رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

کسی میدونه این پیغام برا چیه و جه جوری رفع میشه؟

netsh.exe unable to locate component

this appliction faild to start because . dll was not fonnd.reinstalling the appliction may fix this problem

سلام

این لینک رو ببینین:

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

لینک به دیدگاه
منظورتون از تأیید چیه؟:ws52:

اختمالا سرکش شده:ws3:

خب شما مشکلتون از خیلی چیزا میتونه باشه

نصب نرم افزاری که سنگینه

خراب شدن قسمتی از رم

یا خراب شدن مادربورد

و خیلی چیزای دیگه:ws38:

یعنی باسد برم کنترل پنل بهش بگم کیبورد رو فارسی کن ok بزنم برگردم . و هر بار که خاموش میشه بعد از روشن شدن باید بهش یادآوری کنم.

لینک به دیدگاه
یعنی باسد برم کنترل پنل بهش بگم کیبورد رو فارسی کن ok بزنم برگردم . و هر بار که خاموش میشه بعد از روشن شدن باید بهش یادآوری کنم.

این احتمال هست که شما روی سیستمتون نرم افزاری نصب باشه که اینکارو بکنه:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام

این لینک رو ببینین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این انگلیسی ............. راه دگیه ای به نظرتون نمیرسه این پیغام بد جوری کلافم کرده

لینک به دیدگاه
این احتمال هست که شما روی سیستمتون نرم افزاری نصب باشه که اینکارو بکنه:ws38:

بعید میدونم .

چون هیچ چیز جدیدی نصب نکردم رو سیستمم

یعنی کلا بعد از چندماه که تقریبا بلا استفاده بود یهویی اینجوری شده.

سرعت سیستمم خیلی اومده پائین اونو چه کنم ؟

لینک به دیدگاه
بعید میدونم .

برای سنگین کار کردنش یک بار دستور temp رو انجام بدید ببینید اوکی میشه!

اگر هم خیلی اذیت میکنه ویندوز رو عوض کنید.

لینک به دیدگاه
برای سنگین کار کردنش یک بار دستور temp رو انجام بدید ببینید اوکی میشه!

اگر هم خیلی اذیت میکنه ویندوز رو عوض کنید.

چکار باید کنم ؟

لینک به دیدگاه
بعید میدونم .

این احتمال میره مادربوردتون خراب شده باشه

همچنین پورت های رم

البته خب اینجور چیزا رو به شخصه تا حالا ندیدم

ولی خب با توجه به اینکه ویندوزتون رو تازه عوض کردین و باز هم سیستمتون سنگینه این احتمال زیاده

با این حال باز هم دوستان باید بیان نظر بدن

همچنین شاید این مسئله رو بشه از طریق رجیستری ویندوز حل کرد

این احتمال هست که پیش فرض رجیستری شما روی زبان انگلیسی باشه

لینک به دیدگاه
چکار باید کنم ؟

توی پنل استارت run رو تایپ و اینتر کنید وقتی پنجره run باز شد عبارت temp رو تایپ کنید و اینتر کنید یه پوشه باز میشه محتوای اون رو shift+delete کنید. بعد پنجره رو ببندید و یه باز درایو C رو diskcleanup کنین بعد دوباره run رو اجرا کنید و اینبار عبارت %temp% رو تایپ و اینتر کنین توی این پوشه هم محتوا رو shift+delete کنید. اینطوری فایل های اضافی که حجمی از سیستموتون رو گرفتن پاک میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

من لبتاب ایسوس مدل s300 دارم وارد نصب ویندوز 8 که میشم تمام نصب انجام میده و تیک اخر که instaltion update که میرسه ارور

Faulty DVD reader? If not check the CMOS settings for OS setup mode which diminish the amount of RAM installed. Faulty RAM also can cause the error you are experiencing.

میده

تو نصب هم با سی دی این کار را کردم هم با فلش ولی باز این ارور را میده

لینک به دیدگاه

سلام.

وقتی سیستمو روشن میکنم این ارور ظاهر میشه،ارور چیه؟.همیشه اینطوریه.نت فریموورک هم اخرین ورژنشو نصب کردم.چند بارم اینکارو کردم شاید خراب باشه ولی حل نشد.

اینم عکس ارور:

05501042935319289489.png

لینک به دیدگاه

سلام ...

کل درایوای سیستمم فولدر system volume information رو دارن ... میخواستم بپرسم این ویروسه یا نه ...

اخه یرچ کردم درموردش گفته بودن خوبه باید باشه چون اطلاعات سیستم توش هست بعد گفته بودن ممکن هست که ویروس های دیگه توش مخفی شه ...الان کلا گیجم ...

ی هارد هم تازه گرفتم برا اولین بار نصب کردم رو سیستم این فولدر تو هارد بودw58.gif... موندم واقعا چیکار کنم گفتم شاید از سیستم خودم باشه که اونم ویروسی شده باشه ...:ws52:

راستی تو ی سایت هم راهنمایی کرده بودن که چجوری غیرفعالش کنیم ولی تو سیستم من تیک رو نداشت که غیرفعال شه میترسم واقعا ویروس باشه :sad0:

ممنون میشم اگه جواب بدین:a030:

لینک به دیدگاه
سلام ...

کل درایوای سیستمم فولدر system volume information رو دارن ... میخواستم بپرسم این ویروسه یا نه ...

اخه یرچ کردم درموردش گفته بودن خوبه باید باشه چون اطلاعات سیستم توش هست بعد گفته بودن ممکن هست که ویروس های دیگه توش مخفی شه ...الان کلا گیجم ...

ی هارد هم تازه گرفتم برا اولین بار نصب کردم رو سیستم این فولدر تو هارد بودw58.gif... موندم واقعا چیکار کنم گفتم شاید از سیستم خودم باشه که اونم ویروسی شده باشه ...:ws52:

راستی تو ی سایت هم راهنمایی کرده بودن که چجوری غیرفعالش کنیم ولی تو سیستم من تیک رو نداشت که غیرفعال شه میترسم واقعا ویروس باشه :sad0:

ممنون میشم اگه جواب بدین:a030:

دوست عزیز این فولدر در تمام درایوها وجود داره و ویروس نیست. ویندوز فایل و مراحل مربوط به system restore رو در این فولدرها نگه داری میکنه و امکان غیرفعال کردنشون وجود نداره.

لینک به دیدگاه
دوست عزیز این فولدر در تمام درایوها وجود داره و ویروس نیست. ویندوز فایل و مراحل مربوط به system restore رو در این فولدرها نگه داری میکنه و امکان غیرفعال کردنشون وجود نداره.

یعنی تو هارد هم از خودشه دیگه ...؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...