رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

بعضیا دیگه حال آدمو بد میکنن انقد که همش با منطق و عقل و دلیل و ... حرف میزنن! منطق 100، احساس 0 !!!

همیشه خدام خودشونو عقل کل میدونن!

بس کنین تو رو خدا! باور کنین بقیه ام به اندازه خودشون فهم و شعور دارن و نیازی ندارن به اینکه همیشه یکی با حرفای عاقلانه‌شون بزنن توی ذوقشون و حال خوبشونو خراب کنن!

لینک به دیدگاه

ادم های بی چهارچوب فوق خطرناک هستند

مثل بی دین ها

یا افراطیون دینی ( از قضا اینا هم چهار چوب ندارند )

اصلا هر دو طیف جهت فرار از مسولیت های اجتماعی ، رفتاری و مهمترین مسولیت ، مسولیت تفکر این راه رو پیش گرفتن

هر دوتاشون فکر نمیکنند !

اولی کلا فکر نمیکنه

دومی یک عده دیگه بجاش فکر میکنند

ادم های بی اعتقاد اوج خطرن ، چون حتی خودشون رو هم باور ندارند

ادم های پر اعتقاد هم اوج خطرن ، چون بقیه رو باور ندارند

از این ادما دور بشید حتی الامکان

لینک به دیدگاه
یکی از تاپیکهایی که شدیدا ازش انرژیِ منفورِ ناامیدی رو دریافت میکنم اینجاس که نود درصد پستا آه و ناله و فغان و داد و بیداده

منتظر کی هستیم که حالمونو خوب کنه..جز خودمون؟!!!

میخوای جیغ و دست و هورا راه بندازیم ؟:ws3:

لینک به دیدگاه

برخی ها که راه و مسیر الهی رو تشخیص دادن و سرشار از اعتقادات پاک و ربوبی هستند نمیدونم چرا همچنان در باتلاق کلافگی و سردرگمی خودشون سرگردانند و هر آن احتمال میره خبر خودکشیشون هممون رو شوکه کنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

گندم جان من خوشحالمممممممممممممم

ینی منتظر یه رفیق پایه بودم که وقتی بیماریمو بدونه بگه بابااااااااااااااااا یه وقت نیای کلاسا بمون خونه استراحت کن . دانشگاه که از سلامتیت بهتر نیس

بعد من بگم خب هفته پیشم به دلیل همین بیماری نرفتم که . گواهی پزشکی هم دارم :hanghead:

بعد اون بگه خب من به استادا میگم اونام ادمن متوجه میشن حالت خوب نیس چیزی نمیگن

و در این لحظست که من بال در میارم و برنامه میریزم که این دو روز کلاس که دو در شد کجا برم دور دور :ws3:

........................

الکی گفتم ، یه روزشو شاید نرم ؛ اگه نرم میشینم درس میخونم ، وقتی مث بچه ها استرس میگیرم دلم میخواد خودمو خفه کنم:hanghead:

ولی به هر حال خوشحالم :ws3:

لینک به دیدگاه

امروزم خدا بخیر کن ....

از این آدمای خودخواه....

ظاهر بین....

ریاکار...

پول پرست...

و.....

من امروز اینارو باید تحمل کنم " یه لبخندم باید رو لبام باشه ":banel_smiley_4:

سرشون کردن تو اعمالی که فقط واسه جلب توجه و ریاست....باشد که اینا آدم شوند....:icon_razz:

لینک به دیدگاه

سرتاپایم را که خلاصه کنند میشوم مشتی خاک

که ممکن بود خشتی باشد در یک دیوار یا سنگی در دامان کوه و یا شاید خاکی از گلدان یا حتی غباری بر پنجره

اما .....

من از این میان برگزیده شدم برای شرافت برای انسانیت

من منتخب گشتم برای دیدن نفس کشیدن و برای سعادت....

به من اجازه داه شده به انتخاب و تغییر و عشق

وای بر من اگر قدر ندانم....

لینک به دیدگاه
یکی از تاپیکهایی که شدیدا ازش انرژیِ منفورِ ناامیدی رو دریافت میکنم اینجاس که نود درصد پستا آه و ناله و فغان و داد و بیداده

منتظر کی هستیم که حالمونو خوب کنه..جز خودمون؟!!!

راست میگی. نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن اگه عاشق الکی هم نشن , یه چیزی کم دارن. بعد تو خیالشون مثلا عاشق میشن و میان اینجا و دست به دامن سوز و ناله های الکی میشن و منت کشی از طرف که بهش محل نمیذاره و همش خدا خدا گفتن و تحقیر خویشتن. منم از این تاپیک و از این کارا بدم میاد.

لینک به دیدگاه
بعضیا دیگه حال آدمو بد میکنن انقد که همش با منطق و عقل و دلیل و ... حرف میزنن! منطق 100، احساس 0 !!!

همیشه خدام خودشونو عقل کل میدونن!

بس کنین تو رو خدا! باور کنین بقیه ام به اندازه خودشون فهم و شعور دارن و نیازی ندارن به اینکه همیشه یکی با حرفای عاقلانه‌شون بزنن توی ذوقشون و حال خوبشونو خراب کنن!

الکی نمیشه همیشه با منطق بود. وقتی اونجوری اند , پس حتما عقل کل هم هستند. کسی که عقل و شعور داشته باشه از شنیدن حرف منطقی و عاقلانه تو ذوقش نمیخوره و حالش خراب نمیشه. حتما اینا رو بشوخی گفتی نه؟

• :a030:

لینک به دیدگاه

سلام سلام...:hapydancsmil:

حالم خوبه.. بچه ها نگران نباشيد.. :w16:

مصي بلاخره باز بلند شد..:icon_gol:

من مديون تمام دوستاني هستم كه تو اين مدت دركنارم بودن و هر ساعت و هر لحظه باعث شادي من بودن تا من خوب باشم.. با تمام وجودم و با تمام احساسم ميگم از همشون ممنونم.. :flowerysmile:

شايد نبودن .. من هم الان نبودم.. و دستان پرمهرشونو ميبوسم و سپاسگزارم از همشون.. بخصوص ناصر عزيزم/فرنوش نازنيم/نسيم گلم/صباي عزيزم/ پري مهربونم

واقعا ممنونم....:w72:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...