رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با این کار چه اتفاقی باید بیفته؟:ws52:

کامپیوتر رو هنوز ری استارت نکردم

اما با اینکه اون کار رو کردم هنوز اتفاق خاصی نیفتاده

خب ریستارت کن شاید درست شد hanghead.gif

لینک به دیدگاه
با این کار چه اتفاقی باید بیفته؟:ws52:

کامپیوتر رو هنوز ری استارت نکردم

اما با اینکه اون کار رو کردم هنوز اتفاق خاصی نیفتاده

مسئله اینه که به نظر میرسه سیستمم یه سری از آپدیت ها رو گرفته

لینک به دیدگاه
خب ریستارت کن شاید درست شد hanghead.gif

میخواستم بدونم جز همون سایت استور مایکروسافت نمیتونم آپدیت ها رو از جای دیگه ای بگیرم که این درست بشه؟

لینک به دیدگاه
میخواستم بدونم جز همون سایت استور مایکروسافت نمیتونم آپدیت ها رو از جای دیگه ای بگیرم که این درست بشه؟

بعید میدونم ولی چون خودم خیلی کم از 8 استفاده کردم مطمئن نیستم. شایدم بشه hanghead.gif

لینک به دیدگاه

سلام به روی ماهتون...:icon_redface::icon_gol:

من به تازگی ویندوز سیستم رو عوض کردم...

هر بار بعد از روشن شدن با یک پنجره ای مواجه می شم...که گاهی حتی با فشردن هر دکمه ای که درون اون هست...باز هم اون پنجره ظاهر می شه...

از دوستانم کسی می دونه چی هست و چطور می تونم از اومدن هر دفعه اش جلوگیری کنم؟:icon_redface:

تصویرش رو براتون قرار می دم..

ldsrsdxjxky2jwzby8tx.png

لینک به دیدگاه

من برنامه logman رو نصب کردم ولی این ارورو میده .ولی من که سی دی یا دی وی دی ندارم ؟!

0kzx12064j3c0tjvp3w2_thumb.png

یعنی من اشتباه کردم لانگ من دیکشنری رو باید دانلود میکردم ؟!

لینک به دیدگاه
سلام

روی فایل مورد نظر، راست کلیک کنید، open with، گزینه آخر یعنی choose defualt را کلیک کنید. از قسمت برنامه ها adobe reader را انتخاب کنید(اگر تو لیست نیست کشوی other program را باز کنید ). سپس تیک always use ... را بزنید و ok کنید.

من اینکارو کردم همه برنامه های سالیدم شد pdf حالا که با سالید بازشون میکنم از سالیدم کپی میکنه و روش تغییرات ایجاد میکنم نمیشه میگه این فایل فقط خواندنیه نمیشه ذخیره کرد چه کنم ؟:ws38:

لینک به دیدگاه
من اینکارو کردم همه برنامه های سالیدم شد pdf حالا که با سالید بازشون میکنم از سالیدم کپی میکنه و روش تغییرات ایجاد میکنم نمیشه میگه این فایل فقط خواندنیه نمیشه ذخیره کرد چه کنم ؟:ws38:

سلام

یعنی آیکنشون تبدیل به آیکن فایل های pdf شده دیگه، فایل هایی که این کار رو کردین چه پسوندی داشتن (فایل ها پی دی اف فقط همین پسوند pdf. دارن).

اینجا (آدرس بالای تصویر مشخصه) نشون میده هر پسودی توسط چه نرم افزاری باز میشه، می تونیم هر کدوم هم که خواستیم تغییر بدیم. من چون از Foxit استفاده می کنم، آیکن این برنامه رو برای فایل pdf. گذاشته، جلوشم نوشته Foxit Reader PDF Document.

mr6qe9k7rd17gi4x5j3.png

لینک به دیدگاه
سلام

یعنی آیکنشون تبدیل به آیکن فایل های pdf شده دیگه، فایل هایی که این کار رو کردین چه پسوندی داشتن (فایل ها پی دی اف فقط همین پسوند pdf. دارن).

اینجا (آدرس بالای تصویر مشخصه) نشون میده هر پسودی توسط چه نرم افزاری باز میشه، می تونیم هر کدوم هم که خواستیم تغییر بدیم. من چون از Foxit استفاده می کنم، آیکن این برنامه رو برای فایل pdf. گذاشته، جلوشم نوشته Foxit Reader PDF Document.

mr6qe9k7rd17gi4x5j3.png

ممنونم ولی اینجا که all control panel item نداره :

ww1fy0tomg62sj849ey5_thumb.png

لینک به دیدگاه
فکر میکنم bitsiavvErr رو هم باید پاک کنید hanghead.gif

EZD downloader رو هم پاک کنید حتما hanghead.gif

fiindbestedeaal هم مشکوکه پاکش کنید hanghead.gif

فک میکنم همین چهارتا باشه که گفتم :a030:

سلام،

با توصیه های شما مشکل تبلیغات مزاحم حل شد.

مجددا تشکر می کنم.

اما اون مشکلی که گفتم کماکان ادامه داره:

با ورود به صفحه ی جدید در اینترنت هر بار پیغام سوال در مورد ترجمه ی صفحه رو میبینم:

?would you like to translate this page

میدونید چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

لینک به دیدگاه
سلام،

با توصیه های شما مشکل تبلیغات مزاحم حل شد.

مجددا تشکر می کنم.

اما اون مشکلی که گفتم کماکان ادامه داره:

با ورود به صفحه ی جدید در اینترنت هر بار پیغام سوال در مورد ترجمه ی صفحه رو میبینم:

?would you like to translate this page

میدونید چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

فک کنم منظورتون تو مرورگر chrome باشه hanghead.gif

برید تو تنظیمات chrome

پایین صفحه روی show advanced setting کلیک کنید. تو قسمت language یه نوشته هست که کنارش تیک خورده. اون تیک رو بردارید :a030:

47it1okbl7orteooi8o.jpg

لینک به دیدگاه
سلام..

لب تاپم رو روشن میکنم بالا نمیااااااااااااااد...

چطور بگم.

تا welcome میاد.:4564:

کمککککککککککم کنید.:4564::4564:

تا ولکام که میاد بعدش هنگ میکنه؟

لینک به دیدگاه

سلام

اینترنت لپتاپ من قطع شده و یه ضربدر قرمز رنگ روی کانکشن(وایرلس) لپتاپ هست و نمیتونم به اینترنت متصل بشم.

کسی از دوستان میدونن این مشکل به چه صورت رفع میشه؟

ویندوز لپتاپم هم 7 هست.

لینک به دیدگاه
سلام..

لب تاپم رو روشن میکنم بالا نمیااااااااااااااد...

چطور بگم.

تا welcome میاد.TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

کمککککککککککم کنید.TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

دقیقا...

علامت موس آبی رنگ میچرخه:ws3:

سلام

احتمالا وارد Safe Mode بتونی بشی، قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد، دکمه ی F8 رو چند بار فشار بده، یه صفحه باز میشه که می تونی انتخاب کنی که حالت Safe Mode بالا بیاد، حالا ممکنه نرم افزاری نصب کرده باشی این مشکل پیش اومده باشه، یا توی Device Manager ببینی که با سخت افزاری مشکل داره یا نه.

سلام

اینترنت لپتاپ من قطع شده و یه ضربدر قرمز رنگ روی کانکشن(وایرلس) لپتاپ هست و نمیتونم به اینترنت متصل بشم.

کسی از دوستان میدونن این مشکل به چه صورت رفع میشه؟

ویندوز لپتاپم هم 7 هست.

سلام

مشکل حل شد؟

ضبدر میاد معمولا یا وایرلس لپ تاپ خاموشه‬ ‫یا ممکنه مودمی وایرلس روشن نباشه، این دو تا حالت نیست؟

لینک به دیدگاه
سلام

احتمالا وارد Safe Mode بتونی بشی، قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد، دکمه ی F8 رو چند بار فشار بده، یه صفحه باز میشه که می تونی انتخاب کنی که حالت Safe Mode بالا بیاد، حالا ممکنه نرم افزاری نصب کرده باشی این مشکل پیش اومده باشه، یا توی Device Manager ببینی که با سخت افزاری مشکل داره یا نه.

سلام

مشکل حل شد؟

ضبدر میاد معمولا یا وایرلس لپ تاپ خاموشه‬ ‫یا ممکنه مودمی وایرلس روشن نباشه، این دو تا حالت نیست؟

سلام،

بله حل شد.دکمه ی وایرلس خاموش بود اما تعجب من از اینجاست که من داشتم با لپ تاپ فیلم نگاه میکردم که یه دفعه قطع شد و از اینترنت اومد بیرون و ضربدر روش ظاهر شد.

و اصلا دستمم به لپتاپ نخورده بود و اتفاقا داشتم از یه فاصله ی دورتری فیلمو نگاه میکردم.

حالا چه جوری خاموش شده بود رو دیگه نمیدونم.

به هر حال ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان نرم افزاری و سخت افزاری:ws3:

یه مشکلی برام پیش اومده ... اتوکد قبلی امو پاک کردم یه جدید نصب کردم حالا هر کدوم از فایلای کدی گذشتمو میخوام باز کنم یه همچین پنجره ای میاد ...

میخواستم بدونم کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا:ws3:

e6o9dwoyk8mhpj4zkwrh.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...