رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 1 ماه بعد...
سلام ببخشید نمیدونستم باید کجا سوالمو مطرح کنم

من میخوام یه لپ تاب بخرم با این خصوصیت که شارژش اذیت نکنه سبک باشه و کارهای گرافیکی رو هم بشه باهاش انجام داد به علاوه اینکه مودم هم داشته باشه بقیه خصوصیاتش اصلا مهم نیست .البته قیمتشم مناسب باشه کمتر از 600-1/500 .میخواستم ببینم نظر شما چیه.ممنون

دوست عزیز در مورد شارژ باید بگم که همه ی نوت بوک ها بعد از اینکه یه مدت کار کنن دیگه مثل اولش شارژ نگه نمی دارن و باز هم مجبور به استفاده از برق هستید ( البته در مدل های مختلف این میزان متفاوته) و اما در مورد کارهای گرافیکی که فرمودین، موقع خرید به 2 چیز توجه داشته باشید، یکی اینکه سرعت CPU چقدره و دوم کارت گرافیک و سوم بهتره که از CPU AMDبرای کار گرافیکی استفاده کنید.

مودم هم که دیگه الان همه ی نوت بوک ها دارن. فقط 3 فاکتور بالا رو دقت کنید.

در مورد مارکش هم باز بستگی به نوع کار شما داره، ولی با این حدود قیمیتی که گفتید، مارک های زیر رو بهتون پیشنهاد می کنم: vio,hp که هر کدوم این مارک ها باز خصوصیات خاص خودش رو داره و نمیشه بطور کلی گفت کدوم بهتره.

بهترین کار اینه که با توجه به کاتالوگ های موجود و نیاز شخصیتون انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با برنامه acrobat distiller که معمولا همراه acrobat pro نصب میشه میتونین این فایلو به pdf تبدیل کنین برای نمونه این فایلی که شما دادینو تبدیل کردم میذارم ببینید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام من نسخه 9.2 نرم افزار جی ای اس رو کامپیوترم نصب بود حالا میخوام 9.3 رو نصب کنم ولی پیغام میده باید اول 9.2 رو پاک کنی. منم همین کارو کردم ولی مشکلش حل نشد بازم همون پیغامو میده حتی با smarty uninstaller هم یه بار دیگه به طور کامل حذفش کردم اما مشکلش برطرف نمیشه .ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن. مرسی

دوست عزیز احتمالا توی رجیستری ها مونده. یه بار دیگه با Revo uninstaller پاک کنید (روی Advance mode امتحان کنید ) اگر باز هم همین مشکل رو داشت تا وقتیکه ویندوزتون رو عوض نکنید بطورکامل پاک نمیشه ( دستی هم می تونید از رجیستری ها پاک کنید ولی بهتون پیشنهاد نمی کنم چون ممکنه اشتباهی رجیستری های ویندوز رو پاک کنید)

لینک به دیدگاه
مونا جون :icon_pf (44):ویندوزو یه بار دیگه نصب کردم ولی قبلیه پرید. سی دی ویندوزو که میذاری یه قسمتی داره به اسم repair گفتم شاید درست بشه دوباره ویندوز قبلی رو از این روش نصب کردم تا مرحله آخرشم انجام شد ولی بعدش دیگه خود به خود ریست میشه. میخواستم ببینم میشه ویندوز قبلیو برگردوند البته طوری که این دفه این یکی نپره.:ws52: ببخشید اگه سوالاتم خیلی ابتداییه

این چه حرفیه.

گلم وینروز قبلیت هنوز درست پاک نشده، چون همونطور که خودت گفتی فقط repair کردی. شما یه بار دیگه ویندوزت رو کامل نصب کن، فقط همون درایوی که ویندوز روش نصبه ( معمولا C ) پاک میشه.

لینک به دیدگاه

سلام مونا جان سیستم یکی از دوستهام یه مشکلی داره به این صورت با اینکه به اینترنت وصله اما صفحه های اینترنت رو باز نمی کنه......... میدونی دلیلش چی می تونه باشه؟

قبلا همچین مشکلی داشت سیستم خودم دلیلش این بود که تیک پروکسی زده بودم ......اما دلیلش این نیست

لینک به دیدگاه
سلام مونا جان سیستم یکی از دوستهام یه مشکلی داره به این صورت با اینکه به اینترنت وصله اما صفحه های اینترنت رو باز نمی کنه......... میدونی دلیلش چی می تونه باشه؟

قبلا همچین مشکلی داشت سیستم خودم دلیلش این بود که تیک پروکسی زده بودم ......اما دلیلش این نیست

سلام عزیزم. از ADSL استفاده می کنه؟ اگر از ADSL استفاده می کنه شاید modem config به هم خورده یا مودم درست آی پی نمی گیره ( البته این در صورتیه که کلا اینترنتش درست کار نکنه مثلا حتی در بخش دانلود و یا مسنجر ها )

ولی اگر فقط browser ها مشکل پیدا کردن، و پروکسی هم فعال نیست، یه بار دیگه browser نصب کنه ببینه حل میشه یا نه. مثلا اگر از Explorer 7 استفاده می کنه، Explorer 8 رو نصب کنه، یا اگر 8 نصبه روی سیستمش، فایرفاکس رو نصب کنه امتحان کنه ببینه با اون درست کار می کنه یا نه.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام. خسته نباشيد.

من يه ويندوز دوم روي كامپيوترم نصب كردم. اولش كه نصب كرده بودم restart و turn off ميشد، اما الان فقط بايد دستي اون رو خاموش كردو با turn off كردن خودبخود خاموش نميشه.

چرا اينجوري شده و بايد چكار كنم.

ضمنا يه سوال ديگه. من windows رو با fat 32 نصب كردم. ممكن است كه مشكل ساز شود؟ يعني حتما بايد با ntfs نصب مي كردم؟

لینک به دیدگاه
سلام. خسته نباشيد.

من يه ويندوز دوم روي كامپيوترم نصب كردم. اولش كه نصب كرده بودم restart و turn off ميشد، اما الان فقط بايد دستي اون رو خاموش كردو با turn off كردن خودبخود خاموش نميشه.

ضمنا يه سوال ديگه. من windows رو با fat 32 نصب كردم. ممكن است كه مشكل ساز شود؟ يعني حتما بايد با ntfs نصب مي كردم؟

سلام عزیزم. فرمت درایورهایی که ما انتخاب می کنیم برای نصب ویندوز و یا درایورهای اضافی، باید ntfs باشه. در مورد ویندوز دومتون هم اگه ویستا هستش نباید همچین مشکلی داشته ولی حالا که داره 2 تا دلیل می تونه داشته باشه، یا فرمتی هستش که انتخاب کردین یا نسخه ی ویندوزی که نصب کردین مشکل داره، اگه ویستا زدین چه نسخه ای رو نصب کردین؟ اگر هم ویستا و سون زدین بازم بگین لطفا

لینک به دیدگاه
سلام. خسته نباشيد.

سلام عزیزم. فرمت درایورهایی که ما انتخاب می کنیم برای نصب ویندوز و یا درایورهای اضافی، باید ntfs باشه. در مورد ویندوز دومتون هم اگه ویستا هستش نباید همچین مشکلی داشته ولی حالا که داره 2 تا دلیل می تونه داشته باشه، یا فرمتی هستش که انتخاب کردین یا نسخه ی ویندوزی که نصب کردین مشکل داره، اگه ویستا زدین چه نسخه ای رو نصب کردین؟ اگر هم ویستا و سون زدین بازم بگین لطفا

لینک به دیدگاه

آخه هیچ کس دو تا ویندوز یکسان نمی زنه که! ویندوز اول نسخه ی ویندوز قدیمی تر ( مثلا ایکس پی ) و نسخه ی دوم ویندوز جدیدتر رو می زنن ( مثلا ویستا )

حالا یا اولی ویستا دومی 7 ....

اونم اگر کسی واقعا احتیاج به هر 2 تا ویندوز نداشته باشه اصلا بهش توصیه نمی کنم همچین کاری بکنه. مگر اینکه مثل خودم این ترم یک سری نرم افزارهای درسیم روی ویستا نصب نمی شد اومدم پاک کردم یه ایکس پی زدم بعد یه ویستا زدم .

لینک به دیدگاه

آخه هیچ کس دو تا ویندوز یکسان نمی زنه که! ویندوز اول نسخه ی ویندوز قدیمی تر ( مثلا ایکس پی ) و نسخه ی دوم ویندوز جدیدتر رو می زنن ( مثلا ویستا )

حالا یا اولی ویستا دومی 7 ....

اونم اگر کسی واقعا احتیاج به هر 2 تا ویندوز نداشته باشه اصلا بهش توصیه نمی کنم همچین کاری بکنه. مگر اینکه مثل خودم این ترم یک سری نرم افزارهای درسیم روی ویستا نصب نمی شد اومدم پاک کردم یه ایکس پی زدم بعد یه ویستا زدم .

لینک به دیدگاه

سلام.من ویندوزم 7 است ولی خیلی از نرم افزارهای رشتم روش نصب نمیشه.میشه همزمان ویندوز xp هم کنارش نصب کنم؟یا نه باید فقط یکیش نصب باشه:icon_pf (72):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...