رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام به همگی

من الان در حال یادگیری Html هستم و وقتی که آموزشم تموم شد از چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید استفاده کنم؟؟!

ممنون .../

من پیشنهاد میکنم این سیستم های مدیریت محتوا رو کار کنی ... همینطور زمپ .

جاوا و پی اچ پی و سی اس اس در کنارش خیلی اهمیت داره

لینک به دیدگاه

سلام

چن وقتی هست ویندوز کامپیترمو عوض کردم الان 7 هستش اما برتامه جاوا وzip رو ندارم که موقه دانلود بشه راحت دانلود شده ها که فرمت جاوا یاzip دارن باز شن و استفاده کنم سرچ کردم اما سرعت نت کامپیترم پایینه و حجم اونا بالاس چیکارکنم بچه ها

لینک به دیدگاه
سلام

چن وقتی هست ویندوز کامپیترمو عوض کردم الان 7 هستش اما برتامه جاوا وzip رو ندارم که موقه دانلود بشه راحت دانلود شده ها که فرمت جاوا یاzip دارن باز شن و استفاده کنم سرچ کردم اما سرعت نت کامپیترم پایینه و حجم اونا بالاس چیکارکنم بچه ها

خو به هر حال شما این نرم افزارا رو لازم دارین

حالا از نت نشه دانلود کرد، از روش دیگه ای باید بگیرینشون

سی دی و دی وی دی

معمولا توی همه سی دی های مجموعه نرم افزار هست

لینک به دیدگاه
سلام به همگی

من الان در حال یادگیری Html هستم و وقتی که آموزشم تموم شد از چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید استفاده کنم؟؟!

ممنون .../

dreamweaver , frontpage

لینک به دیدگاه

برای اجرای چه برنامه ای این ارور رو میده

:ws38:

سلام.

وقتی سیستمو روشن میکنم این ارور ظاهر میشه،ارور چیه؟.همیشه اینطوریه.نت فریموورک هم اخرین ورژنشو نصب کردم.چند بارم اینکارو کردم شاید خراب باشه ولی حل نشد.

اینم عکس ارور:

05501042935319289489.png

لینک به دیدگاه

درود مهندسین ...:icon_gol:

آغا من مرورگر کرومم کار نمیکنه ... یعنی هیچی رو باز نمیکنه کلا... حتی گوگل رو:hanghead:

میخواستم آن اینستالش کنم دوباره نصبش کنم ... اما آن اینستال نمیشه هی ارور میده که ببندید کروم خود را:icon_razz: در صورتی که بستمش:hanghead:

چیکار کنم یعنی؟؟؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
درود مهندسین ...:icon_gol:

آغا من مرورگر کرومم کار نمیکنه ... یعنی هیچی رو باز نمیکنه کلا... حتی گوگل رو:hanghead:

میخواستم آن اینستالش کنم دوباره نصبش کنم ... اما آن اینستال نمیشه هی ارور میده که ببندید کروم خود را:icon_razz: در صورتی که بستمش:hanghead:

چیکار کنم یعنی؟؟؟:hanghead:

سلام

شما برید قسمت setting کروم، گزینه آخری یعنی show advance setting رو بزنید. سپس قسمت change proxy setting را باز کنید. قسمت lan settings را انتخاب کنید و اگه این قسمت تیک داره همه تیک هاشو بردارید و ok کنید. شاید مشکلتون حل بشه. :a030:

اگه بازم نشد برید تو قسمت history و تیک همه رو بزنید و حافظه اشو کامل پاک کنید.

لینک به دیدگاه
سلام

شما برید قسمت setting کروم، گزینه آخری یعنی show advance setting رو بزنید. سپس قسمت change proxy setting را باز کنید. قسمت lan settings را انتخاب کنید و اگه این قسمت تیک داره همه تیک هاشو بردارید و ok کنید. شاید مشکلتون حل بشه. :a030:

اگه بازم نشد برید تو قسمت history و تیک همه رو بزنید و حافظه اشو کامل پاک کنید.

ممنونم عزیـــــــــزم اما قسمت change proxy setting غیر فعاله:hanghead: چیکارش کنم؟؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
ممنونم عزیـــــــــزم اما قسمت change proxy setting غیر فعاله:hanghead: چیکارش کنم؟؟:hanghead:

میخوای اول یه ریست کن تنظیمات کرومو تا برگرده به تنظیمات اصلیش. ببین چی میشه

(وقتی گزینه show advance رو میزنی، گزینه ی آخری میشه.)

لینک به دیدگاه

سلام.

آغا من امروز که کامپیوترو رو شن کردم و میخوام تو اینترنت بچرخم یه مشکل برام پیش اومده.

وقتی وارد یه سایت میشم.مثلا سایت شما و میخوام روی یه لینک کلیک کنم تا باز بشه وارد نمیشه و میره تو سایت miniurls.co

تمام سایتا برام اینجوری شده

مثلا به سایت ورزشی میرم و میخوام اخبارشو تو تب جدید باز کنم که نمیشه واردminiurls.co میشه

لینک به دیدگاه
سلام.

آغا من امروز که کامپیوترو رو شن کردم و میخوام تو اینترنت بچرخم یه مشکل برام پیش اومده.

وقتی وارد یه سایت میشم.مثلا سایت شما و میخوام روی یه لینک کلیک کنم تا باز بشه وارد نمیشه و میره تو سایت miniurls.co

تمام سایتا برام اینجوری شده

مثلا به سایت ورزشی میرم و میخوام اخبارشو تو تب جدید باز کنم که نمیشه واردminiurls.co میشه

سلام

ببین addons جدیدی روی بروسر نصب نشده، نرم افزار ها رو هم چک کن، شاید مشکل یه نرم افزار باشه:

لینک به دیدگاه
سلام

ببین addons جدیدی روی بروسر نصب نشده، نرم افزار ها رو هم چک کن، شاید مشکل یه نرم افزار باشه:

نه.

من فایر فاکس رو هم نصب کردک.اونم بعد از چند لحظه همینجوری شد

لینک به دیدگاه
نه.

من فایر فاکس رو هم نصب کردک.اونم بعد از چند لحظه همینجوری شد

اگه چند تا بروسر مشکل دارن ممکنه از نرم افزار باشه، لینک هایی که گذاشتم رو چک کردی (لینک دوم)، نرم افزار جدیدی نصب نشده؟

یه عکس میذاری، از چیزی نشون میده؟

لینک به دیدگاه
سلام.

وقتی سیستمو روشن میکنم این ارور ظاهر میشه،ارور چیه؟.همیشه اینطوریه.نت فریموورک هم اخرین ورژنشو نصب کردم.چند بارم اینکارو کردم شاید خراب باشه ولی حل نشد.

اینم عکس ارور:

05501042935319289489.png

سلام

مشکل از Dot Net نیست. مشکل اینه که برنامه در حین اجرا با خطا مواجه میشه و Dot Net برای کمک به عیب‌یابی، یه سری اطلاعات منتشر میکنه.

به نظرم میرسه این مربوط به برنامه Download Manager هست اگه نصب کرده باشید. میتونه ویروس هم باشه. برای اینکه بفهمید چه برنامه‌ای این پیام رو میده، وقتی پیام روی صفحه هست، بدون اینکه به پنجره است دست بزنید، Task Manager رو باز کنید و در تب اول روی گزینه‌ای که مربوط به اون برنامه هست راست کلیک کنید و Go To Process رو بزنید. خودش میره تب دوم و یه گزینه رو انتخاب میکنه. اون اسم رو یادداشت کنید. روی گزینه انتخاب شده راست کلیک کنید و Open File Location رو بزنید. از اون پوشه‌ای که باز میشه در عکس بگیرید و به همراه نامی که یادداشت کردید اینجا بزارید.

لینک به دیدگاه
اگه چند تا بروسر مشکل دارن ممکنه از نرم افزار باشه، لینک هایی که گذاشتم رو چک کردی (لینک دوم)، نرم افزار جدیدی نصب نشده؟

یه عکس میذاری، از چیزی نشون میده؟

روی هر لینکی کلیک میکنم میره این سایته

آخرشم باز نمیشه سایته

26825280552908618593.png

لینک به دیدگاه
روی هر لینکی کلیک میکنم میره این سایته

آخرشم باز نمیشه سایته

معمولا توی اینجور موارد میشه، از روی لینک فهمید چطوری مشکل رو رفع کرد، ولی خب این به نظر داره از یه سایت دیگه استفاده می کنه.

واسه کروم افزونه ها رو از این آدرس می تونین پیدا کنین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

داخل ادرس بار بنویسین و اینتر کنین، البته از خود منوی کروم هم می تونین این گزینه رو پیدا کنین:

hl4jle8pcxyaw2onwu0.png

ببین چه افزونه هایی روی کروم نصب شده، ممکن هست افزونه رو شما remove کنین، ولی بعد از باز کردن دوباره ی کروم دوباره همون افزونه وجود داشته باشه (مثل OKitSpace که اونم روش خودش رو داره).

نرم افزار ها رو هم بر اساس تاریخ مرتب کنین، ببینین نرم افزاری جدیدی نصب نشده که این مشکل رو بوجود بیاره:

g08d77yyd7imrpeq3sqi.png

لینک به دیدگاه
سلام

مشکل از Dot Net نیست. مشکل اینه که برنامه در حین اجرا با خطا مواجه میشه و Dot Net برای کمک به عیب‌یابی، یه سری اطلاعات منتشر میکنه.

به نظرم میرسه این مربوط به برنامه Download Manager هست اگه نصب کرده باشید. میتونه ویروس هم باشه. برای اینکه بفهمید چه برنامه‌ای این پیام رو میده، وقتی پیام روی صفحه هست، بدون اینکه به پنجره است دست بزنید، Task Manager رو باز کنید و در تب اول روی گزینه‌ای که مربوط به اون برنامه هست راست کلیک کنید و Go To Process رو بزنید. خودش میره تب دوم و یه گزینه رو انتخاب میکنه. اون اسم رو یادداشت کنید. روی گزینه انتخاب شده راست کلیک کنید و Open File Location رو بزنید. از اون پوشه‌ای که باز میشه در عکس بگیرید و به همراه نامی که یادداشت کردید اینجا بزارید.

اقا مشکل رو فهمیدم از کجاس.خیلی راحت بود.یکم چشمو باز میکردم میدیدمش.

تو این عکس مشخص کردم.وقتی ارور میاد،توی تسکبار آیکن برنامه ی تقویم فارسی که نصب کردم میاد.فهمیدم که ارور به خاطر اونه.

مرسی از کمکاتون

09456446856047195426.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...