رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام بر دوستان نرم افزاری و سخت افزاری:ws3:

یه مشکلی برام پیش اومده ... اتوکد قبلی امو پاک کردم یه جدید نصب کردم حالا هر کدوم از فایلای کدی گذشتمو میخوام باز کنم یه همچین پنجره ای میاد ...

میخواستم بدونم کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا:ws3:

e6o9dwoyk8mhpj4zkwrh.jpg

سلام

این لینک رو ببینین، یه توضیحی در موردش داده:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام

این لینک رو ببینین، یه توضیحی در موردش داده:

3مرحله ای که توضیح داده بود روانجام دادم اما باز همون پنجره میاد و فایلای کد گذشته ام باز نمیشه:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام.من یک نرم افزار زبان نصب کردم نرم افزارش طوری بود که هنگام نصب نرم افزار ۴ net frameworkهم همراهش نصب شد این نرم افزار زبان دو قسمت بود یکی تخصصی و یکی عمومی .تخصصی رو تونستم فعالسازس و اجرا کنم بعدش فایل زبان عمومی رو در مسیر نصب برنامه کپی کردم وقتی خواستم فعالسازی کنم قبلش یک خطا در مورد نت فریم ورک میاد( unhandled exception has occurred in your application) وقتی continue رو میزنم نرم افزار ناقص اجرا میشه و نمی تونم زبان عمومی رو فعالسازی کنم.راه حل چیه؟یعنی مشکل از نرم افزار هست؟

لینک به دیدگاه

سلام،

برای نوشتن یک مقاله وقتی از روش دو ستونی استفاده می کنیم به چه صورت میتونیم انتهای ستونها رو تراز کنیم تا اصطلاحا رنجه رنجه و بی نظم نباشن؟

لینک به دیدگاه
سلام،

برای نوشتن یک مقاله وقتی از روش دو ستونی استفاده می کنیم به چه صورت میتونیم انتهای ستونها رو تراز کنیم تا اصطلاحا رنجه رنجه و بی نظم نباشن؟

سلام

از همون گزینه justify در تب home استفاده کنید، دقیقا مثل تک ستونی :a030:

لینک به دیدگاه
areeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

daghighan.:4564:

توی این لینک برای ویندوز سون رو توضیح داده:

لینک به دیدگاه
توی این لینک برای ویندوز سون رو توضیح داده:

درس شد.

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان متخصص

من چند وقتی بود سر سیستمم نمی اومدم حالا از وقتی که برگشتم پیشش یهویی دچار یه مشکلی شده.

فونت فارسیش می پره و من باید هر بار که روشنش میکنم یه سر برم تآئیدش کنم باز برگردم تا فارسی داشته باشم.

یه مدت هم usb اش از کار افتاده بود که درست شد.

خیلی هم دیر خاموش میشه یا روشن میشه .

یه راهکار اساسی میخوام لطفا

لینک به دیدگاه

سلام

تازه ویندوز کامپیوترم رو عوض کردم اما هر وقت باهاش کار میکنم بعد هر 5 دیقه زوره میکشه و هنگ میکنه ، اصن موس حرکت نمیکنه و باید خاموش روشنش کنم

چرا اینجوریه و باید چیکار کنم؟ :hanghead:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان متخصص

من چند وقتی بود سر سیستمم نمی اومدم حالا از وقتی که برگشتم پیشش یهویی دچار یه مشکلی شده.

فونت فارسیش می پره و من باید هر بار که روشنش میکنم یه سر برم تآئیدش کنم باز برگردم تا فارسی داشته باشم.

یه مدت هم usb اش از کار افتاده بود که درست شد.

خیلی هم دیر خاموش میشه یا روشن میشه .

یه راهکار اساسی میخوام لطفا

منظورتون از تأیید چیه؟:ws52:

سلام

تازه ویندوز کامپیوترم رو عوض کردم اما هر وقت باهاش کار میکنم بعد هر 5 دیقه زوره میکشه و هنگ میکنه ، اصن موس حرکت نمیکنه و باید خاموش روشنش کنم

چرا اینجوریه و باید چیکار کنم؟ :hanghead:

اختمالا سرکش شده:ws3:

خب شما مشکلتون از خیلی چیزا میتونه باشه

نصب نرم افزاری که سنگینه

خراب شدن قسمتی از رم

یا خراب شدن مادربورد

و خیلی چیزای دیگه:ws38:

لینک به دیدگاه

سلام...

آقا ویندوز 7 من دوتا مشکل پیدا کرده...

این دوتا مشکل رو بعد از تعویض ویندوز نسبت به ویندوز قبلی متوجه شدم.

اول اینکه وقتی با کامپیوتر کار نمیکنم،یعنی حدود 3-4 دقیقه که بدون استفاده میمونه میره رو حالت sleep .توی قسمت Power Options\Edit Plan Settings هم میرم میبینم تنضیماتش رو 30 دقیقه هست.چرا بعد از 4 دقیقه میره sleep؟

مشکل دوم هم اینه که احساس میکنم صداش از ویندوز قبلی کمتره.اگه قبلا ولوم رو روی 30 میذاشتم حالا برای اینکه همون مقدار صدا ازش بیاد باید ولوم رو روی 40 بذارم.سی دی مادربرد و کارت صدا و کارت گرافیک رو هم نصب کردم.روی ویندوز قبلی هم خودم نصب کرده بودم.ولی صداش خیلی کم شده.

لطفا تو این دو مشکل راهنماییم کنین.خصوصا مشکل اول

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام...

آقا ویندوز 7 من دوتا مشکل پیدا کرده...

این دوتا مشکل رو بعد از تعویض ویندوز نسبت به ویندوز قبلی متوجه شدم.

اول اینکه وقتی با کامپیوتر کار نمیکنم،یعنی حدود 3-4 دقیقه که بدون استفاده میمونه میره رو حالت sleep .توی قسمت Power Options\Edit Plan Settings هم میرم میبینم تنضیماتش رو 30 دقیقه هست.چرا بعد از 4 دقیقه میره sleep؟

مشکل دوم هم اینه که احساس میکنم صداش از ویندوز قبلی کمتره.اگه قبلا ولوم رو روی 30 میذاشتم حالا برای اینکه همون مقدار صدا ازش بیاد باید ولوم رو روی 40 بذارم.سی دی مادربرد و کارت صدا و کارت گرافیک رو هم نصب کردم.روی ویندوز قبلی هم خودم نصب کرده بودم.ولی صداش خیلی کم شده.

لطفا تو این دو مشکل راهنماییم کنین.خصوصا مشکل اول

ممنون

سلام

برای مشکل اول همونه دیگه، فقط تنظیماتش همون plan رو تغییر میدین، از اینجا می تونین planهای مختلف رو انتخاب کنین:

u17f8pu2w49n6yzsb1zk.png

برای دوم هم میگین درایور و اینا که نصبه، نرم افزار خاصی نداره، ممکنه یه تنظیمی اون داشته باشه.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال خفن . شاید دیده باشین که قسمتی از حجم یه فلش رو قرار میدن برای رم . یعنی به رم اضافه میکنن . میخواستم ببینم آیا این کار تاثیری تو بازیا داره ؟ اصلا روش این کار چه طوریه؟؟

لینک به دیدگاه
دوستان یه سوال خفن . شاید دیده باشین که قسمتی از حجم یه فلش رو قرار میدن برای رم . یعنی به رم اضافه میکنن . میخواستم ببینم آیا این کار تاثیری تو بازیا داره ؟ اصلا روش این کار چه طوریه؟؟

روشش اینطوریه :

اول روی فلش مموری رایت کلیک کن و گزینه propertise رو انتخاب کن، بعد از تب Ready boostگزینه use this deviceرو انتخاب کن و اون مقدار فضایی رو که لازم داری روبهش اختصاص بده و بعد okکن.

برای جدا کردن فلش هم دوباره همین مراحلو تکرار کن فقط بجای use this device گزینه do not use رو انتخاب کن بعد فلش رو جدا کن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...