رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

خوشحالم از اینکه محرم رازم مامانمم خوشحالم از اینکه بهم اعتماد داره خوشحالم از اینکه شدم خواهر مادرم و خوشحالم از اینکه منو خیلی قوی میدونه واسه همینه هیچ وقت نمیذارم ضعیف بشم و تنها دلیلش مادرمه :icon_redface:خدایا از عمر من بردار به عمرش اضافه کن که یه لحظه هم توانایی از دست دادنشو ندارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من اهل ماهواره نیستم یه چند وقتیه تو خونه پدر خانمم یکی دو قسمت از سریال فریحا و فاطما گل رو دیدم تا حدودی جریان داستان دستم اومده( فک کن تو قسمت چندهزارمش جریان دستمه) امروز بحث بود چرا اسم زنی که بهش تجاوز شده گذاشتن فاطمه یا فلان شخصیت منفی زینب حتما پشت ساخت این سریال ها دست صهیونیست ها درکاره برای خدشه وارد کردن به ساحت مقدس ائمه ،حالا دو تا نکته پیش میاد که من نتونستم در مغز پوک آقایون فرو کنم و از ترس تکفیر شدن ادامه ندادم 1- آیا تو ممکلت گل بلبل خودمون کسانی که اسم ائمه شیعه روشونه ادمای درستی هستن؟ 2- اینکه چرا این رگ کلفت گردنتون وقتی اسامی اصیل ایرانی روی یه مشت دزد و قاچاقچی و معتاد گذاشته میشه باد نمیکنه؟ واقعا موندم مذهب چه بلایی میتونه سر سلول ها مغز بیاره که قدرت تفکر و از آدم بگیره و شخص رو به یک پارانوئید کامل تبدیل کنه

لینک به دیدگاه

در خبرها خوندم 4 نفر از عاملین قتل فرخنده توسط دادگاه افغانستان به اعدام محکوم شدند(گرچه با اعدام مخالفم و به نظرم احکام سنگین تر و زجرآورتر از کشتن هم میتونه باشه) خب ما اشتراکات زیادی به لحاظ فرهنگی و تاریخی با افغانستان داریم اما نکته ای که متوجه شدم اینه که اگر مردم کشور ما 100 سال از رژیمش جلوتر هستند اما در افغانستان این حکومتشه که 100 سال از مردمش جلوتره، کیه که ندونه افکار پوسیده مذهبی و رفتارهای ضد زن افغان ها تبدیل به ضرب المثل شده. هرچه به حافظه تاریخیم رجوع کردم نمونه چنین اقدامی رو از سوی رژیم ندیدم، از اعدام های فله ای سال 67، از قتل های زنجیره ای دهه 70 از قتل زهرا کاظمی تا جنایات سال 88 و کهریزک تا قتل های محفلی کرمان تا اسیدپاشی اصفهان تا آشوب شیراز تا جریانات روزهای اخیر مهاباد، معتقدم در این بین کشوری پیشرفت خواهد کرد که حکومتی پیشروتر داره نه مردمی پیشرو ، ادامه مسیر فعلی همسایه شرقی مارو به کشوری پیشرفته تبدیل خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

وقتی دنیا به فکر تسخیر فضــــــــــــا بود،ما به این می اندیشیدیم که انگشتر عقیق در کدام انگشت،ثواب بیشتری دارد... ًاین جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می کند....!!!آدمها هستند که آن را می سازند! جهان سوم جا نیست، شخص است.

حرف خیلی درستیه متاسفانه:ws37:

لینک به دیدگاه

تصمیمو گرفتم جدی...

دارم برنامه میریزیم کی چه وقت چه ساعتی...میمونه دست نوشتم که بنویسم برای کسانی که دوستشون داشتم و دارم ..فقط ی دستخط ازم داشته باشن برای یادگاری...

موندم کسی رو از برنامم باخبر کنم یانه...یا بزارم ی جور دیگه باخبر بشن...

نمیدونم ی مقدار زمان میخوام تا کامل همه چی خوب پیش بره...وخیلی ها ب ارزوشونم برسن...

چ راحت دنیا داره تموم میشه...

خسته ام

لینک به دیدگاه

میگم شانس ندارم

پی نوشت این پستم

دوستم زنگ زد گفت من هر موقع تورو ناراحت میکنم یه اتفاق بد برام میوفته:4564:فک کردم میخاد منو گول مالی کنه:ws3:

ولی الان شنیدم که یه اتفاق بد براش افتاده:icon_pf (34):

ولی من از دستش ناراحت نبودم که فقط بهش بیشتر نشون دادم که برام ارزش قایل باشه:whistle:

الان من باید عذاب وجدان بگیرم...یعنی به من مربوطه...هی میگم خودت باش ادا در نیار:vahidrk:اینم نتیجش:w000:

خداجون اینبار و بخیر بگذرون من دیگه خودم میمونم:hanghead:

اقا اصلا بیاید به من هر چی میخاید بگید..من بم برنمیخوره چکار کنم :icon_redface:

لینک به دیدگاه

گاهی دلم میخواهد در مواجهه با یک فرد نا امید بگیرم انقد بزنمش که 4ساعت بره یه گوشه ار ار کنه از درد بعد برم دستشو بگبرم بلندش کنم بگم نا امیدی ممنوع حتی برای یک لحظه

،:ws3::w000::vahidrk:

لینک به دیدگاه

آرزو دارم برای همه زنان و دختران این سرزمین ، اندکی شجاعت ذره ای جسارت و کمی قدرت.

پ ن: به همه مقدسات قسم این همه آه و ناله دائمی ژست قشنگی نیست، سربازان ضعیف در میدان جنگ تنها سرنوشتی که دارند کشته شدنه، کشته شدنی که افتخار و قهرمانی هم در پی اون نیست ، قهرمانان جنگ یا زنده هستند یا تا آخرین توان جنگیدند و کشته شدند و زندگی میدان جنگ همه ماست.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

یه مدتی مدیر تالار، یه مشکلی واسش پیش اومده و دسترسی نداره و نمی تونه بیاد که ایشالا زودتر شرایطش جوری بشه که دوباره بتونه خودش بیاد و رسیدگی کنه :w16:

واسه همین حالا که نیست، بیایم به تالارش هم یه کمکی بکنیم که اومد تو دلش فحش نده بهمون :ws3: تاپیک گاهنوشته ها معمولاً یه مدت که میگذره شرایطش فراموش میشه (فقط جهت یادآوری پست اول تاپیک رو یه نگاهی بندازین :w16:)

حالا کمکمون هم اینجوری باشه که اون شرایط گفته شده پست اول رو به خاطرمون بسپاریم و رعایت کنیم و اگه موردی هم دیدیم، گزارش بدیم که رسیدگی بشه که این تاپیک خوب و پرطرفدار که تا حالا چندبار هم به خاطر رعایت نکردن شرایط بسته شده، به خوبی پیش بره :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...