رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

کاملا از روی قصد و غرض و نقشه قبلی بود..یعنی به جانِ مبارک فتحعلی قاجار اگه یک ذره من سوتی داده باشم...یعنی تن اون بزرگوار می ره رو ویبره اگه من منظورم چیز دیگه بوده باشه....:ws3:

ما در این تاپیک مشترک بودیم بعد آپ شد در لیستمون...بعد وا کردیم دیدم بَه..محمد شَهِ شهان توش هست گفتیم خودشه..:gnugghender:

بعد یادمون رفته بود ایشون هر جا بریم یک شعبه داره بنده خدا>>>>شکلک خودش:banel_smiley_4:

بگیریم یقه اش رو..نگو بانو فائزه خانوم مدیره ی این قسمت هستن...:ws3:

حالا قصد و نیت هر آنچه بود بابا جواب ما رو می دادی دیگه...سَمبَل شد که!...

آدرس گذاشتی که اونجا مطرح کنم؟!:w02:

باشه منم پُرو پرو این رو کپی می کنم اونجا....:ws3:

:ws3:

تو هنوز محمدو نشناختی ؟! :ws3:

با این جمله ینی جوابت رو داده دیگه :

تو اینجا هم دوتا از بچه ها این مشکلو دارن. واسه خیلی های دیگه هم میفته.

در همین حد جواب میده همیشه :w02: کلا اسشو باید بذاریم محمد کار راه انداز :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
:ws3:

تو هنوز محمدو نشناختی ؟! :ws3:

با این جمله ینی جوابت رو داده دیگه :

در همین حد جواب میده همیشه :w02: کلا اسشو باید بذاریم محمد کار راه انداز :icon_pf (34):

من هنوز در شناخت خود ماندم بانو در شناخت دیگری که!:ws3:

دست گلشون درد نکنه....این خونسردیش من رو هلاکم کرده....:ws3:

بانو میل داشتی و حوصله این پستهای من رو پاک کن....جالبه از اون موقع که گفتم روند پاک شدن بیشتر شده...:ws37:

حداقل اینا به وصیت خودم بوده....:ws37:

بر شما فرض است و واجب که وصیتم رو زمین نمونه...مگه حرفام خنده دار بوده..دوست داشته باشین باشه که ملت لبخندی بر لبشون بیاد...:ws37:

لینک به دیدگاه
من هنوز در شناخت خود ماندم بانو در شناخت دیگری که!:ws3:

دست گلشون درد نکنه....این خونسردیش من رو هلاکم کرده....:ws3:

بانو میل داشتی و حوصله این پستهای من رو پاک کن....جالبه از اون موقع که گفتم روند پاک شدن بیشتر شده...:ws37:

حداقل اینا به وصیت خودم بوده....:ws37:

بر شما فرض است و واجب که وصیتم رو زمین نمونه...مگه حرفام خنده دار بوده..دوست داشته باشین باشه که ملت لبخندی بر لبشون بیاد...:ws37:

همه رو هلاک کرده :ws3:

.

نخیر مهندس، اختیار دارین ،خنده که نداره، فقط مث همیشه چون از مدل پست ها و نوشته هات خوشم میاد، پاک نمی کنم :w02:

لینک به دیدگاه

با سلام

در مورد حمل و نقل نیمه عمومی سوال داشتم ، میشه منبع رو معرفی کنید ، و کتابی در این زمینه هست؟ دنباله مطالب بسیاری در این رابطه هستم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام

چند تا مقاله راجع به باغ سازی و فضاهای باز شهری ایران از صفویه تا قاجار و الگوی باغ های هر دوره رو می خوام

ممنون می شم کمکم کنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

میخاستم ببینم وقتی میخام یه عکس با سایز بزرگ رو تو تاپینگم بزارم باید چکار کنم ؟

همین الان یه تاپینگ زدم مجبور شدم عکس ها رو کوچیک بذارم این آدرسشه :

http://www.noandishaan.com/forums/thread106879.html#post1146926

میدونم باید از آپلود سنتر نواندیشان استفاده کنم ولی میخام قدم به قدم بدونم باید چکار کنم .

وقتی از آپلود سنتر استفاده میکنم و فایل آپلود میشه اون موقع چکار کنم؟ عکس رو همون موقع به اندازه ی بزرگ میتونم قبل از ارسال ببینم ؟؟؟

upload.php

لینک به دیدگاه
سلام

میخاستم ببینم وقتی میخام یه عکس با سایز بزرگ رو تو تاپینگم بزارم باید چکار کنم ؟

همین الان یه تاپینگ زدم مجبور شدم عکس ها رو کوچیک بذارم این آدرسشه :

http://www.noandishaan.com/forums/thread106879.html#post1146926

میدونم باید از آپلود سنتر نواندیشان استفاده کنم ولی میخام قدم به قدم بدونم باید چکار کنم .

وقتی از آپلود سنتر استفاده میکنم و فایل آپلود میشه اون موقع چکار کنم؟ عکس رو همون موقع به اندازه ی بزرگ میتونم قبل از ارسال ببینم ؟؟؟

upload.php

درود

اینجا تالار شهرسازیه و تاپیک سوالات عمومی جای دیگه ای هستش، ولی خب اشکال نداره، چون جواب سوالتون رو میدونم دریغ نمی کنم :icon_gol:

وقتی وارد صفحه آپلود سنتر شدید

عکستون رو از طریق گزینه ی browse از توی رایانه تون انتخاب کنید

بعد گزینه آپلود عکس رو بزنید.

حجم عکستون باید از 1.025 مگابایت کمتر باشه وگرنه آپلود نمیشه

یه زمان کوتاهی ( بسته به حجم عکستون و سرعت اینترنتتون ) طول میکشه تا آپلود بشه .

وقتی آپلود شد چن تا لینک بهتون میده، شما لینک یکی مونده به آخر رو کپی کنید و توی پستی که میخواید بذارید، paste کنید .

.

قبل از ارسال پست نمی تونید سایزشو ببینید، اما نگران نباشید، عکستون بزرگ آپلود میشه توی پست .

فقط یادتون نره، لینک یکی مونده به آخر ، اونی که کنارش نوشته : لینک مستقیم برای انجمن ها

:a030:

لینک به دیدگاه
با سلام

در مورد حمل و نقل نیمه عمومی سوال داشتم ، میشه منبع رو معرفی کنید ، و کتابی در این زمینه هست؟ دنباله مطالب بسیاری در این رابطه هستم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.

منظورتون از حمل و نقل نیمه عمومی چیه دوست عزیز؟ :ws38:من کتاب دکتر قریب به اسم شبکه ارتباطی در طراحی شهری رو بهتون معرفی میکنم کلن مطالب مفید زیادی داره و فصل هشتش هم در مورد انواع سیستمهای حمل و نقل هست

امیدوارم مفید باشه واستون

لینک به دیدگاه
سلام

4 مورد از روش ها و تکنیک های چشم انداز سازی رو می خوام

ممنون می شم کمکم کنید:icon_gol:

درود

مقاله ی دکتر گلکار شاید بدردتون بخوره، بجز این مطلبی در رابطه با روش ها و تکنیک های چشم انداز نویسی سراغ ندارم که بخوام در اختیارتون بذارم متاسفانه .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
درود

مقاله ی دکتر گلکار شاید بدردتون بخوره، بجز این مطلبی در رابطه با روش ها و تکنیک های چشم انداز نویسی سراغ ندارم که بخوام در اختیارتون بذارم متاسفانه .

ممنون گلم لطف کردی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من یه سوالی دارم

میخوام نظر همرو درمورده این سوالات بدونم

10 شهر برتر دنیا برای زندگی(بترتیب اولیت)

بدترین شهر دنیا برای زندگی؟

تمیزترین شهر

کثیف ترین شهر

زیباترین شهر

معمارانه ترین

شهرسازانه ترین( اگه گفتین یعنی چی)

...

این سوال تو چه تاپیکی بپرسم تا مورد استقبال و توجه اکثره اعضا قرار بگیره:JC_thinking::girl_in_dreams:

فک میکنم یه بخش دیگه هم باید داشته باشیم

"سخنان بزرگان در مورد شهر، شهرسازی"

این دو تا تاپیک کجا بسازم

لینک به دیدگاه
من یه سوالی دارم

میخوام نظر همرو درمورده این سوالات بدونم

10 شهر برتر دنیا برای زندگی(بترتیب اولیت)

بدترین شهر دنیا برای زندگی؟

تمیزترین شهر

کثیف ترین شهر

زیباترین شهر

معمارانه ترین

شهرسازانه ترین( اگه گفتین یعنی چی)

...

این سوال تو چه تاپیکی بپرسم تا مورد استقبال و توجه اکثره اعضا قرار بگیره:JC_thinking::girl_in_dreams:

فک میکنم یه بخش دیگه هم باید داشته باشیم

"سخنان بزرگان در مورد شهر، شهرسازی"

این دو تا تاپیک کجا بسازم

درود

هر دو تا تاپیک مورد نظرتون رو باید توی این بخش ایجاد کنید:

http://www.noandishaan.com/forums/forum62.html

:a030:

لینک به دیدگاه
بچه ها یه سوال :ws52:

پرشین گیگ برای شما هم باز نمیشه.؟؟...من هر کاری میکنم نمیتونم وارد صفحه کاربریم بشم:4564:

چند روزی میشه!!!:ws37:

:ws38:

واسه من ظهر مشکلی نداشت، چن تا فایلم آپلود کردم، ولی الان نمیره تو صفحه م ، فقط صفحه اصلی پرشین گیگو باز می کنه hanghead.gif

لینک به دیدگاه
:ws38:

واسه من ظهر مشکلی نداشت، چن تا فایلم آپلود کردم، ولی الان نمیره تو صفحه م ، فقط صفحه اصلی پرشین گیگو باز می کنه hanghead.gif

ا پس مشکل همگانیه ؟ اره برا منم صفحه اصلی میاد ولی وارد صفحم نمیشه...:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...