رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

عه چه زود نوبت من شد!!!

خوب چی بگم آخه!

به نظر شما ارائه یه کار چقدر می تونه توی قشنگی کار تاثیر داشته باشه

فرض کنین یکی طرحش خیلی خوبه ولی ارائه خیلی خوبی نداره با یکی که طرح معمولی با ارائه خوب داره

به نظرتون اصلا مهمه؟

حالا فقط دانشگاه نیستا

من یه کار گرفتم تری دی شو می زنم داخلین.فک می کنین چه چیزهایی رو باید دخیل کنم که کارم به نظر کارفرما قشنگ به نظر بیاد؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 472
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عه چه زود نوبت من شد!!!

خوب چی بگم آخه!

فرض کنین یکی طرحش خیلی خوبه ولی ارائه خیلی خوبی نداره با یکی که طرح معمولی با ارائه خوب داره

به نظرتون اصلا مهمه؟

حالا فقط دانشگاه نیستا

من یه کار گرفتم تری دی شو می زنم داخلین.فک می کنین چه چیزهایی رو باید دخیل کنم که کارم به نظر کارفرما قشنگ به نظر بیاد؟

خوب من اول توی دانشگاه می گم چون که هنوز وارد بازار کار بیرون نشدم.

خوب اگه بخوایم منطقی فکر کنیم ارائه ی کار خیلی مهمه و تاثیر زیادی هم روی بیننده می ذاره..به خاطر همین هم درس بیان معماری و .... داریم.

اما توی دانشگاه ما برای بعضی از استادامون ارائه چندان اثری توی نمره ای که می دن نداشته هر چند که قبل از تحویل روی ارائه ی خوب خیلی تاکید کردن اما آخر سر به طرح نمره دادن.نمی دونم شاید دلیلش این باشه که ما الآن ترم 4 هستیم و خوب براشون طرح مهمتره ولی فکر کنم ترم های بعد بیشتر سختگیری کنن.

اما در مورد کارفرما به نظرم خیلی مهمه که کارتو خوب نشون بدی تا راضیش کنی...چون شاید متوجه نشه که طرحت چقدر خوبه!

اما نظر شخصی من اینه که طرح خوب با ارائه ضعیف بهتره تا طرح بد با ارائه عالی چون این طوری کار بازاری می شه!

لینک به دیدگاه

دمت گرم جگر گوشه.

ببینید من الان این شکلی ام :imoksmiley:

چون ما دیشب تا ساعت 9 شرکت بودیم اونم واسه چی؟ واسه ارائه....امروز همه چیز رو باید ارائه بدیم....

می تونه ساده باشه اما دقیق باشه....

به نظرم قرار نیست شبت آنچنان ژیگول ببندیم...مهم اینه که کارفرما بتونه درک کنه این کار بعد از ساختن چی می شه....:ws37:

لینک به دیدگاه

به نظر منم تو دانشگاه که کاملا به سلیقه استاد بستگی داره که ارائه براش مهم باشه یا نه...

اما در کل بخوایم بگیم،نحوه ارائه خیلی تاثیر می زاره رو نتیجه کار.کاملا با یه ارائه خوب می شه نقصهای کار رو پوشوند و پنهان کرد.(البته یه جور دروغ گفتن هم هستا:banel_smiley_4:).

معمولا کاری با ارئه خوب، خیلی بیشتر مورد توجه قرار میگیره :girl_yes2:

لینک به دیدگاه

یکی دیگه از چیزهایی که خیلی مهمه اینهکه از ظرح سه بعدیدتون چه جوری شات بگیرید....زاویه های دید خیلی مهمه....

اصولا" ما چون مزه ی زبون کارفرما رو نمی دونیم...می دیم رئیسمون...می گیم شات بگیر ما می زنیم تو شیت :ws28:

لینک به دیدگاه
به نظر منم تو دانشگاه که کاملا به سلیقه استاد بستگی داره که ارائه براش مهم باشه یا نه...

اما در کل بخوایم بگیم،نحوه ارائه خیلی تاثیر می زاره رو نتیجه کار.کاملا با یه ارائه خوب می شه نقصهای کار رو پوشوند و پنهان کرد.(البته یه جور دروغ گفتن هم هستا:banel_smiley_4:).

معمولا کاری با ارئه خوب، خیلی بیشتر مورد توجه قرار میگیره :girl_yes2:

توی دانشگاه استادای ما اصلا" شیت انچنانی نمی خوان....

به یکیشون شیت بچه های ایرانو نشون دادم اینجوری شد :w58:

بعضی وقتا اینقدر عکس ها و تصاویر گویا هستن که نیاز به توضیح زیادی برای ارائه ی طرح نیست....:w16:

لینک به دیدگاه

بحث خوبیه.....

من موافقم با ارائه خوب.....به نظرم فرقی نمیکنه کار دانشگاهی باشه یا تو بازار کار....ارائه خوب یعنی اینکه اول خودت واسه طرح ارزش قائل بشی بعد به اونی که داره کارو می بینه....ولی تو نوع ارائه موافقم با کسی هایی که ارائه ساده انجام میدن....ارائه ای که هم بازار کار اونو درک کنه هم استادها و حتی مردم.......نه اینکه به قول یکی از دوستان ایراد های طرح رو با اون بپوشونیم...ارائه ساده این حسن رو داره که نمیتونیم اشتباهاتو بپوشونی....چون تو این ارائه اصل طرحه.....

لینک به دیدگاه
عه چه زود نوبت من شد!!!

خوب چی بگم آخه!

به نظرتون اصلا مهمه؟

حالا فقط دانشگاه نیستا

به نظر من شیت بندی و ارائه ساده اما قشنگ کار رو بهتر و قشنگتر و تمیز تر نشون میده...:w16::a030:

لینک به دیدگاه
به نظر من شیت بندی و ارائه ساده اما قشنگ کار رو بهتر و قشنگتر و تمیز تر نشون میده...:w16::a030:

در واقع منم به نظرم این جوری مهندسی تره...شیت بندی هایی که خیلی رنگ رنگی هستند رو اصلا دوست ندارم:hanghead:

لینک به دیدگاه

به نظر من ارائه خیلی مهمه

اگه طرحت عالی باشه خوب نتونی ببندیش خیلی دیده کارتو میاره پایین

ولی اگه کارت شیک باشه هم بیننده جذب میکنه هم باعث میشه بیشتر رو کارت تمرکز کنند و وقت بزارن واسه دیدنش

استادایه ما که اگه کارت درست حسابی بسته نباشه ساده از کنار کارا میگذرن

این ترم یکی از استادا داشت کارایه بچه هارو میدید میگفت آها، نگاه کنید،این کارشو خوب راندو کرده!!!همونیه که من مده نظرم بودست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

متاسفانه استادا خیلی سلیقه ای برخورد می کنن...یه استادی راندوی زیاد دوست داره و کار با راندو رو بیشتر نمره می ده، یه استادی اصلا توجهی بهش نمی کنه..ما موندیم این وسط بلاتکلیف که به کدوم سازشون برقصیم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من که یه ریزه کارم خراب شه یا یه خطم 0.5 درجه کج شه وجدان درد می گیرم..... نمی دونم چه جوری بعضی از بچه ها با فتوشاپ اشکالاشونو می پوشونن برای نمره :viannen_38:

لینک به دیدگاه
من که یه ریزه کارم خراب شه یا یه خطم 0.5 درجه کج شه وجدان درد می گیرم..... نمی دونم چه جوری بعضی از بچه ها با فتوشاپ اشکالاشونو می پوشونن برای نمره :viannen_38:

خط تمیز کردن چیه همه کارو می دن بیرون هم کار می کنن هم پرزانته نمره هم مال اوناست:viannen_38:

لینک به دیدگاه
در واقع منم به نظرم این جوری مهندسی تره...شیت بندی هایی که خیلی رنگ رنگی هستند رو اصلا دوست ندارم:hanghead:

البته منظور من از ساده این بود که خیلی رنگو وارنگ و اجق وجق نباشه....نه خیلی ساده که هیچ جذابیتی نداشته باشه...نه خیلی رنگی رنگی که نشه نیگاش کرد

به نظر من ارائه خیلی مهمه

اگه طرحت عالی باشه خوب نتونی ببندیش خیلی دیده کارتو میاره پایین

ولی اگه کارت شیک باشه هم بیننده جذب میکنه هم باعث میشه بیشتر رو کارت تمرکز کنند و وقت بزارن واسه دیدنش

استادایه ما که اگه کارت درست حسابی بسته نباشه ساده از کنار کارا میگذرن

این ترم یکی از استادا داشت کارایه بچه هارو میدید میگفت آها، نگاه کنید،این کارشو خوب راندو کرده!!!همونیه که من مده نظرم بودست:banel_smiley_4:

اره...موافقم:icon_gol:

متاسفانه استادا خیلی سلیقه ای برخورد می کنن...یه استادی راندوی زیاد دوست داره و کار با راندو رو بیشتر نمره می ده، یه استادی اصلا توجهی بهش نمی کنه..ما موندیم این وسط بلاتکلیف که به کدوم سازشون برقصیم :banel_smiley_4:

:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

به قول دوستم استادای این دوره زمونه فقط به تیپ و قیافه نمره میدن.......کار خوبم جلوشون بزاری نیگاش نمیکنن

من قلا اینجور نبودم.......اما از ترم 2 به بعد خیلی روو کرام و تمیز بودنشون حساس شدم:ws3:

خط تمیز کردن چیه همه کارو می دن بیرون هم کار می کنن هم پرزانته نمره هم مال اوناست:viannen_38:

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
استادای شما هم به تیپ و قیافه نمره می دن؟؟؟ :sad0:

من که این ترمی که گذشت نتیجه هیچکدوم از زحمتهامو ندیدم...نمی دونم بر چه اساسی نمره دادن:sad0:

تیپ و قیافه هم یه جور ارائه س دیگه مخصوصا به استادی این دوره :ws28:

لینک به دیدگاه
البته منظور من از ساده این بود که خیلی رنگو وارنگ و اجق وجق نباشه....نه خیلی ساده که هیچ جذابیتی نداشته باشه...نه خیلی رنگی رنگی که نشه نیگاش کرد

منم منظورم همین بود دیگه:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...