رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

چه روزای خوبی دارم ... همه چی خوب ، همه چی عالی ، همه چــــــــــــــــی ، آرزو میکنم همیشه اینجوری بمونه ... :ws3:

...............

خب میزاشتی یه ثانیه بگذره بعد میزدی تو پرم :sigh:

من دور دور میخوام sigh.gif

لینک به دیدگاه

بچه ها خواهش میکنم ازتون هرکسی سایه ی پدر و مادرش بالای سرشه ی الحمد لله الرب العالیمن از ته دلش بگه

همسایه یمون پدرش فوت کرده، ده دیقس خبر دار شده ... نمیتونم حالِ بدش رو توصیف کنم براتون ... خیلی خیلی غم انگیزه ...:hanghead:

ی صلواتم برای شادی روح ایشون اگه دوس دارید بفرستید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

تنها به این دلیل که امدادهای ماورایی را نمی بینید ،

به این معنا نیست که این امدادها وجود ندارند .

هرگز تنها نیستید .

فرشته ها همیشه با شما هستند .

:ws37:

لینک به دیدگاه

خوشحالم که کودک نیستم ...

خوشحالم که وقتی کودک بودم کودکی کردم

یه دختر 4 ، 5 ساله دیدم که پسری از کنارش رد شد و چشمای هرزه ی پسر دنبال این کودک بود

نگاه های کثیف انسان نما دختر رو ورانداز میکرد و صدای بوسه های دورش رو شنیدم و نگاه دختر که فقط میدید این پسر داره چیکار میکنه

با تعجب و مظلومیت فقط نگاه میکرد و نمیدونست این هرزه به خاطر هرزگی اینکارو میکنه و وجودش پر از آتشه

لعنت به تو که از بچه هم نمیگذری

دختر بیچاره حتی معنی تنفر رو هم نمیفهمه تا ازاون رفتار متنفر شه

دختری که باید از این سن این چیزها رو تحمل کنه ، دارم باور میکنم نیستی ...

لینک به دیدگاه

این روزهام میگذره ولی به چه قیمتی خدا داند. سال خوبی نبوده برام امسال یعنی یجورهای همش به بها از بین رفتن ارزش هر چیزی به اون چیز رسیدم . اینقدر دیر که خوشحالم نکرده داشتنش !!!هنوز ۵ ماه دیگه مونده که بگذره تا ببینیم چی میشه . حس بدی که این چندروز اخیر دارم اینه که موهام کم پشت شدند کل موهام غیر از اون قسمت پریده .. چم شده نمیدونم .. شبها کابوس . نمیتونم چیزیهایی که یاد میگیرم و حفظیات رو کاغذ بیارم . کلا اعصابم ریخته بهم .. نفرین کار بدیه ولی خدا از سر باعث و بانیش نگذره . برام دعا کنید بشم همون آدم قبلی ..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...