رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

معـــــــــــــــــــــــــــــلم ورقــــــــــــــــــــه ها را داد ...

موضوع انشااااااااااااااااااء:

وقـــــــــــــــــــــــــــتی بزرگ شدید میخواهید چــــــــــــــــــــکاره شوید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کـــــــــــــــــــودک سرطانــــــــــــــــــــی:

بـــــــــــــــــــــــــــــــــه نـــــــــــــــــــــــــــام خــــــــــــــــــــــــــــــدا

مــــــــــــــــــــــــن بــــــــــــــــــــــزرگ نخــــــــــــــــــــواهم شـــــــــــــــــــــــد..............

index.jpg

لینک به دیدگاه

امروز تو برنامه ی ماه عسل پسر 8ساله که جوشکار بود و ماهی 100 تومن میگرفت گفت 50 تومنشو میده واسه دارو های پدرو مادرش با 50 تومن زندگی میکنن.علیخانی پرسید چه آرزویی داری سکوت کرد....آرزوش این بود که کار خوبی داشته باشه....یعنی بچه ی 8ساله آرزوش خیلی بزرگ بود.....

لینک به دیدگاه

یه عده هستن تو جامعه ما ایرانی ها که در کمال اعتماد به نفس برای هر بشری و هر مجموعه ای کری میخونن و اونا رو زیر سوال میبرن و میگن که در فلان قشر از آدما همه فلان خصوصیت رو دارن... مثلا خنگن!!! یا میگن متحجرن!!! یا میگن کله شقن!!! یا میگن... حالا از این دست حرفا دیگه....استثنا گفتنم تو کارشون نیست... میگن همشون این شکلی ان.....

میخوام بگم کلی گفتن حرف تو به همون اندازه خطرناکه... به همون اندازه حماقت و متحجر بودن خودتو تو باورت نشون میده و تایید میکنه تو هم کله خرابی و فقط داری از سر حماقتت حرف میزنی...یادت باشه هر کس با هر باوری یه احترامی داره و یه شخصیتی داره و اگه خودت لایق احترام باشی احترام میذاری تا احترام ببینی..خوب مطلق خداست و اون هست که خط کش برتری دستشه...نه به ریش هست نه به لاتی صحبت کردن نه به روشن فکر بودن :w16:

یه اصل تو این روزگار هست که اگه پیاده کنم میتونم به خنده این قشر آدما یه پشت دست محکم بزنم ....اون اصل هم اینه: گاهی کج کج راه رفتن بهتر از راه کج رفتنه...حالا تو میخوای راه رفتن منو مسخره بکنی مسخره کن:w16:

البته اینو بگم که تا یه جایی انسان صبر داره و سکوت میکنه به این بی احترامی ها.... از یه جایی به بعد دیگه همون حرفه هست که گفتم...حتما لایق احترام نیستی که بی احترامی میکنی.... خلاصه به این عده از افراد جامعه باس گفت حواست باشه...این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست.....

این لقمه بزرگ است دهان را ندری:w02:

لینک به دیدگاه

بعضیا فک میکنن خیلی با معرفتن که فقط تو دنیای مجازی اونم تو گروه هایی تو شبکه های مد شده ی الانی حالی از هم میپرسن..

جالب اینجاس به طرف پیام میدی بعد دو روز جواب میده میگه اصلا حواسم به پیامکای گوشیم نبود!! نیست همش پیامای وایبر و تلگرام و ...میخونم!!!

داریم کجا میریم واقعا؟؟

ببینید کارمون به کجاها کشیده که از دیدن یه پیامک یا یه زنگ کوتاه از طرف دوست قدیمی انقد خوشحال میشیم که انگار طرف با یه دسته گل اومده دیدنت.:sigh:

چقد دوست ندارم رابطه های امروزی رو...:hanghead:

دم رفقایی گرم که حتی با اینکه تو دنیای مجازی نباشی جای خالیت و حس میکنن، دلشون برات تنگ میشه و شده با یه زنگ کوتاه خوشحالت میکنن..ممنونم رفیقکم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

باز من دیوانه ام، مستم.

باز گویی در جهان دیگری هستم.

باز، حرفم نمیاد!

این فیل سنگین حوصله ام گویا باز یاد هندوستان کرده ...

لینک به دیدگاه

چقدر سخته تو قشنگ ترین روز های خدا ببینی یکی از عزیز ترین کسانت توی بستر بیماری توی بیمارستان افتاده و حالش وخیمه....

خدایا همه ی مریض ها شفا بده...

خدایا تو رو به حق این روزای عزیز

خدایا به حق امام علی

خدایا به پهلوی شکسته ی فاطمه

خدایا به اشک های زینب

خدایا معصومه خانوم رو سلامت به آغوش خونواده ش برگردون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بعضی سوالا برای همیشه بی جواب میمونه

گاهی خود ادم میفته به حساب کتاب که یه جوابی بر اساس منطق،عقل و حتی احساس پیدا کنه

اما نمیشه

انگار بعضی سوالا برای بیجواب موندن ساخته شده

اما همین سوالای بیجواب فکرتو پرواز میده . این فکر بازیگوش من کی به جواب سوالاش میرسه؟

لینک به دیدگاه

یعنی این چند وقته یه جوریم شبانه روزی واسه هدفم دارم تلاش میکنم همه ذهن و فکر و خواب وخیالم شده کارم تا راش نندازم آروم نمیشم

عهد کردم با خودمو شما رفقا میمیرم ولی بیخیالش نمیشم اول تابستون سال 94 هست این پست بمونه تا سال دیگه بگم بهتون به کجا رسیدم

من میتونم و ایمان دارم به کارم

گر شوم کرمی به دور خود پیچم سهل گردد این تنهایی چون یقین دارم پراوانه شوم:w16::a030:

1n4cxk4fl2e99icwvh4x.jpg

لینک به دیدگاه

با مهاجرت پذیری شهر گل و بلبلمون از دست رفت ...شدیم یه پا تگزاس واسه خودمون . .. هرچی آدم میخواد هیچی نگی توهین به قشر خاصی نشه ولی نمیشه . نمیذارند .. میفهمید .. پسر دانشجو میشه میاد شهر بزرگ با آبروی دختر مردم بازی میکنه باعث خودسوزی دختره میشه تو محیط دانشگاه!! .. جدیدا هم بورس دعواشون سر حساب و کتاب قاچاق موادخدرشون هست و تیراندازی تو محل مسکونی و کشته شدنشون . اونم وسط دل شهر شیراز!!! بخدا تگزاس هم اینقدر ناامن نشده و نیست ... تیراندازی وسط بلوار ... تیراندازی پایین شهر . بالای شهر .. همه جا ... کاشکی همه اون دو گروهه با هم بدرک واصل بشوند تا جون باقیه به خطر نیفته ... کرمت و شکر خدا .. چی بودیم چی شدیم ..

لینک به دیدگاه

بس که آشپریم بده، از خوردن هیچ غذایی لذت نمیبرم. نه اینکه آشپزیم بد باشه، در واقع هیچ غذایی رو با اشتیاق نمیپزم. وگرنه اگر مثلا کس دیگری ترجیحا مادرم بود که غذا بپزه، خیلی هم دوست دارم. حتی هیچ میوه‌ای هم چشمامو نمیگیره. بهترین دوستم رفت کانادا برای ادامه تحصیل و حالا من از انزوا رنج میبرم.

لینک به دیدگاه

به منم بگید منم میخوام بدونم:sad0:

پ.ن:جهت اسپم نشدن و هماهنگ با برخی پستای تاپیکایی از این دست:

هوا سرد است

من از عشق لبریزم

چنان گرمم

چنان با یاد تو در خویش سرگرمم 184.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...