رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مشکل اینه که تو دنیای مجازی ئم نمیشه صادق بود همیشه یه مشت ادم دور برت هست که مجبورت میکنن براشون فیلم بازی کنی و ماسک به چهره بزنی یعنی ماسک پای ثابت همه لوکیشن هاس تو این مملکت اسلامی ولی ضخامت و جنس و شفافیتش فرق میکنه برای همه ماسک مذکور از یک نوع نیست ولی هست همه جا مخصوصا حایی که دس و بال ادم بسته باشه

این بار برعکس موارد قبلی خراب شدن انجمن برام مهم نبود و بالطبع درست شدنشم همینطور ...خیلی ها به این نتیجه رسیدن خیلیا هم بعدها میرسن.

• Like 9
لینک به دیدگاه

داداش یه نخود انجمن داری بدی به ما... به قرآن بدجور کلافه ام... تموم بدنم درد میکنه... جون آق اشی اذیتمون نکن.... نیففففف (صدای بالا کشیدن دماغ!) آق اشی توروخدا... دو روزه مواد نرسیده به تنم ... دارم میمیرم ... داش اشی.... اذیتمون نکن... نیففففففف (همون) داش اشیییی ... دلامشب فقط یه نخود...

• Like 16
لینک به دیدگاه

نیدونم چرا تازگیا حس خوبی نسبت به بعضی آدما ندارم...قبلا خیلی دوسشون داشتما.. الان ی مدلین..:hanghead:

شایدم من ی مدلیم..:hanghead:

• Like 13
لینک به دیدگاه

بهت حق می دم...

تو دوره زمونی که پفک نمکی هاشم..مزه ی پفک نمکی های بچگی رو نمی ده...

بهت حق می دم....که شاکی باشی....بری دنبال نوستالژی....

تو دوره زمونه ای که دروغ نگفتن....تعجب داره....

بهت حق می دم که به دروغات برچسب مصلحتی بزنی....

تو دوره و زمونه ای که قشنگ....زشتِ...زشت.. قشنگ.....

بهت حق می دم....به جای رنگ کردن کلاغ و غالب کردنش به جای قناری....قناری رو رنگِ کلاغ کنی...

تو دوره زمونی که......بزار ادامه ندم....خودت فوتِ آبی..

.

.

.

بهت حق می دم....ولی به خودم حق نمی دم....

کاش به جای اشاره با دست به دور.....انگشت رو نزدیک...رو به خودمون بگیریم...

• Like 15
لینک به دیدگاه

یه برف درست حسابی هم نیومد، دلم واسه ادم برفی درست کردن، چایی با طعم تماشای رقص برفا تو خلوت کوچه و انتظار برای شنیدن تعطیل شدن مدرسه تنگ شده...هیچ چیز مثل قدیم نیست :164:

• Like 19
لینک به دیدگاه

یهویی آدم یه چیزی میبینه ومیشنوه که واقعا نمیدونه باورش کنه یانه......

یه حرف خوب:hapydancsmil:

بازشدن انجمن ( تنم درد گرفته بود دراینجا تخته بودااااا)

بازم یه حرف خوب دیگه

• Like 6
لینک به دیدگاه

یه سیستم دارم تا نداره

• :ws38:

قربونش برم هیچی روباز نمیکنه..

• w58.gif

تازه با قند شکن میام هزار بار از انجمن پرت میشم بیرون...

• TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

فقط میره ف.ب

• :w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

به سلامتی اونی که هرچی بیشتر می خوریم

تا فراموشش کنیم

بیشتر میاد تو ذهنمون !!!

عجیبه،بعضی هارو هیچ رقمه نمیشه فراموش کرد،هرچی هم تلاش میکنی بی فایده است.:hanghead:

• Like 13
لینک به دیدگاه

شماره ی 213 به باجه ی 7...

به شماره تو دستم نگاه می کنم سه تا 2...

باجه ی دست راستم مردم ان که دارن میزنن تو سر و کله ی هم دیگه...چون امروز آخرین روز پیش فروش سکه س اونم به قیمت 598900 تومان...چه قدرم دقیق واقعا...:icon_razz:

دست چپم یه مرد ریشو نشسته قیافه اش مهربونه فقط نمی دونم چرا هر چند دقیقه یه بار یه چشم غره ای بهم میره...

این وسط صدای زنگ موبایل یه پسر 20 21 ساله اس که توجه مو جلب می کنه...نام جاوید وطن....صبح امید وطن.................:sigh:

شماره ی 222 به باجه ی 4...............

• Like 13
لینک به دیدگاه

همیشه برام سوال بوده جنس جانماز اونایی که اینقدر جانمازشون رو آب میکشن چیه که آب نمیره و کوچبک نمبشه!:ws52:

• Like 19
لینک به دیدگاه

خر همیشه موجودی پشمالو 4 دست و پا نیست!گاهی دقیقا شبیه خود ماست!

اون استاد تربیت بدنی که امتحان میگیره یادش میره برا تو نمره بذاره!برای کلاس گذاشتن هم بعد امتحان گوشیشو خاموش میکنه و تویی که مجبوری 1ترم فقط و فقط 1 واحد تربیت بدنی 2 برداری سر گیج بازی یکی دیگه هم جزوش محسوب میشین...:ws37:

• Like 16
لینک به دیدگاه

ضمن آنکه چه زیبا هستند خرگوشانی که در بهار شکوفه می دهند، شکر خدا برف و بارون افتاد :sad0:

ولی بهمن و اسفند دو ماه زیباست که اینقدر کار میریزه سر آدم نمیتونه زیبایی های این دو ماه رو درک کنه :ws37:

ولی آخ که چه زیبا هستند خرگوشانی که در بهار شکوفه می دهند!! :ws3:

ضمنا :

درخت تو گربار دانش بگیرد.........بی خیال بابا،برو سراغ دلار و سکه،این حرفها یه مشت حرف مفت بیشتر نیست!!! :whistles:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...