رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

62mdnwdjeipstkigbxb.jpg

‏ابتکار جالب انجمن گل هلند

‏از شهروندان خواسته تا در صورت بروز "عشق دریک نگاه" بیدرنگ شیشه را شکسته و گل را تقدیم معشوق نمایند!

ای کاش کشور ما هم ازینا داشت .. sigh.gif

لینک به دیدگاه

مردا فکر میکنن جلو غریبه به زنشون زور بگن یا بی احترامی کنن ماها میگیک اه مای گاد دتس ا نایس من:whistle:

نه عزیزم ما میگیم ا شت گ تو هل :vahidrk:

خواهشا جلو مهمون و غریبه احترام زنتون نگه دارید هر چی بیشتر باهاش مهربون باشید و احترام نگه دارید غریبه ها میگن چ ادم با شخصیتی :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا بعضی ها از رو نمیرن!

پشت سر آدم حرف میزنن و آدم ُ میشورن پهن میکنن! بهشونم میرسونی پشت سرم چیا گفتی و اونم با چه لفضی!

بعد میاد تو جمع میگه اون حرفا دلی نبود و تو هم زیادی داری شلوغش میکنی!!

و بعد دوباره جای دیگه پشت سر ادم حرف میزنه و تخریب با منطق دلسوزی و کمک !!

بدبختی اینجاست طرف بیخیال ما هم نمیشه بره رو یه نفر دیگه فوکوس کنه! و بدترش اینجاست که نمیتونی از زندگیت حذفش کنی!!

لینک به دیدگاه

ای کاش میتونستم این قسمت از زندگیم رو جلو بزنم و برسم به مرحله بعدی زندگی

خیلی دارم گیج میزنم و فقط دارم عمرم و زندگیم رو پرت میکنم و معلوم نیست چی به چیه!! اصلا قراره چیکار کنم ..

حوصله ام از خودم سر رفته .. دیگرانم ول کن ما نیستن

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این انجمن حداقل 510 هزار نفر عضو داره ولی انگار هیشکی کتاب نمیخونه، آخه چرا؟!

اگه کتاب می خونین نوشتن یه جمله از متن کتاب تو اون تاپیکه نمیتونه سخت باشه با اونکه هستین تو انجمن ها

پ.ن: برنامه دورهمی امشب رو حتما ببینین.

لینک به دیدگاه

با داداش بزرگم نشستم و اروم چایی میخورم

هنوز کبودی صورتم هست

نگام میکنه و میگه به چی فکر میکنی

-گذشته

_گذشته ها گذشته

-نگذشته انتخاب اشتباه من نگذشته جاش همیشه رو قلبمه .. بی وجدانی آدما تموم نشده ..ضربه که به روحم زدن خیلی سخته نمیتونم پاشم

با وجدان باشیم عروس مثل دختر آدم :hanghead:انصاف داشته باشیم دنیا میچرخه و میاره سرمون:w02:

لینک به دیدگاه

(ای کاش میتونستم این قسمت از زندگیم رو جلو بزنم و برسم به مرحله بعدی زندگی

خیلی دارم گیج میزنم و فقط دارم عمرم و زندگیم رو پرت میکنم و معلوم نیست چی به چیه!! اصلا قراره چیکار کنم .. ) با نقل قول از حرف های دوست خوبمون :icon_gol:

چقدر درست گفتن ....sigh.gif

لینک به دیدگاه

خیلی دلم گرفته خیلی داغونم هی خودمو جمع و جور می کنم که ناراحت و غمگین نباشم ولی انگار دارو عه بعد یه مدت از بین میره تحمل بیکاری و دنبال کار گشتن برام میشه کوهی از غصه

لینک به دیدگاه

گاهی دیدن بعضی دوستان به آدم خیلی انرژی میده ، امروز یکیشون رو دیدم و از خاطرات گذشته حرف زدیم و خیلی خوب بود :ws3:

اتفاقا اونم از دیدن من همین حس رو داشت ..

لینک به دیدگاه

کلا سعی کردم از این سیاسی باز های دوران انتخابات بیام بیرون.

واقعاْ اعصابم کشش نداره.

به شدت آدم سیاسی هستم و وقتی میبینم یکی مثل قالیباف چقدر داره دروغ میگه و با بی شرفي و بی اخلاقی تمام داره دست و پا میزنه رئیس جمهور بشه واقعاْ ذهن و تمرکزم میریزه بهم و در طول هفته نمیتونم درست تمرکز کنم رو کار و زندگیم.

دیروز متوجه شدم چه استرس وحشتناکی تو وجودم افتاده از ترس اینکه نکنه یکی مثل قالیباف یا رئیسی بخواد رئیس جمهور بشه.

چند سال با شهرداری کار کردم و فساد وحشتناکی که وجود داره رو با تمام وجود حس کردم.

اگر یه مدت تهران زندگی کرده باشه هرکسی میتونه بفهمه این آدم چه برسر این شهر آورده که واقعاْ یکی مثل من دیگه حاضر نیستم برگردم و اونجا زندگی کنم.

امروزم این مناظره ها رو اصلاْ نگاه نکردم.

اخبارش رو هم دنبال نکردم و نمیکنم.

دیگه ام کاری ندارم و فقط میرم رای میدم به روحانی و تمام.

------------

چند وقته دلخوشی زندگی من شده مهدیه محمدخانی.

خیلی لذت بخشه برام دیدن عکس هاش و شنیدن صداش.

واقعاْ بهم آرامش خاصی میده.

واقعاْ دوست دارم دختری مثل ایشون تربیت کنم.

اصالت و نجابت واقعاْ میباره از این بشر.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

متاسفانه تو کشور خودم نمیتونم برم کنسرت هاشو چون ممکنه از صداش تحریک بشم.

خدایا آخه کی میتونه از این موسیقی با صدای مهدیه محمدخانی تحریک بشه جز یه آدم مریض جنسی که این قوانین رو گذاشته.

موثعی که این صدا و شعر ور گوش میکنم فقط به یه چیز فکر میکنم: واقعاْ از این بهتر هم میشه؟؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

چهارتا مثل علیشمس و تتلو و امید جهان و محسن یگانه و ... دارن فعالیت میکنن بعد کنسرت علیرضا قربانی که اشعار مولانا و حافظ و سعدی و خیام رو میخونه لغو میشه.

لینک به دیدگاه

چند سالی شده که روز تولدم روز نحسی شده:hanghead:

کلا همه چیز به یبسی میگذره تو روز تولدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خشک و بی روح:sigh:

اخیرا خیلی احساسات برام مهم شده

نمیدونم روانی شدم یا بودم یا اینکه طوریم نیست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...