رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

پیشنهادی که من میخوام بدم اینکه اگه میشه زیر نام کاربری کسایی که میتونن توی آزمونهای مختلف(کارشناسی ارشد یا کاردانی به کارشناسی یا ......) کمک کنن یا اطلاعات خوبی دارن نوشته بشه که مشاور مثل کارشناسی ارشد یا این طوری.

همه کسایی که میان میتونن خیلی خوب بفهم با کی باید حرف بزنن و هم اگه توی تالار خودشونم نبودن مشخص میشه که میتونن توی این ضمینه کمک کنن.

خب اینکه این افراد مشخص باشن، خوبه. ولی خیلی از این دوستان خودشون عنوان دارن.

فرضاً تو تالار مکانیک، اسی به دوستانی که میخوان کارشناسی ارشد شرکت کنن راهنمایی میکنه ولی خب به عنوان متخصص هستش. یا neotron تو تالار شهرسازی واسه کسایی که میخوان طراحی شهری شرکت کنن.

نمیشه دو عنوان واسه یه نفر در نظر گرفت. :ws52:

ولی خب مدیر تالار خوبه که این دوستان رو بشناسه تا اگه کسی سوالی داشت، اون افراد رو به اون متخصصان معرفی کنه تا جوابشونو بگیرن. معمولاً تاپیکی تو هر تالار واسه این آزمونها زده میشه و دوستان سوالاتشونو اونجا می پرسن و از همونجا مشخص میشه که کیا اطلاعات خوبی دارن و می تونن راهنمایی کنن :a030:

لینک به دیدگاه
خب اینکه این افراد مشخص باشن، خوبه. ولی خیلی از این دوستان خودشون عنوان دارن.

فرضاً تو تالار مکانیک، اسی به دوستانی که میخوان کارشناسی ارشد شرکت کنن راهنمایی میکنه ولی خب به عنوان متخصص هستش. یا neotron تو تالار شهرسازی واسه کسایی که میخوان طراحی شهری شرکت کنن.

نمیشه دو عنوان واسه یه نفر در نظر گرفت. :ws52:

ولی خب مدیر تالار خوبه که این دوستان رو بشناسه تا اگه کسی سوالی داشت، اون افراد رو به اون متخصصان معرفی کنه تا جوابشونو بگیرن. معمولاً تاپیکی تو هر تالار واسه این آزمونها زده میشه و دوستان سوالاتشونو اونجا می پرسن و از همونجا مشخص میشه که کیا اطلاعات خوبی دارن و می تونن راهنمایی کنن :a030:

ولی توی تالار برق نداریم.

پس حداقل اول تاپیک که مخصوص کنکوری هاست بنویسن که کیا هستن که میتونن کمک کنن.

لینک به دیدگاه
نمیشه بذارید چزو زیر مجموعه تالار هنر:banel_smiley_4:

کاریکاتور به هنر میخوره، ولی مطالب طنز دیگه مثل طنزهای اجتماعی یا همون سوتی ها و اینا با هنر سنخیت نداره :ws52:

ولی توی تالار برق نداریم.

پس حداقل اول تاپیک که مخصوص کنکوری هاست بنویسن که کیا هستن که میتونن کمک کنن.

بخش کنکور و تحصیلات تکمیلی رو که دارن، اما اینکه فردی اونجا پاسخگو باشه رو نمیدونم :ws52:

اینو باید تو دفاتر مدیریتی هر تالار به مدیر اون تالار گفت و پیشنهادش رو اونجا گفت. از مدیر هر تالاری که مدنظر هست سوال بشه که این بخش کجاس و اینکه چه کسایی تو تالار اطلاعات خوبی تو این زمینه دارن و می تونن کمک کنن و اون افراد رو تو اون تاپیک ها و اون بخش معرفی کنن :a030:

لینک به دیدگاه
کاریکاتور به هنر میخوره، ولی مطالب طنز دیگه مثل طنزهای اجتماعی یا همون سوتی ها و اینا با هنر سنخیت نداره :ws52:

خب طنز پردازم یجور هنرمنده برای خودش......

یا بذارید توی تالار هنر یا تالار ادبیات ........... خوب یه جا براش باز کنید خوبه صواب داره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام :w74:

یه سوال:چرا تحلیل شخصیت تو تالار پزشکیه؟ به نظر من باید تو تالار روانشناسی و یا گفت و گوی آزاد باشه

آخه الان که هی پشت هم دارین تحلیل شخصیت میکنین یه بد بختی مثل من میخواد یه مطلب علمی با حال بزنه تا میزنه ، تاپیکه میره زیر تحلیل شخصیت میاد رو :ws27:هیچکی نمیاد بخونه خوب اگه واسه خودمه که خودم اون مطلبو خوندم ملتم که هیچوقت همینجوری عشقی نمیان تو تاپیک علمی سیر و سلوک کنن باید مثلا تیتر تاپیک براشون جالب باشه و ببینن بیان که این تحلیل شخصیت نمیذاره....

بعد یه چیز دیگه این تالار زیست شناسی زیر تالاراش تکمیل نیست مثلا بیو شیمی و بیوفیزیک نداره بیو تکنولوژیم میخواد ولی از همه بیشتر به نظرم بیو شیمی لازمه آدم نمیدونه کجا بذاره مطالب بیو شیمی رو :ws27:

لینک به دیدگاه
سلام :w74:

یه سوال:چرا تحلیل شخصیت تو تالار پزشکیه؟ به نظر من باید تو تالار روانشناسی و یا گفت و گوی آزاد باشه

آخه الان که هی پشت هم دارین تحلیل شخصیت میکنین یه بد بختی مثل من میخواد یه مطلب علمی با حال بزنه تا میزنه ، تاپیکه میره زیر تحلیل شخصیت میاد رو :ws27:هیچکی نمیاد بخونه خوب اگه واسه خودمه که خودم اون مطلبو خوندم ملتم که هیچوقت همینجوری عشقی نمیان تو تاپیک علمی سیر و سلوک کنن باید مثلا تیتر تاپیک براشون جالب باشه و ببینن بیان که این تحلیل شخصیت نمیذاره....

بعد یه چیز دیگه این تالار زیست شناسی زیر تالاراش تکمیل نیست مثلا بیو شیمی و بیوفیزیک نداره بیو تکنولوژیم میخواد ولی از همه بیشتر به نظرم بیو شیمی لازمه آدم نمیدونه کجا بذاره مطالب بیو شیمی رو :ws27:

سلام.

حالا چرا انقدر با خِشانت :ws3:

انتقال تحلیل شخصیت به تالار روانشناسی قرار بود انجام بشه، ولی به خاطر دسترسی که واسه باز و بسته کردن تاپیک لازم بود، انجام نشد. ولی احتمال زیاد انتقال، انجام بشه.

در مورد زیرتالارها تو تالاری که مدیر داره، تو دفتر مدیریت همون تالار پیشنهاد بدین. :a030:

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

راه نداره این امکان رو به سایت اضافه کنید؟

فک نکنم خیلی سنگین باشه ها

کار ادم رو راه میندازه خداییش :w16:

لینک به دیدگاه

راستی این محدودیت 10 پست اول زیادی ستم نیست:shame:

کار مدیران هم زیاد میشه

اشک من در اومد تا 10 شد :w768::smiley (18):

حداقل کمش کنید مثلا 3 تا پست بسه

هوم؟

کسی که بخواد کاری کنه راه جدید هم پیدا می کنه :icon_razz:

لینک به دیدگاه

راه نداره این امکان رو به سایت اضافه کنید؟

فک نکنم خیلی سنگین باشه ها

کار ادم رو راه میندازه خداییش :w16:

خیلی کار راه اندازه.

ممنون از معرفی این هک

ایشالا در آینده نصب میشه :a030:

لینک به دیدگاه
راستی این محدودیت 10 پست اول زیادی ستم نیست:shame:

کار مدیران هم زیاد میشه

اشک من در اومد تا 10 شد :w768::smiley (18):

حداقل کمش کنید مثلا 3 تا پست بسه

هوم؟

کسی که بخواد کاری کنه راه جدید هم پیدا می کنه :icon_razz:

قرار بود موقتی باشه طرحش.

ولی طرح مناسبی بوده :w16:

لینک به دیدگاه
قرار بود موقتی باشه طرحش.

ولی طرح مناسبی بوده :w16:

موقتی بهتر بودا

الان مثلا اگه کسی بخواد کاری کنه میاد 10 تا پست الکی میده بعد به هدفش هم میرسه

یه جورایی باعث میشه 10 پست اول اسپم باشهاگر تایید بشه یه جور اگه نشه ممکنه کاربر زده بشه

محدودیت ارسال پیام بذارید به نظرم بهتره

تا 10---20 پست نتونن پیام بدن

خیلی ستمناک الوده :shame:

لینک به دیدگاه

نگید رو دادیم پررو شدا:banel_smiley_52:

ولی به نظرم لینک بالا رو ببینید بهتر هست

کار مدیران هم کم میشه:smiley (18):

لینک به دیدگاه

نگید رو دادیم پررو شدا:banel_smiley_52:

ولی به نظرم لینک بالا رو ببینید بهتر هست

کار مدیران هم کم میشه:smiley (18):

رو کار مدیرا چرا تأثیر داره؟ :ws38:

هک ایجاد محدودیت هستش، که مشابهش نصب شده.

یه سری محدودیت ها که بدون نیاز به هک اعمال میشه، بعضی از محدودیت هام مثل پیغام خصوصی و اینا با استفاده از هک اعمال شده.

اون هکی هم که الان نصب هست، محدودیت های زیادی رو میشه باهاش تعیین کرد بر اساس تعداد پست. از همین پیغام خصوصی و اینا گرفته تا دیدن فایل پیوست و ....

لینک به دیدگاه
رو کار مدیرا چرا تأثیر داره؟ :ws38:

هک ایجاد محدودیت هستش، که مشابهش نصب شده.

یه سری محدودیت ها که بدون نیاز به هک اعمال میشه، بعضی از محدودیت هام مثل پیغام خصوصی و اینا با استفاده از هک اعمال شده.

اون هکی هم که الان نصب هست، محدودیت های زیادی رو میشه باهاش تعیین کرد بر اساس تعداد پست. از همین پیغام خصوصی و اینا گرفته تا دیدن فایل پیوست و ....

الان پستای کاربران جدیدو کی تایید می کنه؟ :hanghead:

خود بخود نیست که

البته فخط پیشنهاد بود شاید راه خودتون بهار باشه بالاخره با شرایط بیشتر آشنا هستید

لینک به دیدگاه
الان پستای کاربران جدیدو کی تایید می کنه؟ :hanghead:

خود بخود نیست که

البته فخط پیشنهاد بود شاید راه خودتون بهار باشه بالاخره با شرایط بیشتر آشنا هستید

پستا رو من یا بقیه مدیرا تأیید میکنن.

این هک اتوماتیک تأیید میکنه؟ :ws52: بالاخره پست کاربر جدید باید خونده بشه ببینیم مشکلی داره یا نه دیگه :ws52:

لینک به دیدگاه
پستا رو من یا بقیه مدیرا تأیید میکنن.

این هک اتوماتیک تأیید میکنه؟ :ws52: بالاخره پست کاربر جدید باید خونده بشه ببینیم مشکلی داره یا نه دیگه :ws52:

من گفتم تایید میکنه؟

نه

مثلا میتونی کاری کنی تا 10 تا پست نده نتونه کلا پیام بده ، نتونه تاپیک بزنه ، نتونه عکس ببینه ، نتونه لینک ببینه ، نتونه البوم بسازه ،نتونه عکس بذاره ، نتونه بعضی تالارها رو ببینه

کلا نتوانستنش خوبه :ws47:

لینک به دیدگاه
من گفتم تایید میکنه؟

نه

مثلا میتونی کاری کنی تا 10 تا پست نده نتونه کلا پیام بده ، نتونه تاپیک بزنه ، نتونه عکس ببینه ، نتونه لینک ببینه ، نتونه البوم بسازه ،نتونه عکس بذاره ، نتونه بعضی تالارها رو ببینه

کلا نتوانستنش خوبه :ws47:

اینا یه سریاش که تو خود تنظیمات وی بی هستش.

یه سری هم تو هکی که گفتم الان نصبه، هست :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...