رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

درود.

گزینه حذف تاپیک را دیگه برای چی برداشتین؟؟؟؟!!!!!!

خوب من اگه تاپیکی در گفتگوی آزاد بزنم نباید بتونم حذفش کنم؟

چرا همش محدودیت ایجاد میکنید !!!!!!!!!!

دیگه حذف تاپیک خود آدم که سوء استفاده نداره !!!!!!!!!

سلام

خب دوستانی که تو تاپیک شرکت کردن چی؟

وقتی مثلاً میای یه تاپیکت رو پاک میکنی که حالا یه کاربری هم توش فعالیت کرده، میاد از مدیر تالار میپرسه که چرا تاپیک رو حذف کردین؟

در نهایت این مدیر تالاره که باید پاسخگو باشه.

واسه همین تصمیم گرفته شد که هر مدیر تو تالارش این ابزارا رو داشته باشه و اگه قراره تاپیک حذف یا بسته بشه و ... با مدیر تالار هماهنگ بشه.

دسترسی حذف و ویرایش پست شخصی هست چون اون فقط واسه خود شخصه. ولی تاپیک درسته استارترش یه شخصه خاصه، ولی در ادامش دیگه بقیه هم توش فعالیت کردن و بقیه هم توش سهم دارن.

لینک به دیدگاه
وقتی کسی نام کاربریش رو عوض میکنه تا مدتی مثلا 2-3 ماه شایدم کمتر نام کاربری قبلیش زیرش نوشته بشه! :w16:

شناخت مدیرا آسونه ولی برای یکی مثل من که در روز فوقش 20 مین میام سخته دوستامو تشخیص بدم خوب...! :hanghead::banel_smiley_4:

آی گفتی سر همین من یه سوتی دادم که دوستم باهام قهر کرد!:w821:

لینک به دیدگاه
میشه

فک میکنم یه هک خیلی ساده و سبک باشه

حمید (آ چنتا صفر و یک) بدونه اسمش رو ازش بپرس

بدون هک هم میشه. جای همین آیکنای مدیرا که الان هست.

و اون ایکنا رو میشه یه جا دیگه آورد.

ولی فایده نداره. آیکنا دیگه شخصی نمیشه.

هک باشه که اصلاً فایده نداره :icon_pf (34): این همه هک ضروری تر هست نصب نمی کنیم. اینکه هیچ ضرورتی نداره :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خیلی ببخشیدا!

منم یه نکته بگم:

اونی که اسمش رو عوض میکنه یعنی خواسته یه تجدید نظر کنه رو خودش!

و حتما خواسته کمی ناشناخته تر بشه! (شاید) و علتهای دیگه ...

پس نیازی نیست اون رو بشناسیم.

اگه اون شخصی که اسمش رو عوض میکنه و به دوستای خودش اهمیت میده

حتما میاد و خودش رو با نام کاربریش برای دوستاش معرفی میکنه!

خیلی ساده!

آی گفتی سر همین من یه سوتی دادم که دوستم باهام قهر کرد!:w821:

بهتر که قهر کرده! چون یحتمل خیلی پرتوقع بوده! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام

خب دوستانی که تو تاپیک شرکت کردن چی؟

وقتی مثلاً میای یه تاپیکت رو پاک میکنی که حالا یه کاربری هم توش فعالیت کرده، میاد از مدیر تالار میپرسه که چرا تاپیک رو حذف کردین؟

در نهایت این مدیر تالاره که باید پاسخگو باشه.

واسه همین تصمیم گرفته شد که هر مدیر تو تالارش این ابزارا رو داشته باشه و اگه قراره تاپیک حذف یا بسته بشه و ... با مدیر تالار هماهنگ بشه.

دسترسی حذف و ویرایش پست شخصی هست چون اون فقط واسه خود شخصه. ولی تاپیک درسته استارترش یه شخصه خاصه، ولی در ادامش دیگه بقیه هم توش فعالیت کردن و بقیه هم توش سهم دارن.

بله.

حرف شما کاملا متین.

اما یکسری از تاپیک ها جنبه عمومی ندارد،مثل این تاپیک خودم که گفتم جملات بزرگان را میگم.

بنده هم نوشتم خواهشا کسی چیزی تو این تاپیک ننویسه،اگر میخواد چیزی بگه یک تاپیک بزنه و جملات زیبایش را همونجا بگه.

الان من باید درباره تاپیک زیر چه کار کنم؟

http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=55280

لینک به دیدگاه
بله.

حرف شما کاملا متین.

اما یکسری از تاپیک ها جنبه عمومی ندارد،مثل این تاپیک خودم که گفتم جملات بزرگان را میگم.

بنده هم نوشتم خواهشا کسی چیزی تو این تاپیک ننویسه،اگر میخواد چیزی بگه یک تاپیک بزنه و جملات زیبایش را همونجا بگه.

الان من باید درباره تاپیک زیر چه کار کنم؟

http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=55280

درسته بعضی وقتا این مشکل هم امکان داره پیش بیاد. اما وقتی پست زدن، دسترسی حذف پست کاربرای دیگه رو که ندارین، تاپیک هم که نمیخواین حذف کنید. واسه همین به خود اون کاربرا شخصی میگین یا به مدیر میگین که این پست ها رو حذف کنه.

یه سری تاپیکا میشه شخصی باشه مثل کل تاپیکای گاه نوشته یا مثلاً یه تاپیک آموزش نرم افزار زده میشه و یکی میاد وسط آموزش یه چیزی هم خودش اضافه میکنه. اون موقع میتونه به مدیر بگه که اون پست حذف بشه طبق چیزی که اول تاپیک خواستم و واسه اینکه نمیخوام روند تاپیکم خراب بشه. دیگه نمیاد بزنه کل آموزش یا تاپیک رو به خاطر اون پستا پاک کنه که :ws3:

منم الان پست های اضافه تاپیکی که اشاره کردی رو حذف کردم.

لینک به دیدگاه

یک زیرتالار طنز و کاریکاتور و .... از این چیزها به تالار هنر اضافه کنید ممنون.

آخه طنز و ماریکاتور یک کار هنری هم هست و توی این انجمن جایگاه خاصی نداره ولی دوستان طنز پرداز داریم.........

ممنون میشم اگر اضافه بشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
وقتی کسی نام کاربریش رو عوض میکنه تا مدتی مثلا 2-3 ماه شایدم کمتر نام کاربری قبلیش زیرش نوشته بشه! :w16:

شناخت مدیرا آسونه ولی برای یکی مثل من که در روز فوقش 20 مین میام سخته دوستامو تشخیص بدم خوب...! :hanghead::banel_smiley_4:

میشه

فک میکنم یه هک خیلی ساده و سبک باشه

حمید (آ چنتا صفر و یک) بدونه اسمش رو ازش بپرس

بدون هک هم میشه. جای همین آیکنای مدیرا که الان هست.

و اون ایکنا رو میشه یه جا دیگه آورد.

ولی فایده نداره. آیکنا دیگه شخصی نمیشه.

هک باشه که اصلاً فایده نداره :icon_pf (34): این همه هک ضروری تر هست نصب نمی کنیم. اینکه هیچ ضرورتی نداره :icon_pf (34):

خوب هر کس درخواست داد اسمش عوض شه بعدش که عوض شد یه کلمه تو امضاش بنویسه :banel_smiley_4:

چرا لقمه رو دور سر بگردونیم:hanghead::smiley (18):

یه هک فریاد هست که خیلی چیز چرتیه تازه تا جایی که من اطلاع دارم تنها هم نیست حالت من هم داره با کلی عکس خز

به جای هک فریاد میتونید یه فیلد جدید تعریف کنید که تو مشخصات کاربری بره بعد ادرس فیلد رو به کد پست بیت اضافه کنید که اگه کاربری خواست بنویسه و تو پست بیت هرجا که دوست داشتید نشون بده که به نظرم زیاد جالب نمیشه هرکی هرچی دوس داره بره تو پست بیت هر چیزی یه قاعده ای باید داشته باشه:hanghead::w768:

همون امضا بهتره

یه کار بهتر هم میشه کرد اون هم اینکه اصلا اسم عوض نکنیم این همه بدبختی هم نکشیم :ws47::Ghelyon:

سوت بلبلی

لینک به دیدگاه
مشکل
راستی حکمت این مش چیه؟ :persiana__hahaha:

فرهنگ لغته؟:hanghead:

هر جا مش باشه در واقع مش نیس بلکه مش هست

من مینویسم مش منظورم مشه نه :

نام دیگری برای اجسام سه بعدی ، مش ها از اجسام اولیه ای مثل خط و مثلث تشکیل شده اند �

چی گفتم اصلا؟ :w74:

لینک به دیدگاه
یک زیرتالار طنز و کاریکاتور و .... از این چیزها به تالار هنر اضافه کنید ممنون.

آخه طنز و ماریکاتور یک کار هنری هم هست و توی این انجمن جایگاه خاصی نداره ولی دوستان طنز پرداز داریم.........

ممنون میشم اگر اضافه بشه:icon_gol:

فقط باید کنترل بشه که طنز هایی که جنبه هنری ندارن تو این قسمت گذاشته نشه.

یعنی هر مطلب خنده داری به عنوان طنز قلمداد نشه و تو این بخش قرار نگیره.

لینک به دیدگاه
فقط باید کنترل بشه که طنز هایی که جنبه هنری ندارن تو این قسمت گذاشته نشه.

یعنی هر مطلب خنده داری به عنوان طنز قلمداد نشه و تو این بخش قرار نگیره.

چشم حتما

البته بیشتر هم درمورد اصلا خود طنز چیه و کاریکاتور.....نه هرچیز هجویی که جدیدا بهش طنز میگویند..

عنوانش کاریکاتور یا کاریکلماتور یه همچنی چیزی باشه نه به عنوان طنز چون طبق تجربه ماها جنبه بخش طنز و نداریم....

ممنون میشم:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
چشم حتما

البته بیشتر هم درمورد اصلا خود طنز چیه و کاریکاتور.....نه هرچیز هجویی که جدیدا بهش طنز میگویند..

عنوانش کاریکاتور یا کاریکلماتور یه همچنی چیزی باشه نه به عنوان طنز چون طبق تجربه ماها جنبه بخش طنز و نداریم....

ممنون میشم:icon_gol::icon_gol:

این بخش ایجاد شد و امیدواریم دوستان به نحو درستی ازش بهره ببرن :a030:

لینک به دیدگاه
این بخش ایجاد شد و امیدواریم دوستان به نحو درستی ازش بهره ببرن :a030:

ممنون .......:icon_gol::icon_gol: منم امیدوارم به هجو نره...........

لینک به دیدگاه

تاپیک های از نوع تحلیل شخصیت به نظر می رسه سر جای خودشون نباشن. مثلا تالار پزشکی و یا......

بهتر می شد اگر یه تالار جداگانه به اسم مثلا شناخت کاربران باز می کردید و تاپیک های زیر رو اون جا می ذاشتین تا باعث سردرگمی نشه و همه ه جا جمع باشن :

1. آشنایی با کاربران انجمن
  2. صندلی داغ و اتاق شیشه ای
  3. تحلیل شخصیت تلار پزشکی
  4. پل صراط و از این قبیل.

این طوری همه یه جا جمعن و نظم پیدا می کنه و پس فردا ازمون دعوت نمی شه که توی تاپیک های مشابه مثلا توی تالار مدیریت شرکت کنیم و فقط سوال مدیریتی از کاربر بپرسیم.:w58:

لینک به دیدگاه
تاپیک های از نوع تحلیل شخصیت به نظر می رسه سر جای خودشون نباشن. مثلا تالار پزشکی و یا......

بهتر می شد اگر یه تالار جداگانه به اسم مثلا شناخت کاربران باز می کردید و تاپیک های زیر رو اون جا می ذاشتین تا باعث سردرگمی نشه و همه ه جا جمع باشن :

1. آشنایی با کاربران انجمن
  2. صندلی داغ و اتاق شیشه ای
  3. تحلیل شخصیت تلار پزشکی
  4. پل صراط و از این قبیل.

این طوری همه یه جا جمعن و نظم پیدا می کنه و پس فردا ازمون دعوت نمی شه که توی تاپیک های مشابه مثلا توی تالار مدیریت شرکت کنیم و فقط سوال مدیریتی از کاربر بپرسیم.:w58:

به نظر نمیاد نیاز به بخش مجزا باشه. :ws38:

تحلیل شخصیت و اتاق شیشه ای هرکدوم یه بخش جدا دارن.

ولی ایشالا به زودی بخش تحلیل شخصیت به تالار روانشناسی منتقل میشه. :a030:

لینک به دیدگاه

میشه پسوند های آپلود سنترو یه کم اضافه کنین؟....مثلا swf چون خیلی بچه ها توی پروفایلاشون فلش میذارم یا توی بعضی تاپیکا

مجبور نباشیم هی بریم اینور اون ثبت نام کنیم و هی نشه و ازین چیزا

لینک به دیدگاه
میشه پسوند های آپلود سنترو یه کم اضافه کنین؟....مثلا swf چون خیلی بچه ها توی پروفایلاشون فلش میذارم یا توی بعضی تاپیکا

مجبور نباشیم هی بریم اینور اون ثبت نام کنیم و هی نشه و ازین چیزا

خب فایل فلش نذارین :ws3: زیاد سنگین میکنه اونا :ws3:

لینک به دیدگاه

خب همون آپلودش الکی فضای اضافی میگیره :ws3:

فایلهای ضروری نیست.

این آپلودسنتر عکس واسه اینه که عکس هایی که تو تاپیک ها گذاشته میشه، بعد از یه مدت لینکاشون خراب نشه. به خصوص مطالب آموزشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...