رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

nv,n

درود سجاد جان.

به دوستت بگو ببره یه نمایندگی سخت افزار ببینن چیپ ست گرافیکش مشکل نداره؟

مارک های دل و اچ پی معمولا این اتفاق بارشون میوفته و باید چیپ ستش گرافیکش عوض بشه که حدودا"300 تومنی خرج بر میداره

مرسی. گفتم. مث ک خودش برده گفتن سخت افزاری نیست.

مارکش Msi هست و انگار گفتن باید بایوسش دوباره نصب بشه. نگران فایل های شخصی و ایناشه.

لینک به دیدگاه
سلام دوستای گلم

با گوشیم فیلم برداری کردم حالا موقع پخش تو pc فیلم برعکس نشون میده چطوری صافش کنم.

سلام

با چی پلی می کنین، Kmplayer گزینه Rotate هم داره، نرم افزار های دیگه هم ممکنه داشته باشن، مثلا Potplayer هم داره.

لینک به دیدگاه
سلام

با چی پلی می کنین، Kmplayer گزینه Rotate هم داره، نرم افزار های دیگه هم ممکنه داشته باشن، مثلا Potplayer هم داره.

متشکرم از راهنماییتون میشه بفرمائید این گزینه در کدام قسمت kmplayer هست؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه مشکلی واسم پیش اومده اینکه وقتی یه فایل زیر 200مگ رو میخوام دانلود کنم سرعتم بالای 400تا هستش ولی هر نوع فایلی توی هر نوع اپلود سنتری که حجمش بالای 200مگ باشه، سرعت دانلودم بین 50 تا 60 هستش!!

درضمن من از internet download manager استفاده میکنم و ترافیکی که خریداری میکنم با سرعت 2مگ هستش...

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام...

یه جدول 4 در 3 در ورد کشیدم ...حالا میخوام ضلع یکی از سلول ها رو جابه جا کنم طوری که اضلاع سلول های دیگه جابه جا نشه...باید چکار کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنین...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
با سلام.

من برنامه سیویل تری دی رو اومدم نصب کنم با این ارور مواجه شدم باید چیکار کنم ؟

1432551940791.gif

سلام

اتوکد چند رو سیستمتون نصبه؟

لینک به دیدگاه
از نت دانلود کردید؟

اگه آره که بهتره از حالت زیپ خارجش کنید

نخیر

اورجیناله :hanghead:

چرا انتی ویروسم وقتی میخوام نصب کنم پیام میده ؟؟؟ ربط داره ؟

لینک به دیدگاه
نخیر

اورجیناله :hanghead:

چرا انتی ویروسم وقتی میخوام نصب کنم پیام میده ؟؟؟ ربط داره ؟

معمولا بهتره برای هر نصب نرم افزاری که دارین آنتی ویروس رو غیر فعال کنین

اینکه دی وی دی نرم افزارتون مشکل داشته باشه هم هست

لینک به دیدگاه
معمولا بهتره برای هر نصب نرم افزاری که دارین آنتی ویروس رو غیر فعال کنین

اینکه دی وی دی نرم افزارتون مشکل داشته باشه هم هست

هم نت رو هم انتی ویروس رو غیر فعال بودن.!!

از کوجا متوجه شم که دی وی دیش خرابه !!! کلی گشتم پیداش کردم :sad0::4564:

لینک به دیدگاه
هم نت رو هم انتی ویروس رو غیر فعال بودن.!!

از کوجا متوجه شم که دی وی دیش خرابه !!! کلی گشتم پیداش کردم :sad0::4564:

متوجه شدنش اینه که یه دی وی دی دیگه از یه شرکت دیگه از یکی از دوستاتون بگیرین و ببینین نصب میشه یا نه:whistle::banel_smiley_4::whistle:

لینک به دیدگاه
متوجه شدنش اینه که یه دی وی دی دیگه از یه شرکت دیگه از یکی از دوستاتون بگیرین و ببینین نصب میشه یا نه:whistle::banel_smiley_4::whistle:

نه تا مغازه رفتم تا تونستم پیداش کنم نرم افزار 32 بیتی رو !!! کسی نداره ! راه حل دیگه ای نیس؟

:sad0:

راستی این ارور هم هست

143257782903421.gif

لینک به دیدگاه

این خطایی که می ده به احتمال قوی به خاطر اینه که یکی از فایل های ستاپش مشکل داره. اگه چند تا نسخه ی متفاوت گرفتی و همشون این مشکلو دارن ممکنه از آنتی ویروست باشه. شاید فکر می کنه ویروسه و یه بلایی سر فایل میاره . در نتیجه ناقص میشه. بهترین کار اینه که آنتی ویروس رو غیر فعال کنی. بعد دوباره نصب کنی. اما نه از روی سیستم چون قبلا آنتی ویروس خرابش کرده. اول غیر فعال کن . بعد از روی سی دی یا نسخه ای که آنتی ویروس بهش دسترسی نداشته نصب کن. مثلا اگه دانلود کردی دوباره اکسترکتش کن.بعد نصب کن.

لینک به دیدگاه
این خطایی که می ده به احتمال قوی به خاطر اینه که یکی از فایل های ستاپش مشکل داره. اگه چند تا نسخه ی متفاوت گرفتی و همشون این مشکلو دارن ممکنه از آنتی ویروست باشه. شاید فکر می کنه ویروسه و یه بلایی سر فایل میاره . در نتیجه ناقص میشه. بهترین کار اینه که آنتی ویروس رو غیر فعال کنی. بعد دوباره نصب کنی. اما نه از روی سیستم چون قبلا آنتی ویروس خرابش کرده. اول غیر فعال کن . بعد از روی سی دی یا نسخه ای که آنتی ویروس بهش دسترسی نداشته نصب کن. مثلا اگه دانلود کردی دوباره اکسترکتش کن.بعد نصب کن.

برنامه م اورجیناله به دی وی دی که انتی ویروسه کاری نداره (بلایی سرش اومده )؟؟؟ وقتی که گذاشتم میخواستم نصبش کنم انتی ویروس پیغام داد به کرکش گیر داد !! منم غیر فعالش کردم !!

شاید به خاطر تایمیه که غیر فعالش میکنم باشه وقتی تایم غیر فعالش تموم میشه نصب شدنش قط میشه ارور میده !! :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...