رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اه امشب پاهام خیلی درد می کنه... 8 سالعت رو پا بودم... دارم کلافه میشم...دیروز عصر هم 5 ساعت...شب هم اصن نخوابیدم از بس ترسیدم ساعت زنگ نزننه...

امشب خیلی بده :4564::4564:

لینک به دیدگاه

امشب به تاپیک شخصی گاهنوشتم رسیدم ، خیلی وقت بود خاک خورده بود . ( قابل توجه وحید خان ) :banel_smiley_4:

نمیدونم این متنا از کجای ذهنم شرو به فوران کردن :w58:

این ینی دلم خیلی پره که مهلت نفس کشیدنم نمیده ، داشتم با نوشته هام گاهنوشته هارو میترکوندم گفتم بهتره برم تاپیک شخصیم تا انفجار رخ نداده :ws37:

لینک به دیدگاه

امشب تولدمه .

تولدم مبارک .

w330.gif

13 اردیبهشت

هر شب ما به رخت خواب میرویم ، اما هیچ اطمینانی نداریم که فردا صبح زنده بر میخیزیم با این حال ساعت را برای فردا کوک میکنیم .

این یعنی امید

:icon_gol:

و این داستان نیز ادامه دارد...

لینک به دیدگاه

خب من از امشب نمی گم و از دو شب پیش می گم :4chsmu1:

بلاخره روز موعود رسید و پنجشنبه رفتم نمایشگاه :dancegirl2:

خلاصه که از دیدن اون همه کتاب نزدیک بود ذوق مرگ بشم :w42:

تا جایی دست خودم و کوله ام و دست پچه ها اجازه می داد هم کتاب خریدم :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v(3 بار زنگ زدم بابام تا برام پول بریزه .... دفعه آخر دیگه نه خودم روم میشد :w02:و نه بچه ها گوشیم رو می دادن که زنگ بزنم :w000:)

اما نمی دونم امسال نمایشگاه چرا این قدر سوت و کور بود !!!!! ( قابل توجه اونایی که می گفتن روزای اول خیلی شلوغه :viannen_38:)

تازه غرفه کتابای دانشگاهی هم نمی دونم چرا این قدر بده امسال ! هیچ کدوم از کتابایی که می خواستیم رو پیدا نکردیم :banel_smiley_4:

اما تا همین امروز دارم می میرم از دست درد و شونه درد :sad0:

تازه سرما هم خوردم :ws44:

از اون بهتر که مسموم هم شدم و دیروز رو کلا رو به قبله بودم :hanghead: (توصیه های ایمنی : احتمالا ساندیچا آلارم خطر مرگ داره :w58:)

خلاصه با این که قرار بود دیگه نرم

ولی پنجشنبه اگه حتی تمام کلاسام رو هم کنسل کنم باز یه بار دیگه می رم :w12:

(فقط باید سعی کنم تا اون روز چندتا بازو قدرتمند یدک هم جور کنم :w02:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...