رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

درایو c (درایو ویندوز ) لپتاپم پر شده میخوام پارتیشن بندی کنم و از یک درایو دیگه بهش اضافه کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید

اصولا برای تغییر پارتیشن ها باید درایو ها فرمت بشه . اما یه سری نرم افزار هستند که این کارو بدون فرمت انجام می دند اما خیلی زمان می برند. مثلا نرم افزار زیر.

هم لینک دانلود گذاشتم هم لینک آموزش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام.

میخوام انتی ویروسم رو اپدیت کنم.ولی یوز پسورد رو نمیتونم از سایتا گیر بیارم.

یعنی بیشتر صفحه هایی ک میزنم چون آنتی ویرسم الان غیرفعال و قرمز شده :banel_smiley_4: فوری بلاکش میکنه.

ممنون میشم راهنماییم کنین.

eset smartهستش ورزن 7

لینک به دیدگاه
سلام.

میخوام انتی ویروسم رو اپدیت کنم.ولی یوز پسورد رو نمیتونم از سایتا گیر بیارم.

یعنی بیشتر صفحه هایی ک میزنم چون آنتی ویرسم الان غیرفعال و قرمز شده :banel_smiley_4: فوری بلاکش میکنه.

ممنون میشم راهنماییم کنین.

eset smartهستش ورزن 7

سلام . بیشتر این کد ها سریع از بین می رن. یعنی یکی زود تر از شما ازش استفاده می کنه و تو دیتا بیس نرم افزار ثبت میشه در نتیجه دیگران نمی تونن ازش استفاده کنن.

من خودم یکی از بزرگترین سارقان نرم افزار های به صورت کرک هستم اما در مورد آنتی ویروس بعد از کلی کلنجار رفتن. به این نتیجه رسیدم که باید بخرم. در نتیجه رفتم آنتی ویروس شید رو خریدم.

خداوکیلی به عنوان مهندس نرم افزار می گم خیلی کار شاخی کردن. الان نگاه کردم سایتشونو واسه یه سال ۱۹ هزار تومنه. یه اسپری بدن بگیری ۱۰ هزار یه ماه هم نمی مونه. اما این واقعا عالیه. من خودم تو شرکت ساخت آنتی ویروس پادویش امن پرداز بودم . اما اون مزخرف بود . این واقعا می ارزه. موتورش از آنتی ویروس های eset & avira هست. خیلی سبک و سریعه و راحته. به نظرم یه بار بزن خیال خودتو راحت کن. واقعا بخری به آرامشش می ارزه.:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود ب همه مهندس ها.

عارضم ک من ی مین بورد گیگا دارم رو سیستم دکستاپ م.

دو تا فن جانبی گذاشتم ک کیس رو خنک می کنن.

پاور گرین 536 وات. از تو تنظیمات بایوس. گزینه سلامت کامپیوتر. خطا فن پاور رو فعال یم کنم. بوق می زنه.

یعنی چی؟

یعنی فن پاور خرابه.

خلاصه. دیشب کیس باز کردم دیدم بلهههههه. یکیش سوخته یکی هم نصفه نیمه کار می کنه.

امشب پاور رو بباز کردم. دو تا فنش رو عوض کردم. الان دارن ب خوبی کار می کنن، ولی باز اون بوق ه هست. بوق ممتد.

ب نظرتون ممکنه مادربورد اشتباه کنه؟

رفتم غیر فعالش کردم :ws3:

سوال دوم اینکه: نرم افزاری هست دمای پاور رو گزارش کنه؟:ws52:

سی پی یو رو از تو داس میشه دید. معمولامال من 50-60 ه.

ای ام دی. ه 4 هسته 3.2 - 4 تا هم مجازی.

لینک به دیدگاه
درود ب همه مهندس ها.

عارضم ک من ی مین بورد گیگا دارم رو سیستم دکستاپ م.

دو تا فن جانبی گذاشتم ک کیس رو خنک می کنن.

پاور گرین 536 وات. از تو تنظیمات بایوس. گزینه سلامت کامپیوتر. خطا فن پاور رو فعال یم کنم. بوق می زنه.

یعنی چی؟

یعنی فن پاور خرابه.

خلاصه. دیشب کیس باز کردم دیدم بلهههههه. یکیش سوخته یکی هم نصفه نیمه کار می کنه.

امشب پاور رو بباز کردم. دو تا فنش رو عوض کردم. الان دارن ب خوبی کار می کنن، ولی باز اون بوق ه هست. بوق ممتد.

ب نظرتون ممکنه مادربورد اشتباه کنه؟

رفتم غیر فعالش کردم :ws3:

سوال دوم اینکه: نرم افزاری هست دمای پاور رو گزارش کنه؟:ws52:

سی پی یو رو از تو داس میشه دید. معمولامال من 50-60 ه.

ای ام دی. ه 4 هسته 3.2 - 4 تا هم مجازی.

سلام . من دقیقا متوجه مشکلت نشدم که بخوام کمکت کنم. ولی برای اینکه بدونی معنی این بوق ممتد چی هست باید به دفترچه مادربوردت یا پاورت مراجعه کنه.مثل

.

امکان اشتباه مادربورد هم هست . شاید امکانات و ویژگی های پاورو نمی شناسه به خاطر اون ایراد می گیره و فکر می کنه مشکلی هست.

خفن ترین نرم افزار های مانیتورینگ

و
هست. اما اینا دمای cpu و فن روی اونو می گن . به همراه سرعتش. اینکه دمای پاور چقدره چیزی نیست که همه ی پاور ها داشته باشن. اگرم باشه خود پاورت باید یه همچین نرم افزاری رو منتشر کرده باشه.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام . بیشتر این کد ها سریع از بین می رن. یعنی یکی زود تر از شما ازش استفاده می کنه و تو دیتا بیس نرم افزار ثبت میشه در نتیجه دیگران نمی تونن ازش استفاده کنن.

من خودم یکی از بزرگترین سارقان نرم افزار های به صورت کرک هستم اما در مورد آنتی ویروس بعد از کلی کلنجار رفتن. به این نتیجه رسیدم که باید بخرم. در نتیجه رفتم آنتی ویروس شید رو خریدم.

خداوکیلی به عنوان مهندس نرم افزار می گم خیلی کار شاخی کردن. الان نگاه کردم سایتشونو واسه یه سال ۱۹ هزار تومنه. یه اسپری بدن بگیری ۱۰ هزار یه ماه هم نمی مونه. اما این واقعا عالیه. من خودم تو شرکت ساخت آنتی ویروس پادویش امن پرداز بودم . اما اون مزخرف بود . این واقعا می ارزه. موتورش از آنتی ویروس های eset & avira هست. خیلی سبک و سریعه و راحته. به نظرم یه بار بزن خیال خودتو راحت کن. واقعا بخری به آرامشش می ارزه.:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون از مطلبت

فقط خرید اینترنتی داره؟

یا پست میکنن دم خونه؟

بعد سالیانه س دیگه؟

لینک به دیدگاه
ممنون از مطلبت

فقط خرید اینترنتی داره؟

یا پست میکنن دم خونه؟

بعد سالیانه س دیگه؟

سلام . خواهش می کنم.

نسخه ی رایگان داره که خدایی اونم خیلی خوبه. اگه کامپیوتری ویروسی نباشه همونو نصب کنه جلوی خیلی از ویروس ها رو می گیره. مشکل رایگانش هم فقط آپدیت هست.

اکانت می خری یک سال یا دو سال . یه کد بهت می ده می زنی رو سیستمت.

من یه اکانت می خریدم. بعد روی چند تا سیستم ازش استفاده می کردم. :ws3:یعنی یکی رو آپدیت می کردم . بعد می رفتم رو سیستم بعدی آپدیت می کردم سیستم قبلی غیر فعال میشد.

:ws3:همین جوری تا چند تا سیستم رو ساپورت می کردم. خدایی من ازشون خیلی راضی بودم. روی لپ تاب نفتی من با سی پی یو اتم دو هستی:ws28: عالی جواب می داد. بقیه آنتی ویروس ها روی لپ تاپ های سری گیم هنگ می کنند.

الان دو سالی میشه مک گرفتم خبر ندارم چه جوری شده باشه اما فک نکنم دیگه بدتر بشه.

لینک به دیدگاه
سلام . خواهش می کنم.

نسخه ی رایگان داره که خدایی اونم خیلی خوبه. اگه کامپیوتری ویروسی نباشه همونو نصب کنه جلوی خیلی از ویروس ها رو می گیره. مشکل رایگانش هم فقط آپدیت هست.

اکانت می خری یک سال یا دو سال . یه کد بهت می ده می زنی رو سیستمت.

من یه اکانت می خریدم. بعد روی چند تا سیستم ازش استفاده می کردم. :ws3:یعنی یکی رو آپدیت می کردم . بعد می رفتم رو سیستم بعدی آپدیت می کردم سیستم قبلی غیر فعال میشد.

:ws3:همین جوری تا چند تا سیستم رو ساپورت می کردم. خدایی من ازشون خیلی راضی بودم. روی لپ تاب نفتی من با سی پی یو اتم دو هستی:ws28: عالی جواب می داد. بقیه آنتی ویروس ها روی لپ تاپ های سری گیم هنگ می کنند.

الان دو سالی میشه مک گرفتم خبر ندارم چه جوری شده باشه اما فک نکنم دیگه بدتر بشه.

مرسی.

فقط این خرید یک ساله یا دو سالش انگار غیر فعال شده همون 30 روزه زایگان فقط هستش

لینک به دیدگاه
مرسی.

فقط این خرید یک ساله یا دو سالش انگار غیر فعال شده همون 30 روزه زایگان فقط هستش

نه داداش من همین الان تست کردم. اینم

لینک به دیدگاه
سلام . من دقیقا متوجه مشکلت نشدم که بخوام کمکت کنم. ولی برای اینکه بدونی معنی این بوق ممتد چی هست باید به دفترچه مادربوردت یا پاورت مراجعه کنه.مثل
.

امکان اشتباه مادربورد هم هست . شاید امکانات و ویژگی های پاورو نمی شناسه به خاطر اون ایراد می گیره و فکر می کنه مشکلی هست.

خفن ترین نرم افزار های مانیتورینگ

و
هست. اما اینا دمای cpu و فن روی اونو می گن . به همراه سرعتش. اینکه دمای پاور چقدره چیزی نیست که همه ی پاور ها داشته باشن. اگرم باشه خود پاورت باید یه همچین نرم افزاری رو منتشر کرده باشه.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

مرسی. لطف کردی.

پاور رو باز کردم. سیستمش ساده اس.دو تا فن داره. دمش گرم. پاور فقط گرین!

یکی از فن هاش ک هوا رو می ده ب بیرون کیس، سیم ی اتصال دیگه ( خارجی) هم داشت ک میرفت ب مین بورد. ولی سیمهاش سیاه و قرمز نبود. سیاه و سفید بود :banel_smiley_4: حدس زدم برا احتیاط ه. وصلش کردم ولی سوکتش رو نزدم ب مادربورد. شاید ب خاطر اونه پس.

ب هر حال رفتم از تنظیمات بایوس قطعش کردم، ولی سیستمم خیلی دوس دارم نمخام بسوزه :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

:4564:

محض رضای خدا به من کمک کنید:4564::4564:

فلشم باز نمیکنه میگه فرمت کنید هر چی عکس هس توشه میره آخه:4564:

e3muae4qqgngd6xek8ms.jpg

منتقلش کردم سوالات و مشکلات کامپیوتری که بچه ها واردتر هستن اینجا :ws3:

با دبل کلیک وارد فلش نشید، از منوی بالا مای کامپیوتر که آدرسی که توش هستین رو نوشته، از اونجا انتخاب کنید فلش رو.

یه راه دیگه اینکه ببینید با نرم افزاری مثل nero که میخواین Add data بزنید، تو اونجا add data رو که میزنین، ببینید می تونید وارد فلش بشین و از همونجا از فایلا کپی بگیرین؟

اگه هیچ کدوم اینا نشه نمیدونم دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

:4564:

محض رضای خدا به من کمک کنید:4564::4564:

فلشم باز نمیکنه میگه فرمت کنید هر چی عکس هس توشه میره آخه:4564:

e3muae4qqgngd6xek8ms.jpg

سلام یا فلشت سوخته که هیچ کاریش نمیشه کرد . یعنی با فرمت و اینا هم درست نمیشه.(واسه فلش هایی که کیفیت ندارن.)

یا زیاد از فلش کار کشیدی که بازم زوارش در رفته و با فرمت هم درست نمیشه.

یا فلشو در حال کار از سیستم کشیدی . یعنی save to remove نکردی که با فرمت درست میشه . اما اطلاعاتت پاک میشه. بعضی از برنامه های recovery میتونه بعد از فرمت اطلاعات رو برگردونه. عکس و اینا رو هم خیلی خوب بر می گردونن.

بعضی موقع ها هم روی یه سیستم دیگه امتحان کنی شاید جواب بده.

ولی الان یه ویدیو از یوتوب دیدم . برات لینک مستقیم می دم که ببینی . هندی ولی میشه فهمید چی میگه .

لینک به دیدگاه
منتقلش کردم سوالات و مشکلات کامپیوتری که بچه ها واردتر هستن اینجا :ws3:

با دبل کلیک وارد فلش نشید، از منوی بالا مای کامپیوتر که آدرسی که توش هستین رو نوشته، از اونجا انتخاب کنید فلش رو.

یه راه دیگه اینکه ببینید با نرم افزاری مثل nero که میخواین Add data بزنید، تو اونجا add data رو که میزنین، ببینید می تونید وارد فلش بشین و از همونجا از فایلا کپی بگیرین؟

اگه هیچ کدوم اینا نشه نمیدونم دیگه :ws3:

ممنون:w02:رفدم نشدش:sigh::4564::4564:

لینک به دیدگاه
سلام یا فلشت سوخته که هیچ کاریش نمیشه کرد . یعنی با فرمت و اینا هم درست نمیشه.(واسه فلش هایی که کیفیت ندارن.)

یا زیاد از فلش کار کشیدی که بازم زوارش در رفته و با فرمت هم درست نمیشه.

یا فلشو در حال کار از سیستم کشیدی . یعنی save to remove نکردی که با فرمت درست میشه . اما اطلاعاتت پاک میشه. بعضی از برنامه های recovery میتونه بعد از فرمت اطلاعات رو برگردونه. عکس و اینا رو هم خیلی خوب بر می گردونن.

بعضی موقع ها هم روی یه سیستم دیگه امتحان کنی شاید جواب بده.

ولی الان یه ویدیو از یوتوب دیدم . برات لینک مستقیم می دم که ببینی . هندی ولی میشه فهمید چی میگه .

همه راهایی که ممکنه فلش بسوزه رو انجام دادم من:ws28::ws3::4564:ممنون امتحان کنم اینم:sigh::4564:

لینک به دیدگاه
دیدم:icon_gol: دارم انجام میدم:4564:دستا به طرف اسمون:4564:

سایت شرکت سازنده رو هم یه نگاهی بندازین، بعضی شرکت ها نرم افزارهایی برای این موقع ها قرار میدن، جوابم میده.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

هنگام کار با مرورگرهای موزیلا و فایرفاکس برخی سایت ها آیکون هاشون نشون داده نمیشه ، به طور مثال این دوتا عکس:

zvgnysy8f6kjobhkqw.png

q74u27jtepf64l6dxfdr.png

شایدبرای برخی موارد مشکلی ایجاد نکنه ولی برای برخی موارد نیاز به نشان دادن این آیکون های کاربردی هست، آیا راه حلی برای نشون دادنشون هست؟

لینک به دیدگاه
سلام

هنگام کار با مرورگرهای موزیلا و فایرفاکس برخی سایت ها آیکون هاشون نشون داده نمیشه ، به طور مثال این دوتا عکس:، آیا راه حلی برای نشون دادنشون هست؟

این مشکل به خاطر لود نشدن درست css سایت هست. تنها راه حلش هم استفاده از فیلتر شکن هست. مثلا سایت imdb بدون فیلتر شکن میاد بالا ولی همه چی به هم ریخته است اما وقتی با فیلتر شکن می رم همه چی اکی می شه . حالا یا اونا دارن یه کرمی می ریزن یا مسئولان خودمون.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...