رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

با سلام(فوریییییییییییییییییییییییییییییییی):th_running1:

یه تحقیق دارم در مورد خیابان مطلوب شهری به نطر شما چه مولفه هایی رو باید در نظر بگیرم .واینکه عابرپیاده در این تحقیق تا چه حد ربط پیدا میکنه به خیابن واخرین سوال اینکه از چه کتابا ومجلاتی که تو سایت هست میتونم استفاده کنم .

لینک به دیدگاه

یه تحقیق دارم در مورد خیابان مطلوب شهری به نطر شما چه مولفه هایی رو باید در نظر بگیرم .واینکه عابرپیاده در این تحقیق تا چه حد ربط پیدا میکنه به خیابن واخرین سوال اینکه از چه کتابا ومجلاتی که تو سایت هست میتونم استفاده کنم .

سلام

مولفه های زیادی در این مورد دخیل هستند . ایمنی ، امنیت ، زیبایی ، پوشش گیاهی ، راحتی ، خاطره انگیزی، , ....

خوب تمام ارتباطش به پیاده هست ... والا با اتومبیل که با سرعت حرکت میکنه ممکنه این کیفیت ها هیچ معنایی نداشته باشه ....

کتابها و مقالات زیادی در این زمینه هست . نگاهی به بخش مقالات طراحی شهری که تو سایت هست بندازید ...

لینک به دیدگاه
سلام

6مورد case study راجع به طراحی مرکز محله,طراحی خیابان محلی و طراحی های مرتبط با محله می خوام لاتین لطفا!!!

ممنون می شم کمکم کنید:icon_gol:

سلام

pps.org

طراحی شهری برای قرن شهری مکان سازی برای مردم ، ترجمه بحرینی

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...من برای درس شناخت فضای شهری نیاز به مقاله لاتین دارم

چیزی اگه دارین رو کنید :ws3:

سلام خانوم مهندس :ws3:

چه بعدی از فضای شهری مد نظرتون هست ؟

لینک به دیدگاه

یک کتاب خیلی خوبی دکتر بهزادفر داره اگر اشتباه نکرده باشم به اسم اصول طراحی شهری کاملا در مورد خیابان و پیاده رو پیاده راه صحبت کرده مثلن اینکه چه ویژگیهایی داشته باشه، استانداردهاش به چه صورته و .... مقاله هم تو این زمینه تو سایت هست :a030: بیشتر خواستید هم یک سرچ توی sid.ir بزنید مقالات خوبی پیدا می کنید:w16:

لینک به دیدگاه

با سلام ا

بله همه این مواردی رو که گفتید میدونم اما میخوام اکثریتش تو ایک یا دو کتا ب باشه وقت زیادی ندارم برا این تحقیق.در ضمن تو سایت گشتم چیز مرتبطی پیدا نکردم مگر اینکه در مورد یک شاخص مثلا هویت.

اگه کتاب مقاله یا هر چیز دیگه ایی برا دانلود تو سایت اشنایی دارید لینکشو بدارید اینجا ممنون میشم چون مثلا شاید از اسم یک کتاب نتونم بفهمم که محتوای داخلش به درد تحقیق من میخوره یا نه.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از کمک شما دنبال کتابش میرم امیدوارم پیداش بکنم .شما هم اگه کتاب یا مقاله ایی در این مورد میشناسید لطفا برا دانلود بذارید لینکشو ممنون میشم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
سلام خانوم مهندس :ws3:

چه بعدی از فضای شهری مد نظرتون هست ؟

سلام آقای مهندس:ws3:

فرقی نداره ...فقط می خوام یه مقاله خوب باشه که ارزش ترجمه کردن رو داشته باشه و همچین پروپیمون باشه :w16:

لینک به دیدگاه
با سلام ا

بله همه این مواردی رو که گفتید میدونم اما میخوام اکثریتش تو ایک یا دو کتا ب باشه وقت زیادی ندارم برا این تحقیق.در ضمن تو سایت گشتم چیز مرتبطی پیدا نکردم مگر اینکه در مورد یک شاخص مثلا هویت.

اگه کتاب مقاله یا هر چیز دیگه ایی برا دانلود تو سایت اشنایی دارید لینکشو بدارید اینجا ممنون میشم چون مثلا شاید از اسم یک کتاب نتونم بفهمم که محتوای داخلش به درد تحقیق من میخوره یا نه.

با تشکر.

سلام

بدنبال کتابهای کارمونا باشید ....

مکانهای عمومی فضاهاش شهری ابعاد گوناگون طراحی شهری ترجمه فریبا قرائی و همکاران انتشارات دانشگاه هنر

خوانش مفاهیم طراحی شهری. ترجمه ذکاوت و فرناز فرشاد

لینک به دیدگاه
سلام آقای مهندس:ws3:

فرقی نداره ...فقط می خوام یه مقاله خوب باشه که ارزش ترجمه کردن رو داشته باشه و همچین پروپیمون باشه :w16:

:ws3:

سلام

پرداختن به چند بعد از ویژگی های فضای شهری با هم از حوصله مقاله خارج ... یعنی باید مقالات بیشتری رو ببینید ...

اما بعضی کتابها مثل کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری کارمونا ... معمولا تو هر بعدی مقالات معتبر خوبی رو داره .... البته این کتاب ترجمه شده ولی زبان اصلیش هم هست که میتونه خیلی کمک کنه ... یه کتاب دیگه هم هست به همین سبک Companion to Urban Design که برای انتشارات روتلج هست جدید هم هست 2011 ... اونم به سبک کتاب کارموناست ..

اگر فرصت دارید نگاهی بندازید

لینک به دیدگاه
:ws3:

سلام

پرداختن به چند بعد از ویژگی های فضای شهری با هم از حوصله مقاله خارج ... یعنی باید مقالات بیشتری رو ببینید ...

اما بعضی کتابها مثل کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری کارمونا ... معمولا تو هر بعدی مقالات معتبر خوبی رو داره .... البته این کتاب ترجمه شده ولی زبان اصلیش هم هست که میتونه خیلی کمک کنه ... یه کتاب دیگه هم هست به همین سبک Companion to Urban Design که برای انتشارات روتلج هست جدید هم هست 2011 ... اونم به سبک کتاب کارموناست ..

اگر فرصت دارید نگاهی بندازید

بابا جون گفتم پروپیمون نه دیگه اونقد ...یه مقاله می خوام موضوش خوب باشه و در زمینه طراحی شهری باشه همین :whistle:.حالا که از شبهه در اومدید مقاله ها رو رو کنید :banel_smiley_4:

البته من خودمم برا دوستم می خوام گفته براش یه مقاله جور کنم و من همه حرفای اونو دارم اینجا ریپیت می کنم :ws3:

لینک به دیدگاه
بابا جون گفتم پروپیمون نه دیگه اونقد ...یه مقاله می خوام موضوش خوب باشه و در زمینه طراحی شهری باشه همین :whistle:.حالا که از شبهه در اومدید مقاله ها رو رو کنید :banel_smiley_4:

البته من خودمم برا دوستم می خوام گفته براش یه مقاله جور کنم و من همه حرفای اونو دارم اینجا ریپیت می کنم :ws3:

اوکی ... این مقاله در مورد سرزندگی در خیابانهای شهری هست ....

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

با عرض شرمندگی اون کتاب از دکتر پاکزاده اینم آدرس درست منبع! پاکزاد، جهانشاه( 1386)، راهنمای طراحی فضاهای شهری، انتشارات شهیدی، تهران.

یک مقاله هم هست که من چن وقت پیش خوندم تو این زمینه خوب بود حالا شاید به دردتون بخوره

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها یه کمک فوری میخوام برای انتخاب موضوع پایان نامه درمورد طراحی شهری که جدید هم باشه :( کسی میتونه کمک کنه؟

درود :ws37:

بحث فضاهای خلاق بنظرم بحث جالبی باید باشه ، جدید هم هست :ws38:

در کل سعی کن کلا سمت پیاده راه سازی این جور چیزا نری ، از هر 10 تا کار، 9 تاش تو این مایه ها :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
درود :ws37:

بحث فضاهای خلاق بنظرم بحث جالبی باید باشه ، جدید هم هست :ws38:

در کل سعی کن کلا سمت پیاده راه سازی این جور چیزا نری ، از هر 10 تا کار، 9 تاش تو این مایه ها :icon_pf (34):

مرسییییییییی این موضوع اصلا به دهنم نرسیده بود واقعا ممنون :*

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...