رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

سامی جان امتحان کردم !!ولی ظاهرا مشکل از جای دیگه اس چون همچنان موقع رندر گرفتن همین ارور رو میه و رندر نمیگیره 11یه خواهشی دارم اگر احیانا متریال استیل دارید که براق هم باشه برام لینکشو بزارید ممندم میشم

احیانا مقدار بامپ و Displacepent رو خیلی زیاد ندادید؟

از اینجا دانلود کنین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

احیانا مقدار بامپ و Displacepent رو خیلی زیاد ندادید؟

از اینجا دانلود کنین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نه والله !!!!اصلن بامپ و دیسپلسمنت ندادم به کارام چون ام دی اف براقه والله خسته شدم

لینک به دیدگاه
نه والله !!!!اصلن بامپ و دیسپلسمنت ندادم به کارام چون ام دی اف براقه والله خسته شدم

از مرحله ای این پیغامو داد؟ اگر دوربینی توی کار گذاشتید بر دارید

لینک به دیدگاه

از کمرا نیست چون بعدش بود من یه متریال فلز ساختم فک کنم ازون مرحله به بعده !!!

به این ذوش ساختم

یکی از گوی های متریال را انتخاب کنید سپسنام آن را به steel تغییر دهید ان را از حالت استاندارد به حالت raytrace تغغییر دهیدزنگ diffuse را به ترتیب b= 200 g=198 r=197 تغییر دهید سپسرنگ قسمت reflect را به b=70 g=70 r =70 تغییر دهید در کنار slot خالی کنار reflect کلیک کرده و گزینه fall off را از لیست ظاهر شده اتنخاب کردهرنگ دوم را به R=231 - G=231 - B=231 و مقدار index of Reflection را به 20 و از fresnel ,falloff type را انتخاب کنید.

4 – از قسمت shading , shading را انتخاب کنید index of reflection را به صفر تغییر دهید spcular level به 300 و glossiness را به 40 و برای قسمت environment مپ out put را انتخاب کنید

5-اکنون تپ supersampling را انتخاب کردهگزینه enable sampling را فعال کردهگزینه starmax 2.5 را انتخاب کنیدحالا گوی استیل را به سیلندر نسبت دهید و از کار خود رندر بگیرید

البته شما با کار بر روی نور و رنگ می توانیید شکل بهتری را از کار در بیاورید

نکته فلزها برای بازتاب خود سطحی داشته باشند وگرنه به دلیل مجازی بودن در رندر شدن انا را به صورت سفید نمایش داده میشود

از مرحله ای این پیغامو داد؟ اگر دوربینی توی کار گذاشتید بر دارید
لینک به دیدگاه

اگر یکبار تی ری دی رو از سیستم حذف کنم دوباره نصب فکر میکنید حل شه مشکلم؟؟؟؟این ورژنش 2009 هستش با ورژنای جدیدتر بهتر میشه کار کرد ؟؟چه ورزنی رو پیشنهاد میدید شما؟؟:ws52::ws38:

لینک به دیدگاه
از کمرا نیست چون بعدش بود من یه متریال فلز ساختم فک کنم ازون مرحله به بعده !!!

به این ذوش ساختم

یکی از گوی های متریال را انتخاب کنید سپسنام آن را به steel تغییر دهید ان را از حالت استاندارد به حالت raytrace تغغییر دهیدزنگ diffuse را به ترتیب b= 200 g=198 r=197 تغییر دهید سپسرنگ قسمت reflect را به b=70 g=70 r =70 تغییر دهید در کنار slot خالی کنار reflect کلیک کرده و گزینه fall off را از لیست ظاهر شده اتنخاب کردهرنگ دوم را به R=231 - G=231 - B=231 و مقدار index of Reflection را به 20 و از fresnel ,falloff type را انتخاب کنید.

4 – از قسمت shading , shading را انتخاب کنید index of reflection را به صفر تغییر دهید spcular level به 300 و glossiness را به 40 و برای قسمت environment مپ out put را انتخاب کنید

5-اکنون تپ supersampling را انتخاب کردهگزینه enable sampling را فعال کردهگزینه starmax 2.5 را انتخاب کنیدحالا گوی استیل را به سیلندر نسبت دهید و از کار خود رندر بگیرید

البته شما با کار بر روی نور و رنگ می توانیید شکل بهتری را از کار در بیاورید

نکته فلزها برای بازتاب خود سطحی داشته باشند وگرنه به دلیل مجازی بودن در رندر شدن انا را به صورت سفید نمایش داده میشود

نه ربطی به این نداره، یک بار موتور رو روی Default scanline بزارید رندر کنین ببینید پیغام دیگه ای بهتون میده؟

لینک به دیدگاه
پس مشکل از وی ری هم نیست! همون رم مشکل اصلیه! حجم فایلتون چقدره؟ مشخصات سیستمتون چیه؟ cpu، رم ، کارت گرافیک

http://www.noandishaan.com/upload/images/x5qz157xtmv3nb35g0yt.png

سامیار جان مشخصاتش اینه سیستمم

لینک به دیدگاه
http://www.noandishaan.com/upload/images/x5qz157xtmv3nb35g0yt.png

سامیار جان مشخصاتش اینه سیستمم

سامیار جان ببخشید من ظهر سرم شلوغ شد حواسم پرت شد الان که گذاشتم روی همون موتور رندری که گفتید بدون ارور رندر گرفت پس مشکل از وی ری هسشتش درستعه ؟

http://www.noandishaan.com/upload/images/jawu2xkwv2252xq968j7.png

اینم اروری هست که وقتی با منتال ری میگیرم داد

داخل پستها دیدم که یک موتور رندر جدید گذاشتی با توجه به سیستمم میتونم از این استفاده کنم ؟

رم سیستمتون پایینه! اگه با اسکن لاین ارور نمیده با همون رندر کنین، رندرای خوبی میتونید ازش بگیرید

کرونا هم چون cpu سیستمتون 2هسته ایه بعید میدونم جواب بده

لینک به دیدگاه
رم سیستمتون پایینه! اگه با اسکن لاین ارور نمیده با همون رندر کنین، رندرای خوبی میتونید ازش بگیرید

کرونا هم چون cpu سیستمتون 2هسته ایه بعید میدونم جواب بده

سلام آقا سامیار خیلی ممنونم از راهنماییتون

من دستگیره برای کابینتارئو خودم ساختم و اصلاحگر تورمو اسموس هم بهش دادم !!الان وقتی دستگیره ها رو حذف کردم مشکلم حل شد و دیگه ارور نمیده

به نظرتون به خاطر همینبوده ؟؟؟؟

شما ابجکت اماده دستگیره برایکابینت رو دارید یا باید حتما بسازمش ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام آقا سامیار خیلی ممنونم از راهنماییتون

من دستگیره برای کابینتارئو خودم ساختم و اصلاحگر تورمو اسموس هم بهش دادم !!الان وقتی دستگیره ها رو حذف کردم مشکلم حل شد و دیگه ارور نمیده

به نظرتون به خاطر همینبوده ؟؟؟؟

شما ابجکت اماده دستگیره برایکابینت رو دارید یا باید حتما بسازمش ؟؟؟؟

سلام

چقدر مگه اسموس کردین که اینطوری بلایی سرش آوردین؟:ws3:

مدل دستگیره ها چطوریه؟

لینک به دیدگاه
سلام

چقدر مگه اسموس کردین که اینطوری بلایی سرش آوردین؟:ws3:

مدل دستگیره ها چطوریه؟

:ws3::ws3::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

اسموسشو سه دادم تا ده تا دستگیره هم جواب میده ولی بیشتر ارور میده

یه دستگیره استیل مستطیل شکل

لینک به دیدگاه
:ws3::ws3::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

اسموسشو سه دادم تا ده تا دستگیره هم جواب میده ولی بیشتر ارور میده

یه دستگیره استیل مستطیل شکل

خب این دیگه لازم نیست اسموسش کنین با box راحت مدل میشه! دو تا استوانه هم برای قسمت اتصال به در براش بزارید

لینک به دیدگاه
خب این دیگه لازم نیست اسموسش کنین با box راحت مدل میشه! دو تا استوانه هم برای قسمت اتصال به در براش بزارید

اوهوم همین کار رو میکنم بازم ممنون که این چند روز حوصله به خرج دادین خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم

احتمالا بازم گیج بازی در میارم میام اینجا سرتئنو درد میارم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...