رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

ارتقای ورژن یعنی مثل ورژن مهندسان؟

به نظرم خیلی دلگیر و مسخره است،این ورژن خیلی user friendly است و من دوستش میدارم.:girl_yes2:

تا الانم فقط به خاطر سرد و دلگیر بودنشه که ارتقا ندادیم.

ولی خب همونطور که گفتم سعی میکنیم طراحی قالب و رنگ بندیش طوری باشه که اون سردی رو نداشته باشه. (البته گروه گرافیک زحمتشو میکشه)

لینک به دیدگاه
تا الانم فقط به خاطر سرد و دلگیر بودنشه که ارتقا ندادیم.

ولی خب همونطور که گفتم سعی میکنیم طراحی قالب و رنگ بندیش طوری باشه که اون سردی رو نداشته باشه. (البته گروه گرافیک زحمتشو میکشه)

من هم با اسی موافقم

خیلی اون الکیه

:w768:

لینک به دیدگاه

نه انصافا آخرین ورژنش ( فکر کنم 4.8 ) باشه همچین بدم نیست فقط باید تو تنظیمات اون خیلی دقت بشه تا اون شلوغی و زشتی که تو مهندسان داره اینجا بوجود نیاد

من خودم یه جایی پیشنهاداتی دادم تا ریختش بهتر بشه ولی به حرفم گوش نکردن

شما گوش کنین... :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام خوبی؟

پیشنهاد بنده تاسیس بخش vip در گفتگوی آزاد هست ، بخشی که فقط اعضای خاص ؛ مثلا کاربرانبالای 500 پست (یا با هر معیار دیگه ای) بتونن حضور رو داشته باشن ، چندین مزیت داره ، اولا انگیزه برای فعالیت کاربران جدید ؛ دوما یه جای حودمونی تر میشه و صمیمیت بیشتر ، سوما همچین بخش هایی قابل ردیابی از بیرون و قیلترینگ نیستن بنا بر این میشه تایپیک های ممنوعه رو اونجا انجام داد

لینک به دیدگاه
سلام خوبی؟

پیشنهاد بنده تاسیس بخش vip در گفتگوی آزاد هست ، بخشی که فقط اعضای خاص ؛ مثلا کاربرانبالای 500 پست (یا با هر معیار دیگه ای) بتونن حضور رو داشته باشن ، چندین مزیت داره ، اولا انگیزه برای فعالیت کاربران جدید ؛ دوما یه جای حودمونی تر میشه و صمیمیت بیشتر ، سوما همچین بخش هایی قابل ردیابی از بیرون و قیلترینگ نیستن بنا بر این میشه تایپیک های ممنوعه رو اونجا انجام داد

این بخش ایشالا با شرایطی راه اندازی میشه. :a030:

ولی اینطور نیست که این قسمت ها مشکل فیلی شدن ندارن و میشه تاپیک ممنوعه رو اونجا زد.

لینک به دیدگاه
این بخش ایشالا با شرایطی راه اندازی میشه. :a030:

ولی اینطور نیست که این قسمت ها مشکل فیلی شدن ندارن و میشه تاپیک ممنوعه رو اونجا زد.

منظور هر تایپیکی نیست ؛ ولی به هر حال آزادی های بیشتری خواهد داشت ایشالله ؛ بحث های اجتماعی - سیا.سی منطورمه ؛ نه از اون تاپیکا!!

فکرش قبلا تو سرتون بود ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
منظور هر تایپیکی نیست ؛ ولی به هر حال آزادی های بیشتری خواهد داشت ایشالله ؛ بحث های اجتماعی - سیا.سی منطورمه ؛ نه از اون تاپیکا!!

فکرش قبلا تو سرتون بود ؟ :ws52:

آره.

شرایطش ایشالا اعلام میشه وقتی راه افتاد :a030:

لینک به دیدگاه
آره.

شرایطش ایشالا اعلام میشه وقتی راه افتاد :a030:

توی شرایطش بذارید از ورود زیر 25 ساله ها ممانعت میشود :ws3:

تا این حامد نتونه بیاد توش:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نمیدونم چنین هکی هست یا نه. ولی هک کاربردی نیست. :ws52:

شده یکی اینجا یه پیشنهاد بده تو بگی باشه...؟؟؟:brodkavelarg:

همیشه یه بهونه آوردی:w00:

حتما" کاربردیه که میگم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...