رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

بعد از چند هفته

تازه حالا معنی‌ رفتارشو فهمیدم

چقدر ساده و بی‌فکر از کنار تغییرش گذشتم...چه بی‌انصافی بزرگی در حقش کردم!:hanghead:

چقدر این تغییر ظریف بود

مرحبا به این ظرافت و باریک‌بینی تو

چه هدیه کوچیک و بزرگی:icon_redface:

940311

13:58

لینک به دیدگاه

تعادل داشتن تو هر چیزی چقدر خوبه...اینکه یاد بگیری چطور رو این مرز بمونی حتی اگه به قیمت از دست دادن یه نفر باشه خیلی مهمه و باعث میشه کمتر غمگین باشی:ws37:

به نظر بیشتر ناراحتیای اطرافیانم به خاطر رعایت نکردن همین مرزس...بی نهایت عشق ورزیدن...بی نهایت مهربو بودن...بی نهایت دل دادن...بی نهایت وابستگی...حتی تو چیزایی مثل خرید و خوردن و هر چیز دیگه ای..اینجا کسایی هستن که وقتی میرن با دل شکسته میرن...یا اینکه چون انتظار زیادی از یه نفر داشتن جا خوردن و با ناراحتی اینجارو ترک کردن

کاش یاد بگیریم تعادل داشته باشیم تا کمتر دلمون بشکنه و ناراحت باشیم..چرا انتظاراتمونو از ادما بالا میبریم !یه کم فکر کنیم و سنجیده تر عمل کنیم...

اینجوری میشه که شادتریم:hapydancsmil:کمتر دستو دلمون میره از کسی ناراحت باشیم...زود یادمون میره!

حتی به قیمت اینکه بهمون بگن عجب ادم پوست کلفتیه ،حالیش نیست چی گفتیم بهش...ماهم میگیم باااشه باااشه:ws3:چون هر حرفی ارزش ناراحت کردنه مارو نداره که

زندگی کنید و لبخند بزنید:w16:

:خوندن بعضی نوشته ها باعث شد اینو بگم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام.. من يه مدت نبودم باز كار دست خودم دادم.. و اينبار مصدوم شدم ...

اينبار با سرعت بالا دوچرخه سواري كردم.. از سر و دنده و ارنج دچار اسيب شدم.. به قول دوستم اخر سر خودت دليل كشتن خودت ميشي...

فقط ميدونم در يك لحظه نفس نداشتم و چه حس بدي بود از اينكه نميتونستي نفس بكشي.. ولي بعدش كلي خنديم و بعدش كلي ملت خنديدن..

اينم يه سانحه ديگه.. ميخوام اسممو تو گينه ثبت كنم.. ركود حوادث:ws3:

لینک به دیدگاه

این همسایه کناری ما ساخت و ساز دارن، صبح ها با صدای ازاردهنده بریدن سنگ از خواب بیدار میشیم.

دیروز دیدم یه پلاکارد بزرگ زدن و از همسایه ها به خاطر سروصداهایی که ایجاد میشه عذر خواهی کردن.

واقعا کار قشنگیه ... خیلی دنیای قشنگ تری داشتیم اگه تعداد اینجور آدم ها زیاد تر بود :ws37:

لینک به دیدگاه

دلتنگ همه بچه های انجمنم...

دلم میخواد برم تو پروف تک تکشون و حال و احولشون رو بپرسم...

تمنا

کوچیک همه شما...

التماس دعا از همتون...خواهشا.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

معتقدم تو رانندگی باید ادب رو رعایت کرد توهین نکرد شسته رُفته بود ااما آدم دیوانه میشه:184:مسیر بدون ترافیک جایی که باید با سرعت رد شد طرف با سرعت 30تا میره :v57xpgj21gn50sq6izfخودت بیکاری بقیه که بیکار نیستن هیچی نگفتم اما دست اون راننده ای که رفت جلو ماشینش نگه داشت درد نکنه نموندم ببینم چی شد اما دلم خنک شد:whistle:

لینک به دیدگاه

همش یه امروز نیومدم به انجمن سر بزنم......:w58:.....چقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدر دلم برا دوستای انجمن تنگ شده بود.......:4564:............:hanghead:

لینک به دیدگاه

يه روز بدون حوادث رو ايشالله شروع ميكنم.. ميخوام بعداز ظهر جاتون خالي برم دوچرخه سواري.... از رو هم نميرم..

ديروزم كوه بودم.. اتفاقي نيفتاد ...خوب بودم و خوش... ولي خيلي دير رسيدم خونه تا حالا ساعت ده نيومده بودم خونه.. ولي خوب بود....

به مناسبت عيد همه خانواده رو بستني نعمت دادم.. رفتيم بيرون خيلي خوش گذشت جاي همه دوستان خالي..

خوبه ديگه..

عيدهمه دوستانم مبارك..

لینک به دیدگاه

دنبال مدل لباس بودم به این موارد برخوردم:ws28:

مدل لباس مجلسی طرح سنگین

1475023268-taknaz-ir.jpg

مدل لباس های جدید زنانه

445832351-taknaz-ir.jpg

مدل لباس های جدید زنانه

1769999037-taknaz-ir.jpg

مدل لباس های جدید زنانه

1259328874-taknaz-ir.jpg

مدل لباس های جدید زنانه

1631151018-taknaz-ir.jpg

مدل لباس های جدید زنانه

999377046-taknaz-ir.jpg

مدل لباس های جدید زنانه

1615982012-taknaz-ir.jpg

مدل لباس های جدید زنانه

1359383264-taknaz-ir.jpg

مدل لباس های جدید زنانه

462621874-taknaz-ir.jpg

لینک به دیدگاه
دنبال مدل لباس بودم به این موارد برخوردم:ws28:

مدل لباس مجلسی طرح سنگین

شلوار صورتیه عالیه:ws28::ws28:

کت آخریم شبیه کت جد منه خدا بیامرز همیشهمینداختش سر شونش:ws3:

به آواتارت نمیاد از این لباسا بپوشی:ws38::ws38::w02:

لینک به دیدگاه

چه سوت و کور شده اینجا

همه خاموشن ...

یه موقعی وقتی دلمون از دنیای واقعی میگرفت میومدیم اینجا

دلمون اینجا میگیره کجا بریم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...