رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امشب کلی کتک خوردم از برادر زادم....:banel_smiley_90:.بدنم درد میکنه :imoksmiley:یکی نیست بگه این بچس یا.....:ws28:ای روزگاااار ما بچه بودیم اینا هم بچن:sigh:

لینک به دیدگاه

امشب هیچی...دیشبو بگووووو

روایت هست که مهمان حبیب خداست!دیشب مهمون داشتیم از اون فوتبالیای داااغ .طرفدار بارسلونا

از وقتی اومده بود کنترل تیلفیزیون دستش بود:ws37: مهمانی گفتن میزبانی گفتن

خلاصه که از ته دل گفتم الهی 4-5 تا گل بخوره دلم خنک بشه:whistle: همینطورم شد بایرن 4 تا گل زد:ws28:

نمیدونم دعا های من چرا در سایر موارد مستجاب نمیشه:banel_smiley_4: خلاصه ک دیشب از امشب بهتر بوت!

لینک به دیدگاه

این حس ِ لعنتی

گاه قلم هم دیگر همراه نیست

نمی‌توان تمام ِ حرف‌ها را گفت

نمی‌شنود

نمی‌فهمد

لعنتی نمی‌نویسد

پس به که بگویم

حرف‌هایم را

کاغذ سپیدی بدهید

برای خط خطی‌هایم !

لینک به دیدگاه

چقدر کار داشت ...خیییییییلی بیشتر از چیزی که فکر میکردم ریزه کاری و... داشت....فکر میکردم امشب تموم میشه ولی یکروز دیگه زمان لازمه ...احتمالا جمعه تموم میشه....ولی خیلی خیلی بامزه و خوشگل شدن.... انصافا 2 نفر هم بطور مداوم و یک نفر بصورت پارت تایم همکاری کردن....

لینک به دیدگاه

بله از مدیر زیست شناسی شاروک گرفته تا مدیر تالار مهندسی شیمی mim-shimi همه و همه بیدارن.....

یکی بیاد به این مدیران نمونه کشوری بگه آخه برای چی تا الان بیدار موندید.....:banel_smiley_4::ws3:

شبی همراه با کمی آرامش رو دارم سپری میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...