رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

در ۹ ساعت قبل، amir.ko.fo گفته است :

درخواست کمک برای عدم نمایش عکس در رایانه پس از انتقال از گوشی

سلام و عرض ادب
تصاویر و فیلمها رو از گوشی اندرویدی Mi9lite کات کردم به PC همه هم منتقل شد ولی الان یک تعداد زیادی اش اصلا نمایش داده نمیشه
عجیب اینکه حجم عکسها و فیلمهایی که نمایش داده نمیشه ۱۴ گیگ شده!!!!
میشه راهنمایی کنید..
عکسها و فیلمها برام مهم بوده...

عکس هایی که نشون نمیده، فرمتشون رو تو کامپیوتر چی زده؟

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۵/۴ در ۰۸:۱۲، Mohammad Aref گفته است :

عکس هایی که نشون نمیده، فرمتشون رو تو کامپیوتر چی زده؟

آقا فقط سوال من رو جابه جا کردید به یک تاپیک دیگه؟؟

جوابش رو نمیدید؟

لینک به دیدگاه
در ۲ ساعت قبل، amir.ko.fo گفته است :

آقا فقط سوال من رو جابه جا کردید به یک تاپیک دیگه؟؟

جوابش رو نمیدید؟

سوالو تو همین تاپیک مطرح کرده بودین و جابجا نشده.

اگه تصاویر شخصی نیست، یه نمونه از عکسها رو میتونید زیپ کنید و بفرستید؟ حالا تو پیام خصوصی یا اینجا فرقی نداره

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام من لب تاپ رو ریست زدم و گزینه keep my file رو کلیک کردم بعد تو این فرایند روی ۷۳ درصد موند ویکدفعه خاموش شد و دیگه ویندوز بالا نیومد فقط تو قسمت لودینگ میمونه و ریستارت میشه با زدن دکمه f8 رفتم حالت safe mode و سعی کردم از اونجا برم اما هر کاری کردم رمز عبور رو میزدم ک دوباره ریست کنم انجام نشد! تنها راهش بازگشت به تنظیمات کارخانه هست الان خواهش میکنم کمکم کنید ک فایل هام حذف نشه آخه رمز هم فراموش کردم و الان واقعا نمی‌دونم باید چکار کنم آیا راهی هست بعد از تنظیمات کارخانه فایل هام برگرده ی جا خوندم کار غیر ممکنی نیست لطفاً با راه حل کامل برام توضیحات رو انجام بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه
در ۱۲ ساعت قبل، amirboneless گفته است :

سلام من لب تاپ رو ریست زدم و گزینه keep my file رو کلیک کردم بعد تو این فرایند روی ۷۳ درصد موند ویکدفعه خاموش شد و دیگه ویندوز بالا نیومد فقط تو قسمت لودینگ میمونه و ریستارت میشه با زدن دکمه f8 رفتم حالت safe mode و سعی کردم از اونجا برم اما هر کاری کردم رمز عبور رو میزدم ک دوباره ریست کنم انجام نشد! تنها راهش بازگشت به تنظیمات کارخانه هست الان خواهش میکنم کمکم کنید ک فایل هام حذف نشه آخه رمز هم فراموش کردم و الان واقعا نمی‌دونم باید چکار کنم آیا راهی هست بعد از تنظیمات کارخانه فایل هام برگرده ی جا خوندم کار غیر ممکنی نیست لطفاً با راه حل کامل برام توضیحات رو انجام بدین ممنون میشم

فکر کنم داری اشتباه توضیح میدی 

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

سلام
من یه لب تاب از دیجی کالا گرفتم وقتی که اومد مشکل هارد داشت این عکسارو ببینین
spacer.pngspacer.pngspacer.png
من کالا رو مرجوع کردم بعد از دو روز به من گفتن کالا سالمه
حالا سوالم اینه با این عکسا که فرستادم ایا من اشتباه میکنم یا شاید اونا  هارد لب تاب رو تعویض کردن یا شایدم یه لب تاب نو جای قبلی جا زدن ؟ممنون میشم یکی جواب بده

لینک به دیدگاه
۲ ساعت قبل، Adijan۷۹ گفته است:

سلام
من یه لب تاب از دیجی کالا گرفتم وقتی که اومد مشکل هارد داشت این عکسارو ببینین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من کالا رو مرجوع کردم بعد از دو روز به من گفتن کالا سالمه
حالا سوالم اینه با این عکسا که فرستادم ایا من اشتباه میکنم یا شاید اونا  هارد لب تاب رو تعویض کردن یا شایدم یه لب تاب نو جای قبلی جا زدن ؟ممنون میشم یکی جواب بده

احتمالا cpu نسل 11 دارید و هاردتون هم ssd هست. علتش رو نمیدونم. ولی یه نرم افزاری رو خود شرکت اینتل داده که مشکل رو میتونید رفع کنید. فایل پیوست رو از حالت زیپ خارج کنید و داخل یو اس بی که فایلای ویندوز داخلش هست، بریزید. بعدش در این مرحله اول که عکسش رو گذاشتید، گزینه load drive رو بزنید. تو پنجره بعدی browse رو بزنید و این پوشه پیوست رو انتخاب کنید. دوتا گزینه داخل پنجره میاره، رو همون اولی بزنید و next کنید. میبینید که هارد رو شناخته و شما فقط باید پارتیشن بندی رو انجام بدین. واسه پارتیشن بندی هم، اگه آشنا نیستین، آموزشهای زیادی تو اینترنت هست، اگرم خواستین بگین که توضیح بدم 

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام .من لب تابم ارور plugged in . dischargingمیزنه- نات شارژینگ نمیزنه فقط همین plugged in . discharging لب تاب داخل شارژه ولی جای اینه شارژ کنه خالی میکنه خالی کردنش یعک سرعتش از حالت معمول بیشتره  جالب اینجاس وقتی روشنه میزنی شارژ کم میکنه ولی صفحه لب تاب رو میبندی یا وقتی که خاموشه میزنی شارژ میکنه 
دوستان کسی میدونه مشکل چیه

لینک به دیدگاه
۵ ساعت قبل، Adijan۷۹ گفته است:

سلام .من لب تابم ارور plugged in . dischargingمیزنه- نات شارژینگ نمیزنه فقط همین plugged in . discharging لب تاب داخل شارژه ولی جای اینه شارژ کنه خالی میکنه خالی کردنش یعک سرعتش از حالت معمول بیشتره  جالب اینجاس وقتی روشنه میزنی شارژ کم میکنه ولی صفحه لب تاب رو میبندی یا وقتی که خاموشه میزنی شارژ میکنه 
دوستان کسی میدونه مشکل چیه

سلام. وقتی داخل شارژ هست و روشنه، باتری که خالی میکنه، تا چه درصدی خالی میشه؟ کامل خالی میشه یا مثلا تا یه حدی مثلا 30درصد 40 درصد میاد؟

چون احتمال داره نرم افزار مدیریت باتری روی لپ تاپت نصب باشه که نمیذاره شارژ باتری از یه حدی کمتر و از یه حدی بیشتر بشه.

لینک به دیدگاه
4 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است:

سلام. وقتی داخل شارژ هست و روشنه، باتری که خالی میکنه، تا چه درصدی خالی میشه؟ کامل خالی میشه یا مثلا تا یه حدی مثلا 30درصد 40 درصد میاد؟

چون احتمال داره نرم افزار مدیریت باتری روی لپ تاپت نصب باشه که نمیذاره شارژ باتری از یه حدی کمتر و از یه حدی بیشتر بشه.

تا وقتی که شارژش تموم بشه (خاموش بشه)

وقتی روشنه میزنی شارژ کم میکنه ولی وقتی خاموشه میزنی شارژ میکنه 

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام

مشکل من با صفحه ورد

دیروز یه صفحه باز کردم برای کارای پوروپزال کار کردم مشکلی نبود

بستمش چند ساعت بعد که بازش کردم هم فونت نوشته هام تغییر کرده هم هنگ میکنه و دیر صفحه ها بالاو پایین میان

بالای نوار ابزارم قرمز شده

ولی صفحه های دیگه ورد باز میکنم مشکلی نداره فقط همین صفحه تحقیق میکنم خراب شده

لینک به دیدگاه
۵ ساعت قبل، آتیه معماری گفته است:

سلام

مشکل من با صفحه ورد

دیروز یه صفحه باز کردم برای کارای پوروپزال کار کردم مشکلی نبود

بستمش چند ساعت بعد که بازش کردم هم فونت نوشته هام تغییر کرده هم هنگ میکنه و دیر صفحه ها بالاو پایین میان

بالای نوار ابزارم قرمز شده

ولی صفحه های دیگه ورد باز میکنم مشکلی نداره فقط همین صفحه تحقیق میکنم خراب شده

سلام

تو اون کادر قرمز بالا چه خطایی میده؟

یه راه دور زدن هم اینه که متن رو کپی کنی داخل یه صفحه ورد جدید که مشکل نداره :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...