رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی بده آدم ت یه چیز کم بیاره و بزنه تایپیک رو حذف کنه

واقعاً براتون متاسفم

تاپیک از روند خودش خارج شده بود.

متاسفانه شما با وجودیکه در آن تاپیک میگفتید،عصبانیت خوب نیست و پشیمانی به همراه دارد، خودتان وقتی نظری مخالف شنیدید،عصبانیتتان را بروز دادین....

به نظرم مقصر تا حدود 80 درصد خودتون بودین،که جنجال درست کردین.

اینجا هم رینگ بوکس نیست که بگیم کسی کم آورد.

اولین نشانه تمدن احترام گذاشتن به دیگران است تا جائیکه اونطرف یا اون مکتب، شخصیت شما را زیر سوال نبرد.

لینک به دیدگاه
تاپیک از روند خودش خارج شده بود.

متاسفانه شما با وجودیکه در آن تاپیک میگفتید،عصبانیت خوب نیست و پشیمانی به همراه دارد، خودتان وقتی نظری مخالف شنیدید،عصبانیتتان را بروز دادین....

به نظرم مقصر تا حدود 80 درصد خودتون بودین،که جنجال درست کردین.

اینجا هم رینگ بوکس نیست که بگیم کسی کم آورد.

اولین نشانه تمدن احترام گذاشتن به دیگران است تا جائیکه اونطرف یا اون مکتب، شخصیت شما را زیر سوال نبرد.

کاملاً اشتباه میکنی

من با عصبانیت جواب ندادم

متاسفانه اونا فقط میگفتن این بلا سر مادر و خواهرت بیاد چکار می کنی؟

خودت بودی با همچین افرادی که این افکار رو دارن چطور بر خورد می کردی؟

هی که بشون می گفتم این حرفتون اشتباهه، نگید ولی کو گوش شنوا

یه کسی هم نبود که بیاد منطقی باهاش بحث کنم تا تایپیک به نتیجه ی خوبی برسه

لینک به دیدگاه
کاملاً اشتباه میکنی

من با عصبانیت جواب ندادم

متاسفانه اونا فقط میگفتن این بلا سر مادر و خواهرت بیاد چکار می کنی؟

خودت بودی با همچین افرادی که این افکار رو دارن چطور بر خورد می کردی؟

هی که بشون می گفتم این حرفتون اشتباهه، نگید ولی کو گوش شنوا

یه کسی هم نبود که بیاد منطقی باهاش بحث کنم تا تایپیک به نتیجه ی خوبی برسه

خوب شما چه اصراری دارین به کسی بفهمونین اشتباه میکنه؟

نمیدونم شاید شما الان جایی هستی که من خودم یک روز بودم، اینکه بخوام به هر نحوی شده افکارم را به دیگران غالب کنم.

اما بعد ها به این نتیجه رسیدم، بهتر است با کسی مرتبا کل کل نکنم.

اون دوستان نظرشان را گفتند، ما هم نظرمون را میگیم.....

برای تغییر در جهان بینی و نگرش همه انسان ها به اطراف، مدت زمان زیادی لازم است، شاید سالهای سال.

پس باید بیشتر صبر کرد و زود از کوره در نرفت...... :a030:

لینک به دیدگاه
کاملاً اشتباه ميکني

من با عصبانيت جواب ندادم

متاسفانه اونا فقط ميگفتن اين بلا سر مادر و خواهرت بياد چکار مي کني؟

خودت بودي با همچين افرادي که اين افکار رو دارن چطور بر خورد مي کردي؟

هي که بشون مي گفتم اين حرفتون اشتباهه، نگيد ولي کو گوش شنوا

يه کسي هم نبود که بياد منطقي باهاش بحث کنم تا تايپيک به نتيجه ي خوبي برسه

دوست عزيز شما همين الانم حرف هيچ کسي رو قبول نمي کنين.

هرچي ما بگيم توهين و بي احترامي کردين، اما باز هم حرف خودتونو ميزنيد و میگین ما اشتباه می کنیم، بعد بحث منطقي هم ميخواين بکنين و به نتيجه هم برسين؟ :banel_smiley_4:

بحث منطقي ميشه اينکه بقيه بگن بله شما درست ميگين؟ :ws52:

شما تو اولين حضورتون و اولين تاپيکتون (البته اگر اوليش باشه که بعيد ميدونم، فکر کنم فقط آيديتون نو شده) جنجال درست کردين، بعدش بقيه رو متهم مي کنيد؟

هرموقع اين توانايي و قدرت رو داشتين که به اعصاب خودتون مسلط باشين و در مقابل نظرات مخالف سريع از کوره در نرين، تاپيک بزنين. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اگر می خواهی اسیر هیچ دیکتاتوری نشوی بخوان بخوان بخوان:ws37:

علی جان جالبه کدوم دیکتاتوری و شما میگید و جالب تر اینکه شما از جریان خبر ندارثد و نظر دادید ایشون تاپیکی زدن حه بابی احترامی میخواستن نظرشون رو تحمیل میکردن به بنده که همونموقع هم عرض کردم چون توهین ایشون به بنده بود ترجیه دادم مدیران ارشد تصمیم بگیرند در مورد شخص خاطی تا سو استفاده ابزاری نشه مدیران ارشد تصمیم به اخطار و حذف تاپیک گرفتند

پس لطفااز موضوعی که اطلاع ندارید نظر ندید تاذسو تفاهم پیش نیاد

مرسی

لینک به دیدگاه
علی جان جالبه کدوم دیکتاتوری و شما میگید و جالب تر اینکه شما از جریان خبر ندارثد و نظر دادید ایشون تاپیکی زدن حه بابی احترامی میخواستن نظرشون رو تحمیل میکردن به بنده که همونموقع هم عرض کردم چون توهین ایشون به بنده بود ترجیه دادم مدیران ارشد تصمیم بگیرند در مورد شخص خاطی تا سو استفاده ابزاری نشه مدیران ارشد تصمیم به اخطار و حذف تاپیک گرفتند

مرسی

:w58:نه خانم این حرفها چیه؟!

من فقط خواستم با سخنی پرمغز ار دکتر شریعتی و البته منطقی اون رفیق داغمون رو بیارم تو مسیر و بحث رو پایان بدم.

البته که شما هم فهمیدین این موضوع را:ws37: چرا که از حضور من در تاپیک اعدام مطلع بودین

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

مرسی

نه دیگه اینم نامه یه مدیر به دیگران نگاه کنید ببینید چقدر غلط املائی داره!!!!

دخترم شقایق آروم آروم حرف بزن تا غلط نداشته باشی

:biggrin:

لینک به دیدگاه
سلام.

چرا تاپیک من به تاریخ قبل از اسلام منتقل شده؟

اینکه یک بحث و نظرسنجی فرهنگی و عمومیه!

http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=49221

والا ساناز جان یکم دیر پرسیدی استارت تاپیک برای 6 ماه پیش بوده یا من یا حامد یا محمد منتقل کردیم ولی جاش همون جاس چون در مورد تاریخ معاصره و مبدا تاریخ اسلام هم که از اسمش مشخصه !

لینک به دیدگاه
والا ساناز جان یکم دیر پرسیدی استارت تاپیک برای 6 ماه پیش بوده یا من یا حامد یا محمد منتقل کردیم ولی جاش همون جاس چون در مورد تاریخ معاصره و مبدا تاریخ اسلام هم که از اسمش مشخصه !

آخه تازه متوجه شدم تاپیکم منتقل شده.:icon_redface:

ولی خوب اگه اطلاع بدین که تاپیک منتقل میشه خیلی بهتره.

از زحماتتون ممنونم.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوستان گل نو. اندیش سلام مجدد

خوش حالم که بعد از یه مدت کوتاه رکود کلی انجمن یکم انجمن جون دوباره گرفته بخصوص تالار آزاد که همین جا از تمام دوستان خوب که همیشه یار و همدم تالار هستند کمال تشکر و دارم امیدوارم که ساعات خوبی رو اینجا در کنار هم سپری کنیم بدون هیچ جنجال و تنشی و همانجور که تا الان رعایت کردید باز هم بحث سیاسی و مذهبی نکنید تا مشکلی پیش نیاد و خواهشی که از دوستان داشتم چند تا از دوستان در تاپیکهای جدی که دوستان زحمت میکشند و پستهای طولانی مینویسند تا حق مطلب رو ادا کنند گروهی از دوستان اسپم میکنند و تاپیک به بیراهه کشیده میشه و توهین به دوستان خوبمون که زحمت کشیدند میشه همینجا از همه خواهش میکنم یکم مراعات کنند تا ما هم مجبور به حذف و یا اخطار دادن نشیم

نکته بعدی همان طور که احتمالا متوجه شدید سه کاربر ویژه دیگه به تالار اضافه شد در کنار وافن و امیر عزیز

دوستان خوبمون

محمد جاوید

مهدی p mehdi q

و ارخای عزیز که امیدواریم جوون دوباره به تالار در کنار این دوستان داده بشه

با تشکر از همکاری تک تک شما دوستان:girl_blush2:

لینک به دیدگاه

نه ترس از انتقاد دارم و نه عادت به تملق گویی

اما بدون شک اقای ابوالفضل یکی از منطقی ترین و بهترین مدیر های این سایت هست و کار ایشون جای تقدیر داره

لینک به دیدگاه
نه ترس از انتقاد دارم و نه عادت به تملق گویی

اما بدون شک اقای ابوالفضل یکی از منطقی ترین و بهترین مدیر های این سایت هست و کار ایشون جای تقدیر داره

:JC_thinking::JC_thinking::JC_thinking::JC_thinking::JC_thinking:

چقدر تقدیر اونم از یه نفر :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...