رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در ۹ ساعت قبل، amir.ko.fo گفته است :

درخواست کمک برای عدم نمایش عکس در رایانه پس از انتقال از گوشی

سلام و عرض ادب
تصاویر و فیلمها رو از گوشی اندرویدی Mi9lite کات کردم به PC همه هم منتقل شد ولی الان یک تعداد زیادی اش اصلا نمایش داده نمیشه
عجیب اینکه حجم عکسها و فیلمهایی که نمایش داده نمیشه ۱۴ گیگ شده!!!!
میشه راهنمایی کنید..
عکسها و فیلمها برام مهم بوده...

عکس هایی که نشون نمیده، فرمتشون رو تو کامپیوتر چی زده؟

لینک ارسال
  • پاسخ 6.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

تنظیمات netframework تو رجیستری بهم خورده. طبق سرچی که زدم این روش به نظرم بهتر بود: تو قسمت run بزن regedit.exe بعدش تو پنجره ای که باز میشه، سمت چپ به مسیر زیر برو: HKEY_LOCAL_MACHINE

سلام.  راستش دقیق متوجه نشدم، میشه با یه تصویر مشکل رو نشون بدین 

تو چه حالت به این مشکل برخوردی؟ موقع نصب net framework بود؟

در در ۱۴۰۰/۵/۴ در ۰۸:۱۲، Mohammad Aref گفته است :

عکس هایی که نشون نمیده، فرمتشون رو تو کامپیوتر چی زده؟

آقا فقط سوال من رو جابه جا کردید به یک تاپیک دیگه؟؟

جوابش رو نمیدید؟

لینک ارسال
در ۲ ساعت قبل، amir.ko.fo گفته است :

آقا فقط سوال من رو جابه جا کردید به یک تاپیک دیگه؟؟

جوابش رو نمیدید؟

سوالو تو همین تاپیک مطرح کرده بودین و جابجا نشده.

اگه تصاویر شخصی نیست، یه نمونه از عکسها رو میتونید زیپ کنید و بفرستید؟ حالا تو پیام خصوصی یا اینجا فرقی نداره

لینک ارسال
  • 1 month later...

سلام من لب تاپ رو ریست زدم و گزینه keep my file رو کلیک کردم بعد تو این فرایند روی ۷۳ درصد موند ویکدفعه خاموش شد و دیگه ویندوز بالا نیومد فقط تو قسمت لودینگ میمونه و ریستارت میشه با زدن دکمه f8 رفتم حالت safe mode و سعی کردم از اونجا برم اما هر کاری کردم رمز عبور رو میزدم ک دوباره ریست کنم انجام نشد! تنها راهش بازگشت به تنظیمات کارخانه هست الان خواهش میکنم کمکم کنید ک فایل هام حذف نشه آخه رمز هم فراموش کردم و الان واقعا نمی‌دونم باید چکار کنم آیا راهی هست بعد از تنظیمات کارخانه فایل هام برگرده ی جا خوندم کار غیر ممکنی نیست لطفاً با راه حل کامل برام توضیحات رو انجام بدین ممنون میشم

لینک ارسال
در ۱۲ ساعت قبل، amirboneless گفته است :

سلام من لب تاپ رو ریست زدم و گزینه keep my file رو کلیک کردم بعد تو این فرایند روی ۷۳ درصد موند ویکدفعه خاموش شد و دیگه ویندوز بالا نیومد فقط تو قسمت لودینگ میمونه و ریستارت میشه با زدن دکمه f8 رفتم حالت safe mode و سعی کردم از اونجا برم اما هر کاری کردم رمز عبور رو میزدم ک دوباره ریست کنم انجام نشد! تنها راهش بازگشت به تنظیمات کارخانه هست الان خواهش میکنم کمکم کنید ک فایل هام حذف نشه آخه رمز هم فراموش کردم و الان واقعا نمی‌دونم باید چکار کنم آیا راهی هست بعد از تنظیمات کارخانه فایل هام برگرده ی جا خوندم کار غیر ممکنی نیست لطفاً با راه حل کامل برام توضیحات رو انجام بدین ممنون میشم

فکر کنم داری اشتباه توضیح میدی 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...