رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوستان چطور صفحه ایمیل فارسی بکنیم؟اصلا میشه؟:ws38:

سلام

برای gmail داخل Settingش گزینه تغییر زبان هست، فارسی رو هم داره. ولی یاهو رو چک کردم مثل اینکه فارسی نداره، برای یاهو از داخل پروفایل مکان و زبان رو میشه تغییر داد.:a030:

لینک به دیدگاه
چطوری واتس آپ را روی کامپیوتر نصب کنیم که زبان فارسی را هم پشتیبانی کنه؟

سلام

معمولا برای نصب برنامه های اندروید روی کامپیوتر از Bluestacks استفاده میشه، توی سایت هم تاپیک هایی در موردش وجود داره:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Bluestacks خودش فارسی داره، البته وقتی زبان فارسی انتخاب میشه اون آیکن های پایینش (Home و Back و ...) نمایش داده نمیشه، حالا نمی تونم توی Whatsapp مشکلی داشته باشه یا نه.

این ویدئو هم به جای Bluestacks از سایتی به نام Manymo برای نصب و اجرای نرم افزار های اندروید استفاده می کنه. یعنی برنامه ها داخل مرورگر اجرا و نمایش داده میشن، اینجا هم نصب Whatsapp رو توضیح داده:

لینک به دیدگاه

سلام.من یک دستگاه وایو مدل SVF152190X دارم که به صورت پیش فرض ویندوز 8 روی اون نصب بود و برای نصب مجدد همون ورژن از ویندوز فقط لازم بود دستگاه رو خاموش کنم و دکمه Assist رو بزنم.چند وقت پیش یک درایو به My Computer من اضافه شد به اسم Windows RE Tools که چون سیستممم ویروسی بود به محض ورود به اون درایو محتویاتش به صورت exe در اومد و من که نمیدونستم این درایو چی هست فرمتش کردم.

حالا دیگه وقتی میخوام ویندوز رو مجدد نصب کنم ارور 0xc000000fمیاد (صفحه آبی رنگ).آیا راهی هست که دوباره مثل حالت قبل ویندوزم رو داشته باشم.

سوال دومم هم اینه که چطور میتونم کلا ویندوز اورجینال و درایوهای مخفی مربوط به اون رو حذف کنم و یه ویندوز جدید رو نصب کنم تا اون ویندوز به عنوان پیش فرض در نظر گرفته بشه یعنی وقتی Assist رو زدم اون ویندوز جدید اتوماتیک نصب بشه.من هر چی تنظیمات بوت رو تغییر دادم نتونستم سی دی ویندوز رو توی محیطی غیر از محیط ویندوز اجرا کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام.من یک دستگاه وایو مدل SVF152190X دارم که به صورت پیش فرض ویندوز 8 روی اون نصب بود و برای نصب مجدد همون ورژن از ویندوز فقط لازم بود دستگاه رو خاموش کنم و دکمه Assist رو بزنم.چند وقت پیش یک درایو به My Computer من اضافه شد به اسم Windows RE Tools که چون سیستممم ویروسی بود به محض ورود به اون درایو محتویاتش به صورت exe در اومد و من که نمیدونستم این درایو چی هست فرمتش کردم.

حالا دیگه وقتی میخوام ویندوز رو مجدد نصب کنم ارور 0xc000000fمیاد (صفحه آبی رنگ).آیا راهی هست که دوباره مثل حالت قبل ویندوزم رو داشته باشم.

سوال دومم هم اینه که چطور میتونم کلا ویندوز اورجینال و درایوهای مخفی مربوط به اون رو حذف کنم و یه ویندوز جدید رو نصب کنم تا اون ویندوز به عنوان پیش فرض در نظر گرفته بشه یعنی وقتی Assist رو زدم اون ویندوز جدید اتوماتیک نصب بشه.من هر چی تنظیمات بوت رو تغییر دادم نتونستم سی دی ویندوز رو توی محیطی غیر از محیط ویندوز اجرا کنم.

با تشکر

دوستان کسی راهی بلد نیست؟من کل سیستمم رو هواس الان!

سلام

اون بکاپ ویندوز که به نظر پاک شده و با ریکاوری هم فکر نکنم اوکی بشه، با دی وی دی بکاپ نگرفته بودی، اگه گرفته باشی از اون می تونی استفاده کنی. البته با Disk managment می تونی چک کنی که همون درایو بوده یا نه.

ممکنه نیاز باشه بوت از طریق UEFI غیر فعال بشه:

می تونی یه بکاپ مثل قبل داشته باشی، نمی دونم البته با چه نرم افزاری، ولی اینکه با همون دکمه Assist وایو بالا بیاد فکر نکنم. می خوای توی فروم esupport.sony.com خود سونی چک کن، سایتش چت آنلاین هم داره، می تونی باهاشون در این مورد مشورت کنی، کامل راهنماییت می کنن.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من گوگل کرومم خودبه خود اپدیت شد حالا بوکمارکام نیست شده خیلی برام مهمه راهی داره برگردونم؟

روي كروم راست كليك كن و find target رو بزن. فايل اجراييش رو تغيير نام بده درست ميشه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استادان گرامی

دوستان من لبتاب ایسوس n72sv ویندوزم سنگین شده بود اومد ریکاوری بکنم از طریق f9 رفتم asus preloas wizard زیان انتخاب کردم نگست کردم گزینه hp رو انتخاب کردم و دوتا نگست و فینش میره تو یه صفحه خاکستری یکم میمونه بعد میره صفحه asrecovery - so file deploy error و یه ارور بزرگ قرمز میاد تو صفحه

بعد امدم با دی وی دی های بکاپ ویندوز درستش کنم اونرام میازم هر 5تا دی وی دی تا اخر میرن ریستارت میشه و دوباره میاد تو همون صفحه اول ت اف 9 و میخواد دوباره زیان انتخاب کنم و ریکاروری اگرم ژیش برم دوباره میره تو همون ارو قرمز بزرگ دوستانی که اصلاعت دارن در این زمینه خواهشا راهنمایی بکنن کلافه ام کرده این ممنون

لینک به دیدگاه
ببخشید رفتم تو اون فایل در ادامه چیکار کنم ؟ ممنون

کاری که امیر گفته

روي كروم راست كليك كن و find target رو بزن. فايل اجراييش رو تغيير نام بده درست ميشه
لینک به دیدگاه
اینجا هم راست کلیک کردم همچین گزینه ای نیست

من گفتم به جای find target اون open file location رو بزنید

بعد که فایل اصلی رو پیدا کردید اسمش رو تغییر بدید

یعنی ادامه کاری که امیر گفت

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استادان گرامی

دوستان من لبتاب ایسوس n72sv ویندوزم سنگین شده بود اومد ریکاوری بکنم از طریق f9 رفتم asus preloas wizard زیان انتخاب کردم نگست کردم گزینه hp رو انتخاب کردم و دوتا نگست و فینش میره تو یه صفحه خاکستری یکم میمونه بعد میره صفحه asrecovery - so file deploy error و یه ارور بزرگ قرمز میاد تو صفحه

بعد امدم با دی وی دی های بکاپ ویندوز درستش کنم اونرام میازم هر 5تا دی وی دی تا اخر میرن ریستارت میشه و دوباره میاد تو همون صفحه اول ت اف 9 و میخواد دوباره زیان انتخاب کنم و ریکاروری اگرم ژیش برم دوباره میره تو همون ارو قرمز بزرگ دوستانی که اصلاعت دارن در این زمینه خواهشا راهنمایی بکنن کلافه ام کرده این ممنون

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

درود

یکی از دوستان من مشکل عجیبی با لپتاپ ش داره.

مارکش "دل " هست فک کنم.

سیستم رو روشن می کنه ویندوز بالا میاد ولی صفحه سیاه ه.

ریست می کنه، یا با کلید میانبر اسلیپش می کنه، وقتی می اد درست میشه :banel_smiley_4:

ویندوز 8-7 -8.1 همه رو امتحان کرده، همین مشکل رو داره.

ب نظرتون از چی می تونه باشه؟ بایوس رو باید ب روز کنه؟

اگ اره، چطوری؟

من اطلاعات دقیق ندارم. فقط شنیدم کار فنی ه ! چرا؟

البته قبلا 7 داشته اینطوری نمی شده.

پیش پیش مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود

یکی از دوستان من مشکل عجیبی با لپتاپ ش داره.

مارکش "دل " هست فک کنم.

سیستم رو روشن می کنه ویندوز بالا میاد ولی صفحه سیاه ه.

ریست می کنه، یا با کلید میانبر اسلیپش می کنه، وقتی می اد درست میشه :banel_smiley_4:

ویندوز 8-7 -8.1 همه رو امتحان کرده، همین مشکل رو داره.

ب نظرتون از چی می تونه باشه؟ بایوس رو باید ب روز کنه؟

اگ اره، چطوری؟

من اطلاعات دقیق ندارم. فقط شنیدم کار فنی ه ! چرا؟

البته قبلا 7 داشته اینطوری نمی شده.

پیش پیش مرسی :icon_gol:

nv,n

درود سجاد جان.

به دوستت بگو ببره یه نمایندگی سخت افزار ببینن چیپ ست گرافیکش مشکل نداره؟

مارک های دل و اچ پی معمولا این اتفاق بارشون میوفته و باید چیپ ستش گرافیکش عوض بشه که حدودا"300 تومنی خرج بر میداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...