رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان
سلام دوستان

من از وقتی ویندوز لپ تاپم رو عوض کردم،موقع روشن و خاموش کردنش،این پیغام روی صفحه میاد

preparing to configure windows

do not turn off your computer

مشکلش چی میتونه باشه؟

از پاسخگوییتون ممنونم:icon_gol::w16:

مشکل خاصی نیست...موقع نصب ویندوز یادت رفته Update center رو به حالت دستی تنظیم کنی هر بار که وصل میشی اینترنت ویندوزت بصورت اتوماتیک آپدیت ها رو دانلود و نصب میکنه.

ازین مسیر میتونی غیر فعال کنی حالت Auto updateاش رو:

Control panel => Windows update =>Change setting=>Important updates

اونجا حالت Never check for new updates رو انتخاب کن و Ok رو بزن. :icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

آقایون خانوما.... دستم به دومنتون :4564: هر برازری باز می کنم هزار تا تبلیغ و دری وری میاد روصفحم... از تبلیغ آنتی ویروس و کفش و تمبون گرفته تا از اینای که کامپیوتر شما ویروس داره هی مجبورم می کنه پنجره رو ببندم یا شونصد تا صفحه ی اضافی باز می کنه. حالا من باید چیکار کنم؟ آنتی ویرو comodo هم دارم که همه چیو اسکن کرده اما این مشکل رفع نشد.

gxxevsrhbxxiljcla9aj.jpg

لینک به دیدگاه
آقایون خانوما.... دستم به دومنتون :4564: هر برازری باز می کنم هزار تا تبلیغ و دری وری میاد روصفحم... از تبلیغ آنتی ویروس و کفش و تمبون گرفته تا از اینای که کامپیوتر شما ویروس داره هی مجبورم می کنه پنجره رو ببندم یا شونصد تا صفحه ی اضافی باز می کنه. حالا من باید چیکار کنم؟ آنتی ویرو comodo هم دارم که همه چیو اسکن کرده اما این مشکل رفع نشد.

gxxevsrhbxxiljcla9aj.jpg

سلام

اول چک کنین ببینین نرم افزار جدیدی نصب نشده، مثل عکس بر اساس تاریخ مرتب کنیین، راحت تر مشخص میشه:

g08d77yyd7imrpeq3sqi.png

لینک به دیدگاه
سلام

اول چک کنین ببینین نرم افزار جدیدی نصب نشده، مثل عکس بر اساس تاریخ مرتب کنیین، راحت تر مشخص میشه:

سلام. اینو چک کردم. نه چیز خاصی نبود. اد بلاک رو اضافه کردم تا حدی رفع شد اما نه کامل

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سلام. اینو چک کردم. نه چیز خاصی نبود. اد بلاک رو اضافه کردم تا حدی رفع شد اما نه کامل

ببین..تو مرورگر کرومت همیشه این اتفاق میوفته؟

اگر آره...

برو تو قسمت setting ازونجا تو بخش search وبسابت Google رو انتخاب کن.:ws38:

لینک به دیدگاه

اول برو تو قسمت Add-ons براوزرت ببین چیز اضافی نصب شده بدون اطلاع خودت یا نه ؟؟ حالا بود یا نبودش رو کار نداریم:ws3: اگه بود که میفهمیم که یه جور جاسوس هستش که با این آنتی ویروسی که شما داری هیچ کاری نمیشه باهاش کرد ..

شما نرم افزار spyhunter رو نصب کن اینا رو حتما از بین میبره ،ولی باید یه آنتی ویروس قوی مثل Kaspersky نصب کنی که اجازه نده ویروسا و .. تو سیستمت راه پیدا کنن../

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر منم Add-ons رو چک کنین، اگه نرم افزار نیست، ممکنه یه Add-ons نصب شده باشه، اگه چیزی پیدا کردین حذفش کنین، بعضی موقع ها هم پیش میاد با اجرای دوباره ی مرورگر دوباره نصب میشه، که اگه اسم Add-onsش رو سرچ کنین، احتمالا روش حذف کاملش رو بتونین پیدا کنین.

اگه همیشه به یه پیج خاص هم ارجاع داده میشه، از همون آدرسش شاید بشه توی سرچ استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

سلام اگه میشه کمک کنید ،من زیر نویس رو با برنامه ی mkvبه فیلم چسبوندم ولی وقتی فیلم رو پارت بندی کردم دیگه زیر نویس نداشت چیکار کنم تا مشکل حل شه،مممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سلام اگه میشه کمک کنید ،من زیر نویس رو با برنامه ی mkvبه فیلم چسبوندم ولی وقتی فیلم رو پارت بندی کردم دیگه زیر نویس نداشت چیکار کنم تا مشکل حل شه،مممنون میشم اگه راهنمایی کنید

یعنی چی پارت بندی کردی؟! :ws52:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
یعنی مثلا فیلم رو به ده قسمت تقسیم کردم جداجدا شدن و این کارو با برنامه یboilsoft video splitterانجام دادم

کمک کنین لطفا

با نرم افزار Hjsplit هم یبار فیلمی که زیرنویس چسبوندی بهش رو تیکه تیکه و دوباره بچسبون به هم...من کردم مشکلی نداشت...زیرنویس رو فایل مونده بود.:ws38:

بهترین روش این بود که زیرنویس رو نچسبونی به فیلم...همینجوری با خود فیلم با نرم افزار Winrar فشردش کنی (اگر میخوای توسط وب مسترها پاک نشه یه پسورد هم بذار رو پارتاش) بعد این فایل رو یا با همون winrar یا با Hjsplit چند تکش کنی...اینجوری زیرنویس هم براحت قابل استفادست.:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه سوال، enc پسورد چه فایلیه و با چه نرم افزاری باز میشه؟ :ws52:

یه جا بعنوان فایل فشرده که با ALZip 8012 باز میشه، معرفی شده ولی نشد.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

یه سوال، enc پسورد چه فایلیه و با چه نرم افزاری باز میشه؟ :ws52:

یه جا بعنوان فایل فشرده که با ALZip 8012 باز میشه، معرفی شده ولی نشد.

سلام

من نگاه کردم، مثل اینکه چند نوع فایل با این پسوند وجود داره:

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

[/h]

[h=1]

[/h]

لینک به دیدگاه
سلام

من نگاه کردم، مثل اینکه چند نوع فایل با این پسوند وجود داره:

مرسی آقا ایمان :icon_gol:

ولی یه اشتباهی کرده بودم :ws28:

این فایلها مربوط به یه آموزش تصویریه یه نرم افزار بود، من به جا اینکه فایل اصلی رو باز کنم اینارو میخواستم باز کنم :icon_redface::icon_redface:

لینک به دیدگاه

این یعنی چی؟ یدفعه اینجوری شد.انگاری با http اولش مشکل داره آخه نواندیشانو که باز میکنه

می خواین سایت گوگل رو باز کنین اینطوری میشه، چرا google.ae؟

از https که پروتکل امن تلقی میشه، نمی تونه استفاده کنه.

توضیح میدین چه شکلی این صفحه رو میاره؟ از فیلتر شکن استفاده کردین این شکلی شده؟

لینک به دیدگاه
می خواین سایت گوگل رو باز کنین اینطوری میشه، چرا google.ae؟

از https که پروتکل امن تلقی میشه، نمی تونه استفاده کنه.

توضیح میدین چه شکلی این صفحه رو میاره؟ از فیلتر شکن استفاده کردین این شکلی شده؟

آره ف ی ل ت ر ش ک ن فری گیت استفاده میکنم.فکر نمیکنم ربطی داشته باشه آخه از یکی دیگه هم استفاده کردم باز همینطوری شد

کلا گوگل و فیس بوکو هرچی که با http شروع میشه نمیاره

تعجب میکنم صبح خوب بود به چیزی هم دست نزدم نمیدونم چرا همچین شد

لینک به دیدگاه

آره ف ی ل ت ر ش ک ن فری گیت استفاده میکنم.فکر نمیکنم ربطی داشته باشه آخه از یکی دیگه هم استفاده کردم باز همینطوری شد

کلا گوگل و فیس بوکو هرچی که با http شروع میشه نمیاره

تعجب میکنم صبح خوب بود به چیزی هم دست نزدم نمیدونم چرا همچین شد

بدون فیلتر شکن هم مشکل داره، یعنی حالت عادی برای گوگل این ارور رو میده؟

یه بار کش کروم رو پاک کنین، شاید مشکلش حل بشه، داخل History بالاش یه گزینه داره Clear browsing Data، زمان رو هم می تونین از ابتدا بذارین:

p4poyxvh5dgz4kp6imi0.png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ..چرا سایت گیگاپدیا اینطوریه؟...نمیشه چیزی سرچ کرد....ممنون میشم راهنمایی کنین.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان ..چرا سایت گیگاپدیا اینطوریه؟...نمیشه چیزی سرچ کرد....ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام

گیگاپدیا همون بود که واسه دانلود کتاب استفاده میشد، درسته؟ دیگه بعد از قانونی که کنگره آمریکا برای کپی رایت و اینا تصویب کرده بود (دو سال پیش)، عملا اونم جمع شده بود. یه مدت بعدش چند تا سایت هم مثل isohunt یا بعضی آپلود سنترها تعطیل شدن، یه سری هم مجبور شدن، فایل هایی که کپی رایت داره رو پاک کنن و از لینک دادن این نوع فایل ها جلوگیری کنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...