رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

احتمالا مشکل از سرعت نتتون هست.[

توی باز کردن سایتای دیگه یا دانلود کردن مشکلی با سرعتم ندارم

بله درسته، ولی نمیدونم یاهو چه سیستمی داره که یه کوچولو سرعت نت افت کنه دیگه کار نمیکنه!!! برای خود منم گاها این مشکل پیش میاد.

لینک به دیدگاه

سلام

من آفیس 2010 رو ه نصب میکنم اولا که درست کرک نمیشه.بعد هم وقتی یکبار سیستم رو ری استارت میکنم و باز میخوام ورد رو باز کنم همچین چیزی میاد واسم:

i4si0r9y2uxizh4d8vj0.pngsbrwy1yoon7eelretr0a.png

بعد از ری استارت هم همون آشه و همون کاسه.

الزاما هم 2010 نیاز دارم فعلا

مشکل از چی میتونه باشه؟

عکسها : http://www.noandishaan.com/upload/images/i4si0r9y2uxizh4d8vj0.png

http://www.noandishaan.com/upload/images/sbrwy1yoon7eelretr0a.png

لینک به دیدگاه
سلام

من آفیس 2010 رو ه نصب میکنم اولا که درست کرک نمیشه.بعد هم وقتی یکبار سیستم رو ری استارت میکنم و باز میخوام ورد رو باز کنم همچین چیزی میاد واسم:

بعد از ری استارت هم همون آشه و همون کاسه.

الزاما هم 2010 نیاز دارم فعلا

مشکل از چی میتونه باشه؟

عکسها : http://www.noandishaan.com/upload/images/i4si0r9y2uxizh4d8vj0.png

http://www.noandishaan.com/upload/images/sbrwy1yoon7eelretr0a.png

سلام

من یه کرک آفیس دارم خوب جواب میده، (البته جدید نیستا) میذارم اینجا، می خواین یه امتحانی با این کنین.:a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

ممنون

از همین کرک استفاده میکردم ولی ظاهرا مشکلش ریشه ای تره.نمیدونم شاید توی فایلای رجیستری و ...

الان که وقتی میخوام از کنترل پنل آفیس رو آنیستال کنم هم نمیشه دیگه!!

تا آنیستال رو میزنم 10 ثانیه بعد سیستم ریستارت میشه

لینک به دیدگاه

سلام.

اگه بخوایم موقع نوشتن یه متن/مقاله داخل ورد زیر نویس ها ی هر صفحه مجزا باشه و از نو شمارشش شروع شه باید چیکار کرد؟

الان زیر نویسای متن من داخل هر صفحه از عدد 1 شروع نمیشه و تو ادامه ی صفحات، همون ادامه ی شماره های قبل هست.

لینک به دیدگاه
سلام.

اگه بخوایم موقع نوشتن یه متن/مقاله داخل ورد زیر نویس ها ی هر صفحه مجزا باشه و از نو شمارشش شروع شه باید چیکار کرد؟

الان زیر نویسای متن من داخل هر صفحه از عدد 1 شروع نمیشه و تو ادامه ی صفحات، همون ادامه ی شماره های قبل هست.

سلام

در سربرگ refrence، قسمت footnote رو باز کنید ، قسمت numbering اون رو روی restart each page بذارید.

fmgkc9cpkt7lfyui3li.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.

من یه لپ تاپ سونی خریدم. و روش ویمدوز 8.1 اورجینال نصب بوده. از اون بک آپ تهیه کردم. و یک پارتیشن بیشتر نداره. الان با هر نرم افزاری سعی میکنم که حجم درایو C رو کم کنم تا درایور جدید بسازم نمیشه!!!! و نمیشه حجم درایو C v را کم کرد و هیچ نرم افزاری به نتیجه نمی رسونه...

ممنون میشم راهنمایی کنید منو

لینک به دیدگاه
سلام. من یه لپ تاپ سونی خریدم. و روش ویمدوز 8.1 اورجینال نصب بوده. از اون بک آپ تهیه کردم. و یک پارتیشن بیشتر نداره. الان با هر نرم افزاری سعی میکنم که حجم درایو C رو کم کنم تا درایور جدید بسازم نمیشه!!!! و نمیشه حجم درایو C v را کم کرد و هیچ نرم افزاری به نتیجه نمی رسونه... ممنون میشم راهنمایی کنید منو
سلام... ازچه نرم افزارهایی استفاده کردین؟ از نرم افزارپارتیشن بندی خود ویندوزم استفاده کردین؟
لینک به دیدگاه
سلام... ازچه نرم افزارهایی استفاده کردین؟ از نرم افزارپارتیشن بندی خود ویندوزم استفاده کردین؟

آره از خود ویندوز گرفته تا نرم افزارهای معروف دیگه... خیلی هم سرچ کردم. فارسی انگلیسی....

لینک به دیدگاه
سلام.

من یه لپ تاپ سونی خریدم. و روش ویمدوز 8.1 اورجینال نصب بوده. از اون بک آپ تهیه کردم. و یک پارتیشن بیشتر نداره. الان با هر نرم افزاری سعی میکنم که حجم درایو C رو کم کنم تا درایور جدید بسازم نمیشه!!!! و نمیشه حجم درایو C v را کم کرد و هیچ نرم افزاری به نتیجه نمی رسونه...

اگه مطمئن هستید که کارو درست انجام میدید و نمیشه یه راه سخت ترم هست. اونم اینه که با سی دی ویندوز بوت کنید و هاردو فرمت کنید و پارتیشن بندی رو انجام بدید. بعدش از بک آپتون برای برگردوندن ویندوز به یکی از درایو ها استفاده کنید hanghead.gif

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اگه مطمئن هستید که کارو درست انجام میدید و نمیشه یه راه سخت ترم هست. اونم اینه که با سی دی ویندوز بوت کنید و هاردو فرمت کنید و پارتیشن بندی رو انجام بدید. بعدش از بک آپتون برای برگردوندن ویندوز به یکی از درایو ها استفاده کنید hanghead.gif

نه بابا...یکم صبر کنه آموزشش رو میذارم...منم قبلاً یه همچین مشکلی داشتم...باهاس با نرم افزار Paragon Partition Manager بره آخر درایوش درایو خالی ایجاد کنه و فرمتش کن...اینجوری حل میشه مشکلش...

لینک به دیدگاه
نه بابا...یکم صبر کنه آموزشش رو میذارم...منم قبلاً یه همچین مشکلی داشتم...باهاس با نرم افزار Paragon Partition Manager بره آخر درایوش درایو خالی ایجاد کنه و فرمتش کن...اینجوری حل میشه مشکلش...

آخه گفت با هر نرم افزاری امتحان کرده جواب نداده :ws52:

گفتم حتما این راهو تست کرده hanghead.gif

لینک به دیدگاه

سلام من بابیلون(نسخه آفلاین) رو نصب کردم ولی کلمه انگلیسی رو میدم معنی نمیکنه....ممنون میشم راهنمایی کنین .....ممنون باتشکر

493220nf5inrltggls1c.jpg

um6dqhcotpanvo2jt9rb.jpg

سلام

باید دیکشنریهاشم نصب کنین، من یه انگلیسی به فارسی و یه فارسی به انگلیسی واستون می ذارم:a030:

از سایت خودش هم می تونین بعضی دیکشنری ها رو دانلود کنین:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
آخه گفت با هر نرم افزاری امتحان کرده جواب نداده :ws52:

گفتم حتما این راهو تست کرده hanghead.gif

اون روش تو روش آخره...منم تا این روش رو بلد نبودم فک میکردم همون روش تو رو باید اجراء کنم...تازه از قسمت Manager خود ویندوز هم میشه یکارایی کرد!:w16:

لینک به دیدگاه

با نرم افزار نرم افزار Paragon Partition هم امتحان کردم اما نشد.!! حجم درایو C رو کم میکنی... بعد Apply میکنم! ارور میده!

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
با نرم افزار نرم افزار paragon partition هم امتحان کردم اما نشد.!! حجم درایو c رو کم میکنی... بعد apply میکنم! ارور میده!

چه اروری میده؟

یکیم برو تو نرم افزار رو درایو c کلیک کن و یه عکس هم ازونجا بذار برام...

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سلام.

دوست عزیز....راهنمایی رو میتونید تو تاپیک زیر دنبال کنید...هرجا به مشکلی برخوردید همونجا بپرسید تا جواب بدم :a030::icon_gol:

http://www.noandishaan.com/forums/thread133646.html#post1448554

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...