رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

تو اطلاع رسانیها دیدم فردا میتینگ انجمن نواندیشان تو پارک آبشار تهرانه ...خیلی جای خوبیه ..هوای پاک و یه جای تمیز و تاحدودی دنج ..پارسال همین موقعها اتفاقا اونجا بودم ..اما برامن یه کم دلگیره ..دخترم باید به خاطر یه مشکل کوچیکی که داشت که باید یه عمل جراحی روش انجام میشد ..براهمین قبلش بردمش اینجا تا هرچی میتونه انرژیشو تخلیه کنه و شیطونی کنه ..اما ناخواسته اسم آبشار تهران میاد یه کم دلم میگیره ..بدتر از همه اینکه فرداش که میبردمش بیمارستان مسیرمون از همین اتوبان همت بود ..که بهار پرسید بابا اخ جون بازم میریم آبشار تهران ؟؟؟نمیدونستم چی بگم ..فقط گفتم نع ...

و جالب اینکه هنوز بعد از عمل پارسالش دیگه نرفتم پیش دکترش جواب بگیرم ببینم چی شد:icon_pf (34):(دلنوشته وگاه نوشته یک پدر دلسوز اما بیخیال و پر مشغله:icon_pf (34):)

راستی پارسالم که بابهار رفتیم یه میتینگ بود ..همش فک میکردم بروبچ انجمن خودمونن ...اما ازشون پرسیدم گفتن نع ...وهمش فک میکردم یعنی میشه یه دفه میتینگ انجمن باشه:ws38:و جالب اینکه شد ..

جای خیلی خوبیه ..امیدوارم به همه بچه ها خوش بگدره ...

لینک به دیدگاه

خیلی دارم افسوس موقعیت بوجود اومده رو می خورم همین تنها میشم دپرس میشم !!

چجوری باید درست بشه نمیدونم میدونم تنهایی نمی تونم کاری کنم ولی ای کاش ادما می تونستن بهتر زندگی کنن

بدجور دپسرده شدم :hanghead::sigh:

لینک به دیدگاه

چرا همیشه یه سری افراد تو همه ی خانواده ها هستن که علاقه ی شدیدی به شنیدن جواب قانع کننده در مورد سئوالات بدیهی می خوان؟ :ws52:

به خدا یه وقتایی نمی خوام ها، ولی مجبورم می کنن به عقلشون به شدت شک کنم :icon_razz:

لینک به دیدگاه

اشتر به شعر عرب در حالتست و طرب گر ذوق نیست تو را کژ طبع جانوری

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

جانه منست او هی مزنیدش، آنه منست او هی مبریدش

آب منست او نان منست او ،مثل ندارد باغه امیدش

باغو جنانش آب روانش ، سرخی سیبش سبزیه بیدش

متصلست او معتدلست او، شمعه دلست او پیش کشیدش

لینک به دیدگاه

به امید خدا الان دارم مستقیم وارد فاز نوشتن الگوریتم برنامه م میشم... کار خیلی پیچیده شده

توی ایران حداقل انجام نشده

توی جهان هم یه نمونه ی پایین ترش با الگوریتم های ساده انجام شده

امیدوارم به مشکل خاص و عدیده ای برخورد نکنم و اگر هم برخورد کردم قابل حل باشه برام و بگذره...

از همتونم میخوام برام دعا کنین:icon_gol:

به به

یاد ایامی که در گلشن سرایی داشتم...... هم توی گوشم داره مینوازه....:ws37:

ممنون از همه:love070:

لینک به دیدگاه

امشب میخوام تو یه فاز دیگه گاهنوشته بنویسم ....

آنگاه که غرق در دردهایم هستم ..

میجویمت ...واگر نباشی دارای ام را به پایت میریزم تا بیایی ...

تورا باتمام وجودم در دستهایم میگیرمت

آرام میفشارمت

نه تو سماجت میکنی

ونه من خشونت

آرام پوششت کنار میرود

اما هنوز دردهایم تسکین پیدا نکرده است

باید در رگهایم جریان پیدانی

حضور درچشمانم کافی نیست

چشمهایم را میبندم وتمام وجودت را میان وجودم می اندازم ...

اکتون دست زمان را میگیرم ..طولی نمیکشد ..تودیگر نیستی اما آرامشت حضور پیدا میکند ...نه درچشمهایم .در تمام وجودم ..تمام دردهایم با تو تسکین میابد ...

تقدیم به همه قرصهای آسپرین و مسکن و پروفن و ایبو پروفن و...

داروسازی رازی ..داروسازی جابربن حیان مچکریم:w02:

خو چیه سرم درد میکرد :icon_pf (34):

7

لینک به دیدگاه

یکی از خصوصیتهای این انسان اینه که

امروز یه چی میگه که فردا خودشم بهش عمل نمیکنه

وفردا یه کاری میکنه که همین امروز خودش اونو نهی کرده بود

جوهر حرفش خشک نشده

که گرد وغبار عملش از زمین بلند میشه ... همه چیو فراموش میکنه

اصلا شاید برا همینه بهش میگن" ا ن س ان"

یعنی فراموشکار ....

و همه جا جریان دارد

در دین

سیاست

رفاقت

وهمه چیز دیگه ...

البته از استثناها بگذریم ...

راستی انتخابات نزدیک است

درانتخاب دوست ،کتاب ،شغل ،تفریح ،وخیلی چیزا دیگه بادقت بیشتری حضور بهم برسانیم...

لینک به دیدگاه

به حول وقوه الهی

امروز میخوام برم برای ریاست جمهوری ثبت نام کنم

واز همین تریبون اعلام میکنم اهل شعار نیستم و اهل عملم ..(البته نه از اون عملها که باعث آلودگی هوا وفضای ذهنم میشه)انشالله با کمک شما نواندشانیهای عزیز..وعده ما هم بعد انتخابات میدان ولیعصر تهران .خ فاطمی .جشن پیروزی

کابینه بنده هم شک نکنید از همین فریهیختگان وتوانمندان انجمنه ...

وزیرنیرو آقای مهدی عارف

وزیرمسکن وشهرسازی محمد عارف

وزیرفرهنگ وارشاد مهدی لین

و سایر عزیزان در وزارتخونه های دیگه ..

و ضمنا همتون رو جزو اعضای طلایی انجمن میکنم که نیازی نباشه برای خرید محصولات آموزشی هزینه ای مرداخت کنید و از طرفی برای هرکدوم از اعضای فعال و غیر فعال یه وام بدون وثیقه در حد مورد نیاز (خواهشا دوستان تقاضاهای زیر یک ملیارد ندن که کلاس کار ما پایین نیاد )

واین قول رو به همه شما میدم که انجمن علمی نواندیشان رو در همه مناسبتهای رتبه سنحی در سطر اول قرار بدم

شعر تبلیغاتی من هم "دولتی پاک منهای پارتی و رانت "

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

به خیلی از چیزایی که تو زندگی میخواستم رسیدم اما همه اونا یک وجه مشترک داشتن، خیلی دیر بدستشون آوردم اونقدر دیر که وقتی بهش رسیدم خستگی راه به تنم بوده بجای خوشحالی. امروز هم به یکی دیگه از خواسته هام رسیدم اما باز هم دیر، بدون اینکه حتی برای لحظه ای خوشحال بشم

لینک به دیدگاه

یاد گرفتم حرف دلمو و دلخوریا تو رو طرف مقابلم بگم و پشتش نگم شاید وقتی تو رو میگم ناراحت میشن اما خیلی حس خوبی میده که میفهمن من خر نیستم:ws3:

لینک به دیدگاه

گاهی با یک اشتباه 19 نمیشی صفر

اینو این روزا زیاد شنیدم

هیچوقت تو زندگی به صفر نرسیدم

خیلیا خواستن ولی نشد ، نخواستم ، جنگیدم ، با قدرت

سعی کردم

برای هر چی خواستم ، هر چی شروع کردم

حتی چیزی که به نفعم نبود و خواستم به دست آوردم

از داشته ها خوشحال ، برای نداشته ها تلاش میکنم

روح من ، بلند شو ، قوی بلند شو ، استوار باش

ادامه زندگی بند موهای سپیدت نیست ، بند خواسته های توست ، بند ارزوهای توست ...

لینک به دیدگاه

دیشب که چندتا از کلیپهایی که مربوط به سیل آذربایجان بود رو دیدم ..خیلی متاثر کننده بود ...هم به اونا که عزیزیانی رو از دست دادن تسلیت میگیم و امیدوارم اونا که به هرنوعی تو این حادثه دچار مشکلات مختلفی شدند خداوند درجهت رفع مشکلاتشون کمکشون کنه ...

لینک به دیدگاه

داریم زندگیمون و میکنیم یهویی میبینیم داره سرمون کلاه میره و بما که میرسه هیچی به هیچی میشه برای باقیه گردش و تفریح و تشویق و جایزه برای ما خرحمالیهاش و اصل کاریهاش

نمی دونم چی بگم غم میشینه تو دلم تو اینجور مواقع و هیچ کاری هم نمیتونم بکنم .

دیروز وقتی اومدم اینجا و دیدم که بعد سالها یه مدال گیرم اومد کلی حس خوب و ذوق خوشحالی اومد تو دلم و بی تعارف از همه دوستان ممنونم :hapydancsmil:

زندگی همینه پستی و بلندیهاش زیاده

منتها همیشه سربالایهاش که نفس گیره نصیب من هست قسمتهای خوش آب و هواش به باقیه میرسه و کسی هم از ما نمیخواهد یه نفسی تازه کنیم.

لینک به دیدگاه

این سیلی که خطه شمال غرب و غرب کشور و دچار حادثه کرد و متأسفانه تعدادی مفقود و کشته شدند وقتی بقولی کلیپ هاشو میبینم فقط میتونم متأسف باشم برای نحوه برخورد آدمها با بلایای طبیعی

هنوز خیلی نگذشته ازش توی چندماه گذشته دقیقا یک پیش بینی جوی خیلی سنگین و فشرده و سیل آسا برای استان فارس شد و بالاخره بارش های شدیدی داشت و بالطبع خسارات زیادی وارد کرد به شهرهای کوچکتر و حتی به بندها و پل های ارتباطی و سد ها که تا چندین هفته بعضی از مسیرهای اصلی قابل رفت و آمد نبودند و همکاری خستگی ناپذیر من با هلکوپتر بهشون آذوقه رسوندند چون هیچ راه دسترسی جاده ای وجود نداشت و فقط آب بود و بس

ولی خب با همکاری خود مردم مناطق و مدیریت خوب و کارآمد و به موقع بحران فارس فکر کنم در حد یک کشته داشت نه بیشتر

هرچند خیلی ها هم بی احتیاطی کردند و نزدیک مسیرهای آب گرفته میرفتند ولی خب تلفات انسانی نداشتیم فقط تأسیساتی و محیطی بود.

اگه مردم هر منطقه ای به هشدارها توجه کنند و خودشون رعایت کنند ما نباید شاهد این همه تلفات و مفقودی باشیم .

به خدا آب خروشان با هیچ کسی تعارف نداره میشوره و میبره به راحتی

خیلی از به اصطلاح رودخانه های خشکی که در شهرها وجود داره در اصل مسیر گذر سیلاب هستند که به موقعش کارشونو انجام میدهند و بالطبع نباید همیشه داخلشون آب روان باشه و متأسفانه شهرداری ها یا سازمانهای مرتبط میایند این جاها رو یا پارکینگ میکنند و اجاره می دهند یا مثل شهرما از گوشه و کنارهاش کنارگذر عبوری میگیرند و مسلما موقعی که بارون شدید می باره نباید در مسیر این مکان ها قرار بگیریم و باید تخلیه بشوند که وقتی نشه یهویی طغیان آب و حادثه و فاجعه درست میشه.

یا میریم تو مسیر آب خروشان عکس و فیلم میگیریم خوب آب هم میبرتشون این بخدا تقصیر هیچ کسی نیست یکم خودمون باید رعایت کنیم.

حتی دیر هم آب دریا بالا اومد اون چندتا ماشینی رو که آب برد مردم نباید لب ساحل ناآروم اسکان بگیرند.

کاشکی رعایت کنیم تا مجبور نشیم اینجوری یه عده رو عزادار کنیم یا یه عده رو به زحمت بندازیم . بعد تا حرف کسی بخواد بزنه بحث قومیتی کنیم .

بیایم یاد بگیریم که بلایای طبیعی با هیچ کسی شوخی نداره .

حتی میشه تا حدودی در برابر زلزله هم ایمن موند.

موفق و سربلند و سالم باشید.

لینک به دیدگاه

نميدونم چرا هرمشكلي داشته باشم واس التماس دعا انجمن يادم مياد

ميشه دعا كنيد سنگ كليه م دفع بشه؟

خدايا به دشمن ادمم اين درد نده

لینک به دیدگاه

من همیشه به این فکر میکنم کاش یه آپشن تو انسان بود هر روز حال نداشتی یا شرایطش نبود برای چند ساعت از روی زمین محو بشی امروز دقیقا از اون روزاست نمیخوام کسی بهم زنگ بزنه بپرسه چی شد ...کجا دربرم:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...