رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

با سلام مجدد...

vray2015با تری دی مکس تو یه دی وی دی بود ............الان میشه کاری کرد که درست بشه ؟ یا باید دوباره ویندوز عوض بشه ؟

برنامه رو اگر امکانش براتون وجود داره روی یک سیستم دیگه نصب کنید اگر این خطا دیده نشد مشکل از ویندوز هستش

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منو باید ببخشید که سوالاتم ابتداییه .........ولی چاره ایندارم جز اینکه به کمک شما دوستان امیدوار باشم....

وقتی میخوام مثلا از نمای تاپ به پرسپکتیو برم با زدن pبه جای اینکه به پرسپکتیو برم در حقیقت فقط همون نمای تاپ تبدیل به پرسپکتیو میشه ......

چون نمای top روی wierferene ونمای پرسپکتیو روی relastic و من مجبورم دوباره اینو هم تغییر بدم .......................ممنون از راهنماییتون .........

لینک به دیدگاه
منو باید ببخشید که سوالاتم ابتداییه .........ولی چاره ایندارم جز اینکه به کمک شما دوستان امیدوار باشم....

وقتی میخوام مثلا از نمای تاپ به پرسپکتیو برم با زدن pبه جای اینکه به پرسپکتیو برم در حقیقت همون نمای تاپ تبدیل به پرسپکتیو میشه ...ممنون از راهنماییتون .........

همیشه اینطوری بوده، اگه میخواین وارد نمای پرسپکتیوی بشین که خودتون تنظیم کردین با کلیدهای Alt+w اینکار رو انجام بدین

لینک به دیدگاه

ولی قبلا اینطوری نبود .. چون وقتی p رو میزدم می رفت روی همون پرسپکتیو تنظیم شده ....گفتم شاید اشتباهی چیزی رو دستکاری کردم .....

.یعنی الان باید با زدن اونی که شما فرمودین اول چهار نما رو دوباره برگردونم و بعدپرسپکتیو رو دوباره انتخاب کنم ؟

لینک به دیدگاه
ولی قبلا اینطوری نبود .. چون وقتی p رو میزدم می رفت روی همون پرسپکتیو تنظیم شده ....گفتم شاید اشتباهی چیزی رو دستکاری کردم .....

.یعنی الان باید با زدن اونی که شما فرمودین اول چهار نما رو دوباره برگردونم و بعدپرسپکتیو رو دوباره انتخاب کنم ؟

بله، بین 4 ویو سویچ کنید بهتره

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

vrayچیه؟

نرم افزار جداست؟یا فقط برا رندرگیری و این چیزاس؟:ws52::ws52:

سلام

Vray یک پلاگین مخصوص رندرگیری هستش که در نرم افزارهای سه بعدی سازی نصب میشه و خروجی هایی بصورت عکس و انیمیشن در اختیار کاربر قرار میده.

لینک به دیدگاه

سلام .. وقتی میخوام یه عکس رو وارد تری دی مکس کنتم تا مدلش کنم ..با alt+Bباید این کار رو انجام بدم درسته ؟؟ ولی وقتی عکس رو وارد میکنم عکس جا به جا نمیشه و گزینه ی LOCK ZOOM PAN رو نمی تونم توی تنظیماتش پیدا کنم ... میشه راهنمایی کنین لطفا ؟؟

لینک به دیدگاه
سلام .. وقتی میخوام یه عکس رو وارد تری دی مکس کنتم تا مدلش کنم ..با alt+Bباید این کار رو انجام بدم درسته ؟؟ ولی وقتی عکس رو وارد میکنم عکس جا به جا نمیشه و گزینه ی LOCK ZOOM PAN رو نمی تونم توی تنظیماتش پیدا کنم ... میشه راهنمایی کنین لطفا ؟؟

سلام

BG.jpg

لینک به دیدگاه
این عکس کیفیتش بیشتره ..

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

شما گزینه ی use file رو علامت بزن...ببین گزینه ی lock zoom/pan میاد

لینک به دیدگاه
سلام و خسته نباشید

وقتی مدل آماده وارد مکس میکنم سیاه و سفید هست چکار کنم متریال و رنگ دیده بشه ؟

شدیدا به پاسختون نیاز دارم

متشکر

سلام عزیزم..

بسته به موتور رندرتون باید آبجکت اونو استفاده کنید..

1.برای انتقال به مکس کافیه تصاویر درون texture رو داخل فولدر مکس کپی کنی...معمولا این آدرسC:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2011\maps

2.بعد به این مسیر از مکس هم برو view>show material in viewports>enable transparency

3.به این قسمت از مکس هم برو custumize گزینه ی configure user pathرو انتخاب کن بعد از قسمت external file گزینه ی addرو انتخاب کن بعد فایلی که

متریال هاشو saveکردی ذخیره کن.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

وقتی فایلی رو که قبلا کارکردم روش و تکسچر دادم بعد یه مدت باز میکنم تکسچرارو نمیاره و حجممو بدون متریال نشون میده.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

و اینکه چطوری میشه فایلی رو که کار کردیم تو سیستم های دیگه با متریال باز کنیم؟چون بدون متریال نشون میده.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

وقتی فایلی رو که قبلا کارکردم روش و تکسچر دادم بعد یه مدت باز میکنم تکسچرارو نمیاره و حجممو بدون متریال نشون میده.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

و اینکه چطوری میشه فایلی رو که کار کردیم تو سیستم های دیگه با متریال باز کنیم؟چون بدون متریال نشون میده.

اون فایلی که متریال هاش مد نظرتون هست رو از مسیر زیر save کنید یک فایل زیپ حاوی همه چیزش باید بده بهت.

file>save as>archive

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
دوستان عزیزم من من نور ویری سان توی تریدی 2014 نمیاد یعنی رندر که میگیرم توی رندرم نشون نمده کمکم کنید:icon_gol:

کل تصویر رو تاریک نشون میده یا کامل سفید؟

لینک به دیدگاه

سلام من یه اشتباهی کردم قبل از اینکه مکس 2015 رو حذف کنم از فایلام سیو از ورزن پایین تر نگرفتم الا ن 2014 دارم و فایلام باز نمیشه ایا راهی هست من فالامو باز کنم با همین ورژن ؟>

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...