رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

کارو هم کردم ولی نشد :sad0::sad0: خیلی ممنون که وقت گذاشتس سامیار جان اگر احیتمال خیل یزیاد بازم مزاحم میشم اگر تکسچر کف اماده که بامپ و ... همه چی داشته باشه داری برام بزرار من دان کنم سرامیک سفید :sad0:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کارو هم کردم ولی نشد :sad0::sad0: خیلی ممنون که وقت گذاشتس سامیار جان اگر احیتمال خیل یزیاد بازم مزاحم میشم اگر تکسچر کف اماده که بامپ و ... همه چی داشته باشه داری برام بزرار من دان کنم سرامیک سفید :sad0:

خواهش میکنم در خدمت هستم،سرامیک سفید آماده ندارم متاسفانه!

لینک به دیدگاه

اینو ببینید اگر مناسب هست تا آپلود کنم

7dvzi5nmrowp8p7pk7jl.jpg

لینک به دیدگاه
سلام سامی جان بخشید دوباره مزاحم شدم این محور xyzرو که وقتی روی اکیل یا مو میزارید میاد نمیدونم چی کتار کردم خیلی کوچیک شده چجوری میشه درستش کرد؟؟

سلام،خواهش میکنم

این محور مختصات اسمش Gizmos هستش و تنظیماتش درمسیر customize/preference/gizmos قرار داره، فقط متوجه نشدم روی چی میزارید؟

لینک به دیدگاه
http://www.noandishaan.com/upload/images/7vgpligatvq1inbghnpj.png

سامبار جان سلام این عکس رو ببینید لطفاا !!میخام رندر بگیرم ایم ارور رو میده

پوشه Temp ویندوز رو خالی کن

لینک به دیدگاه
ببخشید بازم همون ارور رو میده

فایل رو اگر توی درایو C ذخیره کردین جابجاش کنین، یکبار درایو c رو disk cleanup کنین و بعد در پنجره Run این کلمه رو %temp% بنویسید و اینتر کنین محتوای پنجره ای که باز میشه رو هم پاک کنین و دوباره رندر بگیرید

لینک به دیدگاه

سامی جان امتحان کردم !!ولی ظاهرا مشکل از جای دیگه اس چون همچنان موقع رندر گرفتن همین ارور رو میه و رندر نمیگیره 11یه خواهشی دارم اگر احیانا متریال استیل دارید که براق هم باشه برام لینکشو بزارید ممندم میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...