رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

دهن بینی رو درک نمیکنم.....بابا ب خدا دوران خیلی از رفتارا دیگه مرده.....دهن بینی آخه........انقدر ذهن خودت برا درک مسائل ضعیفه.....ک برای درک و شناخت فرد یا مسئله ب دهن این و اون نگاه میکنی....نکنید زشت ب خدا.....دهن بینی با مشورت و نظرخواهی خیلی فرقشه اااااا ......وسلام

لینک به دیدگاه

امروز قیمتها تا حدودی پایین اومده بودن واسه همینم مردم بیشتر تو این روز خرید میکنند البته پایین اومدن قیمتها تو اروپا تا 75 درصد و گاها بالاترم میره اما خب اینجا هم بدک نبود و مادربزرگمم خیلی دوست داره بتونه واسه همه سوغاتی ببره خصوصا واسه دخترا و خانومای فامیل حالا من زیاد حوصله خرید ندارم مگه اینکه با دوستان خودم باشم ولی به هر حال این روزا سخت مسئولیت مراقبت از مادربزرگ با منه:sigh: حالا بماند که چقد جلوش ناخواسته اوضاع رو بهم میزیزم:icon_pf (34): به هر روی امروز مادر بزرگ جان ما ماشالله اصلا حس خستگی نمیکرد هر چی رو میدید عین بچه ها ذوق میکرد و ور میداشت :icon_pf (34):بابا لامصب فکر جیب منم کن :icon_pf (34):خب نکته جالبش اینکه هر تیشرت یا دامنی و تاپی رو انتخاب میکرد کلی اسم میاورد که فلانی از این داره و واسه فلانی خوبه اولش بی توجه فقط دنبالش بودم و بعد ذهنم در گیر این شد یعنی این اسمهای جدید تو فامیل ما قبلا هم بودند یا جدیدن بعضیا رو میشناختم و یا شنیده بودم اما بعضیا نه :ws52:یه لحظه پرسیدم دایه حاجی این اسمها که میبری کی هستن؟ کی رو میگی تو تنش خوشگله عاقا لیست گرفت کلا بازیگرای سریالهای ابکی ترکی فاطمه و بنفشه و چی و چی..... اصلا اسمای عجیب غریب :w58:نامرد اسم من و داداشامو قاطی میکنه ولی اسم اونا رو انگار جدول ضرب رو حفظ کرده بود:ws38: من بدبخت رو نگا با این زحمت پول در میارم باید بدم چیزایی که تن بازیگرای ترکه واسه فامیلایی که خیلیاشون تو ذهنم نیست خرج کنم خدا تی وی ما چی سرش اومده که نیازمند این سریالای ترکین ولا من که ترکیه میرم غیر از ترانه و شوهای محسون و ابراهیم تاطلیس رو نمیبنیم اخه این سریالا چی هستن که یه زن به این سن و سال دلش براش ضعف میره.:banel_smiley_4:......مادربزگم دلسردم کردی واقعا :icon_razz:یعنی چی بگم اخه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چقدر امروز یه نفر منو مدیون خودش کرد....با دلداریش با آروم کردنش...با....

خدایا شکرت دوستای خوبی دارم...

خدایا هرچقدر شکر کنم کمه میدونم...

مادر نازنینم ممنونم ازت با دهن روزه بالاسرمی...

بابایی مرسی که بخاطرم کارت کنسل کردی...با بی حالی از روزه کنارم موندی...

کاش میتونستم و خجالت نمیکشم...زیره پاتون بوسه بارون میکردم بهشتای من...

"دوستون دارم"

لینک به دیدگاه

بعضی جاها خوبه که باشی یه فضای خوبی داره ادم که توش قرار میگیره یه حس اروم و خوبی به ادم میده یجور حس که میبره با خودش تورو بجایی که باید باشی

اخ چه چقدر ما خاکی شدیم و بستیم دلامونو به خاک ...

هوای تمیز یه جای دیگه هستش ولی ما عادت کردیم به خاک کاریش نمی شه کرد ....

یاد اون داستان افتادم که یارو تو بازار دباغان کار میکرد بیهوش میشه مردم زیر دماغش عطر میزنن بلند نمی شه یکی میگه زیر دماغش فضولات دامی بزاریم میزارن بلند میشه ...

یعنی ما شدیم اون یارو؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

از کار اداری متنفرم.خداروشکر هیچوقت هم دنبالش نبودم.

اصلا نمیتونم خودمو مسحور یک سری قوانین بی سر و ته کنم

اینکه بخواهی مثل یک ربات بهت برنامه تزریق کنن و طبق اون عمل کنی ...پس اراده و اختیار چی میشه؟؟

بعضی وقتا فکر میکنم قوانینی که ادما وضع میکنن با اون چیزی که خدا گفته خیلی فرق داره ...

گیج شدم بخدا:4564:

لینک به دیدگاه

خیلی وقتها وقتی یکی یه حرکتی میکنه یا یه چیزی میگه که اصلا به اون چیزی که بود نمیومد خیلی خیلی دلم میخواست میتونستم اون تصویر ذهنی که تا قبل از این حرکت تو ذهنم ازش داشتم رو نشونش میدادم و بهش میگفتم من هیچی کلا هیچی ، ولی خودت دلت اومد چنین گند بدی به این تصویر زدی ؟؟؟

:sigh:

لینک به دیدگاه

بعضی از کارا خیلی زشتن... و دامن زدن بهشون دیگه از خود اون کار زشت تره!

اتفاقی که برای بچه های نواندیشان افتاد...

خیلی زشت بود...

امیدوارم همون افراد عذرخواهی لازم رو از بچه ها بکنن اگرچه دیگه فایده ای نداره:hanghead:

لینک به دیدگاه

محمد ادمین سایت مون امضای با معنی داره.

با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.

کاش ما هم واقعا بهش عمل کنیم.و تا وقتی از چیزی مطمئن نشدیم راجع بهش حرف نزنیم.و دیگرانو بخاطر کاری که هیچ نقشی در اتفاق افتادنش نداشتن سرزنش نکنیم.

لینک به دیدگاه

آرامش یعنی دستم تو دست مامانم و تو حیاط دراز بکشم و آسمون نگاه کنم...

بابایی بیاد باصدای بلند نماز بخونه...

خواهرگلکم میوه بیاره...

آرامش و خوشبختی یعنی همین برام....کنار خانوادم زیره آسمون خدا و تن سلامت....

درختامونم فقط نفس عمیق با ته دلت از عمق وجودت میطلبه....

هوا خنک و عالی....

خدایا شکرت...

لینک به دیدگاه

همیشه همه چیز اونجوری که دوست داری نیست!بابام میگه این قانون طبیعته.... :ws3:

یکی از ویژگی هایه بدم این کارس یه یه ماهه حس میکنم فقط به خاطر احترام به باباس که دارم میرم..خیلی خوش میگذره ها.ولی ادم یه جا نشستن نیستم...یه کاری میخوام که بپر بپر داشته باشه.یه کاری که خودم شروعش کنم..به فکرشم هستم..ولی بابا هی زیر چشمی میگه چه کاری میخوای بهتر از این.اینو خداییش راس میگه...بعضی مواقع به این نتیجه میرسم که دارم بهانه میگیرم...مثل اینکه یکی تو کلت انداخته باشه این کار خوبه و تو شیطون افتاده باشه تو وجودت:ws28:قشنگ دارم اعتراف میکنم هاا...ولی دوست دارم اصا خودم رو پاهای خودم وایسم....عجیب هااا.:whistle:بابا هی میگه زوده نمیتونی...اخ دلم میخاد یکی بیاد بگه اصلا مهم نیست بشه یا نه فقط کاریو کن که دوست داری

بابا هی میگه حالا درست بخوون....نگران کار نباش!!!من کااار میخام...کاری که دوسش دارم...هی میخنده میگه باشه باشه.هی میگم یه کم جدی باش..هی میخندی اینجوری میشه:vahidrk:

صبح با روی گشاده میرم....شبیه اینا که عاشق کارشونن:ws3:میزمو مرتب میکنم و میشینم :banel_smiley_4:....ظهر این شکلی میام:ws28:دقیقا ها.الان که ماه رمضونم هس بدتر

به داداشم میگم من حسم میگه مال این کار نیستم..میترسم منزوی شم،اگه اروم شم چی(البته احساسم میگه کمی اروم شدم الکی مثلا):whistle: ..میگه خب منم کارمو دوست ندارم ولی مجبورم!!!:w58::w58:اخه این چه مقایسه ایه:ws3:تو مردی من زنم!!!نیازی ندارم اصلا

واقعا اصلا برام درامدش مهم نیس...فقط دلم میخاد بزنم تو گوش علاقمندیام وقتی انقد همه چی مهیاس برا زندگی خوب......ولی بد میشه اینو فهموند...البته منم جدی نمیگم بهشون!!!فک کنم باید دختر بدی شم:gnugghender:بزار کلاسارو برم میزارمشون تو عمل انجام شده:ws3:شیطونیم یه جایی باید به کار بیاد خب

کلا خوشحالم که انقد اطرافیانم عاشق کارشونن:hapydancsmil:

جالبیش این بود که وقتی رفتم کلاسای پایه شغل مستقل دوست داشتنی خودمو نوشتم....بابام میخندید ...میگفت داری میری..منم این شکلی:ws3:نههه کی گفته!!تفریحه:whistle:

خدایا شکرت بابت این ناشکریا!!!:whistle:خب اخه میدونم بقیه چه مشکلاتی دارن و من دغدغم چیه...انکه میفهمم که خیلی خوبی یعنی اینا همش بهانس..

کاش اینجا مثل قبلنا بود:ws37:

لینک به دیدگاه

..... ای کسانیکه له شدین بدانین و آگاه باشین پروف را بازنماید حداقل یکم بگیم و بخندیم از استرسها کاسته گردد.

برگرفته از کتاب شارزنامه بند 6 نشر لبخند نویسنده سهند (ع)

لینک به دیدگاه

جان هر کسی که دوس دارید سیر به صورت درسته یا خام یا ترشی نخورید اگه میخورید تو جمع حرف نزنید اگه تو جمع حرف میزنید دقت کنید که کنار کسی نباشید :icon_pf (34):نه اینکه بیای فیس تو فیس حرف بزنی ول کن هم نباشی :ws3:چند روزِ حالم بد شده کلا هر چی ادکلن میزنم به دماغم درست نمیشه:ws28:

لینک به دیدگاه

بخاطر راه دادنمون به ورزشگاه نزدیک به چهار دهه باید بجنگیم..

اخرشم همین مثلا طرفداران آزادی اندیشه و... مقابلمون می ایستن و نماینده مجلس که از قضا خانوم هست میگه خانوما بشینن خونه شوهرداریو بچه داری کنن

خیلی از جمع عذر میخوام اما سرکار خانوم خودت که طرفدار نشستن تو خونه هستی پشت میز مجلس چه غلطی میکنی؟؟؟

یه هدفم تو زندگی تخریب همه جوره ی این مثلا آدم!!!هاس..

اَه..

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا آدم گلابی باشه ولی مرد نباشه اصن سوسک بالدار باشه ولی مرد نباشه.چه قدر راحت زندگی میکنن نامردای بی غیرت خوش به حالشون.:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...