رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام.از همه فايلهاي هاردم شورتکات گرفتم.همه فايلهاي اصلي رو تو يه پوشه از هارد قرار دادم و شورتکات ها رو هم به صورت موضوعي تو همون هارد دسته بندي کردم.شورتکات ها به درستي کار ميکردند ولي زماني که هارد رو از سيستم جدا کردم و بعدا" دوباره وصل کردم هيچکدوم از شورتکاتها باز نميشد و آدرس فايلهاي اصلي هم تو همه شون پاک شده بود.آيا راهي هست که اين مشکل حل بشه و نيز آيا راهي هست که با جدا شدن هارد از سيستم دوباره اين مشکل تکرار نشه؟ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

سلام

اول باید فایل های اصلی تون رو در جایی که نیاز دارید دسته بندی کنید بعد زا اون اقدام به ایجاد شورتکات کنید

اینطور که شما نوشتید اول شورت کات گرفتید بعد دسته بندی کردید و بعد از بیرون آوردن هارد به مشکل برخورد کردید.

کاری که در سطر اول گفتم رو انجام بده به احتمال زیاد مشکلی پیش نمیاد:a030:

لینک به دیدگاه
من سوالمو در رابطه با انجمن پرسیدم ... حالا چطور باید دریافت کنم و یا دانلود کنم ؟ ماژوله که باید نصب کنم ؟ یکم توضیح میدین ؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

بهتر بود توی این بخش مطرح میشد:

[h=2]سیستم های مدیریت محتوا[/h]

انتقالش دادم به همونجا، بخوای می تونی عنوانش هم تغییر بدی، توی همین تاپیک ادامه بده:

[h=3]پرسش: چگونگی ایجاد تالار گفتگو برای یک سایت[/h]

لینک به دیدگاه

مهندسین محترم من یه سوال دارم:

اگه سی دی مادربرد نداشته باشی بخوای ویندوز سیستمت عوض کنی باید چکار کرد؟:ws38:

لینک به دیدگاه

مدلش رو سرچ کن، درایورهایی که براش وجود داره رو دانلود کن، البته متناسب با سیستم عاملی که می خوای نصب کنی.

لینک به دیدگاه

یه راه دیگش اینه که از تو سی دی های لورد و کینگ و این چیزا بگردی پک درایور پیدا کنی. یک سی دی هایی هست که برای نصب و آپدیت درایور هاست. اسمشو یادم نیست ولی تو پک هایی که گفتم میتونی پیداش کنی

لینک به دیدگاه

سلام.

برنامه زاپیا رو گوشی و کامپوتر نصب کردم ( مناسب با هر کدوم) ولی همدیگه ر وپیدا نمیکنن.

مشکلش چی میتونه باشه؟

اینکه ورژناشون یکی نیست موثره؟

لینک به دیدگاه
سلام.

برنامه زاپیا رو گوشی و کامپوتر نصب کردم ( مناسب با هر کدوم) ولی همدیگه ر وپیدا نمیکنن.

مشکلش چی میتونه باشه؟

اینکه ورژناشون یکی نیست موثره؟

سلام. كامپيوترتون وايرلس داره؟ روشنه؟

گوشيتون چطور؟ اونم داره؟ روشنه؟

فـيلترشكن فعال نباشه تو هيچ كدوم

لینک به دیدگاه
سلام. كامپيوترتون وايرلس داره؟ روشنه؟

گوشيتون چطور؟ اونم داره؟ روشنه؟

فـيلترشكن فعال نباشه تو هيچ كدوم

کامپیوترم وایرلس نداره.

گوشیم داره ولی روشن نیست.

فلیترشکن هم فعال نیست.

لینک به دیدگاه
کامپیوترم وایرلس نداره.

گوشیم داره ولی روشن نیست.

فلیترشکن هم فعال نیست.

زاپيا از طريق وايرلس كار ميكنه. هر دو دستگاه بايد داشته باشن

لینک به دیدگاه
یه راه دیگش اینه که از تو سی دی های لورد و کینگ و این چیزا بگردی پک درایور پیدا کنی. یک سی دی هایی هست که برای نصب و آپدیت درایور هاست. اسمشو یادم نیست ولی تو پک هایی که گفتم میتونی پیداش کنی

ممنون از لطفتون مهندس:icon_gol:

لینک به دیدگاه
برنامه زاپیا رو که باز میکنم دو راه اتصال داره هم وای فای هم WLAN.

خب درسته كه با لن هم وصل ميشه ولي سيستم دوم هم بايد لن داشته باشه. نميشه يكي با لن يكي با وايرلس

شايدم بشه. بذارين من امتحان كنم اگر اوكي شد بهتون خبر ميدم

لینک به دیدگاه
نه نداره.

خب پس مشكل اينجاست. از اونجايي كه گوشي رو نميشه به كابل لن وصل كرد، مودم و گوشي بايد وايرلس داشته باشن

به هر حال بايد يجوري بين اين دوتا بشه ارتباط برقرار كرد ديگه.

لینک به دیدگاه
خب پس مشكل اينجاست. از اونجايي كه گوشي رو نميشه به كابل لن وصل كرد، مودم و گوشي بايد وايرلس داشته باشن

به هر حال بايد يجوري بين اين دوتا بشه ارتباط برقرار كرد ديگه.

من میخوا م بینشون ارتباط برقرار کنم که با گوشی بشه از اینترنت کامپیوتر استفاده کرد.

راه دیگه ای سراغ دارین؟

لینک به دیدگاه
من میخوا م بینشون ارتباط برقرار کنم که با گوشی بشه از اینترنت کامپیوتر استفاده کرد.

راه دیگه ای سراغ دارین؟

يك قطعه سخت افزاري هست. مثل usb وصل ميشه و سيستمتون وايرلس دار ميشه. اسمشو يادم نيست. سرچ كنيد پيدا ميشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...