رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نرم افزاری رد میشه، چون وقتی سیستم هم خاموشه این اتفاق میفته. و کلن نرم افزار حداقل اجازه روشن شدن رو میده، سیستم بالا نمیاد

این اصلن روشن نمیشه

بالاترین احتمال همون پاوره، که وقتی خاموشه، چطور شک وارد میشه بهش؟

دوست عزیز وقتی برق میره شبیه این هست که شما یکی رو میترسونی ... یارو شوکه میشه !!! چون پاور درحال تامین برق بقیه قطعات سیستم هست و یکهو وقتی برق میره پاور بدون دریافت سیگنال خاموش و قطع کردن جریانات برق سایر قطعات خاموش میشه یعنی اون مراحلی که درست هست برای خاموش شدن اجرا نمیشه ... حتی در این هنگام از کار افتادن قطعات طبیعی هست ... و یا پریدن درایوها .. مخصوصا آسیب دیدن ویندوز

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقتی برق میره شبیه این هست که شما یکی رو میترسونی ... یارو شوکه میشه !!! چون پاور درحال تامین برق بقیه قطعات سیستم هست و یکهو وقتی برق میره پاور بدون دریافت سیگنال خاموش و قطع کردن جریانات برق سایر قطعات خاموش میشه یعنی اون مراحلی که درست هست برای خاموش شدن اجرا نمیشه ... حتی در این هنگام از کار افتادن قطعات طبیعی هست ... و یا پریدن درایوها .. مخصوصا آسیب دیدن ویندوز

ام م م

تکرار میکنم،‌سیستم خاموش هم باشه، هیچ فرقی نداره و این اتفاق میفته!

سیستم خاموش کن، بعد دکمه پاور رو هم بزن و خاموش کن، دیگه هم سیستم خاموشه، و عملی شبیه برق رفتن رو با زدن دکمه پاور ( پشت کیس ) انجام میدیم

لینک به دیدگاه
ام م م

تکرار میکنم،‌سیستم خاموش هم باشه، هیچ فرقی نداره و این اتفاق میفته!

سیستم خاموش کن، بعد دکمه پاور رو هم بزن و خاموش کن، دیگه هم سیستم خاموشه، و عملی شبیه برق رفتن رو با زدن دکمه پاور ( پشت کیس ) انجام میدیم

حتما از یک محافظ مرغوب و پاورهای معروفی مانند Green استفاده کنی بقیه اصلا به درد نمی خورن.

لینک به دیدگاه
چشم :w58:

یه احتمال هم هست که شاید مشکلتون از باتری بایوس باشه.

اگه باتریش تموم شده باشه بعد قطع برق و نرسیدن برق بایوس برای دفعه ی بعد ریست میشه و زمان بالا اومدن ویندوز رو طولانی می کنه.

لینک به دیدگاه

یه احتمال هم هست که شاید مشکلتون از باتری بایوس باشه.

اگه باتریش تموم شده باشه بعد قطع برق و نرسیدن برق بایوس برای دفعه ی بعد ریست میشه و زمان بالا اومدن ویندوز رو طولانی می کنه.

سلام و ممنون از همه زحماتی که کشیدین بخاطر توضیحاتی که بهم دادین، واقعن قابل تقدیر هست

ولی ممنون میشم قبل از اینکه به سوالات جواب بدین، خوب و با دقت بخونین، اگه جایی رو متوجه نشدین، بپرسین، اگه جوابی رو بلد نیستین، جوابی دیگه برای من ننویسین

بارها و بارها با کیبورد فارسی، یک موضوع رو چندین باره نوشتم تا شما متوجه بشین، ولی شما بدون توجه به موضوع، جوابی صادر میکنین، ممنون میشم وقتی جوابی رو ندونین، سکوت کنین، همون جواب ابتدایی برای من کافی بود و بقیه رو منتظر میموندم تا اهل فن جواب رو بهم بدن

حسی که الان شما به من منتقل کردین، این بود که من احساس کردم شما به شغل فروشندگی مشغول هستید! وقتی فروشنده ها چیزی ندارن، سعی میکنن چیزی دیگه رو قالب کنن و این امر، در مورد اکثریت افرادی که آشنایی ندارن، اتفاق می افته، یه چیزی رو بهشون میندازن به قولی !

خیلی خوشحال میشم به جوابایی که تا کنون به من دادین فکر کنین!

بالا نیومدن ویندوز یا دیر بالا اومدن ویندوز، در کجای سوالات من قرار داشت؟ ممنون میشم من رو به اون موضوع ارجاع بدید

شب خوش، و زندگیتون پربار :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام من چند وقتی هست که دچار مشکلی شده ام که ان این است که من میخاهم هر بازی را بزنم با چنین مشکلی مواجه میشوم:

the program cant start because MSVCR100.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problem

این که این مشکل ما ویندوز هست یا مال برنامه و این که من چطوری میتونم این مشکل را درست کنم؟

سلام دوست من

این که شما فرمودی، مشکل نیست ،اخطاره !

برای اجرای اکثر بازیها روی ویندوز شما احتیاج به یه سری نرم افزارهای پیش نیاز دارید.یکی از این نرم افزارها

Microsoft visual c++ 2010

هستش که با نصب اون ‏ارور مورد نظر رفع میشه.اگه باز هم ‏اخطار دریافت کردید برنامه زیر رو هم نصب کنید :

Direct X

‎ این نرم افزارها تقریبا تو همه بسته های نرم افزاری تحت عنوان

System update

موجود هستند و با یه جستجو تو گوگل هم براحتی میتونید دانلود کنید

امیدوارم از بازیتون لذت ببرید

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
یه سوال

علت این موضوع چیه:

اینکه یهو برق بره، سیستم ( pc ) خاموش میشه، و دیگه روشن کردنش خیلی سخت میشه! باید بارهای دکمه پاور رو روشن خاموش کنم و شاسی روشن شدن کامپیوتر رو نیز فشار بده بارها تا روشن بشه

کسی میدونه علت از چی میتونه باشه ؟

اگ باتری مادربورد خراب شده باشه چی ؟

راستشو بخوای برا PCمنم همین اتفاق میوفته:ws3:...بهترین حالت برای خاموش کردن PCبا سیستم ضعیف همین Hibernateه...تو این حالت ، اطلاعات حافظه RAM رو هارد ذخیره میشه و بعد از روشن کردن کامپیوتر اون بخش از داده ها برمیگردن سر جاهاشون و کامپیوتر به گفته بعضیا سریعتر بالا میاد!

البته هارد همواره تو این حالت کمی جریان داره تا با زدن دکمه پاور بدونه از کجا باید اطلاعات رو جمع آوری کنه.

اتفاقی که موقع رفتن برق میوفته اینه که هارد هم جریانش رو از دست میده و در حقیقت گم میکنه مسیری که داده هارو ذخیره کرده(یا به اصطلاحی جمع میکنه زبانه های خواندنش رو:ws3:)...بخاطر همینه که مدتی زمان میبره تا کامپیوتر به خودش بیاد!

دو راه حل به ذهن من میرسه:

روش اول اینه که وقتی میبینی اسپیکرت خاموشه،یعنی برق رفته...پس اینبار وقتی دکمه پاور رو زدی و صفحه سیاه ویندوز پدیدار شد،دکمه های ctrl+Alt+Delete رو مرتباً بزن تا ویندوز ریستارت شه...تو این حالت هارد اون اطلاعاتی که از قبل از خاموشی ذخیره کرده بود رو پاک میکنه و ویندوز براحتی بالا میاد.

روش دوم هم اینه که آقا جان...کارت با PC تموم شد کامل خاموشش کن...نذار بره تو حالت Sleep یا Hibernate!:ws3:

=====================================

این قطع و وصل شدن برق خیلی به پاور دستگاه صدمه میزنه...اگر بتونی یه فیوز-ترانس درست درمون پیدا کنی خیلی خوبه...به احتمال زیاد روشن نشدن PCایت بخاطر صدمه ایه که به پاورت وارد شده...ولی بعد از روشن شدن،کند بودن سیستمت از همون اتفاقیه که بالا گفتم.:a030:

نکته: تنها در صورتی که برق سیستم قطع بشه این شکلی میشه ( یعنی دکمه پاور پشت کیس رو بزنی یا برق کلن بره ) و اگه سیستم بصورت عادی خاموش بشه و برا هر مدتی، باز روشن میشه!

اینکه دکمه زده شه یا برق بره، فرقی به حالت خاموش و یا روشن بودن نمیکنه، در هر صورت برای روشن شدن گیر میده

اینو بعداً گفتیا!...شولوخ!:ws3:

این احتمال اتصال تو کیس رو افزایش میده...احتمال داره یجایی یه اتصالی تو کیس و مخصوصاً قسمت پاور وجود داشته باشه و کار یک متخصصه اگر ایراد سمت پاور باشه!

احتمال دومم اینه که برا PCایت تایمر گذاشتن!

میتونی بری تو Boot Setup ازونجا چک کنی ببینی تو قسمت Alarm یا Time Setup تایمر گذاشتن برا PC اگر که نه...امکان اتصالی تو کیس افزایش پیدا میکنه.

لینک به دیدگاه
ممنون از پاسختون.این ادرس مین برد منه حالا کدومو اپدیت کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایینhttp://www.gigabyte.ir/products/product-page.aspx?pid=2536#bios

درود

شما FD رو دانلود کنید مناسب هست

هشدار: به دلیل اینکه پاک کردن بایوس عمل زیسکی به شمار می رود، اگر مشکلی با ورژن کنونی بایوس خود ندارید، توصیه می شود بایوس را به هیچ عنوان پاک نکنید. برای پاک کردن بایوس در مواقع اضطراری، این کار را با دفت بسیاری انجام دهید. پاک کردن نادرست بایوس ممکن است باعث از کار افتادگی سیستم شود.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

یه مشکلی برای سیستم من پیش اومده که تاحالا باهاش برخورد نکرده بودم

تقریبا میشه گفت هیچ بازی رو کامپیوتر من نصب نمیشه

ویندوز سون هست- کارت گرافیک 5450 حافظه گرافیک 1G -رم سیستم2 گیگ

این برنامه DirectX رو هم بارها از اینترنت دانلود کردم و حتی از داخل سی دی های بازی ولی متاسفانه مشکل حل نشد

جالب اینجاست که برنامه شطرنج کامپیوتر chess هم دوبعدیش اجرا میشه و سه بعدی اجرا نمیکنه

اینم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هست که میده

ضمنا درایور کارت گرافیک رو بارها آپدیت کردم ولی فایده ای نداشته، از روی سی دی کارت گرافیک هم نصب میکنم ولی همیشه

تو کنترل پنل نشون داده میشه

دیگه خسته شدم

درود

کارت گرافیکتون on board استفاده می کنید؟

لینک به دیدگاه
سلام

یه مشکلی برای سیستم من پیش اومده که تاحالا باهاش برخورد نکرده بودم

تقریبا میشه گفت هیچ بازی رو کامپیوتر من نصب نمیشه

ویندوز سون هست- کارت گرافیک 5450 حافظه گرافیک 1G -رم سیستم2 گیگ

این برنامه DirectX رو هم بارها از اینترنت دانلود کردم و حتی از داخل سی دی های بازی ولی متاسفانه مشکل حل نشد

جالب اینجاست که برنامه شطرنج کامپیوتر chess هم دوبعدیش اجرا میشه و سه بعدی اجرا نمیکنه

اینم

هست که میده

ضمنا درایور کارت گرافیک رو بارها آپدیت کردم ولی فایده ای نداشته، از روی سی دی کارت گرافیک هم نصب میکنم ولی همیشه

تو کنترل پنل نشون داده میشه

دیگه خسته شدم

سلام دوست من

اینجور که من فهمیدم مشکل شما از سخت افزار یا درایور نیست.فقط نمیتونید از سخت افزارتون استفاده بهینه کنید

این مراحلو انجام بدید:

تو قسمت find استارت بنویسید display

از لیست یافته ها display properties رو باز کنید.

به تب setting برید و گزینهadvanced رو کلیک کنید.

بعد تو تب performance یا troubleshoot یه اسلایدر هست که باید اونو به منتهی علیه سمت راستش بکشید.

اوکی کنید و سیستم رو ریست کنید.

امیدوارم از بازیتون لذت ببرید

لینک به دیدگاه

سلام خوبید؟

یه سوال مهم داشتم که بدجوری ذهنمو مشکوک کرده چه بکنم؟؟؟

من زیاد تو روز به نت وصلم برا همین شاید 2 ساعت یا بیشتر رو کامپیوتر باشم بعد نیم ساعت برم یا 10 دقیقه یا شاید 2 ساعته دیگه بیام روی سیستم

موندم چیکار کنم که سیستم کمترین آسیب رو ببینه؟

خاموش؟

هایبرنت؟

استند بای؟

ممنون میشم منو به طور کامل راهنمایی کنی..

راستی این هزینه برقش که 24 ساعته سیستمم روشنه چه جوری؟ هزینش زیاد میاد؟

ممنون

53.gif53.gif53.gif

درود

من خودم به همین منوال اکثر ساعات روز رو با کامپیوتر سپری میکنم / همیشه و اکثر اوقات هم به دلیل اینکه برنامه های باز زیاد دارم سیستم رو Hibernate میکنم / البته برای اینکه روند سیستم کند نشه بعد از مثلا هر 10 بار هایبرنت یک بار هم سیستم را shut down میکنم.

تفاوت بین Hibernate و StandBy

در StandBy بعضی از اجزای سخت افزاری سیستم مثل هارد و مانیتور به حالت خاموش در میان که کمترین مصرف انرژی رو داشته باشن و بعلاوه سریعترین زمان دسترسی رو دارن

ولی در Hibernate تمامی داده های موجود در رم (حافظه موقت) به هارد (حافظه دائمی) منتقل گرديده و کامپيوتر شما بطور کل خاموش میشه و بعد از روشن شدن مجدد از هارد به رم منتقل میشه

من تو یه سایتی خوندم نوشته بود اگه کمتر از دو یا سه ساعت با سیستم کار نداریم stand by بهترین گزینه هست. اگه بیشتر از دو یا سه ساعت شد و نرم افزارهای باز زیاد داریم hibernete و در غیر اینصورت shut down

لینک به دیدگاه
یه سوال

علت این موضوع چیه:

اینکه یهو برق بره، سیستم ( pc ) خاموش میشه، و دیگه روشن کردنش خیلی سخت میشه! باید بارهای دکمه پاور رو روشن خاموش کنم و شاسی روشن شدن کامپیوتر رو نیز فشار بده بارها تا روشن بشه

کسی میدونه علت از چی میتونه باشه ؟

اگ باتری مادربورد خراب شده باشه چی ؟

نکته: تنها در صورتی که برق سیستم قطع بشه این شکلی میشه ( یعنی دکمه پاور پشت کیس رو بزنی یا برق کلن بره ) و اگه سیستم بصورت عادی خاموش بشه و برا هر مدتی، باز روشن میشه!

اینکه دکمه زده شه یا برق بره، فرقی به حالت خاموش و یا روشن بودن نمیکنه، در هر صورت برای روشن شدن گیر میده

درود

با سوالاتی که از دوستای سخت افزاریم کردم به احتمال زیاد مشکل از پاور هست / اینجوری من توجیه شدم که به محض اینکه کلید پاور فشار داده میشه یه ولتاژ 5 ولت تو کل مادر برد در جریان میفته و بعد به سراغ cmos و bios میره / این پروسه برای شما صورت نمیگیره که میتونه مشکل از پاور باشه / حالا دلیل منطقیشو نمیدونم چیه

لینک به دیدگاه

سلام

من امدم از ساکس استفاده کنم ولی نشد برنا مش هم ریختم ولی نشد چند تا هم فیل تر شکن گرفتم ( سایفون و فریگیت) باز هم نه تو نستم فیل تر رو دور بزنم الان تمام مرورگر هام خراب شده و هیچ صفحه ای را باز نمیکنن به جز اپرام چی کار کنم حتی yahoo messenger هم کانکت نمیشه چی کار کنم فکر میکنم کانکشن م آسیب دیده کمک چیکار کنم!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:icon_pf (34)::4564:

لینک به دیدگاه
سلام

من امدم از ساکس استفاده کنم ولی نشد برنا مش هم ریختم ولی نشد چند تا هم فیل تر شکن گرفتم ( سایفون و فریگیت) باز هم نه تو نستم فیل تر رو دور بزنم الان تمام مرورگر هام خراب شده و هیچ صفحه ای را باز نمیکنن به جز اپرام چی کار کنم حتی yahoo messenger هم کانکت نمیشه چی کار کنم فکر میکنم کانکشن م آسیب دیده کمک چیکار کنم!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:icon_pf (34)::4564:

درود

از چه مرورگری استفاده می کنید؟

برای مرورگر فایرفاکس

از منوی tools / Option / به تب Advanced بروید و تب network‌ بروید و setting رو انتخاب کنید / حالا گزینه no-pro.y رو تیک دار کنید

لینک به دیدگاه
مرورگرم کروم و سافاری هستن چیکار کنم که همش یک جا درست چه برای مثال خیلی چیز ها که با اینترنت کار میکنن خراب شدن کمک:sad0::imoksmiley::imoksmiley:

درود

تو تنظیمات پروکسی تمام برنامه ها میتونید اینکارو انجام بدین.

برای کروم setting‌ رو انتخاب کنید در انتها گزینه show advanced setting و حالا در بخش network روی change proxy setting کلیک کنید و no proxy رو انتخاب کنید.

راه حل ساده(مطمئن نیستم جواب بده) : یه بار برنامه ی عبور از فیلطر خودتون رو باز کنید و دوباره ببندین.

لینک به دیدگاه
مرورگرم کروم و سافاری هستن چیکار کنم که همش یک جا درست چه برای مثال خیلی چیز ها که با اینترنت کار میکنن خراب شدن کمک:sad0::imoksmiley::imoksmiley:

سلام دوست من

میشه مشکلتون رو واضح تر بیان کنید؟

فقط با ***** شکن ها مشکل دارید یا کلا تو حالت عادی هم نمی تونید از اینترنت استفاده کنید؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

2-3 روزی هست که یه مشکل بد دارم:

بعضی سایت ها مثل نواندیشان، پی سی دانلود فقط با فیلـتر شکن برام باز میشن!!

چرا؟

جالب اینه که فقط هم اینا اینطوری هستند.:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام

2-3 روزی هست که یه مشکل بد دارم:

بعضی سایت ها مثل نواندیشان، پی سی دانلود فقط با فیلـتر شکن برام باز میشن!!

چرا؟

جالب اینه که فقط هم اینا اینطوری هستند.:ws38:

سلام دوست من

منظورتون اینه که وقتی میخواید این سایت هارو باز کنید صفحه فیل تر بالا میاد یا کلا هیچ صفحه ای لود نمیشه؟

تو هر دوحالت از یه مرورگر استفاده می کنید ؟؟

اخیرا تنظیمات مرورگرتون رو دستکاری نکردید ؟ یا نرم افزاری نصب نکردید که بتونه تنظیمات مرورگر و پروکسی هارو دستکاری کنه ؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...