رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

راست کلیک کنید. personalize .از مجموعه ی عکس ها همون windows 7 رو انتخاب کنید. از پایین desktop background رو انتخاب کنید. بعد می تونید از picture location رو یه جایی رو انتخاب کنید.

پایین هم change picture every داره می تونید مدت زمان تغییر تصاویر رو تعیین کنید.بعدش هم save change

ممنووووووووونم مرسیییییییییییییییی.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من یک مشکل برام پیش امدهمن روی دستکتاپ یک new folder 8 داشتم که توش چند تا فایل بازی و فیلم و عکس بود دیروز بدون هیچ دستکاری یا درست زدن به چیزی همه ی چیز های داخل این فولدر حذف شد و فقط چند تا از اون فایل ها سالم مونده ولی محتویات داخل اون فایل ها هم پاک شده و فقط اسم فایل مونده و داخلش خالی هسششبعدش یک نکته ی دیگه اینه که وقتی من داخل فولر 8 اسم فایل هایی که نا پدید شده رو سرچ میکنم میاره ولی توشون خالیه وقتی از توی سرچ کپی میکنم همون فولدر خالی کپی میشه در صورتی که داخل سرچ نشون داده میشه ( از روی عکس ش میشه فهمید) که داخل این فایل یک چیزی وجود داره( عکس یا فیلم)حالا نمیدونم درواقع اینا پاک شده یا ناپدید و...تروخدا کمکم کنید خیلی مهمه نمیدونم چیکار کنم

لینک به دیدگاه

حجم فولدر رو چک کن . اگه پره یعنی ویروسی شده به احتمال قوی. ویروسش هم سادس فایل ها رو hidden می کنه و یه فایل ویروسی به اسم همون فایل ها درست می کنه تا با اجراش ویروس اجرا بشه.

از منوی استارت بنویسfolder option . بعد که پیداش کرد بازش کن. برو سر برگ دوم .یه گزینه هست به اسم show hidden files. اونو فعال کن. حالا اکی رو بزن. تمام فایل ها نمایش داده می شه. حالا برو داخل فولدرت بعد فایل های اصلی رو انتخاب کن . روش راست کلیک کند . گزینه ی properties رو انتخاب کن. از پایین گزینه ی hidden رو غیر فعال کن. و اکی کن . تا از این حالت خارج بشه. اطلاعاتت باید داخل یه فولدری باشه که اسمش یه فاصله است فقط .

فک کنم بتونی با این راهنمایی ها مشکلتو حل کنی . :icon_gol:

لینک به دیدگاه
حجم فولدر رو چک کن . اگه پره یعنی ویروسی شده به احتمال قوی. ویروسش هم سادس فایل ها رو hidden می کنه و یه فایل ویروسی به اسم همون فایل ها درست می کنه تا با اجراش ویروس اجرا بشه.

از منوی استارت بنویسfolder option . بعد که پیداش کرد بازش کن. برو سر برگ دوم .یه گزینه هست به اسم show hidden files. اونو فعال کن. حالا اکی رو بزن. تمام فایل ها نمایش داده می شه. حالا برو داخل فولدرت بعد فایل های اصلی رو انتخاب کن . روش راست کلیک کند . گزینه ی properties رو انتخاب کن. از پایین گزینه ی hidden رو غیر فعال کن. و اکی کن . تا از این حالت خارج بشه. اطلاعاتت باید داخل یه فولدری باشه که اسمش یه فاصله است فقط .

فک کنم بتونی با این راهنمایی ها مشکلتو حل کنی . :icon_gol:

مرسی توضیح کاملی بود ولی

متاسفانه وقتی حجم فایل رو نگاه کردم همش چند کیلو بایت بود

و فایل هام رویت نشد

لینک به دیدگاه
سلام

دوستان من یک مشکل برام پیش امدهمن روی دستکتاپ یک new folder 8 داشتم که توش چند تا فایل بازی و فیلم و عکس بود دیروز بدون هیچ دستکاری یا درست زدن به چیزی همه ی چیز های داخل این فولدر حذف شد و فقط چند تا از اون فایل ها سالم مونده ولی محتویات داخل اون فایل ها هم پاک شده و فقط اسم فایل مونده و داخلش خالی هسششبعدش یک نکته ی دیگه اینه که وقتی من داخل فولر 8 اسم فایل هایی که نا پدید شده رو سرچ میکنم میاره ولی توشون خالیه وقتی از توی سرچ کپی میکنم همون فولدر خالی کپی میشه در صورتی که داخل سرچ نشون داده میشه ( از روی عکس ش میشه فهمید) که داخل این فایل یک چیزی وجود داره( عکس یا فیلم)حالا نمیدونم درواقع اینا پاک شده یا ناپدید و...تروخدا کمکم کنید خیلی مهمه نمیدونم چیکار کنم

دوستان کمک کنید خیلی فایل های مهمی بودن

ممنون میشم

لینک به دیدگاه
دوستان کمک کنید خیلی فایل های مهمی بودن

ممنون میشم

دوست عزیز یه نکته کلی هست اینکه اگر عکس بگیری و بزاری رفع مشکل راحت تره.

حالا از این که بگذریم یه نکته مهم رو سها1410 نگفت اینکه شما به جز زدن تیک گزینه show hidden files باید تیک گزینه hide

protected operating system files رو توی همون زبانه برداری احتمال زیاد اگر مشکلت اون ویروس معروف که من فکر میکنم باشه و خودت باعث مشکل نباشی ویروس فایل ها رو سیستمی و پنهان کرده نه پنهان به تنهایی، اگر حدسم درست باشه بعد برداشتن اون تیک، فایل ها و فولدرهات نمایش داده میشن بعدش از داخل اون فولدر8 کپی کن فایل های نامرئی رو و تو یه پوشه دیگه جای گذاری کن درست میشه.

پ.ن:شما تو پست اولت گفتی محتویات داخل فایل ها پاک شده در حالی که فایل خودش محتواست و داخلش محتوا نداره مگر فایل های فشرده.

لینک به دیدگاه
مرسی توضیح کاملی بود ولی

متاسفانه وقتی حجم فایل رو نگاه کردم همش چند کیلو بایت بود

و فایل هام رویت نشد

دوست عزیز حجم فایلی که بهت نشون میده رو نگاه نکن . حجم فولدر ۸ رو نگاه کن . شایدم خود فولدر ۸ ویروسی شده و یه کپی ازش ساخته.

شده حجم کل دسکتاپ رو چک کن. نه اون فایل نهایی که ویروس به عنوان فایل اصلی بهت نمایش میده. فایل اصلی باید مخفی شده باشه.

اینم از اون folder option محض احتیاط تمام تیک ها رو برداشتم :ws3:

5raef5d1edfe5l0oeglv.png

لینک به دیدگاه
دوست عزیز حجم فایلی که بهت نشون میده رو نگاه نکن . حجم فولدر ۸ رو نگاه کن . شایدم خود فولدر ۸ ویروسی شده و یه کپی ازش ساخته.

شده حجم کل دسکتاپ رو چک کن. نه اون فایل نهایی که ویروس به عنوان فایل اصلی بهت نمایش میده. فایل اصلی باید مخفی شده باشه.

اینم از اون folder option محض احتیاط تمام تیک ها رو برداشتم :ws3:

5raef5d1edfe5l0oeglv.png

دقیقا انجامش دادم ولی نشد

لینک به دیدگاه
دوست عزیز یه نکته کلی هست اینکه اگر عکس بگیری و بزاری رفع مشکل راحت تره.

حالا از این که بگذریم یه نکته مهم رو سها1410 نگفت اینکه شما به جز زدن تیک گزینه show hidden files باید تیک گزینه hide

protected operating system files رو توی همون زبانه برداری احتمال زیاد اگر مشکلت اون ویروس معروف که من فکر میکنم باشه و خودت باعث مشکل نباشی ویروس فایل ها رو سیستمی و پنهان کرده نه پنهان به تنهایی، اگر حدسم درست باشه بعد برداشتن اون تیک، فایل ها و فولدرهات نمایش داده میشن بعدش از داخل اون فولدر8 کپی کن فایل های نامرئی رو و تو یه پوشه دیگه جای گذاری کن درست میشه.

پ.ن:شما تو پست اولت گفتی محتویات داخل فایل ها پاک شده در حالی که فایل خودش محتواست و داخلش محتوا نداره مگر فایل های فشرده.

شرمنده من نفهمیدم

منظورتون یک ذره گنگه برام

میشه یکم واضح تر بگید

ممنون

لینک به دیدگاه
دقیقا انجامش دادم ولی نشد

دوست عزیز اگه فایل وجود داشته باشه ولی مخفی باشه راهش همینه. مگر اینکه فایل واقعا حذف شده باشه . اما شما می گفتید که وقتی جستجو می کنید پیدا می کنه فایل ها رو . یه جای کار دارید اشتباه می کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید ، تحویلم نزدیکه نمی تونم ویندوزمو ببرم بدم عوض کنن :(((

من یه فایل ناشناخته(فایل اتوکد حذف شده) داشتم اونو اپن وایت و با نرم افزار اتوکد باز کردم ،تیک همواره باز شدن با اتو کد هم فعال بود.(فایل باز نشد و بعد اون همه برنامه هام با اتو کد اوپن میشن) چطور میشه این مشکلو حل کرد؟؟

kurdmusical65%D8%A7.jpg

%D8%B0.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید ، تحویلم نزدیکه نمی تونم ویندوزمو ببرم بدم عوض کنن :(((

من یه فایل ناشناخته(فایل اتوکد حذف شده) داشتم اونو اپن وایت و با نرم افزار اتوکد باز کردم ،تیک همواره باز شدن با اتو کد هم فعال بود.(فایل باز نشد و بعد اون همه برنامه هام با اتو کد اوپن میشن) چطور میشه این مشکلو حل کرد؟؟

kurdmusical65%D8%A7.jpg

سلام دوست عزیز برو به این آدرس

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یکم بری پایین یه لیستی هست از تمام فرمت ها .

اول ببین این مشکلی که داری مربوط میشه به فایل های اجرایی یا shortcut ها . اونایی که تو تصویر شما پایین هستن shortcut هستن. خلاصه تو اون صفحه ی دو تا فایل واسه کار شماست exe برای اجرایی lnk برای shortcut ها .

هر کدوم که مناسب بود دانلود کن. بعدش روش کلیک راست کن و merge رو بزن . انشالله درست می شه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز برو به این آدرس

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یکم بری پایین یه لیستی هست از تمام فرمت ها .

اول ببین این مشکلی که داری مربوط میشه به فایل های اجرایی یا shortcut ها . اونایی که تو تصویر شما پایین هستن shortcut هستن. خلاصه تو اون صفحه ی دو تا فایل واسه کار شماست exe برای اجرایی lnk برای shortcut ها .

هر کدوم که مناسب بود دانلود کن. بعدش روش کلیک راست کن و merge رو بزن . انشالله درست می شه.:icon_gol:

ممنون دوست خوبم ،lnk رو دانلود merge رو هم زدم ولی تغییری نکرد

البته یه چند وقتی بود که تا فلش به سیستمم میزدم فورا سه تا شورتکت تو فلشه درست میشد ، انتی ویروسمم بروز کردم ولی مشکلو حل نکرد و الانم میزنم درست میشه یکیش واسه مای پیکچرم هست

به هرحال ممنون از راهنمایی و کمک

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

kurdmusical65%D8%A7.jpg

%D8%B0.jpg

فک کنم از این جاها باید یه حرکتهایی بزنی

deo8r0re0zuu89vs3wdb.jpg

m4v2tkzaasr4dsll0w.jpg

راه بعدی اینه که فایلی که برات پیوست کردم رو دانلود کنی،بعد نصب کنی که البته در حین نصب یکسری خرت و پرت باید باهاش دانلود بشه

کامل که نصب شد اجرا کنید

و با این برنامه مشکل رو حل کنید

لینک به دیدگاه
فک کنم از این جاها باید یه حرکتهایی بزنی

راه بعدی اینه که فایلی که برات پیوست کردم رو دانلود کنی،بعد نصب کنی که البته در حین نصب یکسری خرت و پرت باید باهاش دانلود بشه

کامل که نصب شد اجرا کنید

و با این برنامه مشکل رو حل کنید

واقعا سپاسگذارم دوست عزیز ، مشکلم حل شد

از سوحا خانم هم تشکر می کنم

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

دوستان یه نرم افزاری میخوام که بشه از روی دسکتاپ فیلم برداری کرد و هم صدا رو از میکروفن و هم سیستم ضبط کنه ، از سرعت سیستم هم کم نکنه و باعث اختلال تو سیستم نشه ،برای ایجاد فایل های آموزشی میخوام لطفا راهنمایی کنید.

متشکرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...