رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

سلوووووووووووووم :icon_gol::icon_gol:

خوشالم ک با شمام :ws37:

ب نظرم:ws52:

اگه توی هرتالار یه تاپیک مخصوص درخواست ومشکلات بچه ها دررابطه با مسئله یا سوال یا پروژه ای ک دارن باشه خیلی خوبه.

همچنین اگه یه لینک مخصوص ویرایش پستی ک نوشتیم کنار نقل قول باپاسخ هم باشه خووووووب میشه. :a030:

لینک به دیدگاه
سلوووووووووووووم :icon_gol::icon_gol:

خوشالم ک با شمام :ws37:

ب نظرم:ws52:

اگه توی هرتالار یه تاپیک مخصوص درخواست ومشکلات بچه ها دررابطه با مسئله یا سوال یا پروژه ای ک دارن باشه خیلی خوبه.

همچنین اگه یه لینک مخصوص ویرایش پستی ک نوشتیم کنار نقل قول باپاسخ هم باشه خووووووب میشه. :a030:

سلام. خوش اومدین به انجمن. :icon_gol:

تاپیک مخصوص درخواست و مشکلات تو اکثر تالارها هست. تو بعضی از تالارها هم از دفتر مدیریت تالار برای اینکار استفاده میکنن. :a030:

اگه باز هم تاپیک خاصی تو تالاری لازمه که باشه و نیست، بهتره به مدیر تالار پیشنهادتون رو در این زمینه بدین. :a030:

دکمه ویرایش پست هم فقط برای کاربران زیر 5 پست فعال نیست. :a030:

لینک به دیدگاه

(2مورد رو اگر اصلاح کنید خوب میشه

یکی اینکه کلماتی که دارای دو حرف"مش "ویاکلمه"معماری"هستند رو وقتی استفاده میکنیم هایپرلینک میشه به دانشنامه و مش ومعماری رو جستجو میکنه

مثلا وقتی کلمه مشکل رو که استفاده میکنیم(روی "مش" کلیک کنید...)

2-جای شکلک ها مدام در صفحه شکلکهای بیشتر تغییر میکنه،هر بار که باز میکنم جای شکلکها تغییر کرده و کلی باید بگردم تا شکلک مورد نظر رو پیدا کنم

لینک به دیدگاه
(2مورد رو اگر اصلاح کنید خوب میشه

یکی اینکه کلماتی که دارای دو حرف"مش "ویاکلمه"معماری"هستند رو وقتی استفاده میکنیم هایپرلینک میشه به دانشنامه و مش ومعماری رو جستجو میکنه

مثلا وقتی کلمه مشکل رو که استفاده میکنیم(روی "مش" کلیک کنید...)

2-جای شکلک ها مدام در صفحه شکلکهای بیشتر تغییر میکنه،هر بار که باز میکنم جای شکلکها تغییر کرده و کلی باید بگردم تا شکلک مورد نظر رو پیدا کنم

1- این به خاطر دانشنامه ای هست که گذاشته شده. برای کلمات 2 یا 3 حرفی مثل همون مش ایجاد مشکل میکنه که میشه تو دانشنامه به صورت مـش نوشته بشه تا این مشکل برطرف بشه.

2- در مورد تغییر جای شکلک ها تو قسمت شکلک های بیشتر درسته، تنظیمات ترتیب نمایش انجام نشده و منتظر تغییرات جدید توی اسمایل ها هستیم تا بعدش ایشالا ترتیب رو هم درست کنیم. :a030:

لینک به دیدگاه
یه پیشنهاد

میشه یه هکی بذاری که همیشه پست اول توی تمام صفحات تاپیک بالا باشه؟؟؟

این مسئله واسه بعضی از تاپیک ها خوبه ولی واسه خیلی از تاپیک ها نه.

و اینکه کار رو برای آشنایی کاربرای ناآشنا با سیستم انجمن و فروم و کاربران تازه وارد هم سخت تر میکنه.

لینک به دیدگاه
این مسئله واسه بعضی از تاپیک ها خوبه ولی واسه خیلی از تاپیک ها نه.

و اینکه کار رو برای آشنایی کاربرای ناآشنا با سیستم انجمن و فروم و کاربران تازه وارد هم سخت تر میکنه.

پس باز هم نمیشه:hanghead:

لینک به دیدگاه
ميشه يه هكي بذاري كه خودت ديگه نتوني بياي انجمن؟ :ws37:

پ.ن: هك يهني چي؟؟

میشه گذاشت.. ولی در اون صورت کاربران جدید و یا کسانی که تازه کار هستند به مشکل بر میخورند.

فعلا عملی نیست:a030:

لینک به دیدگاه
میشه گذاشت.. ولی در اون صورت کاربران جدی و یا کسانی که تازه کار هستند به مشکل بر میخورند.

فعلا عملی نیست:a030:

:ws28::ws28::ws28:

مرسييييييييييييييييي:ws28:

لینک به دیدگاه
اسم تاپیک رو بذاریم پیشنهادهای شما دوستان برای نصب هک :banel_smiley_4:

حالا همه هكارو بيييييييييخيال ...اون هكي كه من گفتم نصب كني خيال همه راحت ميشه:ws37:

لینک به دیدگاه

درود و خسته باشید ... :icon_gol:

راستش من میخواستم یه تاپیک بزنم در مورد " کنکور 91 " و یه سری سوال ها و راهنمایی هایی از دوستان میخواستم و ... ، ولی نمیدونم واقعا کجا بزنم ... نمیدونم تالار خانواده باشه بهتر یا " قصر موبایل " :ws3:

به هر حال من قبلا گفته بودم ... اگه یه بخشی ، هر چند ناچیز برای امسال من راه بندازید به نظرم خوب میاد .

پ.ن: این کارو میشد توی گفت و گوی آزاد کرد ولی به نظرم باعث میشه سطح این بخش پایین بیاد و با روند این بخش مغایر هست ...

با سپاس ... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود و خسته باشید ... :icon_gol:

راستش من میخواستم یه تاپیک بزنم در مورد " کنکور 91 " و یه سری سوال ها و راهنمایی هایی از دوستان میخواستم و ... ، ولی نمیدونم واقعا کجا بزنم ... نمیدونم تالار خانواده باشه بهتر یا " قصر موبایل " :ws3:

به هر حال من قبلا گفته بودم ... اگه یه بخشی ، هر چند ناچیز برای امسال من راه بندازید به نظرم خوب میاد .

پ.ن: این کارو میشد توی گفت و گوی آزاد کرد ولی به نظرم باعث میشه سطح این بخش پایین بیاد و با روند این بخش مغایر هست ...

با سپاس ... :icon_gol:

سلام

خب رشتت چی هست؟

اگه تجربی هستی تالار زیست یا پزشکی بد نیست و اگه انسانی هستی تالار مدیریت و اینا و اگه ریاضی هستی....اوم نمیدونم....چی دوست داری قبول بشی؟ :ws37:

لینک به دیدگاه
سلام

خب رشتت چی هست؟

اگه تجربی هستی تالار زیست یا پزشکی بد نیست و اگه انسانی هستی تالار مدیریت و اینا و اگه ریاضی هستی....اوم نمیدونم....چی دوست داری قبول بشی؟ :ws37:

ممنون ...:icon_gol:

ریاضی ... :ws3:

اصلا نمیدونم ... صنایع تو ذهنم بود ... فهمیدم فایده نداره ... :sigh:

لینک به دیدگاه
ممنون ...:icon_gol:

ریاضی ... :ws3:

اصلا نمیدونم ... صنایع تو ذهنم بود ... فهمیدم فایده نداره ... :sigh:

خب برای کنکور ریاضی(ماهم ریاضی دادیما:ws3:) ریاضی و فیزیکت قوی باشه حله دیگه که به نظرم مکانیک ها میتونن کمکت کنن...اگه هم تاپیک نزنی جایی خصوصی میتونی از بچه ها بپرسی....ادبیاتم مشکل داشتی من هستم(90 درصد زدم تازه اون زمان:ws3:)

لینک به دیدگاه
خب برای کنکور ریاضی(ماهم ریاضی دادیما:ws3:) ریاضی و فیزیکت قوی باشه حله دیگه که به نظرم مکانیک ها میتونن کمکت کنن...اگه هم تاپیک نزنی جایی خصوصی میتونی از بچه ها بپرسی....ادبیاتم مشکل داشتی من هستم(90 درصد زدم تازه اون زمان:ws3:)

تا حالا دوستان مکانیکی رو زحمت دادم ( تاپیک تو امضام ) :ws3:

البته بیشتر هدفم این بود ( یا هست ) تو اون تاپیک ، بیشتر راهنما و سوال های کلی بپرسم ... ( مخصوصا راهنمایی های عملی که این مشاور ها اصلا به مغزشونم خطور نمیکنه :ws3:) ...

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...