رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

[]با سلام احتیاج شدید به هم فکریتون دارم تمام سوال من در عکس داخل این لینک هست ممنون میشم منو راهنمایی کنید.با توجه به این عکس یک جای مناسب برای کارخانه کمپوت یا هر کارخانه ایی که اب زیادی لازم داره بهتره کجا باشه به چه دلیل و اینکهچه الودگی هایی به شهر میان با این کاربری های موجود وشیب وباد غالب وجریان 2mmاب در سال .اگه اط تو عکس خوب معلوم نشد اط سمت راست بالاترین صنایع پوست وچرم هست پاینش جاده هست وپایین تر از همه زباله گاه شهری هست .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

هیچکس نمیتونه کمکککککککککککککککککککک بکنه این سوال مربوط به درس بهداشت محیط هستش.

لینک به دیدگاه

با سلام سوال مهم مممممممممممممممممممممممم:ws52:

من در دبیرستان رشته ام تجربی بوده اما الان دارم در دانشگاه علمی کاربردی شهرسازی میخونم برا فوق دیپلم الان میتونم تو سراسری شرکت کنم یا نه لطفا کمک کنید خیلی مهم است:icon_pf (72):

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام من دوتا پایان نامه دارم که یکیش بررسی کاربرد هنر و زیباسازی در مطلوبیت تسهیلات حمل و نقل درون شهریست ممنون میشم هرکی مطلب داره بهم کمک کنه یه دنیا ممنون

لینک به دیدگاه
سلام به همه ی کاربرای قدیمی و تازه وارد و شهرساز و غیر شهرساز

سوالات و مشکلات درسی و غیر درسی از جمله نحوه ی کار در انجمن و همینطور درخواست های پروژه و کمک و ... خودتون رو در این تاپیک مطرح کنید.

در اسرع وقت به درخواست ها رسیدگی خواهد شد .:a030:

سپــــــــــــــــاس فراوان :icon_gol:

سلام من مطلب و مقاله در مورد بافت و تولید منسوجات پرزدار میخوام ازجمله پتو :sigh:

لینک به دیدگاه
سلام من مطلب و مقاله در مورد بافت و تولید منسوجات پرزدار میخوام ازجمله پتو :sigh:

سلام. اینو اگه تو تالار نساجی بپرسین فکر کنم بهتر باشه و مدیر تالار بتونن کمکتون کنن :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/forum769.html

لینک به دیدگاه

سلام من ی تحقیق برای درس مبانی حمل و نقل شهری میخوام هرچی باشه ممنونم اگه راجع به آزادراه ها باشه بیشتر ممنونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!1TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

[h=2]منو ببخشید ولی واجبه[/h]سلام من ی تحقیق برای درس مبانی حمل و نقل شهری میخوام هرچی باشه ممنونم اگه راجع به آزادراه ها باشه بیشتر ممنونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!1TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

لینک به دیدگاه
سلام من ی تحقیق برای درس مبانی حمل و نقل شهری میخوام هرچی باشه ممنونم اگه راجع به آزادراه ها باشه بیشتر ممنونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!1TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

منو ببخشید ولی واجبه

سلام

تحقیق آماده ؟! :banel_smiley_4:

جزوه های 2 درس مبانی حمل و نقل شهری و طراحی شبکه در تاپیک های زیر رو مطالعه کنید:

مبانی مهندسی حمل و نقل شهری

طراحی شبکه های حمل و نقل شهری

مقالات و مطالب این دو بخش رو هم نگاه کنید:

مقالات برنامه ریزی مسکن و حمل و نقل شهری

حمل و نقل و ترافیک

نمونه کارهای این تاپیک هم ممکنه بدردتون بخورن :

دانلود نمونه کار مهندسی ترافیک

:a030:

لینک به دیدگاه

وای واقعه سپاس بسیار زیاد از شما بابات کتاب های مفید

راستی من یه کتاب راجع به روند الگوی شکل گیری شهرهای ایران می خواستم ممکنه کمکم کنید؟؟؟

بار هم ممنونم

لینک به دیدگاه
سلام دوستان ..:45645:

شما کتاب یا کتابهایی رو میتونید معرفی کنید که در مورد وندالیسم مطلب داشته باشن؟:girl_in_dreams:

یه فصل از این کتاب در مورد وندالیسم شهری هستش. ایشالا مفید باشه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread106084.html

لینک به دیدگاه
یه فصل از این کتاب در مورد وندالیسم شهری هستش. ایشالا مفید باشه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread106084.html

مرسی ادمین السلطنه...:girl_in_dreams:خیلی کتاب خوبی بود..

حالا که تا اینجا اومدی چند خط هم در مورد مدل لوری توضیح بده تفاوتهاش رو با مدل داده-ستانده بگو...:shad::shad:

لینک به دیدگاه

خدمت شاه شاهان.....مشغول مشغولان...:ws3:آقا محمد صبور در عین حال سریع الحساب:ws3:

آقا حکایت عجیبی هستا....ما نفهمیدم چه جوری شدیم کاربر ممتاز...بعدا گفتن بابا این تعداد پست هات بره بالا 5000 تا می شه کاربر ممتاز...

گفتیم به به...الان اگه یک نفر یک ضرب بشینه تو تاپیک های یک تالار عمومی پست بزاره....عکس و کپی متن...میشه کاربر ممتاز!...:ws37:

گفتم ول کنم این سوالات فلسفی رو.....

اومدیم دیدم..به!:ws3:

ما شدیم کاربر فعال دوباره...دیدم..به!

مقادیر 10 تا 15 پستمون پَر شده!

نکنه مشکل اون عنوان کاربر ممتاز ما بود....بهمون نمی اومد گفتین...کمش کنیم....:ws3:

درسته به ما نمی آد....والا بابا ما که هر چی خواستن بهمون عنوان بدن هم که گفتیم نمی خوایم...با کاربری معمولی مون راحتیم...دیگه ایم حذفیات چی بوده...:ws52:

بگین...کدوم ها رو حذف کردین....شاعبه درست نشه دوستان خوب....:ws37:

حالا هر کی حذف کرده....به هر دلیلی حذف کرده....بابا یک پیغامی بزاره...شاید ما اصلاح کردیم....یا نه بگه بابا دیگه از این کارا نکن....

باور بفرمایین همش در نحوه ی اجراست....وگرنه من با اجرا مشکلی ندارم..حقتون هست..مالتون هست...وطیفه ی مدیریتتون هست...بابا ما گردنمون از مو هم باریک تره....:ws37:

اگر کسی اطلاع دارد بفرماید....ما فقط نیت روشن شدن موضوع را داریم....

می دونم کارهای مهم تری هست....ولی خوب یکم الان این موضوع برام دغدغه ایجاد کرد...

یکهو 10 تا 15 پست پرید!:ws37:

لینک به دیدگاه

مهندس احساس نمی کنی این مسئله رو باید تو تالار مدیرا مطرح می کردی ؟ :w58:

اگه میخوای به گوش محمد برسه، یا باید بهش پیغام خصوصی می فرستادی یا تو دفتر مدیر ارشد می گفتی ، چون محمد توی این تالار یه کاربره فقط ، ( از نوع ممتاز البته :w02: )

:w16:

لینک به دیدگاه
مرسی ادمین السلطنه...:girl_in_dreams:خیلی کتاب خوبی بود..

حالا که تا اینجا اومدی چند خط هم در مورد مدل لوری توضیح بده تفاوتهاش رو با مدل داده-ستانده بگو...:shad::shad:

:ws38: مدل لوری رو درست نمیدونم. ولی تا جایی که میدونم کلاً کاربرداشون فرق داره؟ :ws52: تفاوتشون کلاً میشه تعریف و کاربردشون

خدمت شاه شاهان.....مشغول مشغولان...:ws3:آقا محمد صبور در عین حال سریع الحساب:ws3:

آقا حکایت عجیبی هستا....ما نفهمیدم چه جوری شدیم کاربر ممتاز...بعدا گفتن بابا این تعداد پست هات بره بالا 5000 تا می شه کاربر ممتاز...

گفتیم به به...الان اگه یک نفر یک ضرب بشینه تو تاپیک های یک تالار عمومی پست بزاره....عکس و کپی متن...میشه کاربر ممتاز!...:ws37:

گفتم ول کنم این سوالات فلسفی رو.....

اومدیم دیدم..به!:ws3:

ما شدیم کاربر فعال دوباره...دیدم..به!

مقادیر 10 تا 15 پستمون پَر شده!

نکنه مشکل اون عنوان کاربر ممتاز ما بود....بهمون نمی اومد گفتین...کمش کنیم....:ws3:

درسته به ما نمی آد....والا بابا ما که هر چی خواستن بهمون عنوان بدن هم که گفتیم نمی خوایم...با کاربری معمولی مون راحتیم...دیگه ایم حذفیات چی بوده...:ws52:

بگین...کدوم ها رو حذف کردین....شاعبه درست نشه دوستان خوب....:ws37:

حالا هر کی حذف کرده....به هر دلیلی حذف کرده....بابا یک پیغامی بزاره...شاید ما اصلاح کردیم....یا نه بگه بابا دیگه از این کارا نکن....

باور بفرمایین همش در نحوه ی اجراست....وگرنه من با اجرا مشکلی ندارم..حقتون هست..مالتون هست...وطیفه ی مدیریتتون هست...بابا ما گردنمون از مو هم باریک تره....:ws37:

اگر کسی اطلاع دارد بفرماید....ما فقط نیت روشن شدن موضوع را داریم....

می دونم کارهای مهم تری هست....ولی خوب یکم الان این موضوع برام دغدغه ایجاد کرد...

یکهو 10 تا 15 پست پرید!:ws37:

راست میگه، چرا حالا اینجا گفتی :ws3:

تو اینجا هم دوتا از بچه ها این مشکلو دارن. واسه خیلی های دیگه هم میفته.

http://www.noandishaan.com/forums/thread66517-61.html

لینک به دیدگاه

قسمتی که مربوط به تهیه پروپوزال باشه میشه بهم معرفی کنید؟؟

هرجارو گشتم نبود :whistle:

موضوع پایان نامه من = امکان سنجی ایجاد قطار شهری

دوستان اگه راهنماییم کنید ممنون میشم :a030:

لینک به دیدگاه
قسمتی که مربوط به تهیه پروپوزال باشه میشه بهم معرفی کنید؟؟

هرجارو گشتم نبود :whistle:

موضوع پایان نامه من = امکان سنجی ایجاد قطار شهری

دوستان اگه راهنماییم کنید ممنون میشم :a030:

این چهارتا خیلی مرتبط نیست، اما شاید تا حدی مطالعش بد نباشه.

روش پوششی برای مسیریابی بهینه قطار سبک شهری

کاربرد آنالیز هزینه- فایده در انتخاب سیستم حمل و نقل عمومی مناسب برای یک کریدور شهری

مطالعات امکانسنجی حمل و نقل انبوه شهر یزد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حالا البته نمیدونم دقیقاً چه نوع کمک و راهنمایی میخواین.

اگه تمرکز رو یکی از انواع قطار باشه بهتر نیست؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
مهندس احساس نمی کنی این مسئله رو باید تو تالار مدیرا مطرح می کردی ؟ :w58:

اگه میخوای به گوش محمد برسه، یا باید بهش پیغام خصوصی می فرستادی یا تو دفتر مدیر ارشد می گفتی ، چون محمد توی این تالار یه کاربره فقط ، ( از نوع ممتاز البته :w02: )

:w16:

:ws38: مدل لوری رو درست نمیدونم. ولی تا جایی که میدونم کلاً کاربرداشون فرق داره؟ :ws52: تفاوتشون کلاً میشه تعریف و کاربردشون

راست میگه، چرا حالا اینجا گفتی :ws3:

تو اینجا هم دوتا از بچه ها این مشکلو دارن. واسه خیلی های دیگه هم میفته.

http://www.noandishaan.com/forums/thread66517-61.html

کاملا از روی قصد و غرض و نقشه قبلی بود..یعنی به جانِ مبارک فتحعلی قاجار اگه یک ذره من سوتی داده باشم...یعنی تن اون بزرگوار می ره رو ویبره اگه من منظورم چیز دیگه بوده باشه....:ws3:

ما در این تاپیک مشترک بودیم بعد آپ شد در لیستمون...بعد وا کردیم دیدم بَه..محمد شَهِ شهان توش هست گفتیم خودشه..:gnugghender:

بعد یادمون رفته بود ایشون هر جا بریم یک شعبه داره بنده خدا>>>>شکلک خودش:banel_smiley_4:

بگیریم یقه اش رو..نگو بانو فائزه خانوم مدیره ی این قسمت هستن...:ws3:

حالا قصد و نیت هر آنچه بود بابا جواب ما رو می دادی دیگه...سَمبَل شد که!...

آدرس گذاشتی که اونجا مطرح کنم؟!:w02:

باشه منم پُرو پرو این رو کپی می کنم اونجا....:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...