رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

اگه کسی میخواد اینجا مطلبی بنویسه صد بار اونو مرور کنه ببینه اینجا جاش هست بنویسه یا نه ؟؟؟

کاش بعضیا یه کم به دوربرشون نگاه میکردن ببینن اینجا کیا هستن بعد پست میزاشتن ...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خدا که وجود ندارد ولی بهشتی اگر وجود داشته باشد، مطمئنا فقط برای زنهای خانه‌داری هست که هر روز یک پول قلنبه از طرف شوهر بازاریشون به حسابشان واریز می‌شود و آنها فقط وظیفه دارند کنج خانه سکنی بگزینند، خرج کنند، النگو بخرند، لباس بخرند، غذا بخورند و برای سپاس از این نعمات نماز بخوانند و دعا برگزار کنند و گاهی وقتی هم دست منتی بر سر گدای مسکینی بکشند. مردها به خاطر ارتکاب گناه کبیره استمنا (حتی برای یک بار) مشمول بهشت نمیشوند.

لینک به دیدگاه

چقدر هم تو نواندیشان مامور امر به معروف و نهی از منکر وجود داره. مدیرا کم هستند که کاربرا میان به دیگران تذکر میدن؟ به چی‌چی‌ناله‌های ملت هم کار دارن.

لینک به دیدگاه

بحث امرب معروف نیست بحث احترامو ارزشه...و شخصیت.....

میتونیم بنویسیم دردودل کنیم,هدیه بدیم بهم ولی,میتونیم دقراردادن کلمات بهتر تلاش,کنیم تا بی احترامی نشه ب دوستان و انجمن علنی نواندیشان...تک تک ما موظف ب رعایت کردنیم ب مدیرو عضو جدید نیست..به شعور و احترام خودمون بستگی داره....

متشکرم پس بهتر بیندیشیم..بهتر احترام بزاریم ..و قشنگ بنویسیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یکم همه دور هم بخندیم . همین طوری ... جدیدا آدمهای خاصی تو زندگیم میبینم . اینقدر خاص که اصلا قابل وصف کردند نیستند. فقط یه جمله میتونم در موردشون بگم : ازخودشونو شخصیتشون و اخلاق ورفتاروسکناتشون به شدت متنفر و منزجر وفراریم ... خدا منو از راه این اراد دور نگه دار میخوام شاد باشم آخه.

لینک به دیدگاه

حالا که بحث این چیزا پیش اومد بذار منم بگم دیگههههههه:ws3:

ببخشیدا ولی بعضی هاااااااا فک میکنن علامه دهرن.به قول دوست خوبمون "سجاد" در واقع توهم دانستن دارن.

اینجا فضای مجازی هست.شاید خیلی از دوستان حرفشونو دوس ندارن به دلایل خیلی زیاد توی دنیای

واقعیشون واسه کسی بگن.وشاید با گفتن حرفشون اینجا "تو این تاپیک"حس بهتری پیدا کنن.وفکر

نمیکنم تماما باید به مذاق کسی خوش بیاد!پس لطفا سعی نکنید اینجا در مورد نوشته های کسی

قضاوت کنید.اتفاقا بی شیله پیله ترین نوشته ها توی همین تاپیکه

لینک به دیدگاه

چه خبره:w58:

خداوندا جمع دوستانه ی مان را از چشم حسودان دور بدار:ws3:آمین

.

.

.

انقد این روزا در حال صواب کردنم که احساس میکنم دارم کباب میشم :whistle:...به کجا چنین شتابان:vahidrk:

لینک به دیدگاه

کلی نوشتم اما پاک کردم

کاش یه روزی برسه ادما به بچه هاشون راه و رسم زندگی کردن رو یاد بدن .

اونا الان فکر میکنن دارن یاد میدن اما روششون درست نیست .

کاش به بچشون بگن یاد بگیر گرگ باشی

با گرگ ، گرگتر از خودش رفتار کنی

اینجوری بچه ها بخاطر شکستاشون ارزوی مرگ نمیکردن

لینک به دیدگاه

وقتــــــــی یکی مال منه و خیلی دوســش دارم (مامان جونم بابایی آجیـــــم و هرکــس دیگه ) دیگه فقط مال منـــــــــه کس دیگه ای حق دوس داشتن اونارو نداره .

یکی از دغدغه هــای فکـــری منه :sigh:

لینک به دیدگاه

روز قشنگی بود امروز خیلی هوا ابری بارونی,,,,خنک حس زنده شدن مخصوصا گوجه سبزم بخوری وای خیلی خوش میگذره...

هوای خیلی خوبی بود امروز کلن همه چی خوب بود...

بیایم شادباشیم بابا....

من الان ب این نیجه رسیدم باید شاد بود زندگی ارزش نداره...

حالا دوروز دیگه حالمون میره توقوطی کلا طبع زندگی همینه شاد باشی ,یا غمگین هردوش نمک زندگیه والا...

کلن هیچی

خخخخخخخ

بچه های انجمن چاکرهمتون هستم.

لینک به دیدگاه
چقدر هم تو نواندیشان مامور امر به معروف و نهی از منکر وجود داره. مدیرا کم هستند که کاربرا میان به دیگران تذکر میدن؟ به چی‌چی‌ناله‌های ملت هم کار دارن.

کسی امر به معرون و نهی از منکر نکرد

به دوستان گلم اعتراض کردم که حس ناامیدی و بیماری رو از ذهنشون خارج کنن تا شاهد خوشحالیشون باشم

خوبه شما هستی و به کسی خرده نمیگیری!

لینک به دیدگاه

بهار که بارون میاد همه میرن بیرون هر کی تو فکر یه چیزه کلا همه حال و هواشون فرق میکنه:hanghead:هوای بارونی و .....

حالا فکر من:

منم بد فکرم مشغول میشه و مدام تو فکر میوه هایی هستم که ریختن زمین:4564:آخه چراااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟//چرا میوه های تابستون؟چرا تگرگ؟:4564:امروز دیگه هرچی گوجه سبز و زرد آلو بود نابود شده من این بار غمو کجا ببرم آخه:ws3:میوه های عزیزم:4564:

لینک به دیدگاه

استرس دارم، استرس کرایه خونه، بدهکاری، و کلی مشکلات مالی دیگه. اسیر زندگی و کار شدم. من یه کارگر روزمزد مفلوکم. لعنت به این زندگی کلا. تازه کلی هم وقت خالی دارم ولی هیچچچچ نمیفهمم چطور روز میشه و چطور شب میشه. امان از دست این دوست‌پسرم که فکر میکنه دایم باید من رو کنترل کنه، کی میرم، کی میام، کجا میرم، چیکار میکنم، چیکار نمیکنم، با کی حرف میزنم، با کی حرف نمیزنم و هزار جور مخدر دیگه... بعد عمری فمنیست‌بازی ببین گیر کی افتادم

لینک به دیدگاه

شرم باد بر هوس رانانی که برای لحظه ای لذت جان انسانی را میگیرند.

شرم باد بر کسانی که عامل این هوس رانی ها طی سالها در این مملکت شدند.

روز به روز از خودم و ایرانی بودنم بیشتر خجالت میکشم. از اینکه بخوام بگم من یک ایرانی هستم نه تنها حس غرور ندارم بلکه شرم هم دارم.

از اینکه دیگران مردهای ایران رو هوس ران میدونن اما واقعیت تلخ امروز جامعه ی من همینه.

واقعیتی که ...

حرفی برای گفتن ندارم جز اینکه اندوه بزرگی رو باید بر دوش بکشم . از اینکه قبول کرد که چقدر پست شدیم. از اینکه انسانیت رو به مشتی خرافات فروختیم.

از اینکه وجدان رو خفه کردیم و بجاش بذر کینه کاشتیم.

خودکشی برای رهایی از چنگال یک هوس ران!!!!

پ.ن:

برای اولین بار طی کل فعالیتم در دنیای مجازی آوتارم رو عوض کردم.

این رخت سیاه برای مرگ مردانگی در سرزمین ایران است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...