رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با کنترل والدین تقریبن درست شد, هوووورااااا, یاد گرفتم :w02:

فقط QOS نیازمندم, فیل تر آپشن رو هم یاد نگرفتم :hanghead:

مک آدرس برا وایرلس هم خوب بود!

مهندس از اول گفتم که parental control :دی

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
احتمالا شما فقط از طریق wlan اینکارو کردین / یه عکس از صفحه مودم بذارید تا ماهم باهش اشنا بشیم :icon_gol:

بفرمایین

خیلی خیلی دوست دارم fil ter option با بقیه قسمت ها رو وارد بشم!

بله, من سری قبل فقط با مک آدرس مخصوص وایرلس اینکار رو کردم, بعد اینکه کسی با کابل وصل بشه, آی پی جدید با مک جدید میده که باید اون رو هم ثبت کنیم در قسمت کنترل والدین!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
درود

روی my computer راست کلیک کنید قسمت manage رو انتخاب کنید / حالا گزینه disk managment رو کلیک کنید / بعد از چند لحظه فضای هارد شما را نشون میده / در صورتی که مایل بودید عکس بذارید تا راهنمایی بیشتری انجام بشه

خب توی فضای هاردم میبینمش حالا چکارکنم تا برگرده سرجاش؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من :icon_gol:

اگه موقع پارتیشن بندی اون قسمت حافظه رو به عنوان یه پارتیشن انتخاب کردی:

اول یه بار تو device manager سرچ کن ببین پیدا میشه یا نه.(تو منو استارت سرچ کن-بازش که کردی اون بالا عکس یه کامپیوتره که یه ذره بین روشه)

اگه چیزی پیدا نکرد.ممکنه درایوت هیدن شده باشه.w58.gif

شایدم نوع درایوت تغییر کرده باشه(احتمالش کمه !) - ویندوز , هارد های نوع ntfs یا fat32 و ... رو میشناسه.

اینم یادت نره :: همیشه پای یک ویروس در میان است

اگرم موقع پارتیشن بندی اون قسمتو به عنوان حافظه آزاد ولش کردی که هیچی.باید با یه برنامه پارتیشن بندی مثل dragon دوباره هاردتو پارتیشن بندی کنی.

یه نیم نگاهی هم به مشکل سخت افزاری داشته باش.شاید هاردت مورد داره :w16:

لینک به دیدگاه
بفرمایین

خیلی خیلی دوست دارم fil ter option با بقیه قسمت ها رو وارد بشم!

بله, من سری قبل فقط با مک آدرس مخصوص وایرلس اینکار رو کردم, بعد اینکه کسی با کابل وصل بشه, آی پی جدید با مک جدید میده که باید اون رو هم ثبت کنیم در قسمت کنترل والدین!

از سمت advanced از منوی filtering option گزینه outbund ip رو انتخاب کنید خوب همینوطور که تو تصویر هم میبینید من مثلا آی پی 192.168.1.18 رو محدود کردم / یه سری تنظیمات پیشرفته داره که میتونید خالی بذارید ولی خیلی میشه ازش استفاده کرد مثل portی میخواد وصل بشه یا مثلا دسترسی به یه ip دیگه رو محدود و ...

t6lmvvbz552ubhis3e4.jpg

لینک به دیدگاه

درود

خوب الان اون پارتیشن مورد نظر در چه وضعیتی هست ؟

unallocated - primary partition - extended partition - free space - logical drive ؟ کدوم از ایناست ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

من یه مشکل لطفا هرکی جوابشو می دونه به میلم جواب بفرسته.جبران می کنم

وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم و می خوام بره به قسمت setup bios نمیره و صفحه کلا مشکی می شه و بعد از چند دقیقه ریست می کنه.نه Del کار می کنه نه f8 همه ی کلید های دیگرو هم امتحان کردم.و می خوام تنظیمات بوت مین رو تغییر بدم تا بتونم ویندوز عوض کنم.آخه همین طوری نمی ره رو بوت ویندوز

کیس روهم تو مرداد 91 یعنی همین امسال گرفتم،گیگابایت هم هست.اعتماد ندارم ببرم بدم به کسی،می خوام تا می شه خودم درستش کنم.دوستان راهنمایی کنید.

ممنون

m.f121@yahoo.com

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز

من یه مشکل لطفا هرکی جوابشو می دونه به میلم جواب بفرسته.جبران می کنم

وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم و می خوام بره به قسمت setup bios نمیره و صفحه کلا مشکی می شه و بعد از چند دقیقه ریست می کنه.نه Del کار می کنه نه f8 همه ی کلید های دیگرو هم امتحان کردم.و می خوام تنظیمات بوت مین رو تغییر بدم تا بتونم ویندوز عوض کنم.آخه همین طوری نمی ره رو بوت ویندوز

کیس روهم تو مرداد 91 یعنی همین امسال گرفتم،گیگابایت هم هست.اعتماد ندارم ببرم بدم به کسی،می خوام تا می شه خودم درستش کنم.دوستان راهنمایی کنید.

ممنون

m.f121@yahoo.com

درود

معمولا مادربرد های امروزی با ی کلیدی مستقیما میرن به Boot Deviceها / تو اکثر مادربردها دکمه f8 هست.

اینکه شما به Bios اصلا دسترسی ندارید خیلی جالبه یعنی در حالت عادی غیر ممکن هست

شاید با Del نمیره ولی کلیدهای ترکیبی دیگه رو هم تست کنید مثلا esc یا ctrl+alt+esc / در صورتی که جواب نداد باتری مادربرد را یکبار خارج کنید و دوباره وارد مدار کنید احتمالا درست بشه

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلامی دوباره

این روزا, برای ساخت یک وبلاگ, باید از چه سایتی استفاده کنم که بهم گزینه ها و امکانات خوبی بده ؟

من تعریف بلاگ اسکای رو زیاد شنیدم

لینک به دیدگاه
سلامی دوباره

این روزا, برای ساخت یک وبلاگ, باید از چه سایتی استفاده کنم که بهم گزینه ها و امکانات خوبی بده ؟

درود

علاوه بر گفته دوست خوبمون mim-shimi لازم دیدم بگم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
در اخرین فستیوال وب ایران هم از نظر کاربران هم از نظر داوران به عنوان برترین سرویس دهنده وبلاگ فارسی معرفی شده

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
درود

علاوه بر گفته دوست خوبمون mim-shimi لازم دیدم بگم www.mihanblog.com در اخرین فستیوال وب ایران هم از نظر کاربران هم از نظر داوران به عنوان برترین سرویس دهنده وبلاگ فارسی معرفی شده

بابا میهن بلاگ با این 1ابزار قرارداد بسته...هرچی عکس تو اسلاید شوهاش میذارم سر ماه همشونو پاک میکنه...رفته رو اعصابم...رُز بلاگ موندگاری پلاگیناش بیشتره ولی تم های جالبی نداره برای قالب بندی...:icon_redface:

از نظر امکانات مدیریتی, کدومش بهتر و قوی تره ؟

تو ایران میهن بلاگ...خارج از ایران wordpress. :ws3:

لینک به دیدگاه
من هر ورژنی از کد رو می خوام نصب کنم این ارور رو می ده :4564:

pye772q5jg8wu2xw02vp.jpg

مهناز جان.این عکسی که گذاشتی مال کد 2012، اون بالا نوشته Installation complete، قبلاً سعی کردی که نصب کنی این برنامه رو؟ شاید موفقیت آمیز نبوده باشه اما یه سری چیزا رو رو سیستمت کپی کرده انگار. یه کاری کن خب، اول برو تو کنترل پنل. هرچی از این اتوکد دیدی remove ش کن . دوباره عملیان نصب و شروع کن. ببین بازم خطا میده یا نه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...