رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

میشه ازتون خواهش کنم برید حالا امیوه اش نبود تو بازار هست یک کاری میکنم ولی درختشو از کجا گیر بیارم .فقط میوه نداره دیگه مگر نه یک درخت پیدا نمیشه که یک برگ داشته باشه.بعدم این استاده که اقای تفهمی باشند رییس نهاد مطالعه استان خراسان رضوی یه سه جلسه هستش که باهش داریم که من از همون جلسه اول این تاپیکو گذاشتم زودتر نمیشد.

این عبارت رو تو گوگل سرچ کن . هم بخش تصاویر و هم بخش وب

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
این عبارت رو تو گوگل سرچ کن . هم بخش تصاویر و هم بخش وب

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ممنون از راهنمایی شما من که انگلیسی زیاد سر در نمیارم ولی یه سری زدم اکثریت عکس میاره من باید محلی رو که از این دخت عکس گرفتم به استاد بگم این درختا تو این عکسا از تیپشون معلومه که مال این ناحیه نیست.

لینک به دیدگاه
میشه ازتون خواهش کنم برید حالا امیوه اش نبود تو بازار هست یک کاری میکنم ولی درختشو از کجا گیر بیارم .فقط میوه نداره دیگه مگر نه یک درخت پیدا نمیشه که یک برگ داشته باشه.بعدم این استاده که اقای تفهمی باشند رییس نهاد مطالعه استان خراسان رضوی یه سه جلسه هستش که باهش داریم که من از همون جلسه اول این تاپیکو گذاشتم زودتر نمیشد.

ممنون از راهنمایی شما من که انگلیسی زیاد سر در نمیارم ولی یه سری زدم اکثریت عکس میاره من باید محلی رو که از این دخت عکس گرفتم به استاد بگم این درختا تو این عکسا از تیپشون معلومه که مال این ناحیه نیست.

:icon_pf (34):

این چه سوالیه استادتون پرسیده آخه :icon_pf (34): چه ربطی داره به شهرسازی :4564:

.

باغشون شهرستانه خب ، این روزا نمیریم اونور وگرنه عکس گرفتنش که کاری نداشت :icon_pf (34):

.

ساکن کجا هستید ؟

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

این چه سوالیه استادتون پرسیده آخه :icon_pf (34): چه ربطی داره به شهرسازی :4564:

.

باغشون شهرستانه خب ، این روزا نمیریم اونور وگرنه عکس گرفتنش که کاری نداشت :icon_pf (34):

.

ساکن کجا هستید ؟

باتشکر از کمک شما عکسها تهییه شدند.

لینک به دیدگاه

با سلام تو ضیحی در مورد نظام فضایی کالبدی میخواستم واینکه چه جوری این نظامها رو از توی یک پارک بالای 2000متر میشه در اورد .منظور اینکه نظام فضایی کالبدی در یک پارک به چه چیزهایی گفنه میشه.توضیحی که استاد گفته مربوط به نوع رنگ مصالح کفپوش.یعنی اینکه از په فرم واز چه طرحی تبعیت میکند.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من در مورد سرانه کاربری دانشگاه اطلاعات میخواستم و ملزومات همجواری،دسترسی و ... .

چه کتابی باید بخونم؟؟؟کدوم فصل که راجع به دانشگاه باشه....؟

خواهش میکنم سریع جواب بدین....ممنون

لینک به دیدگاه
با سلام تو ضیحی در مورد نظام فضایی کالبدی میخواستم واینکه چه جوری این نظامها رو از توی یک پارک بالای 2000متر میشه در اورد .منظور اینکه نظام فضایی کالبدی در یک پارک به چه چیزهایی گفنه میشه.توضیحی که استاد گفته مربوط به نوع رنگ مصالح کفپوش.یعنی اینکه از په فرم واز چه طرحی تبعیت میکند.

سلام

خوب توی پارک خیلی عناصر کالبدی وجود نداره شاید مهمترینش همین کف پوش یا floorscape باشه ، حالا این جنس مصالحش چی هست مهمه ، این که رنگ مصالح چی هست مهمه ، اینکه طرح خاصی داره مهمه ، این که این کف پوش(بواسطه فرم یا طرحش) یه جاهایی ممکنه ایجاد حس مکث یا حرکت بکنه اهمیت داره . و کلا نظام کالبدی بحثش بر روی سخت فضاها هست .

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من در مورد سرانه کاربری دانشگاه اطلاعات میخواستم و ملزومات همجواری،دسترسی و ... .

چه کتابی باید بخونم؟؟؟کدوم فصل که راجع به دانشگاه باشه....؟

خواهش میکنم سریع جواب بدین....ممنون

سلام

در این جور موارد بهتره به کتابهای کاربرد اراضی مراجع کنید و ماتریسهای سازگاری و مطلوبیت و ...

لینک به دیدگاه
سلام

خوب توی پارک خیلی عناصر کالبدی وجود نداره شاید مهمترینش همین کف پوش یا floorscape باشه ، حالا این جنس مصالحش چی هست مهمه ، این که رنگ مصالح چی هست مهمه ، اینکه طرح خاصی داره مهمه

این که این کف پوش(بواسطه فرم یا طرحش) یه جاهایی ممکنه ایجاد حس مکث یا حرکت بکنه اهمیت داره . و کلا نظام کالبدی بحثش بر روی سخت فضاها هست .

با سلام

یعنی باید بدونم که جنس کفپوش مثلا سیمانی رنگش خاکستری هستش ولی منطور از فرم ومکث کردن رو نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدید.

لینک به دیدگاه
با سلام

یعنی باید بدونم که جنس کفپوش مثلا سیمانی رنگش خاکستری هستش ولی منطور از فرم ومکث کردن رو نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدید.

سلام

آره ، اگه با عکس نشون بدی خیلی بهتر هم میشه . اگر روی کارت مثلا پلان مجموعه هر قسمت رو مشخص کنی که کف سازیش چه فرمی هست که دیگه عالی میشه ...

4h4ule81jxssqnd526nq.jpg

این عکس رو ببین ، برای میدون Amalienborg کپنهاگ هست . اگر دقت کنی جلوی در ورودی کف سازیش فرق میکنه . دلیلش میتونه تاکیدی باشه که خواستن برای ورودی ها انجام بدن و اونها رو متمایز کنن ، علاوه بر اون سعی کردن با بالا آوردن جلوی درها بصورت پلکانی یه سلسله مراتبی هم ایجاد کنند .

لینک به دیدگاه
سلام

آره ، اگه با عکس نشون بدی خیلی بهتر هم میشه . اگر روی کارت مثلا پلان مجموعه هر قسمت رو مشخص کنی که کف سازیش چه فرمی هست که دیگه عالی میشه ...

با سلام

ممنون از راهنمایی شما خیلی واضح بود ومطلب برام روشن شد ولی موضوع فرم واستخوان بندی برام هنو معلوم نیست.الان همین عکسی که شما گذاشتید دارای چه فرمی هستش.

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از راهنمایی شما خیلی واضح بود ومطلب برام روشن شد ولی موضوع فرم واستخوان بندی برام هنو معلوم نیست.الان همین عکسی که شما گذاشتید دارای چه فرمی هستش.

سلام

منظورم از فرم همون طرحی هست که کف سازی داره مثلا اینجا یه سری دایره های به رنگ مشکلی داره که داخل اونها یه طرح دیگه با رنگ دیگه ای هست. میتونیم بگیم الگوی کف سازیش به این شکل هست ...

لینک به دیدگاه
سلام

منظورم از فرم همون طرحی هست که کف سازی داره مثلا اینجا یه سری دایره های به رنگ مشکلی داره که داخل اونها یه طرح دیگه با رنگ دیگه ای هست. میتونیم بگیم الگوی کف سازیش به این شکل هست ...[/

با سلام ممنون ا

از کمک وراهنمایی واضح و قابل فهمتون .خیلی کمکم کرد.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

ببخشید میشه منو راهنمایی کنید کجا میتونم در مورد موضوعات پایان نامه اطلاعاتی بدست بیارم؟؟؟؟؟؟

دنبال یه موضوع خوب میگردم :banel_smiley_4:

دوست عزیز برای انتخاب موضوع پایان نامه چند نکته ضروریه

ابتدا باید یه معضل یا مشکل و...... که به طور کلی بهش مسئله میگن براتون پیش بیاد

و علاوه بر این باید به نکاتی دیگه ای همچون علاقه مندی شخصی خودتون ، قابلیت های خودتون (مثلا به چه نرم افزارهایی مسلط هستین و تو چه حوزه ای از مباحث تخصصی رشته تون قوی تر هستین) ، مسائل بروز رشته تون و تخصص استاد راهنماتون باید توجه داشته باشین

با درنظر گرفتن این نکات باید به انتخاب موضوع بپردازین :a030:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز برای انتخاب موضوع پایان نامه چند نکته ضروریه

ابتدا باید یه معضل یا مشکل و...... که به طور کلی بهش مسئله میگن براتون پیش بیاد

و علاوه بر این باید به نکاتی دیگه ای همچون علاقه مندی شخصی خودتون ، قابلیت های خودتون (مثلا به چه نرم افزارهایی مسلط هستین و تو چه حوزه ای از مباحث تخصصی رشته تون قوی تر هستین) ، مسائل بروز رشته تون و تخصص استاد راهنماتون باید توجه داشته باشین

با درنظر گرفتن این نکات باید به انتخاب موضوع بپردازین :a030:

رشته لیسانسم معماری بود

به نظر شما موضوع شهرهای 24 ساعته خوبه؟ به این موضوع علاقه مندم ولی نمیدونم مناسبه یا نه.....:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...