ببیاد میتونید کمکم کنید لطفا ؟؟؟

کارم اینجوری شده

لینک به دیدگاه
سلام سامیار جان خوبید ؟؟

چند روز پیش کمک بزرگی به م کردید نتیجه کارم رو میزارم اینجا ببینید لطفا و نظر بدید

http://www.noandishaan.com/upload/images/cvnf6lllecsls8k3qrn6.jpg

اما یه مشکل دیگه دارم یه متریال ام دی های گلاس سفید و طلاای میخام هر کتاری میکنم نمیتونم بسازم که خوب در ببیاد میتونید کمکم کنید لطفا ؟؟؟

کارم اینجوری شده

سلام

اتاق خوب شده ولی خب بیشتر باید روی متریالها کار کنین توی مدلینگ هم سعی کنین جزئیات رو لحاظ کنین که کار طبیعی تر بشه، با پلی گانهای بالشها بیشتر کار کنین که طبیعی تر بشه، در کل به عنوان کار اول خوب شده :a030:

برای متریال ام دی رفلکشن رو چند میزارین؟ برای متریال طلا هم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دانلود کنین

لینک به دیدگاه
سلام

اتاق خوب شده ولی خب بیشتر باید روی متریالها کار کنین توی مدلینگ هم سعی کنین جزئیات رو لحاظ کنین که کار طبیعی تر بشه، با پلی گانهای بالشها بیشتر کار کنین که طبیعی تر بشه، در کل به عنوان کار اول خوب شده :a030:

برای متریال ام دی رفلکشن رو چند میزارین؟ برای متریال طلا هم

دانلود کنین

خیلی ممنونم از حسن توجهتون !!متریال طلا نمیخام ام دی های گلاس سفید و ام دی اف های گلاس طلایی میخام کار کنم کلن تکسچر ندارم با رنگ ساختم اونقدر همه چی رو قاطی کردم که اصن نمیدونم چی بهچیه عکس دوم رو دیدید؟

لینک به دیدگاه
خیلی ممنونم از حسن توجهتون !!متریال طلا نمیخام ام دی های گلاس سفید و ام دی اف های گلاس طلایی میخام کار کنم کلن تکسچر ندارم با رنگ ساختم اونقدر همه چی رو قاطی کردم که اصن نمیدونم چی بهچیه عکس دوم رو دیدید؟

موردی نیست شما هر نوع تکسچر چوبی رو که دوست دارید وارد کنین و بهش یک لایه رفلکشن بدید، اون های گلس طلایی رو هم که میگید ندیدم تا حالا نمونه دارید که ببینم؟

این وب سایتم

هستش، فوق العاده س حتما استفاده کنین

لینک به دیدگاه
میشه یه توضیح هم بدید این متریال طلایی که گذاشتید رو چجوری استفاده کنم؟؟

پنجره متریال ادیتور رو باز کنید یکی از اسلتها رو انتخاب کنین و گزینه standard رو بزنید توی پنجره بعدی اون مثلث سیاه گوشه سمت چپ بالا رو بزنید و گزینه open material library رو انتخاب کنین یه پنجره باز میشه ادرس متریال رو بهش بدید و اوکی کنید

لینک به دیدگاه
0من با مکس 2009 کار میکنم و اون مثلث رو نداره !!!در مورد ام دی اف سفید و طلایی نگفتید چی کار کنم:ws52::ws52::ws52:

پنجره متریال ادیتور رو به حالت compact بزارین، برا مت هم گفتم این طلایی که میگید تا حالا ندیدم اگه نمونه دارید بزارید که ببینم، برای های گلس سفید هم رنگ سفید بزارید بهش یک لایه reflection بدید

لینک به دیدگاه
پنجره متریال ادیتور رو به حالت compact بزارین، برا مت هم گفتم این طلایی که میگید تا حالا ندیدم اگه نمونه دارید بزارید که ببینم، برای های گلس سفید هم رنگ سفید بزارید بهش یک لایه reflection بدید

ببخشید سامیار جان من چون خیلی تجربی مکس رو کار کردمو یاد گرفتم اصلن با اصطلاحاتش اشنا یی ندارم این

compact رو چجوری باید انجام بدم واقعا شرمنده که خیلی سوتال میکنم

:sad0::sad0::sad0:

لینک به دیدگاه
ببخشید سامیار جان من چون خیلی تجربی مکس رو کار کردمو یاد گرفتم اصلن با اصطلاحاتش اشنا یی ندارم این

compact رو چجوری باید انجام بدم واقعا شرمنده که خیلی سوتال میکنم

:sad0::sad0::sad0:

نه این چه حرفیه دوست عزیز ما اینجا هستیم که جواب بدیم:a030:

این حالت رو حال compact میگن

rtrtqsrikw5sya3oqv4e.jpg

این حالت هم حالت slate هستش

f74cn13sb9vpr36uhru3.jpg

توی حالت اول اگر اون گزینه استاندارد رو بزنید توی پنجره بعدی از لابرری میتونید متریال رو لود کنید توی حالت دوم از همون قسمتی که مشخص کردم میتونید متریال رو وارد کنید، سوالی بود بپرسید:a030:

لینک به دیدگاه
نه این چه حرفیه دوست عزیز ما اینجا هستیم که جواب بدیم:a030:

این حالت رو حال compact میگن

rtrtqsrikw5sya3oqv4e.jpg

این حالت هم حالت slate هستش

f74cn13sb9vpr36uhru3.jpg

توی حالت اول اگر اون گزینه استاندارد رو بزنید توی پنجره بعدی از لابرری میتونید متریال رو لود کنید توی حالت دوم از همون قسمتی که مشخص کردم میتونید متریال رو وارد کنید، سوالی بود بپرسید:a030:

شما خیلی لطف دارید الان برا من رو همون حالت کومپکت هست ولی وقتی استاندارد رو میزنم اون بالا مثلث نداره یدونه بروس فروم داره که من وقتی از متریال ارک شدر استفاده میمنم قسمت متریال لایبری رو تیک میزنم و چند تا گزینه پایین تر اپن داره و از اونجا ادرس میدم و متریال باز میشه ولی این متریالا و چند تای دیگه رو اصلن نمیتونم بازشون کنم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
شما خیلی لطف دارید الان برا من رو همون حالت کومپکت هست ولی وقتی استاندارد رو میزنم اون بالا مثلث نداره یدونه بروس فروم داره که من وقتی از متریال ارک شدر استفاده میمنم قسمت متریال لایبری رو تیک میزنم و چند تا گزینه پایین تر اپن داره و از اونجا ادرس میدم و متریال باز میشه ولی این متریالا و چند تای دیگه رو اصلن نمیتونم بازشون کنم :icon_pf (34):

متاسفانه یا 9 کار نکردم ولی شما میتونی یه کار کنی، متریال رو توی پوشه material library خود برنامه مکس بزار بعد از همین طریقی که گفتید متریال لابرری رو انتخاب کنید ببینید توی پنجره ظاهر میشه یا نه بعد اون درگ کنید به متریال ادیتور

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...