رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

سلام من یه اشتباهی کردم قبل از اینکه مکس 2015 رو حذف کنم از فایلام سیو از ورزن پایین تر نگرفتم الا ن 2014 دارم و فایلام باز نمیشه ایا راهی هست من فالامو باز کنم با همین ورژن ؟>

راهی نداره، باید حتما با 15 بازشون کنید و save as بگیرید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راهی نداره، باید حتما با 15 بازشون کنید و save as بگیرید.

ببخشید احیانا شما ندارید 2015 من فایلمو براتون میل کنم برام سو بگیرید خیلی عجله دارم و مکس 2015 رو هم ندارم برای نصب

لینک به دیدگاه
ببخشید احیانا شما ندارید 2015 من فایلمو براتون میل کنم برام سو بگیرید خیلی عجله دارم و مکس 2015 رو هم ندارم برای نصب

نه شرمنده، خودمم با 14 کار میکنم!

لینک به دیدگاه
سلام دوستان. لطفا اشکالات کارم رو بگید. مرسی :ws3:

سلام

در نگاه اول کار زیبایی شده خسته نباشید:icon_gol:

و اما اشکالات کار: اولین موردی که زود به چشم میاد تکسچرینگ ضعیف مبل هاست،مقیاسش رو رعایت نکردین و با وجود اینکه بافت داره bump و displacement رو اعمال نکردین، از نظر مدلینگ هم یه مقدار لبه ها رو باید نرم میکردین

شیشه روی میز رو خوب کار کردین ولی توی پنجره ها خرابش کردین! مقدار reflection و refraction شیشه پنجره ها رو زیاد کنین. برای منظره بکگراند هم از HDRIها استفاده کنین

توی نور پردازی نور omni که وسط صحنه گذاشتین کاملا مشخصه، شدتش هم زیاد طوری که سقف رو سوزونده!!

در مورد مدلینگ هم بهتر بود روی جداره ها کار میکردین، مثلا جداره دیوار با کف رو قرنیز میدادین.

ممنون از اینکه کارتون رو برای نقد قرار دادید. منتظر کارهای بعدیتون هستیم، موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

در نگاه اول کار زیبایی شده خسته نباشید:icon_gol:

و اما اشکالات کار: اولین موردی که زود به چشم میاد تکسچرینگ ضعیف مبل هاست،مقیاسش رو رعایت نکردین و با وجود اینکه بافت داره bump و displacement رو اعمال نکردین، از نظر مدلینگ هم یه مقدار لبه ها رو باید نرم میکردین

شیشه روی میز رو خوب کار کردین ولی توی پنجره ها خرابش کردین! مقدار reflection و refraction شیشه پنجره ها رو زیاد کنین. برای منظره بکگراند هم از HDRIها استفاده کنین

توی نور پردازی نور omni که وسط صحنه گذاشتین کاملا مشخصه، شدتش هم زیاد طوری که سقف رو سوزونده!!

در مورد مدلینگ هم بهتر بود روی جداره ها کار میکردین، مثلا جداره دیوار با کف رو قرنیز میدادین.

ممنون از اینکه کارتون رو برای نقد قرار دادید. منتظر کارهای بعدیتون هستیم، موفق باشید:icon_gol:

مرسی از نظراتت عالیتون :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
اشکالات کارم رو تا جایی که تونستم رفع کردم. میشه باز نظر بدین. مرسی :ws3:

سلام

اول مدلینگ: نرمی مبل ها بهتر شد، قرنیزارو خیلی کوتاه گرفتین یه مقدار بلندترش کنین

توی تکسچرینگ هنوز جای کار دارین،هنوز اون بافت سبدی نتونسته خودشو خوب نشون بده!

توی نورپردازی شدت نور رو بیش از حد زیاد کردین طوری که سایه ها از بین رفتن و آبجکتا انگار بین زمین و هوا هستن! توی رندر قبلیتون ببنید نور پنجره رو چقدر خوب درآوردین کاملا سایه ها مشخصه.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

اول مدلینگ: نرمی مبل ها بهتر شد، قرنیزارو خیلی کوتاه گرفتین یه مقدار بلندترش کنین

توی تکسچرینگ هنوز جای کار دارین،هنوز اون بافت سبدی نتونسته خودشو خوب نشون بده!

توی نورپردازی شدت نور رو بیش از حد زیاد کردین طوری که سایه ها از بین رفتن و آبجکتا انگار بین زمین و هوا هستن! توی رندر قبلیتون ببنید نور پنجره رو چقدر خوب درآوردین کاملا سایه ها مشخصه.:a030:

بازم تشکر. :w16: من انقدر تغییرش میدم تا تائید و بگیرم :a030:

لینک به دیدگاه

مکستون فعال و کرک نشده...این فیلم رو ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فقط یه نکته:نمیدونم تو فیلم گفته یا نه!

روی اکتیو کلیک کن و بعد ازش خارج شو و دوباره رو اکتیو کلیک کن و بعد مراحل بعدی رو برو.....(کپی رمز و اینا)

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام. من بازم با یه کار جدید اومدم. نظر بدین لطفا :ws3:

سلام

کار خوبی شده،خسته نباشین:a030:

یخچالو متریال ندادین؟:ws38:

توی مدلتون سمت راست پنجره هست؟

لینک به دیدگاه
سلام

کار خوبی شده،خسته نباشین:a030:

یخچالو متریال ندادین؟:ws38:

توی مدلتون سمت راست پنجره هست؟

مرسی. یخچالم نقره ایه :ws3:سمت راست نه. دیواره رو به رویی که معلوم نیس، پنجره داره

لینک به دیدگاه
مرسی. یخچالم نقره ایه :ws3:سمت راست نه. دیواره رو به رویی که معلوم نیس، پنجره داره

الان خام به نظر میرسه! دستگیره ها، قسمت یخسازش اونا چی؟:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...