رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

در جواب ابجیم

ما هرلحظه میمیریم تا یادمون باشه که طوری زندگی کنیم که یادمون باشه فقط این دنیا ارزشش به لحظه های شادی هستش که باهم داریم و بقیه هیچ

حیفه که لذت نبریم همه چی این دنیا سراب هستش غیر مهربانی و دوستی و شادی حتی به غمگین ترین لحظاتم باید خندید چون گذراست ....

لینک به دیدگاه

امشب یکی از هم دانشگاهیام.......سور داد........شام.........آخه دو هفته پیش بابا شده............:hapydancsmil:...........النا کوچولو اسم نی نی شونه.......:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

نمیتونم درک کنم توی عصری که علم اینهمه پیشرفت کرده، زن و شوهری بخاطر بچه‌دار نشدن بخوان از هم جدا بشن!

اونم وقتی که حتی یه قدم کوچیک برای درمانش برنداشتن!اینهمه سال از ترس اینکه بفهمه مشکل از طرف خودش بوده، پا پیش نذاشته!

واقعا اگر انسانی فکر کنیم، چه اهمیتی داره که مشکل از طرف خانومه یا آقا؟؟!! مهم اینه که باید حلش کرد! نه اینکه ازش بترسه!

اینهمه سال عمر و جوونی‌شونو گذاشتن اما همیشه ترسیدن حتی ابتدایی‌ترین آزمایشاتو بدن

خدایا من واقعا نمیتونم درک کنم! چطور میشه به این راحتی اینهمه سال زندگی رو ندید گرفت و جدا شد! داریم از پاره شدن یه ریسمان محکم حرف میزنیم که برای محکم شدنش سال‌ها زمان صرف شده

اگه تازه ازدواج کرده بودن و میخواستن جدا بشن، انقدر دردم نمیومد که حالا...وقتی میدونی همو دوست دارن...:4564:

همه مشکلات خودم یه طرف، اینجور خبرا هم یه طرف...هیچ جوره از فکرشون بیرون نمیام:sigh:

لینک به دیدگاه

امروز که رفتم دانشگاه انتظار این برخورد رو از بچه های دانشگاه نداشتم اصلا:icon_redface:بخصوص از استادی که ترم پیش فقط باهاش بحث میکردم :icon_redface:دمشون گرم حتی اونایی که باهاشون تا حالا حتی سلام و علیکم نداشتم:icon_redface:............

لینک به دیدگاه

فکر میکنم هیچ چیزی بدتر از دوراهی تصمیم گیری نیست ، تصمیمی که میتونه زندگی متفاوتی برات بسازه ، کاش میشد آینده رو تا حدودی دید:ws27:

لینک به دیدگاه

امروز شادترین روز عمر منه .....

...... در چنین روزی عشقم گلم دنیام نفسم همه چیم .. همسرم عزیزم

12 سال پیش در همین روز جواب عشق منو دادی و شادترین سرود زندگی رو به من هدیه دادی و بهترین و زیباترین روز دنیا همین روز بوددعزیزم همه هستی من عشقم

سالگرد ازدواجمون مبارک :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اتفاقی پرینت درصدای کنکورمو دیدم. بعد از حدود 5 سال.

بالاترین درصدم برای جامعه شناسی بود، تمام خاطرات دبیرستانم زنده شد.

یادم اومد من عاشق جامعه شناسی بودم و همیشه با دبیرای این درس بحث میکردم.

یادم اومد تنها درسی که واقعا موقع خوندنش احساس خوبی داشتم جامعه شناسی بود.

یادم اومد تصمیم گرفته بودم دانشگاه جامعه شناسی بخونم.

اما الان ... خیلی چیزا تغییر کرده ... افکار منم همینطور ... علایقم همچنین ...

دنیای ترسناکیه ... همین.

لینک به دیدگاه

خوابم نمیبرد

به همه چیز فک کرده ام

بیشتر به تو

و میدانم که خوابی

وقبل از بسته شدن چشمهایت

به همه چیز فکر کرده ای جز من

منی که بی فکر تو سر نمیکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...