رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

1- ببینید مدیر گرامی، ما که با هم آشنایی قبلی نداریم،درست؟ پس هر مطلبی اینجا از سوی بنده عنوان میشه در جهت کمک به تقویت این تالار و جذب کاربر بیشتر هست.

من اگر عامل تخریبی بودم که اصلا به شما انتقادی وارد نمیکرد، بحث من با شما اینست، تا حالا اینهمه انتقاد به گفتگوی آزاد مطرح شده به حق یا نا حق، انصافا شد یک لیستی از انتقادها تهیه کنین؟

به چندتاش جامعه عمل پوشوندین، واقعا چند تا انتقاد را وارد دونستین و خودتون را تصحیح کردین.

2- در اون تاپیک، آقای فکور آمد و یکسری از کاربرها را تحلیل کرد، خوب ایشون در جایی گفت آقای اسی سطحی نگر است و مطالبش سبب انحراف کاربران میشود و....، ایشون در چندین تاپیک دیگه هم اینو گفته و یکسری از کاربرها رو متهم کرده به عدم درک صحیح از وقایع اطرافشون.

در هیچ تاپیکی هم به ایشون جوابی داده نشده،هرجا جوابی داده شده ایشون گفته بحث منحرف شد و شما سریع اومدین مطالب رو پاک کردین یا تاپیک را قفل کردین.

سوال من از شما اینه:

چه ایرادی داره یکسری از مسائل در حضور همه پرونده اش برای همیشه بسته بشه؟

ایشون و عده ای از کاربرهای دیگه مدعی هستند یک عده مطالبی میگن که سبب انحراف افکار عمومیه، خوب بذارین اون افکار عمومی بیاد از خودش دفاع بکنه، چرا جلوی دفاع رو میگیرین؟

اتفاقا این تاپیک دقیقا مثل همون تاپیک ماهرخ بود و اگر مطالب ایشون را پاک میکردین و اجازه میدادین همه کاربران از حق خودشون دفاع کنن پرونده این موضوع که یک عده سبب انحراف هستند برای همیشه بسته میشد و ایشون بهتر متوجه میشد حرف های چه افرادی برای مخاطب ارزش بیشتری داره.

3- از اینکه با سعه صدر پاسخ من را دادین سپاسگزارم.

فقط خواهش میکنم اینقدر سریع پایان یک بحث رو اعلام نکنین، شورای نظارت بر مطبوعات در این کشور کارش شده جمع کردن مطبوعاتی که نقدی بر عملکرد کشور دارند.

در حالیکه فلسفه مطبوعات یعنی آزادی بیان به هر شیوه ای بدون زیر پا گذاشتن هنجارها.

یک کم فضای تالار گفتگوی آزاد را باز تر کنین و یکسری بحث ها را سریع بهش خاتمه ندین از ترس اینکه چی میشه،خیلی بهتره.

در ضمن بنده به سختی وظیفه شما و شقایق خانم مهربان و آقا وحید بزرگوار هم آگاهم.

پس دوستتون دارم که انتقادی رو مطرح میکنم، باور کنین اونی که همش ازتون تعریف میکنه خیرخواه شما نیست.

این رو در زندگی شخصیم هم بهش رسیدم که کسانیکه دست آدم را محکم میفشارند و همه چیز را به خودت میگن خیلی بهتر از کسانی هستند که زیر زیرکی بهت میخندن و پشت سرت توطئه میکنند.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اینجا گفتگوگی ازاد هست نه انتقاد از کار بر ها و تمام این گونه تاپیکها بسته میشه فروغ جان:a030:

خوب شد پرسیدی فروغم. وحید قفل کرد چون خلاف قوانین انجمن بود. تاپیک در مورد اشخاص خلاف قوانینه. هرچند اگر وحید تو فروم آن نبود خودم پاکش نمیکردم. چون در مورد من بود و از حق خودم میتونم بگذرم ولی اگر در مورد هر کس دیگری اعم از کاربر و مدیر بود وظیفه داشتم از حقوقش دفاع کنم و مطابق قانون میبستمش. :a030:

بزرگواران درست میگید

ولی راجع به شخص نبود به نظر من! انتقاد از شخصیت اقا ابولفضل نبود

به چالش کشیدن و نقد سیستم مدیریتی بود...در کل به نظر شما لازم نیست این اتفاق بیفته؟به روند مدیریت کمک نمیکنه؟؟؟

کما این ابولفضل جان خودتون گفتید یه تاپیک دیگه مطرح بشه

لینک به دیدگاه
بزرگواران درست میگید

ولی راجع به شخص نبود به نظر من! انتقاد از شخصیت اقا ابولفضل نبود

به چالش کشیدن و نقد سیستم مدیریتی بود...در کل به نظر شما لازم نیست این اتفاق بیفته؟به روند مدیریت کمک نمیکنه؟؟؟

کما این ابولفضل جان خودتون گفتید یه تاپیک دیگه مطرح بشه

بله. البته ازشون خواستم که بحثشون رو در دفتر تالار مطرح کنن. چون فلسفه وجودی این تاپیک اساسا همینه.

ولی در خصوص سایر مسائلی که در اون تاپیک آرش مطرح کرده بود میتونستن یه تاپیک دیگه ایجاد کنن. منظورم این بود.

لینک به دیدگاه
1- باور کنین اونی که همش ازتون تعریف میکنه خیرخواه شما نیست.

.

با تشکر.

من همیشه از اینا که کار و زندگیشون و زن و بچه شون را رها میکنن و اینجا زحمت میشکن تعریف و تمجید و قدردانی میکنم و الحق نسبتا هم خیلی عادل هستند و زور نمیگن ولی خیر خواهشون هم هستم . ساناز جان

من البته اگه انتقادی بهشون داشته باشم میرم به خودشون میگم . تعارفی با هیچکدام هم ندارم .

لینک به دیدگاه
من همیشه از اینا که کار و زندگیشون و زن و بچه شون را رها میکنن و اینجا زحمت میشکن تعریف و تمجید و قدردانی میکنم و الحق نسبتا هم خیلی عادل هستند و زور نمیگن ولی خیر خواهشون هم هستم . ساناز جان

من البته اگه انتقادی بهشون داشته باشم میرم به خودشون میگم . تعارفی با هیچکدام هم ندارم .

بنده مثال کلی زدم.

منظورم شما نبودین، گفتم انتظار بر این نباشه که فقط یک عده بیان و تعریف و تمجید کنن.

اتفاقا اگه شما هیچ اعتراضی نداشته باشین و جز خوبی چیز نبینین، خیلی هم خوبه که ابرازش کنین.

اما اگر فقط و فقط تعریف باشد، بیشتر مخرب است تا سازنده.

برای همین خواستم بگم اگر از یک تعریفی شاد شدین، از انتقاد بیشتر شاد بشین.

مخصوصا وقتی انتقاد از سوی دوستان شماست و در جهت کمک به پیشرفت تالار نه سیاه نمایی از سوی دشمنان.

لینک به دیدگاه

کاری به دعوای پیش آمده ندارم چون اصلا نمیدونم سر چی هست!!

ولی سوالی که پیش میاد اینه:انتقاد فقط به مدیران وارده یا نه به اعضای یک جامعه هم وارده!:ws38:

لینک به دیدگاه
ببینید مدیر گرامی، ما که با هم آشنایی قبلی نداریم،درست؟ پس هر مطلبی اینجا از سوی بنده عنوان میشه در جهت کمک به تقویت این تالار و جذب کاربر بیشتر هست.

من اگر عامل تخریبی بودم که اصلا به شما انتقادی وارد نمیکرد، بحث من با شما اینست، تا حالا اینهمه انتقاد به گفتگوی آزاد مطرح شده به حق یا نا حق، انصافا شد یک لیستی از انتقادها تهیه کنین؟

به چندتاش جامعه عمل پوشوندین، واقعا چند تا انتقاد را وارد دونستین و خودتون را تصحیح کردین.

قطعا همینطوره و اگر غیر از این بود بنده اصلا جواب نمیدادم.

والا از وقتی که من مدیر شدم انتقاد خوبی از نحوه مدیریت صورت نگرفته ولی حالا این لیستی که میگید به چه دردی میخوره؟ یعنی کاربردش چیه؟

چون اگر ببینیم کاربر حرف خوبی میزنه اول به شور میزاریم و اگه همه موافق بودن به کار میبندیم. دیگه لزوم این لیست چیه؟ :ws38:

2- در اون تاپیک، آقای فکور آمد و یکسری از کاربرها را تحلیل کرد، خوب ایشون در جایی گفت آقای اسی سطحی نگر است و مطالبش سبب انحراف کاربران میشود و....، ایشون در چندین تاپیک دیگه هم اینو گفته و یکسری از کاربرها رو متهم کرده به عدم درک صحیح از وقایع اطرافشون.

در هیچ تاپیکی هم به ایشون جوابی داده نشده،هرجا جوابی داده شده ایشون گفته بحث منحرف شد و شما سریع اومدین مطالب رو پاک کردین یا تاپیک را قفل کردین.

هر جا کاربری این مطالب رو گزارش بده. قطعا از حقوقش دفاع میشه. ولی به طور مثال اگه اسی هم بیاد چهار تا حرف بزنه و هر کدوم گزارش بده مدیریت بهترین تصمیم رو در حذف پستهای هر دو طرف میدونه.

تاپیک تحلیل شخصیت که نیست کسی بتونه کاربر دیگه رو تحلیل کنه ولی اشکال همه اینه که به مقابله میپردازن و دست مدیر رو میبندن. اگر از همون اول گزارش رد کنن مدیر میاد و رسیدگی میکنه. یه کاربر یا خودش از حقوق خودش دفاع میکنه یا از یه مدیر باید بخواد. پس فلسفه وجودی این سیتم گزارش و مدیر چیه؟ برای همینه. ولی متاسفانه کسی به این موضوعات توجه نمیکنه و خودش در بحث ها وارد میشه و مقابله میکنه. در اینطور مواقع مدیر کاری از دستش بر نمیاد. چون گزارشش بی فایده است. اینجا هم اگر دیده باشید به عنوان مثال فکور بحث رو ادامه نداده و گزارش کرده. اگر میخواست ادامه بده و به توهین کشیده بشه من همه پستها رو حذف میکردم.

سوال من از شما اینه:

چه ایرادی داره یکسری از مسائل در حضور همه پرونده اش برای همیشه بسته بشه؟

ایشون و عده ای از کاربرهای دیگه مدعی هستند یک عده مطالبی میگن که سبب انحراف افکار عمومیه، خوب بذارین اون افکار عمومی بیاد از خودش دفاع بکنه، چرا جلوی دفاع رو میگیرین؟

این مسائلی که میگید چی هست؟

خوب راجع بهش تاپیک بزنید. در چارچوب قوانین.

هر کس باید از حق خودش دفاع کنه نه از حق دیگران. این مدیره که میتونه از حق دیگران هم دفاع کنه که منوط به درخواست خود اون شخصه.

اتفاقا این تاپیک دقیقا مثل همون تاپیک ماهرخ بود و اگر مطالب ایشون را پاک میکردین و اجازه میدادین همه کاربران از حق خودشون دفاع کنن پرونده این موضوع که یک عده سبب انحراف هستند برای همیشه بسته میشد و ایشون بهتر متوجه میشد حرف های چه افرادی برای مخاطب ارزش بیشتری داره.

تجربه ثابت کرده این روش و صحبت در رابطه با شخصیت دیگران معمولا به جای خوبی ختم نمیشه. از این رو اجازه نمیدیم شخصیت کسی مستقمیا توسط کاربران به چالش کشیده بشه. مگر در تاپیک های تحلیل شخصیت که طرف خودش داوطلب میشه تا دیگران شخصیتش رو به چالش بکشند.

شما هم میتونید راجع به این نوع از برخوردها و رفتارها تاپیک بزنید و گفتگو کنید. اما بدون اینکه به شخص خاصی اشاره کنید. یعنی همونطور که گفتم طبق قوانین.

3- از اینکه با سعه صدر پاسخ من را دادین سپاسگزارم.

فقط خواهش میکنم اینقدر سریع پایان یک بحث رو اعلام نکنین، شورای نظارت بر مطبوعات در این کشور کارش شده جمع کردن مطبوعاتی که نقدی بر عملکرد کشور دارند.

در حالیکه فلسفه مطبوعات یعنی آزادی بیان به هر شیوه ای بدون زیر پا گذاشتن هنجارها.

یک کم فضای تالار گفتگوی آزاد را باز تر کنین و یکسری بحث ها را سریع بهش خاتمه ندین از ترس اینکه چی میشه،خیلی بهتره.

در ضمن بنده به سختی وظیفه شما و شقایق خانم مهربان و آقا وحید بزرگوار هم آگاهم.

پس دوستتون دارم که انتقادی رو مطرح میکنم، باور کنین اونی که همش ازتون تعریف میکنه خیرخواه شما نیست.

این رو در زندگی شخصیم هم بهش رسیدم که کسانیکه دست آدم را محکم میفشارند و همه چیز را به خودت میگن خیلی بهتر از کسانی هستند که زیر زیرکی بهت میخندن و پشت سرت توطئه میکنند.

شما لطف دارید ساناز جان. ولی متاسفانه این رو در نظر نمیگیرید که اگر همین سخت گیری ها هم نباشه فاتحه کل این انجمن خونده میشه. و خبر از اون ندارید که چندین بار تا مرز فــیــلــتــرینگ پیش رفته. اون هم به خاطر چه مطالب ساده و پیش و پا افتاده ای. پس اگر فضا رو بسته نگه میداریم به خاطر خودمونه. به خاطر خودتونه. نمیخوایم از همینی که هستیم هم بشیم. وگرنه مرض نداریم که بگیر و ببند کنیم. مگر چه چیزی عایدمان میشود؟

امیدوارم جواب سوالاتتون رو گرفته باشید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

امیدوارم جواب سوالاتتون رو گرفته باشید. :icon_gol:

بله ممنون، من قصد بحث و جدل هیچ وقت نداشته و ندارم.

فقط سعه صدر بیشتر را در قفل کردن تاپیک ها خواستار شدم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
کاری به دعوای پیش آمده ندارم چون اصلا نمیدونم سر چی هست!!

ولی سوالی که پیش میاد اینه:انتقاد فقط به مدیران وارده یا نه به اعضای یک جامعه هم وارده!:ws38:

انتقاد به مدیران انتقاد به سیاست های مدیریتی آنهاست. وگرنه شخصیت و تفکر یا روحیاتش مورد انتقاد نمیتونه قرار بگیره. هر چند اینها بر مدیریتش تاثیرگزاره ولی عملکردشون باید مورد انتقاد قرار بگیره و بس. اما در خصوص افراد جامعه نمیتونیم انتقاد کنیم. مگر اینکه عملکردشون با ما دچار درگیری و یا تضارب خاصی بشه. که در این صورت پیشنهاد میشه یا به صورت خصوصی و دوستانه انتقادتون رو مطرح کنید یا از گزارش تخلف استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
چند وقت پیش خانم ماهرخ تاپیکی زد و کلیه مدیران را به امری متهم کرد.

اون تاپیک وقتی پاک شد، یک عده اعتراض کردن که جو دیکتاتوریه و نمیذارین ما حرف بزنیم و....

دوباره که تاپیک رو باز کردند، این بار خود کاربرها جواب ایشون را دادن و قضیه تمام شد.

چرا وقتی تعداد زیادی از کاربرها میخوان جواب مطلبی رو بدن، بحث دایه بهتر از مادر پیش میاد و شما میگین بحث داره منحرف میشه؟

بحثی منحرف میشه که فقط یک نفر بخواد به یک موضوعی با اصرار، جمع چندین نفر رو بهم بزنه.

متاسفانه شما در چندین تاپیک بسیار سریع اومدین فرمودین بحث منحرف شد و قفل !!!

این حرکت بسیار ناپسنده، گاهی وقت ها باید گذاشت بسیاری از حقایق عنوان بشه تا خیلی ها با واقعیت ها آشنا بشن، شما هم به عنوان یک مدیر محترم نماینده همین بچه ها هستین نه آقا بالاسرشون.

پس وقتی میتونین تهدید به بستن تاپیکی کنین که یا تاپیک مطلب سیاسی خلاف مصلحت انجمن داشته باشه، یا صرفا اسپم مطلق باشه یا اکثریت کاربران بگن تاپیک را ببندین.

لطفا اجازه بدین بحث ها صورت بگیره و اینقدر از بحث های محکم و بی پرده نترسین.

اگر بنا باشه همه چیز مدیحه سرایی و گوش کردن به نظر استارتر یک تاپیک باشه که بحثی صورت نمیگیره.

خواهشا به جای اینکه جوابی برای توجیه کردن به این مطلب من بدین، بذارین بسیاری از حرف هایی که زده نشده، گفته باشه تا پرونده یکسری مسائل برای همیشه بسته بشه.

ممنون.

آقای ابوالفضل خان متاسفانه شیوه شما هم شیوه دیکتاتوری شده و متاسفم بگم تک تک ایرانی ها در ذاتشون یک دیکتاتور کوچک هستند وقتی به قدرت میرسن، سوء استفاده میکنند.

برای چی اجازه نمیدین یکسری از مسائل برای همیشه تکلیفش روشن باشه؟

چه کسی انحراف از بحث رو تایید میکنه؟ شخص شما و یا استارتر تاپیک؟

واقعا متاسفم که اینطور راحت به شعور جمعی توهین میکنین و وقتی یک عده دارن بحث میکنند، راحت تاپیک رو قفل میکنین و همیشه هم خودتون را توجیه کردین.

سلام

به علت اینکه بخشی از پستهای تاپیک مورد نظر شما رو (بین شما و فکور) در زمان عدم حضور مدیران تالار، من پاک کردم، پس لازمه که توضیح بدم

احتمالا بنده رو تایید میکنید که هر شرایطی اعمال بشه، نفری ناراضی خواهد بود.

اگر کنترل تاپیک به عهده استارتر قرار بگیره، حاضرین در تاپیک ناراضی اند

اگر توجهی به روند تاپیک از سوی مدیران نشه، استارتر میشه نفر ناراضی

اگر قضاوت به عهده مدیران باشه، در نهایت متهم هستن به جلوگیری از ادامه گفتگو

خیلی از دوستان مدیران انجمن رو متهم میکنن به بی قانونی، وقتی بررسی میشه، میبینیم به صرف اینکه یکی از قوانین رو قبول نداره، خلافش رفتار میکنه، و زمانی که پستش حذف میشه، متهم هستیم باز به بی قانونی

ممنونم میشم از اینکه راه حلی ارائه بدید.

لینک به دیدگاه

ابولفضل جان من با هر دوتون موافقم ولی در این مورد ساناز درست میگه

ببینید مثل فوتبال میمونه، وقتی داور از شروع بازی شروع به سوت زدن و توقف بازی میکنه و یا تو یه دیدار حساس زیاد از کارت استفاده میکنه ، کنترل جریان بازی از دستش میره کم کم و احتمال هرج و مرج شدن بازی زیاده

در واقع تو همچین مسابقاتی تصمیمات داور خیلی موثر و حیاتیه

اینجا هم همینطور، شما وقتی زیاد حساس بشید رو تاپیک ها و به هر دلیلی مرتب تاپیک قفل یا پست پاک بشه ،کم کم هرج مرجش گریبان خودتون رو میگیره و بعد هم سایت افول میکنه

لینک به دیدگاه
ابولفضل جان من با هر دوتون موافقم ولی در این مورد ساناز درست میگه

ببینید مثل فوتبال میمونه، وقتی داور از شروع بازی شروع به سوت زدن و توقف بازی میکنه و یا تو یه دیدار حساس زیاد از کارت استفاده میکنه ، کنترل جریان بازی از دستش میره کم کم و احتمال هرج و مرج شدن بازی زیاده

در واقع تو همچین مسابقاتی تصمیمات داور خیلی موثر و حیاتیه

اینجا هم همینطور، شما وقتی زیاد حساس بشید رو تاپیک ها و به هر دلیلی مرتب تاپیک قفل یا پست پاک بشه ،کم کم هرج مرجش گریبان خودتون رو میگیره و بعد هم سایت افول میکنه

باز هم میگم. وقتی گزارشی انجام بشه بنا به مقتضیات گزارش و فرد گزارش دهنده (که استارتر هست، مورد توهین قرار گرفته و ...) اعمال مدیریت میکنیم. مطمئن باشید جائی که لازم نباشه هیچوقت دخالت نمیکنیم.

لینک به دیدگاه
باز هم میگم. وقتی گزارشی انجام بشه بنا به مقتضیات گزارش و فرد گزارش دهنده (که استارتر هست، مورد توهین قرار گرفته و ...) اعمال مدیریت میکنیم. مطمئن باشید جائی که لازم نباشه هیچوقت دخالت نمیکنیم.

ولی به نظر من تاپیک فکور نیازی به اعمال مدیریت نداشت....اینجوری کاربرا احساس میکنن بچه هایی هستند که باید همیشه مورد کنترل بزرگترها قرار بگیرن

یک بار هم شده اجازه بدید کابرا با هم به یه نتیجه برسن حتی با بحث و جدل

لینک به دیدگاه
ولی به نظر من تاپیک فکور نیازی به اعمال مدیریت نداشت....اینجوری کاربرا احساس میکنن بچه هایی هستند که باید همیشه مورد کنترل بزرگترها قرار بگیرن

یک بار هم شده اجازه بدید کابرا با هم به یه نتیجه برسن حتی با بحث و جدل

یک بار هم که شده؟

فروغ جان من تاپیکهایی رو دیدم که 40 صفحه جلو رفته و به نتیجه نرسیده. در آخر هم به توهین و دعوا کشیده شده. دیگه بعد از این مدت که اینجا تالارو زیر نظر داشتم کاملا میدونم چی به نتیجه میرسه و چی نمیرسه. من حتی پارو همیشه از قوانین فراتر میزارم و این آزادی رو میدم که بحث ها شکل بگیره. بحث هایی که بی چند و چون وظیفه حذفشون رو دارم. ولی وقتی استارتر یک گزارشی رو در خصوص تاپیکش اعلام میکنه و به حق هم هست یعنی اگر ببینم مدیریت رو واسطه قرار میده برای جلوگیری از انحراف تاپیکش مجبور به دخالت میشم. یعنی وظیفم ایجاب میکنه. و اگه دخالت نکنم اسمش کم کاریه. خود شما اگه مساعدت بخواید از مدیریت و مدیریت به گزارش شما اعتنایی نکنه مدعی خواهید شد. بابت این عنوان من رو بازخواست میکنید. که چرا تویی که مدیر هستی از حقوق من دفاع نمیکنی. من دیگه به این نگاه نمیکنم که بحث باید ادامه پیدا کنه و ... چون یه نفر هست که ناراضیه و البته حقش هم هست. همیشه گفتم بازم میگم. به جای اینکه خودتون رو درگیر مسائل کنید فقط گزارش بدید. کاری که فکور کرد عاقلانه بود. هرچند قبلا خودش تاپیک دیگران رو منحرف کرده بود قبلا ولی هیچکس اعتراضی نکرده بود و بنده ملزم به دخالت نبودم. نمیدونم میتونم منظورمو برسونم یا نه. یعنی وقتی دخالت میکنم که کسی ازم بخواد. این وظیفه منه. اگر به گزارشش اهمیتی نشون ندم خودش میاد جواب میده و میشه فحش و فحش کاری. منم برای همین اینجام که چنین اتفاقی نیفته. تا کسی ازم کمک نخواد من دخالت نمیکنم. مگر اینکه توهین مستقیمی صورت بگیره و اون موقع نیازی به گزارش نیست اونجا هم اگر به چشمم بخوره باز وظیفه ام ایجاب میکنه دخالت بکنم.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان نواندیش.

بنده از امروز به مدت یک ماه به خاطر مشکلات کاری کمتر به انجمن سر میزنم. لطفا اگر کاری داشتید درخواست خودتون رو با وحید یا شقایق مطرح کنید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

بنده از امروز به مدت یک ماه به خاطر مشکلات کاری کمتر به انجمن سر میزنم. لطفا اگر کاری داشتید درخواست خودتون رو با وحید یا شقایق مطرح کنید. :icon_gol:

:sigh:

به سلامت بری و برگردی:icon_gol::4564:

لینک به دیدگاه

به سلامت . انشاالله همیشه در کارات موفق باشی .. کاری که ندارم . فقط مدتی یه بار میام تشکر .. انگار مرض تشکر دارم ..

باشه از شقایق و وحید تشکر میکنم واسه تو هم میذارم تا برگردی :ws3:

لینک به دیدگاه

خوشحال میشم وقتی تاپیکم رو پاک میکنید یه اخطار هم بدید که بفهمم کار کی بوده

و بگی که

به همین دلیل اخطار میگیری

یا به همین دلیل اخراج میشی

دیگه شورش رو در آوردین ...... اه

لینک به دیدگاه
خوشحال میشم وقتی تاپیکم رو پاک میکنید یه اخطار هم بدید که بفهمم کار کی بوده

و بگی که

به همین دلیل اخطار میگیری

یا به همین دلیل اخراج میشی

دیگه شورش رو در آوردین ...... اه

ادر جان من تاپیکت و پاک کردم چون سیاسی بود

تاپیک های سیاسی بدون اطلاع قبلی پاک میشن قوانین تالار و مطالعه بفرمایین بد نیست

کسی که باید شاکی باشه و بگه شورش و درآوردین اه مدیرا هستنن که روزی ده بار باید بگن پست سیاسی نزنید و کاربر براش ارزشی نداره :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...