رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سلام.

من سرعت کامپیوترم خیلی اومده پایین راه حلی برای این کار وجود نداره ! ؟؟

سرعتش امروز فاجعه شده یه خط رو که میخوام با اتوکد رسم کنم باید کلی صب کنم :cryingf:

اومدم دسک تاپ رو پاک کنم وقتی فولدرامو انتخاب کردم یهو چون کنترل رو نگه داشته بودم همه رفت نمیدونم کجا رفت !!:4564:

لینک به دیدگاه
با سلام.

من سرعت کامپیوترم خیلی اومده پایین راه حلی برای این کار وجود نداره ! ؟؟

سرعتش امروز فاجعه شده یه خط رو که میخوام با اتوکد رسم کنم باید کلی صب کنم :cryingf:

اومدم دسک تاپ رو پاک کنم وقتی فولدرامو انتخاب کردم یهو چون کنترل رو نگه داشته بودم همه رفت نمیدونم کجا رفت !!:4564:

درود

راه که زیاده

فقط یه مشخصات از سیستمت رو بهم بگو تا بگم چیکارکنی

حتی الامکان برنامه های استارت آپ رو پاک کن

از run این دستور رو اجرا کن

msconfig

بعد برو به تب startup و بجز آنتی ویروس همه رو غیر فعال کن

لینک به دیدگاه

سلام می خواستم ********ف ی ل ت ر شکن رایگان نصب کنم :ws3:اما تنظیماتش برای مرورگر فایرفاکس نمی دونم:banel_smiley_4:میشه راهنمایی کنید؟؟:icon_gol:چه ف ی ل ت ر شکنی نصب کنم وتنظیماتش چطوریه؟؟ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام می خواستم ********ف ی ل ت ر شکن رایگان نصب کنم :ws3:اما تنظیماتش برای مرورگر فایرفاکس نمی دونم:banel_smiley_4:میشه راهنمایی کنید؟؟:icon_gol:چه ف ی ل ت ر شکنی نصب کنم وتنظیماتش چطوریه؟؟ممنون:icon_gol:

سلام

از داخل تنظیمات فایرفاکس همون روی system proxy بذارین، البته گزینه بعدی رو انتخاب کنین می تونین دستی هم وارد کنین:

ojkr1tkudimu1at3pp9k.png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. تو اکسل چه جوری میشه یه فرمول نوشت که واحد های متر و متر مربع رو به فیت و یا برعکس برام تبدیل کنه. یعنی تو یه ستون من متر بدم. ستون بعدی بهم تبدیل کنه به فیت و....

لینک به دیدگاه
سلام دوستان. تو اکسل چه جوری میشه یه فرمول نوشت که واحد های متر و متر مربع رو به فیت و یا برعکس برام تبدیل کنه. یعنی تو یه ستون من متر بدم. ستون بعدی بهم تبدیل کنه به فیت و....

نوشتن فرمولش که کاری نداره! اما اگه دستور بخواین من نمیدنم...

برا نوشتن فرمول برای تبدیل متر به فوت باید این کار رو بکنیم

a1=lenght in meters

b1=a1*3.28084

حله:ws3:

لینک به دیدگاه
نوشتن فرمولش که کاری نداره! اما اگه دستور بخواین من نمیدنم... برا نوشتن فرمول برای تبدیل متر به فوت باید این کار رو بکنیم a1=lenght in meters b1=a1*3.28084 حله:ws3:
ممنونم/ به ذهنم نرسید!! چقدر ساده....
لینک به دیدگاه

سلام دوستان...وقت همگی بخیر:ws37:

میخواستم بپرسم کسی میدونه اگه تو ی فایل word فونتا چسبیده بهم باشه راهی هست ک همشونو ی جا درست کرد یا باید دونه دونه بشینیم کلمه هارو از هم سوا کنیم؟:icon_pf (34): ممنون میشم جواب بدین :icon_gol:

لینک به دیدگاه

میخواستم بپرسم کسی میدونه اگه تو ی فایل word فونتا چسبیده بهم باشه راهی هست ک همشونو ی جا درست کرد یا باید دونه دونه بشینیم کلمه هارو از هم سوا کنیم؟:icon_pf (34): ممنون میشم جواب بدین :icon_gol:

سلام دوست عزیز:icon_gol:

فکر نکنم بشه اینکارو کرد. راهی که به ذهنم میرسه اینه که از replace استفاده کنید. یعنی ctrl+h بزنید و کلمات رو با replace all جایگزین کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

اين مشكل وقتي به وجود مياد كه فايل آفيس 2010 رو تو 2007 باز كنيد.

اگر موقع باز كردن سيو نكردين برين مجددا با 2010 باز كنيد و با فرمت doc نه docx ذخيره كنيد. مشكل حل ميشه. ولي اگه سيو كردين راهي نداره متاسفانه

لینک به دیدگاه

سلام

به نظرتون چرا من الان دارم پاورپوینت درست میکنم همین که ازش خارج میشم دوباره بازش میکنم بیشتر عکس ها نشون نمیده؟

لینک به دیدگاه
سلام

به نظرتون چرا من الان دارم پاورپوینت درست میکنم همین که ازش خارج میشم دوباره بازش میکنم بیشتر عکس ها نشون نمیده؟

سلام

خب احتمالا سيو نميكنين :ws3:

فايل پاورتون رو با winrar باز كنيد. وارد پوشه ppt و بعد media بشين. ببينين عكس هايي كه اضافه كردين هست اونجا يا نه. اگه بود احتمالا تو لايه ها گم و گور شده. لايه ها رو نگاه كنيد پيداش ميكنين ولي اگه كلا عكس ها نبود احتمال داره آفيستون مشكل پيدا كرده باشه. نياز به repair داره

لینک به دیدگاه
سلام

خب احتمالا سيو نميكنين :ws3:

فايل پاورتون رو با winrar باز كنيد. وارد پوشه ppt و بعد media بشين. ببينين عكس هايي كه اضافه كردين هست اونجا يا نه. اگه بود احتمالا تو لايه ها گم و گور شده. لايه ها رو نگاه كنيد پيداش ميكنين ولي اگه كلا عكس ها نبود احتمال داره آفيستون مشكل پيدا كرده باشه. نياز به repair داره

من مرحله به مرحله سیو میکنم.

ptpkf7ntj22c4mbb4tmn.png

اینجوری میشن عکسا،البته بعضی ها هستن تعدادیم اینجورین:4564:

لینک به دیدگاه
من مرحله به مرحله سیو میکنم.

ptpkf7ntj22c4mbb4tmn.png

اینجوری میشن عکسا،البته بعضی ها هستن تعدادیم اینجورین:4564:

فقط تو همين فايل اينطوري ميشه يا بقيه فايل ها هم همين مشكل رو دارن؟

يك فايل جديد بساز تست كن ببين بازم مشكل داره يا نه

لینک به دیدگاه
فقط تو همين فايل اينطوري ميشه يا بقيه فايل ها هم همين مشكل رو دارن؟

يك فايل جديد بساز تست كن ببين بازم مشكل داره يا نه

تست کردم فقط فایل های جدیدم که درست میکنم اینجورین قبلیا همه باز میکنه مشکل نداره البته عکس ها خودشم رو سیستم بالا نمیاره به صورت شو باید نمایش بدی ولی بعضی هارو درستن بعضی ها میث این مشکل داره به نظرتون ویروس نیست؟

لینک به دیدگاه
تست کردم فقط فایل های جدیدم که درست میکنم اینجورین قبلیا همه باز میکنه مشکل نداره البته عکس ها خودشم رو سیستم بالا نمیاره به صورت شو باید نمایش بدی ولی بعضی هارو درستن بعضی ها میث این مشکل داره به نظرتون ویروس نیست؟

نه فكر نميكنم از ويروس باشه. احتمالا آفيست مشكل پيدا كرده. repair كن احتمالا درست ميشه

لینک به دیدگاه

سلام.

کسی از دوستان میدونن این مشکل چطور رفع میشه:

7wbbb2okyc3s039gasm.png

میخوام روی صفحات اینترنت کلیک کنم این صفحه باز میشه.

هیچ برنامه ایم نصب نکردم تو این مدت.

ممنون.

لینک به دیدگاه
سلام.

ممنون.

سلام

افزونه های کروم رو نگاه کنید، ببینید افزونه جدیدی نصب نشده.

لینک به دیدگاه
سلام.

7wbbb2okyc3s039gasm.png

ممنون.

سلام به این #5893 مراجعه کنید:a030:

لینک به دیدگاه
نه فكر نميكنم از ويروس باشه. احتمالا آفيست مشكل پيدا كرده. repair كن احتمالا درست ميشه

به نظرتون آفیس حذف نکنم از اول نصبش کنم؟

الان نگاه کردم هر کدام از پاورپوینت هام که خودم درست کردم همین بلا سرشون اومده:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...