رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

در ازدحام این همه ظلمت بی‌عصا

چراغ راهم را از من گرفته‌اند

اما من

دیوار به دیوار

از لمس معطر ماه

به سایه‌روشن خانه باز خواهم گشت.

پس زنده‌باد امید !

خدایا شکرت:icon_gol:

به امید روزهای بهتر...

لینک به دیدگاه

روزهای خوب خواهند امد..

کمی صبر.......

کمی حوصله

میاد.. والا میاد:ws3:

امروز جایی رفته بودم .. انقدر غرق فکر بودم که کلا یادم رفت به راننده بگم میخوام پیاده بشم.. با صدای راننده ..یادم اومد که من تو تاکسی نشستم.. خانم نمیخوای پیاده بشی...

داشتم به این فکر میکردم. که چه جالب فکرهایی که تو ذهنت پرورش میدی اونم خالص بدون هیچ ناخالصی خدا چه سریع میشنوه و برات براورده میکنه...

همین دیگه.. جالب بود. گفتم کسی این متنو میخونه.. اگه یه فکر به ذهنش رسید خالص باشه. به وقوع میپیونده اما اندکی صبر....

بستتت دیگه.. :ws3::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا به یه مرحله‌ای می رسی که به فکر این میفتی که میتونی خیلی از چیزایی که تا حالا میخریدی رو خودت درست کنی. به خصوص چیزای زینتی. کاردستی‌ها وسایل کاربردی و ...

چقدر خوبه که کسی که این هنرو داره بخیل نباشه و بگه که چجوری این چیزا رو درست می‌کنه

البته بخیل هم باشه مشکلی نیس :banel_smiley_4:

مثه الان! که یه سرچ ساده منو به جواب رسوند:w16:

لینک به دیدگاه

بعد مدت ها خواستیم یه فیلم کامل ببینیم ، اونم که عشقولانه از آب در اومد حالا کاش بهم میرسیدن باز یه چیزی ،تهش جزغاله شدن رفت، اینم از فیلم عشقولانه دیدن ما:sigh:

لینک به دیدگاه

امروزو خیلییییییی دوست دارم.سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه س

خاطره خوبی از این روز دارم.چند سال پیش تو همچین روزی با دوستام قم بودیم.

یه اکیپ شااااااااااااد و پرانرژی.

خیلییییییییییییی خوش گذشت.دلم برای شیطنتامون ، خنده هامون و عبادتمون تنگ شد.

الان تقریبا از هیچکدوم از اون بچه هااااا خبر ندارم.امیدوارم هر جا هستند شاد باشن.:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

من برام سواله یه سری از دوستان تازه وارد.. نمیدونم میزارم به حساب نشناختنشون.. ولی خوب اگه نمیشناسن چرا تحلیل میکنن.. باز نمیشه گذشتتت.. ولی یه سری دوستان دارن خیلی کم لطفی میکنن.. و من اصلا خوشم نمیاد.. کسی بخواد .. مطلبی اونم علمی.. رو زیر سوال ببره.. اگه چیزی میدونی بسم الله وگرنه لطفا نظر نده..

من خودم سعی میکنم وارد بحثی بشم که یا خودم تاپیکمو زدم یاازم دعوت شده باشه یا اطلاعاتم کامل باشه...

اخه یعنی چی.. بعد میگن زودرنجی.. صبرم داره لبریز میشه ها....

نمیدونم والا چی بگم دیگه.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

از چشمان مرد نامحرم اشعه ای ساطع میشه که وقتی به صورت زن میخوره باعث پیری زود رس میشه، اینو تازه از تلوزیون یاد گرفتم خیلی ذوق کردم چیز جدید به دانشم اضافه شد اینجام گفتم که شما هم ذوق کنید5.gif

لینک به دیدگاه

فکر میکنم در آتش بدون دود بود که خواندم قلب تنها چیزی است که اگر خوب نگهش داری، میتوانی با آن دنیا رانجات دهی . امروز اتفاقی به یادش افتادم. آن وقت که این را میخواندم تازه فهمیده بودم قلبم ضربان اضافی دارد. البته مشکل خاصی نیست اما من فکر کردم این ضربان اضافه برای این است که قلبم را خوب نگه دارم.که یادم باشد قلب را باید خوب نگه داشت. نمیشود دنیا را نجات داد، میدانم اما واقعا با قلب بی کینه میشود زندگی کرد و مگر نه این که انسان عالم اصغر است؟ این روزها قلبم از چیزهای زیادی پر بود که باز ضربان اضافی اش را شنیدم عجیب تند میزد یادم افتاد که قلب تنها چیزی است که با آن میشود دنیا را نجات داد.

لینک به دیدگاه

یک بیماری هست به نام سندرم عکاسی ییهویی در این بیماری فرد بعد خروج از کشور دچار این سندرم شده به نحوی که ییهویی از در و دیوار از گل و بلبل از لنگ کفش از دیس غذا از گوشه شمال غربی دماغ مبارک از مگس های اجنبی و کلا از هر چیزی عکس گرفته و در شبکه های اجتماعی منتشر می کند:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به ضرس قاطع میگم برا دانشجو جماعت هیچ شبی آرامشبخش تر از شب بعد دفاش نیس.......:icon_redface:

انگار از هفت دولت آزادی.........همه دلخوری ها به کنار....که چی شد و چی نشد اما...خدایا شکرت که تموم شد........:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

دم همه اونایی که هوامو داشتن گرم.....دم همه اونایی که دلگرمم کردن گرم.......دم همه اونایی که بهم انرژی و روحیه دادن گرم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

امروز خیلی جالب بود

دوباره ماجراهای من و تاکسی‌های دانشگاه شروع شد:ws28:

تو تاکسی کنار من یه پسر نابینایی نشسته بود اونورم هم یه خانوم کارمند طوری

بعد این پسره کنار در دانشگاه که پیاده شد، خانومه گفت تو رو خدا اینو ببین

نابینائه ولی دانشگاه تهران قبول شده بعد بچه‌های سالم اسکول:ws28: ما رو ببین (شرمنده‌ام که این لفظو میگم ولی عیناً لفظ خود خانوم بود:5c6ipag2mnshmsf5ju3)

بعد همون لحظه یه تاکسیه پیچید جلو تاکسی ما. راننده هم عصبی شد سرشو برد بیرون داد زد آخه تو هم که مثه منی بدبخت:ws28::ws28::ws28:

یعنی من به زور خودمو نگه داشته بودم غش نکنم از این حرفش:ws28::ws28:

برگشتنم باز ماجرا شد.

ولی این یکی تلخ و گزنده بود.

نمی‌نویسم.

ولی هنوز موندم باید منم جواب خانمه رو میدادم حالیش میکردم که توهین نکنه یا نه:hanghead: میگن تو دعوا باید طرفو حقو بگیری ولی خب اینجوری که آتیش دعواشون شعله ورتر میشه:ws3:

لینک به دیدگاه

نمیدونم چی بگم...

اگه یکی همش غمگینه و آه و ناله میکنه شاید مشکلی داره...

اگه یار شاطر نیستی بار خاطر هم نباش دیگه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...