رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

کاری کنید که نمایش پاسخ های داده شده به فلان تاپیک تو ابزار های موضوع نمایش داده بشه...

یه مثال....شما میخواید پست هایی که تو تاپیک ایکس گفتگوی آزاد دادید رو پیدا کنید....ولی اون تاپیک حدود 1ماهه که پایین مونده...اونوقت شما خیلی سخت میتونید تمامی پست هایی که زدید رو پیدا کنید...:smiley (18):

تو ابزارهای موضوع نیست، ولی کنار گزینه ابزارهای موضوع، جستجو در موضوع هستش. که از اون قسمت وارد جستجوی پیشرفته میشین و نام کاربری خودتونو وارد می کنین و جستجو رو میزنین تا پستهاتون رو تو اون تاپیک نمایش بده :a030:

لینک به دیدگاه

لطفا حوزه اختیارات مدیر هر تالار را مشخص کنید.

که بعضی ها احساس قدرت همه جانبه نداشته باشند و در ملا عام تهدید نکنند.

همچنین فکر کنم هرکسی این حق را داشته باشد که به تاپیک خودش نظارت کند و در صورت لزوم،یک سری پُست اسپم را پاک کند.

لینک به دیدگاه

همچنین فکر کنم هرکسی این حق را داشته باشد که به تاپیک خودش نظارت کند و در صورت لزوم،یک سری پُست اسپم را پاک کند.

موافقم...:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه

پیشنهادی که داشتم اینست که به جای مدیریت فردی و خودکامه در بعضی تالارها ،مدیریت گروهی به یکسری از تالارها داده بشه.

اگر بنا به بسته شدن و حذف یک تاپیک بود،آن گروه این حرکت را انجام دهند نه یک نفر که خودش را خیلی بالا میداند و فکر کنه همه کاره است.

همچنین هر کسی خودش را مسئول در برابر اعمالش بداند نه اینکه فکر کند جای رفیعی نشسته و نباید پاسخگو باشد.

متاسفانه این موضوع در تالارهای گفتگوی آزاد و تالار مکانیک به وضوح دیده میشه و مدیران فکر کرده اند ما کارگران اونها هستیم !!!!!!

در حالیکه در تالارهایی مثل صنایع،معدن،عکس،گرافیک، پزشکی و..... انصافا مدیرها با کاربران دوست هستند و از موضع قدرت و طلبکارانه با آنها برخورد نمیکنند.

در ضمن بهتر است یکسری از تاپیک ها مثل تحلیل شخصیت و صندلی داغ و..... از انحصار یکسری افراد مشخص در بیاد.

و طبق نام نویسی و نوبت زمانی هرکسی خودش تاپیک را مطابق با سلیقه خودش در تالار مربوطه بزند.

لینک به دیدگاه

همچنین فکر کنم هرکسی این حق را داشته باشد که به تاپیک خودش نظارت کند و در صورت لزوم، یک سری پُست اسپم را پاک کند.

پیشنهادی که داشتم اینست که به جای مدیریت فردی و خودکامه در بعضی تالارها ،مدیریت گروهی به یکسری از تالارها داده بشه.

اگر بنا به بسته شدن و حذف یک تاپیک بود،آن گروه این حرکت را انجام دهند نه یک نفر که خودش را خیلی بالا میداند و فکر کنه همه کاره است.

همچنین هر کسی خودش را مسئول در برابر اعمالش بداند نه اینکه فکر کند جای رفیعی نشسته و نباید پاسخگو باشد.

متاسفانه این موضوع در تالارهای گفتگوی آزاد و تالار مکانیک به وضوح دیده میشه و مدیران فکر کرده اند ما کارگران اونها هستیم !!!!!!

در حالیکه در تالارهایی مثل صنایع،معدن،عکس،گرافیک،پزشکی و..... انصافا مدیرها با کاربران دوست هستند و از موضع قدرت و طلبکارانه با آنها برخورد نمیکنند.

در ضمن بهتر است یکسری از تاپیک ها مثل تحلیل شخصیت و صندلی داغ و..... از انحصار

و یکسری افراد مشخص در بیاد. طبق نام نویسی و نوبت زمانی هرکسی خودش تاپیک را مطابق با سلیقه خودش در تالار مربوطه بزند.

اختیارات مدیر، استفاده از ابزارهای مدیریتی طبق قوانین انجمن هستش. یعنی استفاده از ابزاری مثل بستن و حذف و اخطار و .... مطابق قوانین و نه به سلیقه فردی.

هرکس نه فقط به تاپیک خودش، بلکه میتونه به تاپیک بقیه هم نظارت داشته باشه. ابزار گزارش، ابزاری هست برای کاربران برای نظارت بر تاپیک ها.

به عنوان مثال neutorn این کنترل رو تو تاپیک هاش داره و اگر جایی کسی تو تاپیکش اسپم کنه، با ارسال گزارش اسپم درخواست حذف اون پست رو از مدیران داره.

خب بعضی از تالارها مدیر و همکاران به صورت گروهی تالار رو مدیریت میکنن. فرضاً گفتگوی آزاد این صحبت های گروهی هستش. اما اینکه برای هر تاپیک صبر بشه تا هر سه نفر نظرشونو بدن که حذف بشه یا بسته بشه یا نه، امکان پذیر نیست. یه قوانین مشخصی هست، که مدیر طبق اون قوانین با تاپیک ها برخورد میکنه، اگر برخورد اشتباهی کنه با خود مدیر برخورد میشه. اون مدیریت گروهی برای تصمیمات مهمتر در تالار هستش.

همه باید به قوانین احترام بذاریم و فرقی بین کاربر و مدیر نیست. فقط مسئولیت مدیر اینه که مجری اون قوانین هم هستن و نباید به اشتباه قوانین رو اجرا کنن. حس برتری جویی هم درست نیست. هرچند شاید گاهی اوقات برای اجرای قوانین مجبور به اینکار باشن. فرضاً من به عنوان مدیر لازمه گاهی اوقات تذکر یا اخطاری بدم ولی این به منزله حس برتری جویی نیست، بلکه به خاطر اینه که طبق قوانین مسئولم و باید اینکار رو بکنم. حالا این مسئله بالطبع تو گفتگوی آزاد به خاطر بیشتر بودن بحثا چشمگیر تر میشه و به خاطر همین همیشه انتقاد نسبت به مدیریت گفتگوی آزاد بوده.

در مورد اون تاپیک ها هم نفهمیدم :ws52: هر هفته که یه نفر تحلیل شخصیت میشه یا رو صندلی داغه یا تو تاپیک تشخیص هویت هستش.

منظورتون این بود که هر هفته شخصی که اون تاپیک رو برگزار میکنه، عوض بشه؟ :ws52: اون برگزار کننده هم فقط تاپیک رو شروع میکنه و شخص رو معرفی میکنه. دیگه بقیش دست همونیه که رو صندلیه داغه یا داره تحلیل میشه :ws52: راستش اینو خوب متوجه نشدم.

لینک به دیدگاه

در مورد اون تاپیک ها هم نفهمیدم :ws52: هر هفته که یه نفر تحلیل شخصیت میشه یا رو صندلی داغه یا تو تاپیک تشخیص هویت هستش.

منظورتون این بود که هر هفته شخصی که اون تاپیک رو برگزار میکنه، عوض بشه؟ :ws52: اون برگزار کننده هم فقط تاپیک رو شروع میکنه و شخص رو معرفی میکنه. دیگه بقیش دست همونیه که رو صندلیه داغه یا داره تحلیل میشه :ws52: راستش اینو خوب متوجه نشدم.

تاپیک صندلی داغ اصلا معلوم نیست چه ترتیبی دارد.

مثلا الان دیدم نوشته فردی برای بار دوم قراره تحلیلش صورت بگیره که اصلا معلوم نیست ترتیب اینها چه جوریه.

به نظر اینطور میاد مدیریت تالار هرکه را دوست داره برای بار چندم هم شده میذاره !!!!

اون قسمت دومش هم مثلا بنده از یک کسیکه در راس هست خوشم نمیاد و نمیخوام دیگه باهاش کاری داشته باشم که مثلا اون بخواد تاپیکی را برای من استارت بزنه.

اما الان ریش و قیچی افتاده دستش و میتونه هر کاری دلش میخواد بکنه.

یعنی شما مثلا بهت مهلت تاریخی داده بشه،و در همون تاریخ خودت تاپیک مربوطه را بزنی نه مدیر و کس دیگری.....

لینک به دیدگاه
تاپیک صندلی داغ اصلا معلوم نیست چه ترتیبی دارد.

مثلا الان دیدم نوشته فردی برای بار دوم قراره تحلیلش صورت بگیره که اصلا معلوم نیست ترتیب اینها چه جوریه.

به نظر اینطور میاد مدیریت تالار هرکه را دوست داره برای بار چندم هم شده میذاره !!!!

اون قسمت دومش هم مثلا بنده از یک کسیکه در راس هست خوشم نمیاد و نمیخوام دیگه باهاش کاری داشته باشم که مثلا اون بخواد تاپیکی را برای من استارت بزنه.

اما الان ریش و قیچی افتاده دستش و میتونه هر کاری دلش میخواد بکنه.

یعنی شما مثلا بهت مهلت تاریخی داده بشه،و در همون تاریخ خودت تاپیک مربوطه را بزنی نه مدیر و کس دیگری.....

دوست عزیز تاپیکی هست که چه کسی روی صندلی داغ بشینه سری قبل o-nرای آورد و این سری هم نیوترون و اصلا هم نظر شخصی بنده نیست برای سری قبل به نیابت از 15 نفر یکی از بچه ها خصوصی داد و این سری دلنواز خصوصی داد صندلی داغ افرادش از اونجا مشخص میشه میتونید از خود افرادی که رو صندلی نشستند بپرسید شاید جواب سوالتون رو هم بگیرید از ایشون:a030:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز تاپیکی هست که چه کسی روی صندلی داغ بشینه سری قبل o-nرای آورد و این سری هم نیوترون و اصلا هم نظر شخصی بنده نیست برای سری قبل به نیابت از 15 نفر یکی از بچه ها خصوصی داد و این سری دلنواز خصوصی داد صندلی داغ افرادش از اونجا مشخص میشه میتونید از خود افرادی که رو صندلی نشستند بپرسید شاید جواب سوالتون رو هم بگیرید از ایشون:a030:

قسمت اول حرف شما درست،به خاطر مطلب زیر در تاپیک تحلیل شخصیت neutron فکر کنم برداشت اشتباه کردم.

چرا برای بار دوم قبول کردی بشینی رو صندلی:w02:

اما در مورد قسمت دوم،هنوز هم معتقدم،به هر کاربری یک زمان مثلا 4 روزه داده بشه که خودش تاپیک تحلیل شخصیت یا صندلی داغش را استارت بزنه و مدیری این کار را نکنه.

لینک به دیدگاه
قسمت اول حرف شما درست،به خاطر مطلب زیر در تاپیک تحلیل شخصیت neutron فکر کنم برداشت اشتباه کردم.

اما در مورد قسمت دوم،هنوز هم معتقدم،به هر کاربری یک زمان مثلا 4 روزه داده بشه که خودش تاپیک تحلیل شخصیت یا صندلی داغش را استارت بزنه و مدیری این کار را نکنه.

اگر مدیر انجمن قبول کنند برای ما هم راحت تره حد اقل بحثی در مورد انتخاب کاربران پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

خب اگر بحث سر استارتر تاپیکه، مسئله چندان مهمی نیست. میشه اینکار رو کرد.

اینکه یه شخص اون تاپیک ها رو میزنه واسه جلوگیری از بی نظمیه و اینکه یه نظمی باشه. یه روال غیرطبیعی هم نیست.

اما خب میشه گفت زمان شروع و پایان تاپیک رو مدیر اون قسمت به اون شخص بگه و اون شخص خودش تاپیکش رو بزنه و مهلتشم اعلام کنه و بعد اون مهلت دیگه مدیر بخش تاپیکش رو می بنده.

لینک به دیدگاه

خب بهتره در مورده تاپیک تحلیل شخصیت من یه نکاتیو متذکر بشم:

گفته شد هر کاربری خودش تاپیک شخصیتشو برگزار کنه... خب میشه گفت این کار نشدنی هست و هرج و مرج میشه به دلایل زیر:

زمانی که کاربرها ثبت نام میکنند برای تاپیک شخصیت بعد از چندین روز یادشون میره که ثبت نامی کردن وپیگیر نمیشن....

همینطور فرد بعدی ممکنه در زمان خودش که مشخص شده ، فرصت تاپیک گذاشتنه خودش رو نداشته باشه

و تمام زمانها به هم میریزه

*** الان با توجه به اینکه من گفتم روزهای یکشنبه روزهای تحلیل هست و طبق برنامه نوبت هر فرد از چند روز قبل بهش گفته میشه که اماده باشه باز دوستان اماده نیستن و خواستار این هستند که نوبته بعدی باشه و هر وقت خودشون امادگی داشتتند اعلام کنند که این برای فردی که میخواد تاپیکو بزنه به غیر از زحمت چیزه دیگری نداره و باید پاسخگو باشه که همچین روزی برای شماس

تازگی ها هم که کاربرها نوبت های خودشونو به همدیگر میدن که این به غیر از گیج کردنه من چیزه دیگه ی نداشته

اما بهترین کاری که میشه کرد و من هم راضی هستم اینه که: هر فردی که تاپیک خودشو میزنه بعد از 3 4 روز که مهلتش تمام شد به مدیر برای بسته شدنش اعلام کنه و همون فرد به نفر بعدی اعلام کنه که تاپیکشو بزنه

و خود کاربرها برگزار کنندش باشن

لینک به دیدگاه

به نظر من به جای این مسائل حاشیه ای باید کمی توی امور تالار دقت کرد.....

اتفاقا بر عکس اونچیزی که دوستان میگن به نظر من تاپیکهای صندلی داغ و یا تحلیل شخصیت باید توسط مدیر تالار زده بشه به چند دلیل عمده که به نظرم مهمترینش حس مسئولیت پذیری در قبال برنامه بندی زیر بخش های هر تالار توسط خوده مدیره....

اما در مورد انتقاد دوست خوبمون اسی جان هم بگم که صرفا علاقه داشتن یا متنفر بودن از یه مدیر واقعا دلیل مناسبی برای این موضوع نیست...

اما موردی که میخواستم ذکر کنم این بود که محمد کمی بیشتر به فکر اوضاع فنی تالار باشه و یه فشاری به خودش بیاره ورژن وی بی رو بالا ببره !

شما ها رو نمیدونم ولی من که دیگه از این ورژن وی بی واقعا خسته شدم !

لینک به دیدگاه
خب بهتره در مورده تاپیک تحلیل شخصیت من یه نکاتیو متذکر بشم:

گفته شد هر کاربری خودش تاپیک شخصیتشو برگزار کنه... خب میشه گفت این کار نشدنی هست و هرج و مرج میشه به دلایل زیر:

زمانی که کاربرها ثبت نام میکنند برای تاپیک شخصیت بعد از چندین روز یادشون میره که ثبت نامی کردن وپیگیر نمیشن....

همینطور فرد بعدی ممکنه در زمان خودش که مشخص شده ، فرصت تاپیک گذاشتنه خودش رو نداشته باشه

و تمام زمانها به هم میریزه

من این پیشنهاد مسخره ام را پس میگیرم.....

همان خودتان تاپیک را اجرا کنید،بهتر است چون بهتر میتوانید هماهنگ کنید..

لینک به دیدگاه
به نظر من به جای این مسائل حاشیه ای باید کمی توی امور تالار دقت کرد.....

اتفاقا بر عکس اونچیزی که دوستان میگن به نظر من تاپیکهای صندلی داغ و یا تحلیل شخصیت باید توسط مدیر تالار زده بشه به چند دلیل عمده که به نظرم مهمترینش حس مسئولیت پذیری در قبال برنامه بندی زیر بخش های هر تالار توسط خوده مدیره....

اما در مورد انتقاد دوست خوبمون اسی جان هم بگم که صرفا علاقه داشتن یا متنفر بودن از یه مدیر واقعا دلیل مناسبی برای این موضوع نیست...

اما موردی که میخواستم ذکر کنم این بود که محمد کمی بیشتر به فکر اوضاع فنی تالار باشه و یه فشاری به خودش بیاره ورژن وی بی رو بالا ببره !

شما ها رو نمیدونم ولی من که دیگه از این ورژن وی بی واقعا خسته شدم !

حسام جان انصافا وی بی 4 زشته ....

لینک به دیدگاه

در مورد وی بی 4 هنوز به نتیجه نرسیدیم

حالا درسته از نظر ظاهر وی بی 3 بهتره و اینکه کار کردن باهاش راحت تره و سرعت بیشتری داره

اما مهمترین مزیت وی بی 4 بحث افزایش امنیتش و سئوی قوی ترش هستش. فقط باید یه کمی از مشکلات اولیه ای که داره کم میشه. که روز به روز دارن مشکلات و باگ های اولیه خود وی بی 4 و هک هاش رو رفع میکنن.

لینک به دیدگاه

سلام پیشنهاد میکنم مسئولین فنی سایت ترتیبی اتخاذ کنند که ادغام و حذف و جابجایی و ویرایش پست ها وتاپیک هاطی نامه ای خصوصی بصورت اتوماتیک به کار بر مورد نظر برسد در اکثر سایت های گفتمان این مهم رعایت میشه و خیلی هم فایده داره

لینک به دیدگاه
سلام پیشنهاد میکنم مسئولین فنی سایت ترتیبی اتخاذ کنند که ادغام و حذف و جابجایی و ویرایش پست ها وتاپیک هاطی نامه ای خصوصی بصورت اتوماتیک به کار بر مورد نظر برسد در اکثر سایت های گفتمان این مهم رعایت میشه و خیلی هم فایده داره

سلام دوست عزیز. این طرح در اوایل استفاده میشد که طرح جالبی نبود.

لینک به دیدگاه
حسام جان انصافا وی بی 4 زشته ....

دقیقا....من اصن ازین ورژنِ خوشم نمیاد به نظرم این 3ش خوشگلتره و بهتره این 4 دل ادمو دپ میکنه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...