رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

با سلام

من نیاز به عکس با کیفیت بالا ازدرخت پسته دارم از تنه و تمام بدنه سرشاخه وبرگ ومیوه . وهمچنین اطلاعات کاملی از این درخت از جمله توضیحی راجع به درخت پسته.خصوصیات رژیم ابیجنس خاک طول عرض رنگ نوع سرشاخه که به گونه شناسی بر میگردد. نوع برگ پنجه ایی یا سوزنی هستش.

با تشکر

لینک به دیدگاه
با سلام

من نیاز به عکس با کیفیت بالا ازدرخت پسته دارم از تنه و تمام بدنه سرشاخه وبرگ ومیوه . وهمچنین اطلاعات کاملی از این درخت از جمله توضیحی راجع به درخت پسته.خصوصیات رژیم ابیجنس خاک طول عرض رنگ نوع سرشاخه که به گونه شناسی بر میگردد. نوع برگ پنجه ایی یا سوزنی هستش.

با تشکر

سوالتونو اینجا مطرح کنین بهتره

[h=3]سوالهای تخصصی از مهندسان کشاورزی

لینک به دیدگاه

سلام بچه هاجون:icon_gol:

کسی از شما یا دوستاتون هستن که ارشدطراحی شهری دانشگاه هنر تبریز بخونن یا خونده باشن؟؟

پریروز تو پردیسش پرنده پر نمیزد!!

من دلم میخاد از اونجا قبول شم ولی هییییییییچ اطلاعاتی ندارم ازش.نتونستم تو نتم چیزی پیداکنم:banel_smiley_4:

کسی میدووووووووووووونه اونجا واسه ارشد مناسبه یا نیس؟کمکم کنین از این سردرگمی دربیام:ws37:

مرسییییییی:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

کسی از شما یا دوستاتون هستن که ارشدطراحی شهری دانشگاه هنر تبریز بخونن یا خونده باشن؟؟

من دلم میخاد از اونجا قبول شم ولی هییییییییچ اطلاعاتی ندارم ازش.نتونستم تو نتم چیزی پیداکنم:banel_smiley_4:

کسی میدووووووووووووونه اونجا واسه ارشد مناسبه یا نیس؟کمکم کنین از این سردرگمی دربیام:ws37:

سلام عزیزم :ws37:

نه متاسفانه کسیو نمی شناسم با این مشخصات که بتونم برات کمک و مشاوره بگیرم ازش :hanghead:

خودت تبریزی که دوس داری اونجا قبول بشی ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

تا جایی که یادمه ایشون ------------->[h=1]Neutron[/h]هنر تبریز بودن

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم :ws37:

نه متاسفانه کسیو نمی شناسم با این مشخصات که بتونم برات کمک و مشاوره بگیرم ازش :hanghead:

خودت تبریزی که دوس داری اونجا قبول بشی ؟ :ws52:

سلام فائزه جون:icon_gol:

ارومیم.تا تبریز فاصله کمی داره.رفت و امدم راحت تره:ws37:

نمیدونم انتخابم تا چه حد درسته؟البته هنوز که خبری نیس ولی خب...

بازم مرســــــــــــــی ازت خانمی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
تا جایی که یادمه ایشون ------------->Neutron

هنر تبریز بودن

:w58:

نه بابا ، نیوترون با محمد اینا گیلان بودن همشون . ارشدم شهید بهشتی بود دیگه :ws52:

لینک به دیدگاه
جداااااا؟؟؟

مرسی عزیزم:icon_gol:

:w58:

نه بابا ، نیوترون با محمد اینا گیلان بودن همشون . ارشدم شهید بهشتی بود دیگه :ws52:

کارشناسیشو گیلان بوده...ارشدشو تبریز بوده باو.

لینک به دیدگاه
سلام، یه تحقیق درست و حسابی (منبع هاش باید متعدد و معتبر باشه) بهمون گفتن درمورد نقش اسکیس در تحلیل و طراحی فضاهای شهری

سلام ، یکسری از افراد مثل گوردون کالن ، فرانسیس تیبالدز ، ادموند بیکن و حتی از طراحان شهری داخلی مهندس توسلی ؛ برای تحلیل و طراحی فضاهای شهری از اسکیس استفاده میکردن . میتونید به کتابهاشون مراجعه کنید و استفاده کنید .

لینک به دیدگاه
سلام.من مقالهای راجع به میدان های شهری می خوام.اگه می شه کمک کم کنید.

درود

راجع به میدان های شهری که مطلب زیاد هست :ws38:

راجع به چیِ میدونای شهری مطلب می خوای ؟ تاریخچه ، شکل ، سیر تحول ، سبک ، چی ؟ :ws3:

اینا یه سری نمونه مطلبه راجع به میادین شهری :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

http://www.noandishaan.com/forums/thread60.html

لینک به دیدگاه

با سلام

هنوز کسی در بخش کشاورزی به سوال من جواب نداده .من خیلی سریع نیاز به عکس درخت پسته از بدنه برگ شاخه سرشاخه تمام بدنه دارم و همچنین اطلاعات کاملی از جمله رژیم ابی اب وهوا طول وعرض نوع خاک گونه شناسی این گیاه این مطالبو بری درس طراحی فضای سبز میخوام.عکساشو از ااینترنت گرفتم ولی استاد قبول نکرد گفت حتمممممممممما خودت باید بری از درخت بگیری و محلشو مشخص کنی .اینجا اصلا یه همچین درختی رشد نمیکنه که من داشته باشم برم عکس بگیرم اطفا اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
با سلام

هنوز کسی در بخش کشاورزی به سوال من جواب نداده .من خیلی سریع نیاز به عکس درخت پسته از بدنه برگ شاخه سرشاخه تمام بدنه دارم و همچنین اطلاعات کاملی از جمله رژیم ابی اب وهوا طول وعرض نوع خاک گونه شناسی این گیاه این مطالبو بری درس طراحی فضای سبز میخوام.عکساشو از ااینترنت گرفتم ولی استاد قبول نکرد گفت حتمممممممممما خودت باید بری از درخت بگیری و محلشو مشخص کنی .اینجا اصلا یه همچین درختی رشد نمیکنه که من داشته باشم برم عکس بگیرم اطفا اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

با تشکر.

خب آخه الان که وقت عکس از این درخت نیس :ws38:

اگه زودتر می گفتی می تونستم کمکت کنم ، چون باغ پدربزرگم توی شهرستان همه ش درخت پسته س :hanghead:

اما الان دیگه فایده نداره، چون اولا فصل برداشت تموم شده ( آخر شهریور بود ) ، دوما اینکه بعید میدونم این روزا بریم باغشون .

لینک به دیدگاه

میشه ازتون خواهش کنم برید حالا امیوه اش نبود تو بازار هست یک کاری میکنم ولی درختشو از کجا گیر بیارم .فقط میوه نداره دیگه مگر نه یک درخت پیدا نمیشه که یک برگ داشته باشه.بعدم این استاده که اقای تفهمی باشند رییس نهاد مطالعه استان خراسان رضوی یه سه جلسه هستش که باهش داریم که من از همون جلسه اول این تاپیکو گذاشتم زودتر نمیشد.

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگه که داشتم تکلیف کارشناسی این رشته شهرسازی چی شدش .و اینکه زبان تخصصی جزء مواد ازمونی هستش یعنی همین زبان فنی که میخونیم دیگه. یا اون تاریخ منظور همون تاریخ تحول شهر نشینی هستش ؟مواد امتحانی این درس نسبت به دروس دیگه چه قدر کم هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...