رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

چرا فقط پست تشکر از مدیرا نگه میدارید :ws3:

اون یکی پست منو پاک کردید :5c6ipag2mnshmsf5ju3

پستت اسپم بود و شکلک بدون هیچ حرفی در دفتر تالاراسپم حساب میشه و حذف میشه :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شقایق خانوم فقط پست من درگیری بود ؟

پست بسیار محترمانه جناب eder و پیغام خصوصی تهدید آمیزشون رعایت کامل قوانین سایت هست .

از مدیریت بسیار عادلانتون ممنونم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
شقایق خانوم فقط پست من درگیری بود ؟

پست بسیار محترمانه جناب eder و پیغام خصوصی تهدید آمیزشون رعایت کامل قوانین سایت هست .

از مدیریت بسیار عادلانتون ممنونم :icon_gol:

اولا صبور باش با موبم یک دقیقست پستت پاک شده و دارم پستها رو دونه بدونه میخونم دوما اگه در پ خ توهینی شده من در جریان نیستم گزارش بدید حتما شخص خاطی باش برخورد میشه

سوما زود قضاوت نکن :a030:

لینک به دیدگاه

پست توهین ادر هم پاک شد بهرام جان و ادر جان دوستانه خواهش میکنم که مسئله رو کش ندید و توهین نکید وگرنه در صورت ادامه به جفتتون اخطار میدم پس خواهشا ادامه ندید:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اولا صبور باش با موبم یک دقیقست پستت پاک شده و دارم پستها رو دونه بدونه میخونم دوما اگه در پ خ توهینی شده من در جریان نیستم گزارش بدید حتما شخص خاطی باش برخورد میشه

سوما زود قضاوت نکن :a030:

بله ، اینم بفرمایید که پستم نقض کدوم یک از قوانین سایت بود ، یا توهین به کی بود و یا چه مشکلی داشت ممنون میشم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بله ، اینم بفرمایید که پستم نقض کدوم یک از قوانین سایت بود ، یا توهین به کی بود و یا چه مشکلی داشت ممنون میشم :icon_gol:

شما مشکل شخصیتون رو که در پ خ داشتید به تاپیک کشوندید و به هم تیکه انداختید و جالب اینجاست که جفت تون میدونید که منظورتون به کی بود و اعتراض کردید یکی تو دفتر یکی تو پیام به من

پس خودتون و گول نزنید لطفا:w16:

لینک به دیدگاه
شما مشکل شخصیتون رو که در پ خ داشتید به تاپیک کشوندید و به هم تیکه انداختید و جالب اینجاست که جفت تون میدونید که منظورتون به کی بود و اعتراض کردید یکی تو دفتر یکی تو پیام به من

پس خودتون و گول نزنید لطفا:w16:

من اصلا ایشونو نمیشناسم ، و هیچ یک از صحبتهام کوچکترین ارتباطی هم به ایشون نداشته تاحالا، پیغام خصوصی ایشون هم بعد از پست دوم من هست .

یکی که اصلا نمیشناسمش کیه و با من مشکل داره ، دلیل میشه که پستم پاک بشه؟

لینک به دیدگاه
من اصلا ایشونو نمیشناسم ، و هیچ یک از صحبتهام کوچکترین ارتباطی هم به ایشون نداشته تاحالا، پیغام خصوصی ایشون هم بعد از پست دوم من هست .

یکی که اصلا نمیشناسمش کیه و با من مشکل داره ، دلیل میشه که پستم پاک بشه؟

شما در پ خ که به ادر دادی گفتی که پست دوم در جوابش بود وقتی پست ادر پاک شد جوابش هم باید پاک بشه:a030:

لینک به دیدگاه
شما در پ خ که به ادر دادی گفتی که پست دوم در جوابش بود وقتی پست ادر پاک شد جوابش هم باید پاک بشه:a030:

بله ، خوشم میاد که گفتی در حریان پ خ نیستی

ممنون، متقاعد شدم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اگه شد یک روز توی این انجمن دعوا نباشه. :banel_smiley_4:

جامعه ما بدجوری داره به سمت عصبانیت های آنی پیش میره، من به عنوان یک روانشناس کوچک واقعا احساس خطر میکنم.

حتی تو محیط مجازی هم بچه ها به هم رحم نمیکنند، چه برسه به دنیای واقعی.:hanghead:

لینک به دیدگاه
اگه شد یک روز توی این انجمن دعوا نباشه. :banel_smiley_4:

جامعه ما بدجوری داره به سمت عصبانیت های آنی پیش میره، من به عنوان یک روانشناس کوچک واقعا احساس خطر میکنم.

حتی تو محیط مجازی هم بچه ها به هم رحم نمیکنند، چه برسه به دنیای واقعی.:hanghead:

همینو بگو.

بابا ماها که ادعامون میشه رو اخلاق و روشن فکری و منطقی بودن و هزار کوفت و زهر مار دیگه.خب وقتی با هم مشکل دارید اصلا حرف نزنید با هم.کار سختیه؟

لینک به دیدگاه

سلام

من برای هر سوالی و کاری اینجا بیام اولش تشکره سر جاشه پس بخاطر اینکه چشم حسود ها از کاسه ی چشم در بیاد و بترکه الهی شروع میکنم

بسمه تعالی

با تشکر بسیار از زحمات مدیران تالار ازاد . زنده باشید الهی . قربون شما . مرسی

امضا >>>> هیملر

اینا همهش مقدمه بود

///////////////////////////////////////////////////////////////

سوال

یه تاپیکی مال خانم ویویان بود دیروز داشتیم توش افشا گری میکردیم اسمش رو نمیدونم ولی سنگر اینا توش بود ایا حذف شده یا منتقل شده است ؟؟

با تشکر فراوان از زحمات اقایان و خانمهای تالار ازاد .. عزت زیاد

:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام

من برای هر سوالی و کاری اینجا بیام اولش تشکره سر جاشه پس بخاطر اینکه چشم حسود ها از کاسه ی چشم در بیاد و بترکه الهی شروع میکنم

بسمه تعالی

با تشکر بسیار از زحمات مدیران تالار ازاد . زنده باشید الهی . قربون شما . مرسی

امضا >>>> هیملر

اینا همهش مقدمه بود

///////////////////////////////////////////////////////////////

سوال

یه تاپیکی مال خانم ویویان بود دیروز داشتیم توش افشا گری میکردیم اسمش رو نمیدونم ولی سنگر اینا توش بود ایا حذف شده یا منتقل شده است ؟؟

با تشکر فراوان از زحمات اقایان و خانمهای تالار ازاد .. عزت زیاد

:ws37:

مرسی که همش شرمندمون میکنی

بله حذف شد چون سیاسی بود

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
مرسی که همش شرمندمون میکنی

بله حذف شد چون سیاسی بود

:icon_pf (34):

مرسی دریافت شد :hapydancsmil:

دشمنان صهیونیست شما شرمنده . قابل نداشت :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
تشکر یادت رفت از زحمات مدیران :ws3::ws3::ws3:

اخ ببخشید تو رو خدا

با کمال تشکر از شقایق و وحید و ابوالفضل عزیز .

تمومه یا میخوای بازم اسپم کنی ؟:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...