رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

:JC_thinking::JC_thinking::JC_thinking::JC_thinking::JC_thinking:

چقدر تقدیر اونم از یه نفر :JC_thinking:

چقدر نبود همانقدر که باید میبود بود :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چقدر نبود همانقدر که باید میبود بود :a030:

این بودن ها خیلی بیشتر از بودن نیست

دو هفته نشده تشکر شده بود

گاهی نیز باید از زحمات مدیران تالار مث شقایق و وحید و ابوالفضل تشکر کرد

:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
این بودن ها خیلی بیشتر از بودن نیست

دو هفته نشده تشکر شده بود

:JC_thinking:

خب ایشالا اگه بخت یارت بود یه وقتی مدیریتی مث ناظر و ارشد و مدیرت تالار سنگینی مث تالار گفتگوی ازاد نصیبت شد انوقت میفهمی در همین دو هفته چقدر احتمالا مورد الطاف بیکران دوستانه قرار میگری و چقدر باید جوابگو باشی و غیره ...... پس فکر میکنم کوتاهی کرده ام و کوتاهی کرده ای و کوتاهی کرده اند اگر تشکر هر دوهفته یک بار شده است باید تکرارش رو بیشتر کرد :a030:

پ.ن

مرگ بر ضد ولایت شقی :texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

با درود و خسته نباشید.

آیا وجود زیر تالاری به نام بخش ویژه گفتگوی آزاد، هیچ ضرورتی دارد؟

اگر دارد تاثیر آن چیست و چه تاپیک هایی با چه شرایطی آنجا وارد میشوند؟

وضعیت مرور تاپیک ها در آنجا به ماهی یا هفته ای یکبار رسیده.:ws38:

لینک به دیدگاه

درسته قبول دارم اسی جان

خودم موافق حذفشم ولی یکسری تاپیک خوب هست که اگه منتقل بشه به ازاد در قبرستون آزاد مدفون میشه بخاطر همین فعلا دست نگه داشتیم

ابولفضل هم ظاهرا کارایی با اون تالار داره ولی چون فعلا سرش شلوغه نتونست انجام بده انشالله از رکود در میاد

لینک به دیدگاه
با درود و خسته نباشید.

آیا وجود زیر تالاری به نام بخش ویژه گفتگوی آزاد، هیچ ضرورتی دارد؟

اگر دارد تاثیر آن چیست و چه تاپیک هایی با چه شرایطی آنجا وارد میشوند؟

وضعیت مرور تاپیک ها در آنجا به ماهی یا هفته ای یکبار رسیده.:ws38:

باید دور جدید نظرسنجی مربوط به این تالارو اجرا کنیم. ایشالا تو چند روز آینده انجام میشه.

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

با عرض معذرت من یک انتقاد دارم.

وقتی یک تاپیکی در بخشی نامربوط زده میشه و یا یک سری پست های اسپم پاک میشه، چرا عزیزی که پاک میکنه میاد توی تاپیک مینویسه.

مثلا من چندین تاپیک دیدم که وشته اولش اینست که لطفا در بخش ویژه استارت نشه.

خوب مسیر بحث منحرف میشه از همون نوشته اول.

به نظرم برای اجرای قانون نیازی به توضیح نباشه و کسی شکایتی داشت به صورت خصوصی مطرح کنه و اونجا علتش توضیح داده بشه.

لینک به دیدگاه
با عرض معذرت من یک انتقاد دارم.

وقتی یک تاپیکی در بخشی نامربوط زده میشه و یا یک سری پست های اسپم پاک میشه، چرا عزیزی که پاک میکنه میاد توی تاپیک مینویسه.

مثلا من چندین تاپیک دیدم که وشته اولش اینست که لطفا در بخش ویژه استارت نشه.

خوب مسیر بحث منحرف میشه از همون نوشته اول.

به نظرم برای اجرای قانون نیازی به توضیح نباشه و کسی شکایتی داشت به صورت خصوصی مطرح کنه و اونجا علتش توضیح داده بشه.

ممنون از توجهتون. :a030:

متاسفانه کسی قوانین تالار آزادو مطالعه نمیکنه. این سیاستیه که در پیش گرفتیم تا قوانین رو به مرور به خورد کاربران بدیم. همونطور که دیدید یه مدیر قدیمی هنوز نمیدونه نباید تو بخش ویژه تاپیک استارت کنه. سایر کاربران هم همینطور. چرا؟ چون قوانین رو مطالعه نکردن تا حالا. این روش باعث میشه اونایی که نمیرن سمت مطالعه قوانین کم کم از قوانین مطلع بشن.

لینک به دیدگاه

با سلام.

لطفا در تاپیک زیر که قرار است برای بحث و مناظره باشد، مطالبی که یکی از کاربران پشت سر هم کوپی کردن را پاک بفرمایید.

چون تاپیک برای تنها بیان نظرات کاربران با توجه به درک خودشان ایجاد نشده نه کوپی کردن مطلب از سایرین،که متاسفانه به طرز آگاهانه ای روند تاپیک زیر منحرف شده است.

زیرا اندیشمندان مخالف هم به وفور در این باره نظر دادند و کوپی کردن اونها، بیشتر حالت دعوای اندیشمندان را پدید میاره تا مناظره سالم کاربران.

http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=74687&page=3

لینک به دیدگاه
با سلام.

لطفا در تاپیک زیر که قرار است برای بحث و مناظره باشد، مطالبی که یکی از کاربران پشت سر هم کوپی کردن را پاک بفرمایید.

چون تاپیک برای تنها بیان نظرات کاربران با توجه به درک خودشان ایجاد نشده نه کوپی کردن مطلب از سایرین،که متاسفانه به طرز آگاهانه ای روند تاپیک زیر منحرف شده است.

زیرا اندیشمندان مخالف هم به وفور در این باره نظر دادند و کوپی کردن اونها، بیشتر حالت دعوای اندیشمندان را پدید میاره تا مناظره سالم کاربران.

http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=74687&page=3

ساناز جان متاسفانه منع قانونی خاصی در این تالار مبنی بر کپی پیست کردن مطالب و استناد به آنها در مباحثات وجود نداره. لذا بنده نمیتونم پستهای اون دوست عزیز رو پاک کنم.

ولی اگر بحث به همین شیوه ادامه پیدا کنه مجبور به بستن تاپیک هستم.:a030:

لینک به دیدگاه
ساناز جان متاسفانه منع قانونی خاصی در این تالار مبنی بر کپی پیست کردن مطالب و استناد به آنها در مباحثات وجود نداره. لذا بنده نمیتونم پستهای اون دوست عزیز رو پاک کنم.

ولی اگر بحث به همین شیوه ادامه پیدا کنه مجبور به بستن تاپیک هستم.:a030:

من درباره تالار عرض نکردم.

در اون تاپیک قرار بود هرکسی از خودش مایه بذاره.

روند تاپیک هم منطقی بوده،به جای بستن تاپیک بهتره با منحرف کنندگان بحث برخورد بشه.

لینک به دیدگاه
من درباره تالار عرض نکردم.

در اون تاپیک قرار بود هرکسی از خودش مایه بذاره.

روند تاپیک هم منطقی بوده،به جای بستن تاپیک بهتره با منحرف کنندگان بحث برخورد بشه.

ساناز عزیز اون تاپیک جزئی از این تالاره. و قوانین حاکم بر این تالار یعنی قوانین حاکم بر همه تاپیکهاش. مگر اینکه استارتر قانون خاصی رو برای شرکت کنندگان در بحث داشته باشه. که البته دخالت ما منوط به درخواست استارتره.

در هر صورت شما هم دارید به بحثتون ادامه میدید و من در حال حاضر انحرافی در بحث نمیبینم.

لینک به دیدگاه
ساناز عزیز اون تاپیک جزئی از این تالاره. و قوانین حاکم بر این تالار یعنی قوانین حاکم بر همه تاپیکهاش. مگر اینکه استارتر قانون خاصی رو برای شرکت کنندگان در بحث داشته باشه. که البته دخالت ما منوط به درخواست استارتره.

در هر صورت شما هم دارید به بحثتون ادامه میدید و من در حال حاضر انحرافی در بحث نمیبینم.

دقیقا همینه بحث منحرف نشده و اگر هم خواست منحرف شه شما از اون پست ها نقل قول نگیرین هیچ مشکلی پیش نمیاد:a030:

لینک به دیدگاه

یک بار دیگه خسته نباشید به مدیران تالار گفتگوی ازاد ..

مدیریتشون در همه مسائل تالار در انجمن نو اندیشان نمونه است . :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

چند وقت پیش خانم ماهرخ تاپیکی زد و کلیه مدیران را به امری متهم کرد.

اون تاپیک وقتی پاک شد، یک عده اعتراض کردن که جو دیکتاتوریه و نمیذارین ما حرف بزنیم و....

دوباره که تاپیک رو باز کردند، این بار خود کاربرها جواب ایشون را دادن و قضیه تمام شد.

چرا وقتی تعداد زیادی از کاربرها میخوان جواب مطلبی رو بدن، بحث دایه بهتر از مادر پیش میاد و شما میگین بحث داره منحرف میشه؟

بحثی منحرف میشه که فقط یک نفر بخواد به یک موضوعی با اصرار، جمع چندین نفر رو بهم بزنه.

متاسفانه شما در چندین تاپیک بسیار سریع اومدین فرمودین بحث منحرف شد و قفل !!!

این حرکت بسیار ناپسنده، گاهی وقت ها باید گذاشت بسیاری از حقایق عنوان بشه تا خیلی ها با واقعیت ها آشنا بشن، شما هم به عنوان یک مدیر محترم نماینده همین بچه ها هستین نه آقا بالاسرشون.

پس وقتی میتونین تهدید به بستن تاپیکی کنین که یا تاپیک مطلب سیاسی خلاف مصلحت انجمن داشته باشه، یا صرفا اسپم مطلق باشه یا اکثریت کاربران بگن تاپیک را ببندین.

لطفا اجازه بدین بحث ها صورت بگیره و اینقدر از بحث های محکم و بی پرده نترسین.

اگر بنا باشه همه چیز مدیحه سرایی و گوش کردن به نظر استارتر یک تاپیک باشه که بحثی صورت نمیگیره.

خواهشا به جای اینکه جوابی برای توجیه کردن به این مطلب من بدین، بذارین بسیاری از حرف هایی که زده نشده، گفته باشه تا پرونده یکسری مسائل برای همیشه بسته بشه.

ممنون.

آقای ابوالفضل خان متاسفانه شیوه شما هم شیوه دیکتاتوری شده و متاسفم بگم تک تک ایرانی ها در ذاتشون یک دیکتاتور کوچک هستند وقتی به قدرت میرسن، سوء استفاده میکنند.

برای چی اجازه نمیدین یکسری از مسائل برای همیشه تکلیفش روشن باشه؟

چه کسی انحراف از بحث رو تایید میکنه؟ شخص شما و یا استارتر تاپیک؟

واقعا متاسفم که اینطور راحت به شعور جمعی توهین میکنین و وقتی یک عده دارن بحث میکنند، راحت تاپیک رو قفل میکنین و همیشه هم خودتون را توجیه کردین.

لینک به دیدگاه

اون تاپیک وقتی پاک شد، یک عده اعتراض کردن که جو دیکتاتوریه و نمیذارین ما حرف بزنیم و....

دوباره که تاپیک رو باز کردند، این بار خود کاربرها جواب ایشون را دادن و قضیه تمام شد.

چرا وقتی تعداد زیادی از کاربرها میخوان جواب مطلبی رو بدن، بحث دایه بهتر از مادر پیش میاد و شما میگین بحث داره منحرف میشه؟

بحثی منحرف میشه که فقط یک نفر بخواد به یک موضوعی با اصرار، جمع چندین نفر رو بهم بزنه.

این حرکت بسیار ناپسنده، گاهی وقت ها باید گذاشت بسیاری از حقایق عنوان بشه تا خیلی ها با واقعیت ها آشنا بشن، شما هم به عنوان یک مدیر محترم نماینده همین بچه ها هستین نه آقا بالاسرشون.

پس وقتی میتونین تهدید به بستن تاپیکی کنین که یا تاپیک مطلب سیاسی خلاف مصلحت انجمن داشته باشه، یا صرفا اسپم مطلق باشه یا اکثریت کاربران بگن تاپیک را ببندین.

خیلی ممنون از اینکه اینبار به حرفم توجه کردید. اون تاپیک که پودر شد رفت.

و اما بررسی این موضوعات!

لازمه دو نکته رو خدمتتون عرض کنم.

اولا که مدیریت هر تالار نباید با سیاست ها و خط مشی مدیریتی کل انجمن اختلافی داشته باشه ولی هر مدیری در تالار خودش مختاره روشی رو که برای بهبود وضع تالار خودش موثر میدونه اعمال کنه. اینجا هم اگر ما کاری میکنیم بر اساس چیزی هست که بعد از مدتها تجربه مدیریتی تالار آزاد بهش رسیده و با کمک همه کاربران این سیاست مدیریتی هر روز کاملتر و بهتر هم میشه.

پس لزومی نداره شیوه ای که در تالار ادبیات اجرا میشه دقیقا همونی باشه که من یا سایر مدیران آزاد اعمال میکنن.

مطلب دوم اینکه اون تاپیک ابتدا به طور کلی حذف شد ولی باز هم مدیریت ارشد انجمن بعد از رایزنی ها صلاح دونستن اون موضوع یکبار برای همیشه حل بشه. پس کار رو به عهده کاربران گذاشتن. چون تذکرات و بحث های انجام شده در خصوص اون دو نفر توسط مدیران تا به امروز هیچ نتیجه ای نداشته. پس شرایطش با سایر تاپیکها فرق میکرد.

اما در خصوص دخالت مدیریت در بحث ها و جهت دهی ها به نکته خوبی اشاره کردید. هر مناقشه ای عموما دو طرفه است. اگر هر یک از طرفین دعوی گزارشی رو ارسال کنن مدیریت خودش رو ملزم به دخالت در اون مسئله میدونه. که البته بسته به شرایط نوع این دخالت هم فرق میکنه.

پس اگر گزارشی صورت نگیره مدیریت به ندرت دخالت میکنه. البته این شیوه مدیریت تالار آزاده. و اما نحوه برخورد با گزارش ها هم باز بستگی به این داره که خود کاربری که گزارش تخلف رو رد کرده بحث رو ادامه داده یا نه. اگر بحث از طرف اون کاربر ادامه پیدا کرده باشه گزارش موضوعیت خودش رو از دست میده و کل پستها در صورت نیاز پاک میشه و یا اینکه اگر دعوا بالا گرفته باشه برای هر کدوم تقاضای اخطار میشه و ...

این در خصوص دخالت مدیریت. اما در خصوص اینکه نذاشتیم بحثی صورت بگیره نمونه بیارید. کجا من نوعی یا همکارانم نذاشتیم کاربری بحثی رو ادامه بده که در چارچوب قوانین باشه؟

خواهشا به جای اینکه جوابی برای توجیه کردن به این مطلب من بدین، بذارین بسیاری از حرف هایی که زده نشده، گفته باشه تا پرونده یکسری مسائل برای همیشه بسته بشه.

خب بگید. کی جلوتون رو گرفته؟

ولی نه به قیمت خراب کردن تاپیک دیگران. برید بدون اینکه توهینی صورت بگیره یا جنجالی به پا شه تاپیک بزنید و راجع به اون موضوع صحبت کنید.

آقای ابوالفضل خان متاسفانه شیوه شما هم شیوه دیکتاتوری شده و متاسفم بگم تک تک ایرانی ها در ذاتشون یک دیکتاتور کوچک هستند وقتی به قدرت میرسن، سوء استفاده میکنند.

اینو دیگه نمیدونم چه جوابی بدم. :ws38:

کدوم مسائل؟ منظورتون رو واضح بگید.

استارتر از مدیریت تقاضا میکنه تا از انحراف تاپیکش جلوگیری بشه و مدیریت وظیفه خودش میدونه تا اینکارو انجام بده. حالا به هر شکل ممکن که صلاح اون تاپیک و همه کاربران باشه.

واقعا متاسفم که اینطور راحت به شعور جمعی توهین میکنین و وقتی یک عده دارن بحث میکنند، راحت تاپیک رو قفل میکنین و همیشه هم خودتون را توجیه کردین.

شعور جمعی احیانا نمیگه هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد؟

شما هر بحثی رو هر جایی برید مطرح کنید شعور جمعی زیر سوال نمیره؟

من به زبان شیوای فارسی سه مرتبه عرض کردم میتونید بحثتون رو در تاپیکی جدید مطرح بفرمائید. ولی متاسفانه هیچ کدوم از دوستان توجهی به حرف بنده نکردن و علی رقم میل باطنی مجبور شدم اون تاپیک رو قفل کنم.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

لطفا اجازه بدین بحث ها صورت بگیره و اینقدر از بحث های محکم و بی پرده نترسین.

اگر بنا باشه همه چیز مدیحه سرایی و گوش کردن به نظر استارتر یک تاپیک باشه که بحثی صورت نمیگیره.

ممنون.

ساناز جا من خودم به شخصه بار ها به فکور تذکر دادم هر جا نیاز باشه و هر موقع دیدی هر کاربری بحث رو منحرف میکنه باید گزارش تخلف بدی

در ضمن وقتی تاپیکی زده میشه یعنی تو همون زمینه میخواد که تبدال نظر بشه پس هر موضعی غیر از اون هم اسپم حساب میشه هم انحرا ف بحث

لینک به دیدگاه
خب ابوالفضل عزیز، تاپیک جدید زده شد و قفل شد که!

اینجا گفتگوگی ازاد هست نه انتقاد از کار بر ها و تمام این گونه تاپیکها بسته میشه فروغ جان:a030:

لینک به دیدگاه
خب ابوالفضل عزیز، تاپیک جدید زده شد و قفل شد که!

خوب شد پرسیدی فروغم. وحید قفل کرد چون خلاف قوانین انجمن بود. تاپیک در مورد اشخاص خلاف قوانینه. هرچند اگر وحید تو فروم آن نبود خودم پاکش نمیکردم. چون در مورد من بود و از حق خودم میتونم بگذرم ولی اگر در مورد هر کس دیگری اعم از کاربر و مدیر بود وظیفه داشتم از حقوقش دفاع کنم و مطابق قانون میبستمش. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...